Dodaj do ulubionych

Paradise, Twister, Showdance 3 puchary :)

IP: *.147.78.243.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.01.10, 23:43
16 stycznia w Garwolinie odbył się turniej cheerleaders. Dziewczęta z Płocka wróciły z 3 pucharami. Paradise - 2 miejsce, Twister - 3 miejsce, Showdance bis wytańczył swojej ZŁOTEJ trenerce - 1 miejsce.
Dziewczęta przeszczęśliwe, atmosfera przecudowna, w mieście cisza :((
Ja w każdym razie gratuluje wszystkim zespołom.
Obserwuj wątek
    • Gość: syla Re: Paradise, Twister, Showdance 3 puchary :) IP: *.146.187.241.nat.umts.dynamic.eranet.pl 22.01.10, 19:55
      to i ja pogratuluje Mój ty ... :)
      i tak sobie myślę, że dziewczyny muszą kochac to, co robią bo motywacji ze strony regionalnych mediów nie mają żadnej niestety. A i tak tańczą, mało tego z jakimi osiągnięciami ale MŁODE są i skromne - ZA SKROMNE więc w mieście faktycznie jest cisza.
      Olewnik i jakiś zalizany mister okazują sie byc tematem wyższej rangi:(
      Chore podejście ze strony mediów ... pisze sie o tych, które mają układy zamiast pokazywac młodym ludziom alternatywne sposoby spędzania czasu.
      Temat sportu wsród młodzieży a raczej braku sportu na tym etapie rozwoju wydaje się byc sygnałem, że należy tą sprawą zając sie na poważnie...
      Tylko po co skoro u nas pisze sie tylko o tym, ze ktos kogoś zatłukł pod sklepem, że ktoś inny diluję w szkole podstawowej a jeszcze ktoś kogoś rozjechał po pijanemu albo zawinął torebkę w galerii.
      Co czyta młodzież???
      ... i na jaki przekaz informacji narażone jest młode zbuntowane często pokolenie ?
      a no na taki, że jak ci sie nudzi to zajmij sie tym o czym piszą skoro to tematy medialne ... no bo skoro media zdominowały niewłaściwe wzorce zachowań ...
      Durny ten świat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka