Dodaj do ulubionych

Wypadek na Podolszycach, ranne trzy kobiety

19.09.11, 13:57
Mieszkam w wieżowcu zaraz przy skrzyżowaniu. Wypadki i stłuczki są prawie co dzień, ale buduje się ronda tam gdzie ruch jest mały i względnie bezpieczny. - kiedy w końcu pojawi się tam rondo! Szkoda tych ludzi i przechodniów. Wczoraj - 18 września około godz. 21 potrącił kolo dziewczynę na pasach - dzień po wypadku...i co na to władze?
Obserwuj wątek
  • Gość: z auta Re: Wypadek na Podolszycach, ranne trzy kobiety IP: *.plock.mm.pl 20.09.11, 11:41
   Nie żadne rondo ale sterowane światłami stosowne strumienie ruchu - lewoskręty.
   Jednak nie ma co roztrząsać. Komendant Policji nie widzi problemu, jego ludzie też nie (brak tu służby),Urząd miasta ma na głowie kościelne dożynki i studniówki, a w łysiejącej głowie nadal brak koniecznej inicjatywy by to cholerne skrzyżowanie, najbardziej nadal niebezpieczne w mieście po słynnym "dzwonie" uporządkować. To tak jak z tymi ścieżkami dla rowerów biegnącymi za chodnikiem i pasem zieleni. To tak jak z nadzorem nad szybkością na Wyszogrodzkiej w tym rejonie. Można by jeszcze pisać ale to nic nie da. Nie ma siły na brak wyobraźni profesji.
   Nie widać żadnych szan by uchronić się przed nieszczęściem na tym skrzyżowaniu. Szkoda tylko tych młodych ludzi co tu zginęli. Szkoda też tych zniszczonych aut.
   Jesteśmy w Płocku! Taka ostrzegawczą tablicę należy ustawić na rogatkach miasta.
  • Gość: raper Re: Wypadek na Podolszycach, ranne trzy kobiety IP: *.180.15.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.09.11, 23:14
   Nie sposób się nie zgodzić - fakt: to skrzyżownie stawia bardzo wysokie wymagania przed kierowcami skręcającymi w lewo - zarówno tymi jadącymi z Warszawy jak i tymi jadącymi z Płocka. Wydzielenie lewoskrętów i dodatkowy takt zielonego na sygnalizacji bardzo by pomógł, rondo raczej nie zmieni sytuacji.
   Dla myślących: na tym skrzyżowaniu można bardzo łatwo i bezpiecznie skręcić w lewo jadąc od Płocka lub wujeżdżając z Podolszyc - wystarczy na skrzyżowaniu pojechać PROSTO a następnie zawrócć w najbliższym zgodnym z przepisami miejscu - polecam - mniej stresu i mniej stania w korku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka