Dodaj do ulubionych

Robert Czwartek dyrektorem ratuszowego wydziału...

23.02.11, 18:04
widac ze szpec od sportu :)) oj blado to będzie
Obserwuj wątek
   • Gość: dobre sobie Re: Robert Czwartek dyrektorem ratuszowego wydzia IP: *.plock.mm.pl 23.02.11, 22:52
    - Nie jestem kolegą pana Romana Siemiątkowskiego. Na uczelni pełnił on funkcję kanclerza, czyli był we władzach. Jak więc można mówić o kolegowaniu się z przełożonym?

    za takie słowa robercik to nosek rośnie...

    czy ten Pan zna języki? jego uklad wewnetrzny to UCHO-JĘZYK - czytaj: co ucho usłyszy, romankowi język doniesie....oj niedobrze, roman kolesia kolejnego wcisnął....
   • Gość: Tomik Re: Robert Czwartek dyrektorem ratuszowego wydzia IP: *.plock.mm.pl 23.02.11, 22:41
    Akurat ja tego gościa znam to jest NIKT cień Siemiątkowskiego z PWSZ niezdolny do podjęcia jakiejkolwiek decyzji bez akceptacji pryncypała Nie ma pojęcia o sporcie i do tego ma cechę przedłużania i komplikowania wszystkiego z czym się do niego idzie. Dla mnie to oznaka że nawet szympans może być dyrektorem w UMP za czasów dzisiejszej władzy. Specjalisty od łomotów nie lubiłem ale ten jest merytorycznym zerem!!!! Już chyba lepiej by było żeby Dziadki ze Stoczniowca byli szefami tego Wydziału niż ten Glamuś nerwowo zakręcający kosmyk włosów - i ludzie ze szkoły wiedzą o czym piszę... Dramat i szok...
   • Gość: ja Re: Robert Czwartek dyrektorem ratuszowego wydzia IP: *.137.c85.petrotel.pl 23.02.11, 23:40
    Wygrana tego pana to kolejny przykład kolesiostwa. Podstawą jego wybory nie były na pewno kompetencje i merytoryka. To, że ktoś uprawia jogging nie oznacza, że posiada papiery na objęcie tak odpowiedzialnego stanowiska. Idąc tym tokiem rozumowania reprezentowanym przez tego pana 1/4 mieszkańców europy zach. posiada kompetencje do sprawowania powyższej funkcji bo przecież regularnie uprawia sporty biegowe...totalna bzdura!!! Szanownie mianowany pan dyrektor nie posiada nawet stosownego wykształcenia. Dobrzy by było przynajmniej skończyć pożądne studia WF w szanowanym ośrodku akademickim sic. W-wa, Poznań, Gdańsk... może się mylę!? Chciałbym zapytać jak zatem był skonstruowany konkurs i jego wymagania, że osoba bez powyższych kwalifikacji mogła w nim w ogóle wziąć udział??? Moim zdaniem w normalnych warunkach ten człowiek odpadł by już na etapie składania aplikacji z powodu nie spełnienia głównego kryterium...PRAWDA???? Nowy pan dyrektor zapytany przez dziennikarza kiedy ostatni raz był na sztandarowych w Płocku meczach piłki ręcznej i nożnej odpowiedział, że nie pamięta albo w zeszłym sezonie...bez komentarza... Typowy przykład pasjonata, który żyje i utożsamia się z lokalną społecznością!!! TOTALNA KOMPROMITACJA...no cóż ale przynajmniej człowiek się szczerze przyznał. Brawo!!! Jeśli pan czwartek postrzega konieczność rozbudowywania bazy hotelowej pod kątem funkcjonowania zoo to mu gratuluję. Od kiedy to jego zwiedzanie wymaga nockegu? Ja w odróżnieniu od tego pana chodzę systematycznie do zoo i więcej niż 2 godziny w nim spędzić nie trzeba!!! Jeśli chodzi o scieżki rowerowe to oczywiście świetny pomysł, tylko pan dyrektor powinien powiedzieć z jakiego programu unijnego będzie je finansował. Skoro przeszedł jak burza przez konkurs powinien rzucać nazwami programów jak z rękawa!!!niestety nie rzuca bo nie ma o nich zielonego pojęcia. Kolejny SUPER pomysł to organizowanie maratonów w mieście i wykorzystywanie obydwu mostów. Cudowny pomysł!!! To po to był budowany most solidarności, żeby teraz znowu go zamykać dla realizacji kaprysu nowego pana dyrekora?!

    a ja mam kilka pytań: co z zagospodarowaniem terenów wokół sobótki? co z planowanym stokiem dla narciarzy który uważam nie byłby złym rozwiązaniem. Przykład poznańskiem malty można idealnie skopiować a do tego mamy naturalne ukształtowanie terenu, które spokojnie pozwala stworzyć namiastkę gór dla narciarzy!!! co z orlikami? przecież to świetna inicjatywa, co z budową porządnego aquaparku? wykorzystaniem i promocją bardzo ciekawych szlaków turystycznych, pieszych i rowerowych wokół płocka? Co z rozwojem agroturystyki w naszym regioni? itp itd. Przykładów można wyliczać wiele.

    Nowy pan dyrektor niestety nie rozumie, że sport i rekreacja to nie tylko truchtanie ale pełna dywersyfikacja aktywnoći sportowej lokalnej społeczności. Chodzi przecież o to żeby społeczeństwo robiło cokolwiek co zmieni ich statyczny tryb życia w wyciągnie z domu. Czy się mylę panie dyrektorze?

    Zdaje się, że nominacje tego pana przypomina inną na wyższym szczeblu, kiedy jeden z polityków psl został powołany na wysokie stanowisko i sławny argument, że staszek chciał się sprawdzić w biznesie. Pewnie pan robert też chciał się sprawdzić w sporcie, przecież jak sam powiedział ma stosowne kwalifikacje. Ja tylko jako podatnik tego miasta nie wyrażam zgody na takiego dyrektora!!! ale kogo to obchodzi? Płać obywatelu i płacz.
    • Gość: menel Re: Robert Czwartek dyrektorem ratuszowego wydzia IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.11, 11:21
     Gość portalu: ja napisał(a):
     > a ja mam kilka pytań: co z zagospodarowaniem terenów wokół sobótki? co z plano
     > wanym stokiem dla narciarzy który uważam nie byłby złym rozwiązaniem. Przykład
     > poznańskiem malty można idealnie skopiować a do tego mamy naturalne ukształtowa
     > nie terenu, które spokojnie pozwala stworzyć namiastkę gór dla narciarzy!!! co
     > z orlikami? przecież to świetna inicjatywa, co z budową porządnego aquaparku? pytasz głupio, ale mimo to odpowiem.

     Planowanie rozwoju miasta, inwestowanie w infrastrukturę i budowanie obiektow nie należy dio zadań Wydzaiłu Sportu i Turystki, lepiej żeby się tym nie zajmował,

     > wykorzystaniem i promocją bardzo ciekawych szlaków turystycznych, pieszych i row
     > erowych wokół płocka?

     promocja też nie należy do zadań tego wydziału, a promcja terenów nie będących częścią miasta to taki sam absurd jak promocja Lazurowego Wybrzeża za płockie pieniądze.

     >Co z rozwojem agroturystyki w naszym regioni? itp itd. Przykładów można wyliczać wiele.

     a mamy chociaż w Płocku agrogospodarstwa ronle czy w ogóle jakieś liczące się gospodarstwa rolne? Zwróć uwagę że miasto Płock jest powiatem GRODZKIM i moc sprawcza UMP rozciąga się tylko na terenie miasta Płock!!!!

     > Nowy pan dyrektor niestety nie rozumie, ......


     To właśnie Ty nie rozumiesz o czym piszesz i czego wymagasz!!!!!!

     > Czy się mylę panie dyrektorze?

     Tak, MYLISZ SIĘ I TO BARDZO.

  • adrianna880 Robert Czwartek dyrektorem sportu 24.02.11, 10:34
   Moim zdaniem, należy dać szansę nowemu dyrektorowi wydziału sportu i turystyki. Fakt, w wywiadzie z dziennikarzem pan dyrektor nie radzi sobie, ale z czasem się na pewno to zmieni.
   Zawsze w życiu jest tak że współpracuje się z kim nowa władza chce i nie dziwmy się temu, a zawsze możemy zgodnie z zasadami naszej demokracji ją pochwalić za cztery lata lub wyrazić swoją dezaprobatę.
   Nie ważne jak nazywa się człowiek, ważne że wie co to jest sport i rekreacja.
   Dziennikarz mógł przecież zadać pytania podchwytliwe typu:
   -kiedy był pan na zawodach wioślarskich
   -niech pan wymieni kandydatów na sportowa czy trenera roku 2010
   -niech wymieni wszystkich olimpijczyków z Płocka
   ale po co być aż tak złośliwym. Dajmy panu dyrektorowi szansę, o którą w swoim życiu każdy z nas zabiegał w swoim czasie.
   Popieram pomysł biegów ale nie przez mosty tylko np. wokół Sobótki lub trasą nad Wisłą od Winiar do Borowiczek (wszak Grabówka też jest zamknięta).
  • Gość: Ona Re: Robert Czwartek dyrektorem ratuszowego wydzia IP: *.class97.petrotel.pl 25.02.11, 19:24
   Panie Wojtku po co te złośliwości - nie ładnie ,a może właśnie dobrze robi nowa władza - nikomu szerzej nie znany? a co tylko dla znanych szerzej są miejsca Dyrektorów bardzo dobrze że ma facet szanse , może w końcu doczekał się Płock że znalazła się w końcu władza w Płocku która będzie zatrudniała ludzi "do pracy" a nie figurantów. A w Płocku są tysiące chętnych do pracy osób które skończyły PWSZ i nie tylko - to co tylko dlatego mają nie mieć szansy do pracy bo wiceprezydent był kanclerzem szkoły - dzięki pracy tych ludzi powstałą uczelnia gdzie nasze dzieci mogą zdobywać wykształcenie na miejscu - zwłaszcza gdy rodzice prowadzą skromny budżet domowy.
   Nikomu szerzej nie znana czytelniczka gazet................wstyd że tak można było napisać artykuł

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka