Dodaj do ulubionych

I co na to nasze matoły z ratusza ???

26.11.09, 22:08
Prezes Vive - Bertus Servaas chciałby w przyszłym roku awansować do najlepszej "ósemki" Ligi Mistrzów. Żeby ten cel osiągnąć, Bogdanowi Wencie w zespole potrzebne są pewne wzmocnienia. Chodzi o dwóch szczypiornistów prezentujących bardzo wysoki poziom.

Żeby do transferów mogło dojść, niezbędni są możni sponsorzy i pieniądze. Przedstawicielom Vive, na sponsorowanie udało się namówić ogólnopolską firmę Lewiatan. To nie koniec. Podczas spotkania w Lidze Mistrzów z Bośnią Gas Sarajewo i Chambery na parkiecie i bandach reklamowych umieszczone były w kieleckiej hali banery Cersanitu i Opoczna. Właścicielem obu firm jest Michał Sołowow, który oglądał mecz kieleckiego zespołu z drużyną z Bośni i Hercegowiny - pisze "Przegląd Sportowy".

Sołowow to jeden z najbogatszych ludzi w Polsce. W 2008 roku w rankingu miliarderów świata miesięcznika "Forbes" zajął 652 miejsce. Jego majątek oszacowano na 1,9 mld dolarów. Czy biznesmen na dobre zainwestuje w naszych mistrzów Polski? - Pożyjemy, zobaczymy - mówi nieco enigmatycznie na łamach "Przeglądu Sportowego" prezes kieleckiego klubu - Bertus Servaas.

Vive prowadzi rozmowy z wieloma firmami. "Przegląd Sportowy" nieoficjalnie dowiedział się, że chodzi o Polską Grupę Energetyczną, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownicto, a także koncerny piwowarskie.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka