Dodaj do ulubionych

Zaczął się remont placu Obrońców Warszawy

IP: *.c148.petrotel.pl 06.07.04, 21:30
Od 40 lat obserwuję wydeptaną ścieżkę przez trawniki od 1 Maja do dawnego
banku.Widziałem wiele prób zapobieżenia temu wandalizmowi.Może ktoś wreszcie
wymyśli coś estetycznego/byle nie metalowe lub betonowe przeszkody/ i
jednocześnie skutecznego.
Obserwuj wątek
      • Gość: pszczoła Re: Zaczął się remont placu Obrońców Warszawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.04, 08:43
        Przeydent Milewski nie dba o ludzi biednych ponieważ interesują go pokazowe
        inwestycje, którymi będzie mógł się poszczycić przed swoimi kolegami.
        Lodowisko, amfiteatr, pl. Obrońców. Na ulicy Pszczelej 3 doszło do pożaru na
        parterze. Powybijane szyby, spalone meble na trawniku istne slumsy, a MZGM nie
        potrafi od 4 dni zrobić z tym porządku choć jest właścicielem lokalu - śmiech
        na sali !!!! Pomijam fakt, że bloki są w opłakanym stanie - nie były malowane
        od dziesiątek lat !!!!!, znaki drogowe ( od strony taksówek ) poprzewracane -
        MZD - NIC !!!!!!! Czy mieszkańcy tego osiedla mają tak żyć tylko dlatego, że
        nie są bogaci i nie są sąsiadami Pana prezydenta Milewskiego ?? Rozumiem, że
        aby nie oglądać tych slumsów na spacery z dziećmi władze miasta zaproponują nam
        pięknie wyremontowany pl. Obrońców - wielkie dzięki. Fe Panie prezydencie -
        kadencja szybko minie i zobaczymy kiedy pan sobie o nas przypomni.
        • roman_j Re: Zaczął się remont placu Obrońców Warszawy 07.07.04, 10:16
          Gość portalu: pszczoła napisał(a):

> Na ulicy Pszczelej 3 doszło do pożaru na parterze. Powybijane szyby, spalone
          > meble na trawniku istne slumsy, a MZGM nie potrafi od 4 dni zrobić z tym
          > porządku choć jest właścicielem lokalu - śmiech na sali !!!!

Proponuję złożyć w tej sprawie skargę do UM w trybie art. 227 kpa. Nie wiem,
          czy to pomoże, ale na pewno będzie potraktowane poważniej, niż wpis na forum.
          Chyba, że nie chodzi o to, żeby coś zrobić w tej sprawie, a wyłącznie żeby
          ponarzekać, wtedy rzeczywiście lepiej pisać na forum. :-))
          • Gość: pszczoła Re: Zaczął się remont placu Obrońców Warszawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.04, 10:41
            Znalazłem !!!
            Art. 227. Przedmiotem skargi może być w szczególności zaniedbanie lub
            nienależyte wykonywanie zadań przez właściwe organy albo przez ich pracowników,
            naruszenie praworządności lub interesów skarżących , a także przewlekłe lub
            biurokratyczne załatwianie spraw.
            Dzięki za podpowiedź -dowiedziałem się również, że jak to nie pomoże to jest
            jeszcze jakaś skarga do UW na bezczynność UM ?
            • roman_j Re: Zaczął się remont placu Obrońców Warszawy 07.07.04, 12:57
              Gość portalu: pszczoła napisał(a):

> Znalazłem !!!
              > Art. 227. Przedmiotem skargi może być w szczególności zaniedbanie lub
              > nienależyte wykonywanie zadań przez właściwe organy albo przez ich
              > pracowników, naruszenie praworządności lub interesów skarżących , a także
              > przewlekłe lub biurokratyczne załatwianie spraw.
              > Dzięki za podpowiedź -dowiedziałem się również, że jak to nie pomoże to jest
              > jeszcze jakaś skarga do UW na bezczynność UM ?

Na bezczynność organu można sie poskarzyć, zgodnie z art. 35-38, jeśli UM nie
              zajmie się skargą w terminie miesiąca lub nie powiadomi nas, że sprawa się
              przedłuży. Skargę adresuje się do wyższej instancji, ale składa się w UM. :-))
            • roman_j Jeszcze o skargach i wnioskach... 12.07.04, 20:14
              Powinienem od razu podać ten link, ale zupełnie wyleciał mi z głowy. Tu jest w
              bardzo przystępny sposób opisany tryb składania skarg i wniosków (jako plik
              PDF, więc potrzebny jest Acrobat Reader):

www.batory.org.pl/ftp/korupcja/sciagawka2_skargi_i_wnioski.pdf
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka