Dodaj do ulubionych

Kto za nowakowskiego

26.06.13, 17:21
To , że tzw. prezydent poleci z hukiem ( tylko?) prędzej czy poxniej jest pewne jak w banku. Pewne jak w banku jest też to , że kolejnym prezydentem nie może zostac zaden polityk i to nawet taki drugiego sortu jak obecny . Zastanawiam się więc kto mógłby zostać kandydatem ,kandydatem nie żadnej partii ale prawdziwy społecznik nie kojarzony , nie "poplamiony" zadnymi układami.
Powiem szczerze , że wybór takiego kandydata jest naprawdę trudny . Zastanawialem się , poszukiwałem długo i jedynym ( choc nie znam go dobrze) wydaję się byc P. Paweł Śliwiński - prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Płocka.
Nie wiem czy to dobry wybór , jak pisałem nie znam go dobrze ale może są tu na forum osoby , które mogą coś w tej sprawie powiedzieć lub zaproponować innego kandydata.
Ale prosze bez zadnych Hetkowskich czy innych Milewskich .
Obserwuj wątek
    • Gość: wyborca Re: Kto za nowakowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.13, 17:25
      To jak go mało znasz to po ch...a go zgłaszasz? Ja zgłaszam Jana Kowalskiego. Też go nie znam ale ten wydaje mi się niezastąpiony. Kto może coś na forum na ten temat powiedzieć lub zaproponować innego kandydata?
      • kazio13-net Re: Kto za nowakowskiego 26.06.13, 17:35
        Twój "kowalski" to pseudo an ?

A tak na powaznie , to pisząc że "nie znam go" miałem na myśli znajomość prywatną, a znam go z działalności społecznej , która oceniam wysoko.
        • Gość: wyborca Re: Kto za nowakowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.13, 18:03
          Masz chyba jakieś kompleksy na tle AN. Cały czas o nim piszesz. Zdradziła ciebie z nim żona i po drinku wszystkim opowiada, że masz mniejszego?
          Atak na poważnie. Czy nie uwazasz, że lansowanie kogoś kogo się nie zna osobiście to nie jest zbyt duże ryzyko? może to dr Jekyll i mr Hyde?
          • kazio13-net Re: Kto za nowakowskiego 26.06.13, 19:02
            Nie , nie uważam tak , mnie życie prywatne każdego z ewentualnych czy obecnych nie obchodzi. Mnie interesuje jakim jest menagerem , bo takim byc powinien "prawdziwy" nie polityczny prezydent.

Kompleksu an nie mam , pisze o nim bo mnie szlag trafia jak patrzę co wyrabia, a jak zapewne juz wiesz ( pisalem o ty nie raz) sam na niego głosowalem . mam dość tej "prezydentury" ktora nic dobrego dla miasta nie przynosi a wręcz przeciwnie.

I jeszcze jedno, nie znam też prywatnie ( na szczęście) obecnego tzw. prezydenta , a kandydatura p. śliwińskiego była tylko zaczynkeim do dyskusji i wcale się przy niej nie upieram.
            • Gość: wyborca Re: Kto za nowakowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.13, 19:09
              Dokonałeś jak sam to oceniasz błędnego wyboru głosując na Nowakowskiego czyli po prostu nie znasz się na ludziach lub podejmujesz decyzję w oparciu o powierzchowne dane. Zła to rekomendacja dla Pawła Śliwińskiego. U mnie spaliłeś gościa.
              • kazio13-net Re: Kto za nowakowskiego 26.06.13, 20:02
                Mylić się każdy potrafi ale przyznać sie do błędu nie.
                A czy ty potrafisz? jesli ( jak sądzę ) głosowałeś na an to nie uważasz to za błąd ? czy uważasz że to dobry prezydent ?
                • Gość: wesoly Re: Jak kto, mały kazio na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.13, 18:56
                  Ja natomiast czekam, kiedy zgłosisz swoją kandydaturę wielonikowcu, mam nadzieję, że tchórz ciebie nie obleci.
                  • kazio13-net Re: Jak kto, mały kazio na prezydenta 28.06.13, 19:30
                    Jesta takie stare przyslowie "przyganial kocioł garnkowi" - to tak odnosnie tych nicków.

A poza tym , powiem ci szerze , raz i dobitnie : ma w "d" twoja opinię, bo to że będziesz przeciw odwołaniu/przegranej tzw. prezydenta jest dla mnei jasne , kto by chiał z własnej woli koryta sie pozbyć, a że czerpiesz z niego garściami to tak cie boli ta myśl , ze kiedys się to skończy , a że się skończy to pewne jak w banku. W najlepszym przypadku zostało ci 1,5 roku , więc chłopie nie obcyngalaj się nie zawracaj sobie glowy pisanie na forum - szkoda czasu - łap co sie da i póki się da.

Pozdrawiam i pozdrów ode mnie swoich kumpli z ratusza.

• Gość: wesoly Re: Jak kto, mały kazio na prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.13, 21:32
                      Jak głupi byłeś takim i pozostaniesz, mimo skończonych szkółek. Do słupa można mówić, a słup jak d...a, to dotyczy twojego ilorazu inteligencji, zapamiętaj sobie kretynku, a mówię to po raz ostatni, chociaż i tak, to, do ciebie nie dotrze, nie miałem, nie mam nic wspólnego z ratuszem.
                      Strach cię obleciał, wiadomo mocny jesteś w gębie na forum, a w rzeczywistości ze strachu ..... załóż pampersa.
                      A teraz zaraz zmienisz nicka np. rzadko na forum
              • Gość: ogórek małosolny tylko Mirosław Milewski IP: *.adsl.inetia.pl 26.06.13, 20:03
                najlepszy Prezydent w historii Płocka
                • Gość: korniszon Re: tylko Mirosław Milewski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.13, 20:05
                  Najlepszy Prezydent Tysiąclecia!
                • Gość: płocczanin Re: tylko Mirosław Milewski IP: *.class102.petrotel.pl 26.06.13, 20:11
                  Tak, bo chciał nam tramwaj zbudować, kolejkę i stok narciarski, czy saneczkowy :))
                  • Gość: Jan Przytomny Re: tylko Mirosław Milewski IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.13, 08:42
                    małpie to trzeba brzytwe dać i zamnkąć w klatce a nie tramwaj, tramwaj jest dla ludzi
                    • hrabiapotocki Re: tylko Mirosław Milewski 27.06.13, 12:09
                      Jżz niejednokrotnie wspominałem, że to nie Nowakowski wygrał, tylko Miluszenko przegrał. Podobnie było z przegrana Hetkowskiego w 2002 roku. Jednym słowem, nie były to "wybory" tylko "plebiscyt" na prezydenta. Co by nie mówić złego o AN, to jednak co nieco w Płocku udało mu się zrobić (Graniczna, "sekundniki", sygnalizacja wielofazowa, drobny remont niektórych ulic). Jednak fakt, że ostatni CHAOS, jaki powstał w centrum (ten nieskoordynowany remont al. Jachowicza) oraz alienacja AN i jego "Świty" to poważny "grzech zaniedbania". I na koniec coś, co MUSZĘ podkreslić, chociaż nigdy nie myslałem, że się zgodzę z Miluiszenką. Tak złego zarządzania miejskimi spółkami jeszcze nie było.
                      • Gość: zzj Re: tylko Mirosław Milewski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.13, 16:03
                        Słusznie kolego Potocki, oddać mu co jego. Zarządzanie spółkami nazwałbym obdzielanie znajomków i być może jeszcze inaczej, ale nie ma dowodów. Czas mam nadzieję pokaże.
                  • Gość: a za co chciał Re: tylko Mirosław Milewski IP: *.231.c65.petrotel.pl 27.06.13, 13:14
                    zbudować tramwaj,kolejkę i stok narciarski czy też tor saneczkowy.Wizjoner od siedmiu boleści a ty go gościu nazywasz najlepszym prezydentem.Płock to jakieś nieszczęśliwe miasto.Władze promują je jako centrum rozrywki nie mając kasy na rozrywkowe szaleństwa.Za jakie grzechy jesteśmy karani takimi włodarzami?.Odpowiem.Za lenistwo umysłowe, głupotę i brak obywatelskiej postawy do naszej małej ojczyzny.
                    • Gość: umobserwer Re: tylko Mirosław Milewski IP: *.plock.mm.pl 27.06.13, 13:55
                      W roku 2012 na tzw. "promocję" wydatkowano ( wyrzucono) ponad 12 000 000 , myslę więc że za taka kase byłby i tor saneczkowy i coś jeszcze. Ale waaaadza z prezydencikiem lubi siem promować i na różne wycieszki se ujeżdżać .
                      W tym roku tej kasy na "promocjem" będzie 8 500 000 , dodać do tego np. 5 000 000 na straż mniejskom to na wiele róznych atrakcji ,które same by przyciągnęły turystów by starczyło , no ale aaaadza nadal sie bedzie promować.
                      Tak właśnie rzundzi ten prezydencik , ktorym faktycznie zostal na zasadzie plebiscytu , w glosowaniu na nie dla MM .
    • krzysiek_33 Re: Kto za nowakowskiego 27.06.13, 15:34
      Ja! JA! WYBIERZ MNIE!!!
      Proszę :)
      K.
    • Gość: oby nie Re: Kto za nowakowskiego IP: *.c155.petrotel.pl 27.06.13, 15:51
      żaden z jego obecnych zastępców, porażka byłaby co najmniej porównywalna; zgadzam się z jednym z "przedmówców", AN był tylko dla wielu mniejszym złem niż poprzednik za pewne pomysły; ciekawe kiedy zacznie się opluwanie i prawdziwa kampania przedwyborcza, bo na razie pewna partia znów się sprzedała co widać było na ostatniej sesji dobitnie.
      • Gość: umobserwer Re: Kto za nowakowskiego IP: *.plock.mm.pl 27.06.13, 16:55
        nie bądź taki tajemniczy :) ta sprzedajna partia to lsd i pjn
        • Gość: J.Wasilewski Re: tylko Mirosław Milewski IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.13, 17:26
          nie ma i bedzie lepszego, żeby tylko chciał wrócić
          • Gość: słuchajcie Re: tylko Mirosław Milewski IP: *.231.c65.petrotel.pl 27.06.13, 19:17
            Wasilewski.Ten co nie chce wrócić/a jest taki/ zrobił by porządki,że hej.Pewnie myślimy o dwóch różnych osobach.
          • Gość: odp.adsl.inetii.pl Re: tylko Mirosław Milewski=fałszywka IP: *.class98.petrotel.pl 29.06.13, 14:28
            J.Wasilewski nie bierze od paru lat udziału w dyskusjach na forum Gazety.pl, tylko jeden paranoik, kierujący sie swoimi psychozami podszywa sie pod niego, fałszuje już trzeci rok, wstydząc się swojego nazwiska, i wypisuje swoje myśli po cudzym nazwiskiem. Gabinet psychiatry czeka na niego już od grudnia 2010 r. Przepraszam za niego forumowiczów./-/J.W.
        • Gość: anty cenzor Re: cenzura pana prezydenta IP: 79.162.126.* 27.06.13, 17:27
          Pan prezydent tak martwi się swoim PR że wprowadził cenzurę, tzn. pozwala zapraszać na swoje konferencje prasowe tylko tych dziennikarzy i publicystów którzy nie zadają mu trudnych pytań.

Wszak już za czasów carskich było wiadomo że plebs w tym pismaki mają robić wyraz gęby durny, zadawać pytania takie aby władca i pan na ich tle mógł błyszczeć i za mądrego uchodzić.

No cóż jakoś jeszcze te niespełna półtora roku jeszcze wytrzymamy.
    • Gość: z miasta Re: Jest jeden sensowny kandydat ! IP: *.199.c68.petrotel.pl 28.06.13, 19:41
      Adam Struzik
      • Gość: z miasta Re: Jest jeden sensowny kandydat ! IP: *.199.c68.petrotel.pl 28.06.13, 19:59
        inni kandydaci

Mirosław Milewski

Wioletta Kulpa

• camel1313 Re: Jest jeden sensowny kandydat ! 28.06.13, 21:19
        Adam Struzik zwiazany od wielu lat z PSL i jakies machloje chyba byly w Uwadze na TVN
        Milewski prawda ze duzo bylo inwestycji za jego czasow ale te molo i ten most oswietlenie troszke zniechecaja poprzednio PIS

Kulpa PIS radna szczekata kobitka nie zawsze ma racje ale wazne ze interesuje ja to co sie dzieje w Plocku , chyba ksiegowa jest w Solidarnosci na Jachowicza
        A ja bym postawil na innego kandydata z innej parti
        • Gość: gul Re: Jest jeden sensowny kandydat ! IP: *.093.c64.petrotel.pl 29.06.13, 08:15
          a może Marcin Uchwał
          • Gość: mirek Re: Jest jeden sensowny kandydat ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.13, 10:11
            Only and one! JAN WYRĘBKOWSKI!
        • Gość: weź Re: Jest jeden sensowny kandydat ! IP: *.051.c83.petrotel.pl 29.06.13, 11:43
          no prosze cie z tym TVN, może jeszcze na al jazira się powołować
          • Gość: pucio pucio Re: Jest jeden sensowny kandydat ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.13, 12:39
            milewski był partaczem ale mocnym w gębie , nowakowski jest partaczem słabym w gębie - to jest jedyna róznica . obsadzenie jednego albo drugiego na stolcu byłoby ze strony tak zwanego przypadkowego elektoratu przejawem wyjątkowo wyrafinowanego masochizmu .

w ameryce południowej długotrwałość rządów rozmaitych caudillos wynika z przekonania narodu że każdy rządzący to złodziej i kanalia a jest nadzieja że jak się nakradnie to zacznie rządzić więc zmiana byłaby nie na miejscu .
            możemy się więc cieszyć że nie żyjemy w jakimś puerto de cośtam ale we wzorowej i transparentej demokracji .
            struzik pewnie musiałby obsadzić na stanowiskach cały ten zielony obóz cygański z babkami , ciotkami , wnukami, szwagrami i kim tam jeszcze a reszta dla koalicjanta czyli d..a blada.

bezpartyjny fachowiec zwykle okazuje się na koniec partaczem w dodatku upartyjnionym zresztą mało prawdopodobne aby ktoś takiego wystawił .
            pozostaje do rozważenia tak zwana lewica ale póki nie postanowiono kto ma tam dowodzić czy miller czy palikot z kwasniewskim trudno dywagować.
            jest jeszcze inne towarzycho czyli tak zwany ruch narodowy czyli nowa licencjonowana opozycja ale tej jeszcze nie wypuszczono poza obóz szkoleniowy gdzie się sprawdza lojalność rozpalonym żelazem no bo wydanie licencji to bardzo poważna rzecz . świadczy o tym smutny los pewnej partii która zerwała się z łańcucha a jej przywódca ( jeszcze bardziej smutny los) chyba nawet uwierzył że to wszystko na poważnie . obecnie więc trzeba sprawdzać bo pozniejsze zagonienie do nory bywa trudne , bolesne a i bez ofiar czasem się nie obywa.
            jak jednak wiadomo postęp a w szczególności nieubłagany postęp wymaga ofiar a jak mawiał ojciec narodów i chorąży pokoju "gdzie drwa rąbią tam wióry lecą". walka klasowa zatem się zaostrza po czym nieomylnie możemy poznać iż nasz kraj wraz z całą mumią europejską niewątliwie zbliża się do socjalizmu oczywiście w jego nowej wyższej fazie rozwoju .
            z tego zaś równie nieomylnie możemy wywnnioskować iż ktokolwiek tam nie zostałby na stolcu płockim obsadzony to będzie ktoś kto da gwarancję obsadzającym iż ich interesy nie zostaną naruszone . są co prawda tu i ówdzie jacyś dziwacy którzy głoszą iż obsadzającym jest tak zwany przypadkowy elektorat jest to jednak pogląd tak naiwny i głupi ( a nawet szkodliwy ) że trudno uwierzyć że ci co go głoszą sami uważają go za prawdziwy .
            najważniejsze jest aby sam elektorat tak uważał a przynajmniej aby nie śmiał głosić czegoś przeciwnego .
            podobnie jest i w powyższych wpisach w których kilku dyżurnych prezentuje niby to poważnie propozycję przywrócenia milewskiego co wskazuje że we wiadomej kawiarni trzyma się rekę na pulsie i żywo reaguje . jak to wpłynie na jakość kawy strach się bać ale widać że kawa już nie jest priorytetem a tęsknota zżera duszę.
            na przyszłość trzeba będzie rany powstałe w procesie odcinania ryja od koryta saprawiać solą aby się wolniej goiły . przynajmniej tyle samo ile ryj był przy korycie - tak przynajmniej robią w ameryce południowej .

• kazio13-net Re: Jest jeden sensowny kandydat ! 29.06.13, 13:04
              Zgadzam się z"pucio pucio) lecz nie tak calkiem do końca. Są w Polsce przykłady gdzie pomimo tych napisanych tu "zasad" wygrali ( często w I turze) kandydaci , ktorzy naprawde byli niezależni.
              Np. Wrocław czy tez Toruń . We Wroclawiu P. Dutkiewicz w 2006 roku jako kandydat popierany byl zarówno przez PO jak i PiS co jest własnie dodowem na to , że był naprawdę niezalezny.
              Podobnie w RToruniu , tu P. Zalewski wygrywal 3-krotnie w pierwszej turze. Wygrywal pod haslem " Czas na gospodarza" .
              Tak więc sobie myślę ,że u nas tez przyszedł czas aby taki prawdziwy gospodarz się znalazł , nie wierzę , że w tak duzym mieście takiego nie znajdziemy. jest więc szansa , ze znajdziemy samorządowca - gospodarza , a czy nam się uda zalezy tylko od nas - mieszkanców miasta.

Nie wierzę , że jesteśmy gorsi od wroclawian , torunian czy też elblążan .

Jedno jest pewne , nie może byc to ktoś kto prezydenturę będzie traktował jako "szczebel" do kariery politycznej , tak jak to mamy teraz . Dziś tzw. prezydent myśli sobie zapewne , ze jak "poleci ze stolca" to sie zalapie jako kandydat pelowski do parlamentu, ale panie nowakowski to utopia , złudne nadzieje , nie masz pan szans nawet na soltysa rogozina
              • Gość: pucio pucio Re: Jest jeden sensowny kandydat ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.13, 13:22
                twierdzenie iż to że "dutkiewicz był popierany zarówno przez pis jak i po " jest dowodem na jego nezależność uważam za kuriozalne . bo jest to dowód na podwójną zależność albo też na taką zależność której dwie "zwaśnione strony " nie są w stanie odmówić co jest jeszcze gorsze .
                co tego pana z torunia i jego hasłem to typowy przykład tego co nazwałem bezpartyjnym fachowcem który z czasem okazuje się partyjnym papraczem .
                wszelkie porównania płocka do wymienionych miast są chybione bo posen , thorn, breslau i elbing to jedno a niegdysiejszy schrottersburg and dem weichsel to drugie ale to temat na rozmowę przy dużej wódce .
                widze że kolega wierzy iż wyborcy coś mogą . ja uważam że mogą sobie strzelić z gumki od weków w słabiznę . to tyle.
                jesli chodzi o związek wielkości miasta z szansą na znalezie dobrego kandydata to ja byłbym ostrożny , to jest czysto formalne statystyczne założenie -praktyka pokazuje natomiast że to znalezienie kandydata może się nie udać o czym dobrze wiedzą obsadzacze stanowiska prezydenta którzy zamiast szukać i szukać wystrugują sobie kandydata z banana czy co tam jest pod ręką . I bęc ! Kandydat śliczny jak malowanie ! To jest dużo prostsze i tańsze niż jakieś tam poszukiwania .Może się zdarzyć jednak że kandydat zapomni kto i po co go tam wystrugał i wykaże się haniebnym brakiem elementarnej wdzięczności dlatego uprzednio należy zadbać o stsowną teczkę z "kompromatami" tak by sama już grozba ich ujawnienia sprawiała iż kandydat odzyska pamięć , wykaże się elementarną wdzięcznościa , zaaportuje kijek albo wróci do budy .zdarzały się co prawda przypadki trudne i jeszcze bardziej trudne ale to nie na dzisiaj .
                co do stwierdzenia że dla platformy pan an jest problemem to prawda niewątpliwa . mają go dosyć i w tej kwestii może dość dokładnie podzielić los mm i rozstać się z PO .
                • Gość: gucio Re: Jest jeden sensowny kandydat ! IP: *.051.c83.petrotel.pl 29.06.13, 13:39
                  mm był do tej pory najlepszym prezydentem Płocka, a reszta to propaganda (także pucia)
                  nie twierdzę że mm to najlepszy kandydat jednak utrzymywanie obecnego "przywódcy" na stolcu skończy się wielkim stolcem dla wszystkich zmiany potrzebne od zaraz !
                • Gość: nie wesoly Re: Jest jeden sensowny kandydat ! Kazik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.13, 13:57
                  Po co się martwić o kandydata, wszak już jest, wskazał go niejaki "wesoły". Jestem również za Kazikiem, pokazał swoją teoretyczną mądrość na forum, a teraz niech realizuje się w praktyce.
                  • Gość: pytajnik Re: Jest jeden sensowny kandydat ! Kazik IP: *.plock.mm.pl 29.06.13, 14:33
                    a ty znowu swoje?
                    • Gość: pucio do gucia Re: Jest jeden sensowny kandydat ! Kazik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.13, 15:21
                      ktoś kto chciałby poważnie a nie dla jaj utrzymywać że mm był najlepszym prezydentem płocka musiałby uznać że wywalenie 20 milionów w wiślany muł było bardzo dobre , musiałby się zgodzić również że przymuszanie miejskiej spółki do dokładania kasy do stateczku też było super pomysłem , musiałby się zgodzić z tezą iż "wydzierżawienie " Nowego Rynku za friko to przejaw geniuszu ekonomicznego , sypanie kasy miejskiej milionami na debilne imprezki bez żadnej kontroli to super pomysł, musiałby tez uznać iż prywatyzacja PEC przyniosła mieszkańcom samo dobro a debilne zarządzanie ZUOKiem jeszcze więcej , musiałby uznać że w pppt stworzono 20 000 miejsc pracy , musiałby uznać zadłużenie miasta do granic możliwości za przejaw gospodarności , pomysły tramwaju , kolejki linowej za epokowe . sposób wykonania wielu projektów w tym amfiteatru czy remontu starego mostu za wzorowe etc.etc.

Jeżeli ktoś natomiast uważa którykolwiek z powyżej pospiesznie przytoczonych pomysłów za debilny albo wszystkie razem wtedy w żaden sposób nie może racjonalnie zgodzić się z tezą że milewski był najlepszy.
                      co więcej ! sądzę że sam inkryminowany mileski też nie zgodziłby się z tezą że był najlepszym prezydentem płocka ponieważ on zapewne uważa że był najlepszym prezydentem w historii globu .
                      ja rozumiem że gucio może tęsknić za rządami mnileskiego z powodów pozaracjonalnych ale to już inna bajka . ja natomiast uważam iż obsadzacze stanowisk prezydentów i innych umiłowanych przywódców różnego szczebla myślą racjonalnie . element który się zużył nie zostanie ponownie zamontowany do tej maszyny .
                      zdrówka!
                      • Gość: sasiadka Re: Jest jeden sensowny kandydat ! Kazik IP: 95.178.0.* 29.06.13, 16:01
                        Ja proponuję JANA WYRĘBKOWSKIEGO on ma dużo czasu wolnego, na wszystkim się dobrze zna, ma gotowy plan układu komunikacyjnego w Płocku i nie tylko, wie co z molem zrobić. Kochani mieszkańcy tego grodu po jego rządach będziecie na msze dawali aby Nowakowski wrócił. Jasiek zagwarantuje wybudowanie kolejnego mostu w wersji spawanej nie skręcanej. W tym mieście nie ma dobrego kandydata na prezydenta. Osobiście wolę Nowakowskiego od Milewskiego, ponieważ za obecnego się nie wstydzę a za poprzedniego cała Polska śmiała się z Płocka.
                        • Gość: do sąsiadki Re: Jest jeden sensowny kandydat ! Kazik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.13, 16:39
                          kiedyś wydawało się że gorzej za milesia być nie może więc nie zwracając specjalnej uwagi na kandydata wybrano nowaka uwazajac ze musi byc lepiej żeby tam nie wiem co . okazało się że to był duży błąd bo nowy w dwa lata wyrównał rekordy poprzednika a niektóre nawet pobił .
                          teraz natomiast obywatelka sąsiadka stwierdza ( z pewnoscia wie co mówi ) że jakby pana jana obsadzić to ludzie będą noakoskiego wspominać ze łzami . szanowna sąsiadko ! znam takich co obsadzeni po jw. sprawiliby że ludzie tęsknili by za jw , jak również takich co obsadzeni potem sprawiliby to samo i tak w nieskończoność , ludzka głupota bowiem nie ma granic co się wykłada że jak mamy jakiegoś durnego zdawałoby się kosmicznie to zawsze znajdzie się głupszy a może na dodatke kanalia co nie jest bez znaczenia .
                          o ile zatem szanowna sąsiadka uważa iż z tego mianowicie powodu należy durnia szanować bo zawsze można znalezc gorszego to gratuluję .
                          na nasze szczęści ci co obsadzają stolec nie interesują się rozumem i moralnością kandydata na kandydata tylko go z grubsza wystrugują z banana tak żeby im pasował i za bardzo nie uwierał. z kwalifikacji wymaga się jedynie żeby umiał odebrać telefon, rozpoznać kto mówi i wykonać to co mówi .
                          z odebraniem w zasadzie każdy matoł sobie poradzi , pozostałe czynności jednak wymagają już pewnego wysiłku i jak pokazuje historia nie każdy sobie z tym radzi .
                          posiadanie charakteru , inteligencji , wiedzy , doświadczenia , kręgosłupa moralnego są cechami które dyskwalifikują dlatego wybiera się raczej struganie z banana a nie z kamienia czy drewna bo za twarde . jest jeszcze jedna substancja z której ostatnio usiłuje się sporządzać umiłowanych przywódców, plastyczna , darmowa i powszechnie dostępna ale niestety jej spoistość i zapach nieco utrudniają produkcję na szerszą skalę .
                          ja już wiem co pani sąsiadka powie - cieszmy się że na razie robią z bananów !?
                          Mylę się ?
                          nauka sobie droga pani z tym zapachem i spoistością poradzi , już pojawiają się pewne prototypy , jak się sprawdzą niewątpliwie do g...a zaczną dodawać tłuczone szkło , gwozdzie , strychninę a potem może pluton !?
                          Mówi pani że powinniśmy szanować g...o !?
                          Nie jestem przekonany .
                          • Gość: jeden Re: Jest jeden sensowny kandydat ! Kazik IP: *.122.c67.petrotel.pl 29.06.13, 16:47
                            Piotr Zgorzelski - aktywny i dobry kandydat !
                            • Gość: jiii tam Re: Jest jeden sensowny kandydat ! Kazik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.13, 20:17
                              będzie musiał zrobić to co każdy z tej partii - obsadzić na stanowiskach ciotki, wujków, siostry, szwagrów, babki , stryjów, dziadków , braci , łojców i matki oraz dzieci . I to wszystko do trzeciego pokolenia w obie strony nie wspominając o koalicjancie , zobowiązaniach prywatnych i zawodowych zostawiając pewną ilość wakatów do rozdania w ramach aktualnych zagrywek i potrzeb .cały ten majdan ciągnie za peeselem jak smród za partią wszędzie tam gdzie rządzi .
    • jakubw357 Re: Kto za-nasze marzenia pozostana tam gdzie są. 30.06.13, 10:29
      Niestety nasze marzenia pozostaną tam gdzie są !!!
      Nie mamy konkretnego wpływu na osobę która będzie na tym stanowisku i co byśmy nie wypisywali to i tak nic to nie zmieni. Zbyt duże zależności są w tej materii. A tak naprawdę to potrzebny jest manager nie polityk .Jego podwładni -czytaj urzędnicy muszą uczciwie wykonywać swoje obowiązki a nie tylko żeby w papierach się zgadzało !I a nie zaliczać kolejnego dnia obstawiając sie papierami wyciąganymi z biurka codziennie udając ze coś tam coś tam robią .Niechlujstwo w wykonywaniu swoich czynności zaczyna się od pani sprzątającej na ul Tumskiej, poprzez firmy działające na rzecz UM ( dosypywanie piasku do piaskownic zamiast wymiany, ale w papierach się zgadza, a bo pani odpowiedzialna za sprawdzenie tej czynności wierzy w to co jest w fak.Vat., po co sprawdzać , jej szef wierzy jej a miasto huczy od oburzonych rodziców . Że to skandal jak za nie wykonaną robotę ma płacona firma M. z naszych podatków. I tak by można przytaczać kolejne przykłady grubszego kalibru.) Urzędników wyższych szczebli również to dotyczy. Jeżeli ktoś zbyt uczciwie pracuje a przypadkiem wymaga od swych podwładnych sumienności to niestety wchodzi w konflikt interesów ,nie pasuje do układanki i zasilą szeregi poszukujących pracy.
      Taki menager - kandydat byłby na wyprowadzenie trochę na prostą wszelkich zaległych tematów ,znamy je nie ma co powtarzać. Nie pobył by długo . Ale nie łudźmy sie jeszcze raz przypomnę cieszmy się że możemy popisać, pogadać a reszta to od nas niestety nie zależy , a szkoda. Będzie tak jak ustalą to w gabinetach.
      Pozdrawiam
      • Gość: soso Re: Kto za-nasze marzenia pozostana tam gdzie są. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.13, 11:29
        i właśnie te "sprawy większego kalibru" sprawiają że opłaca się wystrugać całe zastępy umiłowanych przywódców z banana.
        gdyby jak kolega wyżej pisze przyszedł taki "menager" co by sprawdzał te faktury to pewnie długo by nie pofunkcjonował i zaraz by się znalazła jakaś molestowana przezeń urzędniczka i różne sprawki z lat minionych . dlatego już na etapie wystrugiwania z banana trzeba zadbać o nienaganny rzymski profil kandydata na kandydata żeby coś na niego mieć i żeby nie zerwał się ze smyczy.
        gdyby tak w tych fakturach wszystko miało być ok to obawiam się że huba żerująca na schnącym powoli drzewku publicznej kasy by uschła i co gorsza odpadła .

za poprzedniej ekipy w ratuszu zafunkcjonował taki pan w postaci pełnomocnika ds inwestycji , zabrał się właśnie za porównywanie faktur z rzeczywistością i co tam odkrył to zanosił szefowi , jak znalazł w fakturze cegłę za 8 pln to informował i tak dalej, krótko mówiąc "czepiał się" i był ogólnie irytujący . jak się należy domyślać szybko go zwolniono , był inny sympatyczny pan w wydziale inwestycji co odkrył że pylony w amfiteatrze są do kitu i jego też zwolniono .
        jak mawiał ojciec narodów i chorąży pokoju towarzysz stalin "kadry decydują o wszystkim " należy więc dbać aby kadry realizowały linię wadzy a nie grzebały samowolnie w papiurach .
        z takiego grzebania w papiurach wynika sama zgryzota i gorycz a przecież chodzi o to żeby było wesoło i słodko .zresztą po co umiłowanemu przywódcy kadry które mu przynoszą złe wiadomości i zawracają d...ę skoro lepiej gdy przynoszą same dobre wieści i nie denerwują.
        • jakubw357 Re: Kto za-nasze marzenia pozostana tam gdzie są. 30.06.13, 12:16
          Non plus ultra samo jądro - nic dodać nic ująć .
          ps.ale towarzysz Lenin mawiał również iż "kontrola jest wyższym stopniem zaufania" ale źle pojęta kontrola a to już zostawmy na inna okazję.
          Pozdrawiam.
          • Gość: somsiad Re: Kto za-nasze marzenia pozostana tam gdzie są. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.13, 15:53
            skoro więc już wiemy jaki mechanizm towarzyszy tradycyjnemu wystrugiwaniu z banana czy też nowoczesnemu lepieniu z wiadomych substancji możemy porzucić naiwne oczekiwania że pojawi się skądś jakiś mąż opatrznościowy co to nieuczciwych pognębi , mądrych doceni i wszystko ładnie poukłada. To jest po części problem jak to się mówi strukturalny ale obawiam się iż również trochę pokoleniowy . Rzecz nie na dyskusję tu i teraz . Coś jest w tej postępującej inflacji osób, zdolności , charakterów . Powyżej taka pani sąsiadka wyraziła głęboką mądrość życiową która zdaje się mówić że każdy następny na stolcu będzie gorszy . Ja tę myśl podzielam jakkolwiek nie uważam że się obecnemu na stolcu z tego tytułu coś należy prócz kopniaka w zadek.
            Ja na przykład uważam że taki mileski wierzył głęboko w to że wywalenie 20 baniek w wiślany piach w postaci molo sprawi że ludność osiągnie stan nirwany i w tym to stanie wybierze go na 3 kadencję. Następcy nie wykazują już takiej świętej , naiwnej wiary w proponowane przez siebie cuda na kiju co jest tzw "wyższą fazą rozwoju". Kolejna faza będzie polegała na tym że nikt już nawet nie będzie próbował udawać że poza korytem NIC się nie liczy .Potem z tego się uczyni program wyborczy : Wybierzcie mnie bo muszę budżet domowy podreperować . To mniej więcej głoszą rózni "żebracy " pisząc na kartce obok kapelusza : "Jestem zdrowy , zbieram na piwo " .Paradoksalnie zgarniają więcej niż inni jakby w postaci "premii " za szczerość.
            • Gość: realny Re: to nie marzenia tylko realia IP: *.c152.petrotel.pl 30.06.13, 18:38
              zamiast glupio madralowac sie co nic z tego nie wynika lepiej wysuwajcie kandydatury takich menagerow, kiedys podobno stanowiskiem prezydenta zainteresowany byl jakis bizmesmen, prezes GPW czy cos takiego moze ktos pamieta o kogo to chodzilo
              • kazio13-net Re: to nie marzenia tylko realia 30.06.13, 18:46
                Mnie się jednak wydaje , że naprawdę dobrym kandydatem nie może byc taki "typowy" menager czy biznesmen.
                Taki gość będzie w czasie rządów patrzył tylko na zysk finansowy , bo to ma "we krwi" a przecież samorząd to nie instytucja finansowa, gospodarcza , obok spraw finansowych sa takie ktore napewno nigdy zysku nie przyniosą , a często wyłacznie straty , np. pomoc spoleczna itp.
                Biznesmen "z krwi i kości" te sporawy spoleczne będzie miał zawsze "na drugim planie" a będzie patrzył tylko ( najczęściej) na bilans zysków i strat.
                Nie jest to oczywiście żaden zarzut a jedynie uwaga .
                Wydaję się więc że potrzebny byłby tu taki "dwa w jednym" , czyli np. biznesmen z zamiłowaniem - zacięciem do samorządu , albo odwrotnie .
                Takie jest moje zdanie.
                • Gość: do kazia Re: to nie marzenia tylko realia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.13, 19:11
                  podzielam tę opinię ale wyrażę ją inaczej : gdyby hipotetycznie na stołku prezydenta zasiadł prawdziwy spec od zarządzania to byłoby pewnie tak jak kolega pisze .
                  jednak jego kwalifikacje to jedno a możliwość ich używania i wprowadzania swoich pomysłów to drugie . nie zapominajmy też że ten człowiek musiałby posiadać jakąś drużynę , ekipę plus ławka rezerwowa dość dużą .
                  połączenie doświadczenia w zarządzaniu , kwalifikacji do kierowania dość dużym zespołem zdarza się w biznesie na pewnym poziomie ale połączenie tego z wiedzą i pasją do samorządu to już niezbyt częste zjawisko .
                  do tego organizm jakim jest urząd miasta , podległe instytucje i spółki to jest organizm dość poważnie chory , niewydolny, zdemoralizowany etc. niezbędne zmiany mogą zająć sporo czasu a przecież nie można zapominać o bierzącym zarządzaniu , budowaniu nowej jakości etc.
                  Tu już zdolności menadżerskie nie wystarczą - tu potrzeba prawdziwej charyzmy .
                  Podsumowując potrzebny menadżer plus znajomość i serce do samorządu plus charyzma . Wniosek : potrzebujemy cudu .
                  A tym co kolega nazywa skupieniu na rachunku zysków i strat to ja bym się nie przejmował za bardzo bo taka kuracja wstrząsowa może być niezbędna i wielu sprowadzi na ziemię- to by było dla skamieniałych urzędasów jak lewatywa i płukanie żołądka połączone z elektrowstrząsami .
                  • kazio13-net Re: to nie marzenia tylko realia 30.06.13, 20:01
                    Oczywiście się zgadzam , jednak smuci mnie ten kolegi pesymizm , że nie ma , nie będzie , nie możliwe.
                    Ja jednak jestem wiekszym optymistą i wierze , że znajdzie się naprawdę dobry kandydat, ktory spelnial by opisane już tu cechy.

Poza tym myslę też , że sokro zaspokajanie potrzeb mieszkańców miasta bezpośrednio przez władze jest jak widać dla tej ekipy tak trudne ( a powinno to być i jest ustawowe zadanie) i nie daje wystarczających rezultatów koniecznym jest aby kolejna dokonała zmiany stylu działania . I tu pojawia się tzw. partycypacja lokalnej społeczności , ktorej niestety tylko namiastke ( chora i nieudaną) mielismy przy tzw budzecie obywatelskim , który stal sie jedynie zagraniem pr-wskim choc sens takich dzialań jest. Niestety obecny tzw. prezydent tego po prostu "nie kuma". Uważa , że to "ja" i nikt więcej nie decyduje.

Potrzebny jest więc ktos kto nie bedzie "wiosłował" lecz lecz "sterował" i ja nadal mam nadzieję , ze taki ktos sie znajdzie , a ten "wioślarz" szybko poplynie w sina dal i w zapomnienie , szkoda tylko , że pozostawi po sobie długi i bałagan.
                    • Gość: jaczejka Re: to nie marzenia tylko realia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.13, 20:33
                      pamiętajmy jednak o tym że to nie nasze oczekiwania i nie oczekiwania tzw przypadkowego elektoratu decydują . musi jako się rzekło zaistnieć warunek konieczny aby ci co strugają kandydata na kandydata z banana czy czegoś tam zechcieli postawić na kogoś takiego jak kolega oczekuje , to nie jest kwestia optyki typu optymizm-pesymizm ale ważenia opcji . Jaki mogliby w tym mieć interes ? Jestem w stanie zrozumieć że mogliby mieć interes aby obstawić kogoś kto takie kwalifikacje symuluje pozostając dyspozycyjnym , to dość złożona gra i rzeczywiście taki przeciętniak jak nowakoski się na to nie załapie . Łgać konsekwentnie przez 4 lata to jest prawdziwy hardcore .
                      ta "partycypacja lokalnej społeczności" mająca charakter spontaniczny to fikcja , zbiorowość ( w takich akcjach również) wymaga przywództwa. To że nasz wioślarz popłynie w siną dal to wedle mojego skromnego rozeznania zostało już postanowione jednak nie wydaje mi się aby zdecydowano się osobie sprawującej zewn. znamiona władzy prezydenta ktoś chciał czy zaryzykował dać więcej stopni swobody nie mówiąc już o samodzielności bo to wkładam między bajki .
                      Mimo to opinie i nadzieje kolegi są ożywcze i takie młodzieńcze. Zresztą - cholera wie !
                      • citymen Re: Moja subiektywna opinia 30.06.13, 20:51
                        Póki co jest Prezydent Nowakowski, ale snując hipotetyczne wizje w przyszłość i uwzględniając tu wymieniane przez kolegów zależności (w domyśle partyjne układy etc.) osobiście, obecnie postawiłbym na marszałka Struzika.
                        • citymen Re: Moja subiektywna opinia 30.06.13, 20:58
                          Jest sporo taktycznych przesłanek ku w/w kandydaturze. PSL jest partią dość uniwersalną, podobnie jak osoba marszałka skłonną do współpracy zarówno na szczeblu lokalnym, regionalnym jak i krajowym z każdą opcją polityczną, a to już wielki atut na dobry początek.

Poza tym marszałek jest niewątpliwie osobą operatywną i doświadczoną w tym co robi z wieloma ważnymi dla dobra miasta kontaktami.

To są pewne obiektywne cechy tej kandydatury, które bez względu na sympatie lub antypatie do osoby marszałka są do niego po prostu przypisane i bardzo istotne.
                          • citymen Re: Moja subiektywna opinia 30.06.13, 21:08
                            Ale i tak wszystko w rękach ludu. :)
                            • citymen Re: Moja subiektywna opinia 30.06.13, 21:16
                              I jeszcze jedno, nie jest istotne tak na prawdę na szczeblu prezydenta miasta z jakiej partii się wywodzi (pewnie trochę i tak ale nie aż tak bardzo) ale to że będzie posiadać osobowość która z kolei pozwoli że będzie skłonny dogadać się z każdą opcją rządzącą krajem dla dobra miasta.
                              • Gość: bye Re: Moja subiektywna opinia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.13, 14:30
                                no to jak już się citymen pojawił ze swymi mądrościami typu "wszystko w rękach ludu" pojawił to nic tu po mnie. pozdro.
                                • Gość: do przedmówcy Re: Moja subiektywna opinia IP: *.class99.petrotel.pl 01.07.13, 15:13
                                  ty możesz zademonstrować jak się robi lewatywe
                                  • Gość: ktosiek Re: Moja subiektywna opinia IP: *.class99.petrotel.pl 01.07.13, 15:13
                                    a może przewodniczący Jaroszewski ?
                                • citymen Re: Moja subiektywna opinia 02.07.13, 11:43
                                  Wyobraź sobie neoplus, że akurat zdaję sobie doskonale sprawę z tego iż demokracja to taka sama bujda na resorach jak uczciwy kapitalizm czy socjalizm z ludzką twarzą, nie mniej pisząc o tym, że ostatecznego wyboru dokona lud mam na myśli końcową fazę tego "plebiscytu", którego wstępne fazy selekcyjne należą do niezmiennie do partii politycznych i ich wenętrznych rozgrywek, układów etc.
                                  • pompowy Re: Moja subiektywna opinia 02.07.13, 15:15
                                    Proszę Państwa.Różne wariacje układów politycznych przetrenowaliśmy już przy obsadzie stanowiska prezydenta miasta.I za każdym razem mieszkańcy wcześniej czy później byli niezadowoleni.Gdyż żaden z prezydentów nie był wcześniej samorządowcem.
                                    Ja ze swojej strony proponuję Piotra Zgorzelskiego,samorządowca,nauczyciela,człowieka z ogromnym sercem,społecznika. - Dlaczego? Bo go znam i bardzo cenie. I mogę za niego ręczyć,że sprosta wymaganiom wymagającego społeczeństwa Płocka.
                                    • Gość: sing sing Re: Moja subiektywna opinia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.13, 16:59
                                      Nie masz lepszego od citymena naszego! Nie masz lepszego!
                                      A tak poważnie. Człowiek , że tak powiem mądry i inteligentny. Z autentycznymi cechami przywódcy i charyzmą. Wykształcony i obyty w świecie. Ma jeszcze zaletę jako człowiek nigdy nie pracujący. Nie ma rutyny hamulcowego.
                                      • Gość: hej Re: Moja subiektywna opinia IP: *.130.c83.petrotel.pl 02.07.13, 17:29
                                        jak byśmy tak wybrali anonima neoplusa?Po jego kadencji ...
                                        • Gość: sing sing Re: Moja subiektywna opinia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.13, 17:40
                                          Należy jeszcze dodać, że poza mamusią city nie posiada w zasadzie rodziny zatem możemy być spokojni o nepotyzm.
                                          Nie posiada tez w zasadzie kolegów i znajomych zatem nie grozi nam też kolesiostwo. Zgoda, że to dobry kandydat?
                                          • citymen Re: Moja subiektywna opinia 02.07.13, 17:43
                                            jak byśmy wybrali neoplusa to byśmy... wpier pękli ze złości a potem ze śmiechu ew. na odwrót...
                                            • citymen Re: Moja subiektywna opinia 02.07.13, 17:47
                                              w każdym razie polecenia podwładni wykonywaliby przez neta po uprzednio odpowiednio dokonanej motywacji (seria 5 min bluzgów), wielokrotnej symulacji pod kątem opłacalności danego przedsięwzięcia i profilaktycznej lewatywy....
                                              • citymen Re: Moja subiektywna opinia 02.07.13, 17:53
                                                ale byłaby też pewna zaleta dla podwładnych, cały czas chodziłby tak... wyluzowany, że niebyłby w stanie sprawdzić i dokonać prawdziwej oceny zleconych przez siebie samego poleceń.... patrz film poniżej....

• Gość: janko do city chłopa IP: *.plock.mm.pl 02.07.13, 20:48
                                                  nie pamiętam czy juz pisałem :) ale city ty masz naprawdę pi.....ca
                                                  • Gość: atoheca Re: do city chłopa IP: *.c156.petrotel.pl 02.07.13, 21:23
                                                    Z tego jedno jest pewne /że tak jak piszesz/, już nie pamiętasz - demencja starcza.
                                                • Gość: kika Re: Moja subiektywna opinia IP: 95.178.0.* 03.07.13, 09:41
                                                  Na tym filmiku to ty jesteś citymen cz neoplus?
                                                  • citymen Re: Moja subiektywna opinia 03.07.13, 10:07
                                                    neoplusa demencja nie od dziś dopada, ale zeby tylko demencja... :)
                                                  • Gość: janko Re: Moja subiektywna opinia IP: *.plock.mm.pl 03.07.13, 12:15
                                                    nie pamiętam czy juz pisałem :) ( info dla city- to jest przenośnia - wyjasnienie tego słowa znajdziesz tu : Przenośnia - co to jest przenośnia? Przykłady, definicja, rodzaje
                                                    wypracowania24.pl/jezyk-polski/7471/przenosnia-co-to-jest), ale city ty masz nparawde pi......a i chyba coraz większego ,
                                                  • Gość: claudia 1998 Re: Moja subiektywna opinia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.13, 13:07
                                                    Ja uważam że najlepszym prezydentem byłby Pan Sylwester Fiet forumowy nick citymen. Ma pełno kreatywnych pomysłów. Doskonale rozumie czym jest strategia i rozwój. Analitycznie znajduje rozwiazania dla problemów Płocka w skali nie tylko gminy, a to bardzo ważne. Ma łatwość formułowania myśli i umiejetność artykułowania naszych spraw w różnych instytucjach. Jest przebojowy i bezkompromisowy. Z jego wpisów zrozumiałam, że jest bezpartyjny ale lekko sympatyzujący z PSL co ma duży sens przy zdolnosciach koalicyjnych tego ugrupowania. W dodatku jest młody i wzbudzajacy zaufanie.
                                                  • Gość: janko Re: Moja subiektywna opinia IP: *.plock.mm.pl 03.07.13, 13:38
                                                    i jeszcze przystojny on jest - to nic , że "inaczej"
                                                  • Gość: claudia1998 Re: Moja subiektywna opinia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.13, 13:43
                                                    Na pewno nie ma takiego ryja jak ty. Szczere spojrzenie. Brak pozy. Naturalność, która nie może przykrywać cwaniactwa i tupetu oraz cynizmu.
                                                  • Gość: gość Re: Moja subiektywna opinia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.13, 13:58
                                                    Margaret Thatcher też nie była urodziwa. Poza tym to nie wybory mistera roku. Dzięki takim kryteriom mamy wyboru mamy w sejmie takiego agenta Tomka czy innych medialnych celebrytów. Tylko w głowie pusto...
                                                  • Gość: głos ludu Re: Moja subiektywna opinia IP: *.144.c69.petrotel.pl 03.07.13, 14:42
                                                    ale neoplus podobno dwa razy więcej waży i 10 razy głupszy, jak to mówią trzeba szukać głupiej żony żeby się słuchała, z prezydentem jest podobnie
                                                  • Gość: podlasiak Re: Moja subiektywna opinia IP: *.144.c69.petrotel.pl 03.07.13, 14:44
                                                    neoplus raz próbował sił na podlasiu

www.youtube.com/watch?v=v7kIOkSTpeQ
                                                  • Gość: z płocka Re: Moja subiektywna opinia IP: *.144.c69.petrotel.pl 03.07.13, 14:49
                                                    mało tego on zliwkiduje papierosy, alkohol, narkotyki, a nawet seks dla ludzi i młodzieży żeby światła nie palili wieczorem żeby była oszczędności prundu i w ogóle, imprez też nie będzie nie będzie łajdactwa ani bandyctwa, tylko będzie innowacyjna praca dla ludzi i dla młodzieży, O !
                                                  • Gość: z osiedla Re: Moja subiektywna opinia IP: *.144.c69.petrotel.pl 03.07.13, 14:52
                                                    a poza tym będzie prohibicja a tak nie będzie niczego, znaczy siem prohibicja nie bedzie obowiązywać prezydenta neoplusa, ale tak to bedzie prohibicja żeby inne trzeźwe chodziły i już, o !
                                                  • Gość: osiedlak Re: Moja subiektywna opinia IP: *.144.c69.petrotel.pl 03.07.13, 14:59
                                                    a jak trzeba to neoplus językami obcymi przykozaczy i to nawet wcale nie po trzeźwemu

www.youtube.com/watch?v=4UEoRN9asdw
                                                  • Gość: też z osiedla Re: Moja subiektywna opinia IP: *.144.c69.petrotel.pl 03.07.13, 15:02
                                                    i nawet neoplus zna tego chopa co to bigos głową miesza, choć kamery jeszcze nie widział nigdy nie widział :d

www.youtube.com/watch?v=oisi36sH5Zw
                                                  • Gość: stefan Re: Moja subiektywna opinia IP: *.144.c69.petrotel.pl 03.07.13, 15:06
                                                    aaa to nie wszystko neoplus zna też kupe kozackich kawałów

www.youtube.com/watch?v=wKLpRlSf1yk
                                                  • citymen Re: Moja subiektywna opinia 03.07.13, 15:32
                                                    no, ale jeszcze tylko jakieś szczepienia przeciw wściekliźnie i prezydent jak ta lala... :O)
                                                  • kazio13-net Re: do ciytmena 03.07.13, 16:39
                                                    szanowny kolego , doceniam twoje starania i pomysły ale kurna czy musisz wszędzie sie włączać z nimi ? czy nie widzisz , że gdziekolwiek sie pojawisz zaraz odzywaja sie twoi "przyjaciele" i temat jest zapominany a rozwija sie wymiana zdan z tobą.
                                                    Założ prosze swój temat dot. jak widze waznych dla ciebie spraw ( nie ujmuje nic tematyce) i tam rozpisuj sie do woli, a w innych tematach zabieraj prosze głos merytoryczny - czyli tego czego on dotyczy.
                                                    pozdrawiam i gratuluje uporu :)
                                                  • Gość: do citymena bis Re: do ciytmena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.13, 20:18
                                                    I niech sobie zrobi to co wszystkim zaleca czyli lewatywę z buraka pastewnego a nawet z dyni.
                                                  • Gość: aaa Re: do ciytmena IP: *.155.c72.petrotel.pl 03.07.13, 20:29
                                                    petroecho.pl/cba-w-ratuszu/
                                                  • Gość: neon Re: nim mu nie pomaga IP: *.c152.petrotel.pl 03.07.13, 21:40
                                                    neoplus tak ma nic mu nie pomaga ani merytoryczna ani niemerytoryczna (jak ta dyskusja o doopie maryni) ani lewatywy nawet z ostrej papryki chili
                                                  • Gość: rysa tylko nie ci czasem IP: *.adsl.inetia.pl 03.07.13, 22:39
                                                    plockaprawica.net/images/news/kadra_kierownicza-starostwa-plockiego1.jpg
                                                  • Gość: hgj Re: tylko nie ci czasem IP: *.093.c64.petrotel.pl 03.07.13, 23:30
                                                    a może Władek Kargul na prezydenta
                                                  • Gość: hihiha Re: tylko nie ci czasem IP: *.131.c71.petrotel.pl 04.07.13, 00:06
                                                    Hej polaczki czy Wy coś łykacie ,że rozumu nie macie
                                                    Oplatę za wodę Wam podnoszą co roku
                                                    Teraz smieci każą Wam segregować i jeszcze placić 12 zl od osoby
                                                    Ludzie czy Was już pojebało czy rozum wam odebrało
                                                    Okradają Was a Wy się dajecie i nic nie robicie tylko płaczecie
                                                    Powtarzam n-ty raz woda należy się Wam za darmo jak psu buda
                                                    Tak jest w normalnych krajach
                                                    Za smieci segregowane nie placi sie nic bo to firmy na tym zarabiają i sa wdzięczne ,że otrzymuja posegregowane smieci do recyklingu
                                                    Ludzie w normalnym kraju np: Finlandii bezrobotny ma wszystkie swiadczenia bezplatne tzn nie placi za mieszkanie i otrzymuje pieniądze na godziwe życie
                                                    W Irlandii Północnej matka wychowująca dziecko otrzymuje bezpłatnie mieszkanie 120 m i otrzymuje zasilek 850 funtów na dziecko
                                                    W Szwajcarii nie placi sie za wode ,prąd i bezrobotny otrzymuje godziwy zasiłek na godziwe życie
                                                    We Francji osoba majaca kredyt np na samochód ,ktora utracila pracę- jest utrzymywana przez państwo i państwo splaca za nia kredyt za samochód
                                                    Mogę pisać jeszcze dużo przykładów z normalych krajów
                                                    A Wy dajecie się okradać przez złodzieji
                                                    Ludzie ogarnijcie się i zacznijcie myśleć i walczyć o swoje
                                                    Zacznijcie od wody bo ta jest podstawą do zycia
                                                    I nie dajcie się manić przez PiS czy Po
                                                    Żądajcie wody do życia
                                                    Kto Wam zagwarantuje darmową wodę ten zagwarantuje Wam zmiany na lepsze życie
                                                  • Gość: hihiha Re: tylko nie ci czasem IP: *.131.c71.petrotel.pl 04.07.13, 00:59
                                                    Jeszcze dla poprawienia nastroju podaję do wiadomości ,że w Kanadzie pięcioosobowa rodzina zamieszująca w domu jednorodzinnym placi mięsięcznie za wywóz segregowanych śmieci 26 centów kanadyjskich tj 0,90 złotego polskiego
                                                    Polaczki wybierzcie sobie takiego prezydenta ,żeby zagwarantował Wam darmową wodę i takie oplaty za smieci jak te w Kanadzie
                                                    JEŻELI KTOŚ MI POWIE ,ŻE W POLSCE TO NIEMOŻLIWE to ten kto tak mówi to jest nie Polak i dziala przeciwko obywatelom Polski
                                                  • Gość: obywatel Re: pełna zgoda IP: *.178.c68.petrotel.pl 04.07.13, 08:57
                                                    Polacy to w dużej części frajerzy niestety i zgadzam się w 100% z przedmówcą, a na początek proponuję likwidację połowy powiatów, niżej w linku jest wystarczające uzasadnienie dlaczego gdyby miał ktoś wątpliwości

plockaprawica.net/images/news/kadra_kierownicza-starostwa-plockiego1.jpg
                                                  • Gość: karo Re: pełna zgoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.13, 09:07
                                                    Są również kraje gdzie takich idiotów jak motor napędowy niektórych wątków pozujących jak sadząc po nicku na mieszczucha w dodatku nie wiedzieć czemu w liczbie mnogiej na forum Płock poddają eutanazji
                                                  • citymen Re: Absurdalna sytuacja Płocka 04.07.13, 09:39
                                                    Świadomość społeczna niestety nie rośnie w tempie grzybów po deszczu lecz powoli i z mozołem, co możemy zaobserwować również i na tym forum.

Sytuacja Płocka jako tego, który proporcjonalnie oddaje najwęcej do budżetu kraju, ale również w wartościach bezwzględnych oddaje olbrzymią kwotę z mieszkańcami żyjącymi w warunkach ciągłego zagrożenia i co niepojęte zmagać się musi z ponad 10 % bezrobociem, w narmalnym kraju dawno powinna wyglądać tak:

imageshack.us/a/img822/1227/bpp4.jpg
                                                  • Gość: fellow Re: Absurdalna sytuacja Płocka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.13, 09:43
                                                    ale twuj tród nie puidzie na marne. zaczynarz tszymadź żąt dórz.
                                                  • Gość: nieoPciachowy Re: Absurdalna sytuacja Płocka IP: *.178.c68.petrotel.pl 04.07.13, 10:05
                                                    taaa świadomość mieszkańców tego miasta jak u przedmówcy zajebista, mniej więcej taka jak żulka za biedronką z amareną
                                                  • Gość: powodzonka Re: Absurdalna sytuacja Płocka IP: *.178.c68.petrotel.pl 04.07.13, 10:09
                                                    materiał do pracy u podstaw już mamy (patrz poniżej), no to życzę powodzenia....

www.youtube.com/watch?v=wKLpRlSf1yk
                                                  • citymen Re: Absurdalna sytuacja Płocka 04.07.13, 10:13
                                                    fakt, poziom dowcipów porównywalny, jednak sądzę że aż tak źle nie jest....
                                                  • Gość: do citymena Re: do nieoPciachowegosylwysia mamy synusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.13, 11:01
                                                    Gość portalu: nieoPciachowy napisał(a):

> taaa świadomość mieszkańców tego miasta jak u przedmówcy zajebista, mniej więce
                                                    > j taka jak żulka za biedronką z amareną

Świetna konotacja. Mam znajomego sąsiada co jest ochroniarzem w Biedronce na Tysiaclecia. Opowiadał mi o takim właśnie osobniku w kurteczce i "dżinsach" z lumpeksu i okularkach z rossmana jak latał po sklepie i rozrzucał jakieś ulotki z jakąś akcją protestacyjną przy Orlen Arenie. Świadomość takiego idioty nie przewidziała, że ktoś po flejtuchu będzie musiał sprzątać ten syf. Sąsiad zjebał gościa jak psa i natychmiast żulkowi wróciła świadomość. Posprzątał śmieci i jak niepyszny odszedł.
                                                  • citymen Re: do nieoPciachowegosylwysia mamy synusia 04.07.13, 11:24
                                                    urzekła mnie twoja historia.....
                                                  • citymen Re: do nieoPciachowegosylwysia mamy synusia 04.07.13, 11:24
                                                    citymen napisał:

> urzekła mnie twoja historia.....
                                                    >
                                                    >

to do neoplusa
                                                  • Gość: hihia Re: pełna zgoda IP: *.015.c93.petrotel.pl 04.07.13, 10:59
                                                    Polacy rodacy darmowa zimna woda należy się Wam jak psu buda
                                                    Za smieci segregowane Wam powinni dopłacać
                                                    Czy Poska może być normalnym krajem?
                                                    Może jak ludzie obudzą się z letargu i nie dadzą się okradać
                                                    Darmowa zimna dla obywateli jest w Irlandii Północnej ,Szwajcarii, Kanadzie
                                                    W Kanadzie za smieci segregowane rodzina pięcioosobowa płaci 26 centów kanadyjskich na miesiąc
                                                  • Gość: do sy(l)fka Re: pełna zgoda-do nieoPciachowegosylwysia mamy sy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.13, 11:52
                                                    Jak będzie mniej takich darmozjadów jak nasz forumowy autorytet to może faktycznie też dla normalnych ludzi będzie coś za darmo
                                                  • citymen Re: pełna zgoda-do nieoPciachowegosylwysia mamy s 04.07.13, 12:08
                                                    nikt nie przebije darmozjada, co tam darmozjada, szkodnika spod znaku neo.....
                                                  • Gość: hihiha Re: pełna zgoda-do nieoPciachowegosylwysia mamy s IP: *.117.c64.petrotel.pl 04.07.13, 18:25
                                                    Woda należy się ludziom darmo
                                                    Tak jest w normalnych krajach: Szwajcarii ,Kanadzie,Irlandii Północnej i i i i......
                                                    W Kanadzie pięcioosobowa rodzina w domu jednorodzinnym za wywóz segregowanych śmieci miesięcznie płaci 26 centów kanadyjskich
                                                    Czy Polska to normalny kraj?
                                                    Nie- Polska to dziki kraj jak powiedział minister Drzewiecki w rządzie Tuska
                                                  • citymen Re: Mentalność Polaka-niewolnika 05.07.13, 09:19
                                                    Mentalność Polaka-niewolnika czyli Polska widziana oczami obcokrajowca

Gorąco polecam poniższy artykuł:

ja-obcy.blog.pl/2013/02/22/mentalnosc-polaka-niewolnika/
                                                  • Gość: do sylwestera Re: Mentalność Polaka-niewolnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.13, 09:49
                                                    Quźwa Sylwek co ty wiesz o niewolnictwie jak ty nigdy nic nie robiłeś poza głupimi fanaberiami za które można robić sobie z ciebie jaja ale już nakazać żeby przestał nie można. Mamusia ci coś nakazuje? Fakt, ale co ty byś bez jej opieki robił? Zresztą to dla twojego dobra. poza tym żebyś jej posłuchał może miałbyś inne zajecie niż projektowanie lotnisk, portów, obszarów intermodalnych, sieci autostrad i kolei , czy chociażby jak ostatnio nowych województw i powiatów.
                                                  • citymen Re: Mentalność Polaka-niewolnika 05.07.13, 11:03
                                                    neoplus, proponuję abyś nie wystawiał już dłużej główki w najbliższym czasie na silnie operujące słońce... sam możesz zauważyć, że nie tylko powoduje to u ciebie wzmożoną agresję, ale również poważne zaburzenia, powiedzmy to sobie dość umownie intelektualne... :O)
                                                  • Gość: słoneczny patrol Re: do dziadzia neoplusa IP: *.101.c84.petrotel.pl 05.07.13, 11:13
                                                    dziadek nie wystawiaj makówy na słonce bo w twoim wieku może mieć to nieprzyjemne konsekwencje, zwłaszcza po kilku twoich ulubionych płynach schładzających jak u tego dziadka na filmie

www.youtube.com/watch?v=N_JZoruF33E
                                                  • Gość: sloneczny partol Re: do dziadzia neoplusa IP: *.101.c84.petrotel.pl 05.07.13, 11:27
                                                    neoplus bo bedziesz tancował jak ten gosciu mowi ci

www.youtube.com/watch?v=OA8PjGEiI18
                                                  • Gość: dziad Re: do dziadzia neoplusa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.13, 14:46
                                                    Sylwek cała rodzina F. wstydzi się takiego idioty.
                                                  • Gość: neoplus dajesz Re: do dziadzia neoplusa IP: *.class99.petrotel.pl 05.07.13, 15:00
                                                    dawaj dzadek dawaj :))

www.youtube.com/watch?v=af_YR7SWyzQ
                                                  • Gość: dziadek Re: do dziadzia neoplusa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.13, 15:10
                                                    Czytając wpisy Sy(l)fka wyjaśnia się dlaczego zostawił go tatulo. Patrzeć na takiego a jeszcze brać odpowiedzialność za jego wychowanie i wybryki to zgryzota ale też wstyd, żenua i kilo mułu.
                                                  • Gość: ad rem Re: do dziadzia neoplusa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.13, 16:13
                                                    jak tak czytam te wpisy to obrzydzenie mnie ogarnia , city wkroczył w wątek i zaczęły się pyskówy i różne jazdy po rodzinie etc.
                                                    wracając wszelako do tematu czyli "KTO za nowakowskiego" stawiam tezę że właśnie KTO czyli personalia mają marginalne znaczenie o ile w ogóle mają jakiekolwiek . pytanie o personalia jest odwracaniem tematu d..ą do przodu .
                                                    kandydat na kandydata jest bowiem w 100% zakładnikiem swojego zaplecza czy to politycznego czy to biznesowego albo jeszcze jakiegoś innego i ma realizować oczekiwania tego zaplecza zanadto nie podskakując.
                                                    w takiej sytuacji przydałoby się aby był to człowiek posiadający pewną ogładę bo wtedy będzie robił to co mu każą robić z pewną gracją i wdziękiem i przez to mniej się będzie rzucać w oczy że jest jedynie pajacem . W sumie to było tyle ile się od OSOBY wymaga .Wszelkie mrzonki o fachowości , talentach menadżerskich , wizji rozwoju można spokojnie wrzucić do kosza bo to są takie ozdobniki żeby się gawiedzi wydawało że te wybory i demokracja to wszystko na poważnie i że tzw przypadkowy elektorat ma cokolwiek do powiedzenia .

pomijając już omówione bzdury o tzw kandydatach niezależnych wypada zauważyć że kandydaci partyjni prezentujący jakieś niby partyjne programy też głoszą je na zasadzie "bo kazali" a tak na prawdę sami w nie nie wierzą a już z całą pewnością nie zamierzają realizować bo odkąd się okazało że można i nic się nie dzieje to po co właściwie to robić!?

nawet gdy założymy że jakimś cudem do stołka dorwie się superprofesjonalista ze sztywnym kręgosłupem moralnym i znakomitymi planami to ten cały system samorządowy w kreaju jest tak dalece skur.....y i zdemoralizowany że albo go wciągnie albo zniszczy .
                                                    na tej patologii żeruje dodatkowo dość poważna klasa pasożytów mająca dość rozgałęziona i wpływowa tak by móc bronić status quo.

ps
                                                    nie dziwie się zatem że wobec bezprzedmiotowości dalszej dyskusji na temat "kto za nowakoskiego?" chłopaki się kopią i polatują sobie "po mamusi " .Osobiście kibicuję tym co ćwiczą naszego ulubieńca . zdrówka.
                                                  • Gość: o neopletku Re: do dziadzia neoplusa IP: *.class99.petrotel.pl 05.07.13, 16:19
                                                    jak patrzy i czyta sie neoplusa to nie tylko rzygowiny pod gałdo podchodzą ale z drugiej strony i śmiechu co nie miara :))
                                                  • Gość: neoplus Re: mam was gdzieś IP: *.class99.petrotel.pl 05.07.13, 16:33
                                                    aaa mam was w d... ide se na dyske potancować

www.youtube.com/watch?v=E5kpAUAwj9Q
                                                  • Gość: i ja też Re: mam was gdzieś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.13, 16:48
                                                    zostałem ugodzony celnym ostrzem satyry i tak się zachwiałem że już chyba upadnę i się nie podniosę , z tego stanu upadku i upodlenia wciąż jednak będę patrzył z góry na citymena i jego dzielnych a dowcipnych okrutnie adwokatów .
                                                    Uwaga upadam ! Ty grubasie tam na dole ! Uważaj by ci po raz kolejny coś na łeb nie spadło !
                                                  • Gość: ad rem Re: mam was gdzieś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.13, 16:57
                                                    tak więc stawiam tezę że skoro personalia nie mają znaczenia to na stolcu można postawić dowolnego zupełnie obywatela w tym nawet citymena i będzie on sobie radził o ile mianowicie jakieś wpływowe gremium nań postawi a i on będzie się swoim dobroczyńcom odwdzięczał.

co więcej , niewątpliwy urok młodości jaki uosabia sprawi że stanie się od razu ulubieńcem tak zwanej pci pienknej co podniesie słupki do góry a stąd już do oszałamiającego sukcesu jeden krok . taki kandydat na kandydata mógłby zatem pobić na głowę, a może nawet na łeb charyzmatycznego mm oraz wspaniałego an.

sądzę że i sam kandydat na kandydata podobnie jak niewidomy dżokej zapytany czy wystąpi w wielkiej pardubickiej : "Nie widzi przeszkód !" aby tak się stało .
                                                  • kazio13-net Re: mam was gdzieś 05.07.13, 17:16
                                                    Czyli co ? mamy stac biernie z boku i sie przygladać jak rozkradaja psują to miasto ? przecież kolega w swoich słowach zaprzeczył sens jakichkolwiek wyborów , a nawet demokracji .
                                                    Zgdzam sie z wieloma slowami , zwłaszcza tymi dot. trudności wybrania "dobrego , niezaleznego kandydata" , bo to faktycznie prawie utopia ale przecież musi byc jakies wyjście posrednie , no bo tak to zostanie nam "walnąc się na wyrku" i piwkiem raczyć i sie gapić biernie.
                                                    Nie wiem czy się uda , ale warto spróbować nie można od razy zakładać kolejnej porażki , nie można godzic sie na marazm i bezhołowie.

I na koniec , tak sobie myśle ( godząc się z oceną sytuacji) czy dobrze stalo się że nie jesteśmy już monarchią , mielibyśmy króla i cześć :)
                                                  • Gość: hihiha Re: mam was gdzieś IP: *.062.c86.petrotel.pl 05.07.13, 17:38
                                                    A umyłeś się?
                                                    Bo za wodę musisz płacić i to slono najwyżej na świecie
                                                  • Gość: neoplus Re: mam was gdzieś IP: *.class99.petrotel.pl 05.07.13, 18:23
                                                    neoplusy się nie myją tylko tancza ze wdziekiem znanym tylko im no bo są niewidoczne i anomimowe, wyrywając lachony po 70-ce :))

• obeznany44 Re: mam was gdzieś 05.07.13, 18:26
                                                    dajcie spokój z tym po..bem z neoplusa, siedzi dziadek cały dzien z kompem nawet w sraczu bo kupska i moczu nie trzyma i broni doopska powcow, taka roli mu przydzielili i pieprzy od rzeczy a w nagrode papier do doopy obiecali
                                                  • Gość: ubawiony Re: mam was gdzieś IP: *.class99.petrotel.pl 05.07.13, 18:28
                                                    alem co siem natancuje to jego, wszedzie bredzi o city albo o janie w. w wątku o mostach a wszedzie podpuyszczają dziadka w wątkach żeby sie wkur..ał :)
                                                  • Gość: dj neoplus Re: mam was gdzieś IP: *.class99.petrotel.pl 05.07.13, 18:31
                                                    dziadek dajesz rade :))

• Gość: ... Re: mam was gdzieś IP: *.class99.petrotel.pl 05.07.13, 18:33
                                                    ale gostek zdrowo j..ty jest sprawdźcie w każdym wątku coś bredzi bez sensu, skubaniec chyba faktycznie nawet pisze jak s...ra :))
                                                  • Gość: sanitariusz Re: mam was gdzieś IP: *.c152.petrotel.pl 05.07.13, 20:03
                                                    dziadek jest teraz na zasluzonym lunchu po wyczerpujacym dniu na forum, przebywa obecnie w swojej firmie psychiatrico geriatrico company, apropos kompany bedzie troche pozniej

• Gość: ,, Re: mam was gdzieś IP: *.c152.petrotel.pl 05.07.13, 20:08
                                                    w prawie w kazdym watku sie pacan udziela zmieniajac temat i nicki tak jak w tym o festiwalach mimo ze ma takie pojecie o muzie jak swinia o gwiazdach
                                                  • citymen Re: kto za prezydenta Nowakowskiego 05.07.13, 21:19
                                                    cóż można powiedzieć... taka jest cena za wyhodowanie trolla, który włóczy się jak smród za samochodem lub ogon za kometą... na swoje usprawiedliwienie mogę jednak dodać że właśnie tylko ktoś taki z tak oryginalną osobowościąmógł zagwarantować utrzymywanie się "u góry" tak bardzo istotnych wątków dla miasta no i... udało się wyselekcjonować odpowiedniego osobnika... jednak jak to w życiu bywa za pewną cenę... :)

Wracając do meritum wątku, chciałbym przestrzec wszystkich wyborców przed popadaniem w skrajności czyli że musi być to wyłącznie jakiś przedsiębiorca (najlepiej krezus ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich lub USA), czy zupełnie ktoś nieznany...

Ani jedno anie drugie nie będzie gwarantować przynajmniej w jakimś minimalnym stopniu że będzie to człowiek, któremu dobro miasta będzie leżało na sercu jako rzecz najważniejsza, a może jedynie poprawić jego zachciankę lub niezdrowe ambicje...
                                                  • citymen Re: kto za prezydenta Nowakowskiego 05.07.13, 21:21
                                                    ... jedynie spełnić* jego zachciankę lub niezdrowe ambicje...
                                                  • Gość: z city Płock Re: pełna zgoda-do nieoPciachowegosylwysia mamy s IP: *.196.c85.petrotel.pl 20.07.13, 19:46
                                                    Nie narzekaj na aktualnego prezydenta, bo może być gorszy. Już się szykuje na miejską kasę pewien złodziej, co nie jeden urząd oszwabił
                                                  • pompowy Re: pełna zgoda-do nieoPciachowegosylwysia mamy s 27.07.13, 14:28
                                                    Gość portalu: z city Płock napisał(a):

> Nie narzekaj na aktualnego prezydenta, bo może być gorszy. Już się szykuje na m
                                                    > iejską kasę pewien złodziej, co nie jeden urząd oszwabił

kogo masz na myśli?
    • obeznany44 Re: A Tuska nawet w PO już nie chcą :) 05.07.13, 18:18
      info :)

www.tvn24.pl/sondaz-dla-faktow-tvn-polacy-wola-gowina-od-tuska-jako-szefa-po,337513,s.html
      • Gość: neoplus Re: Sylwestrowi F. ku rozwadze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.13, 09:30
        A nie lepiej byłoby sylwestrze mieć np żonę albo jakichś kolegów i spędzić z nimi w miłej atmosferze ten piątkowy wieczór? Kogo obchodzą twoje głupoty oczywiście poza dwoma trzema osobami, którzy lubią z idioty zresztą na jego życzenie robić jaja.
        • citymen Re: Sylwestrowi F. ku rozwadze 06.07.13, 11:07
          beznadziejny przypadek :( o trzymaniu się przez niego tematu wątku nawet nie ma co marzyć
          • Gość: ne+ Re: Sylwestrowi F. ku rozwadze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.13, 11:09
            wysyłaj petycje chłopcze, wysyłaj tylko powolutku żebyś się nie spocił !
            • Gość: do sylwestera Re: Sylwestrowi F. ku rozwadze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.13, 11:51
              Jaki mają związek twoje petycje z wątkiem o ewentualnym następcy Nowakowskiego?
              Ile tych petycji już wysłałeś skoro piszesz, że to nowa porcja?
              Kto jeszcze poza tobą te petycje wysłał?
              Jaki jest ich los, czy taki jak petycji do PE? Czy nawet nikt nie zbył ciebie konwencjonalną odpowiedzią?
              • citymen Re: Kto za nowakowskiego 06.07.13, 11:59
                sygnaturka służy właśnie temu żeby nie zmieniać tematu wątku chcąc innych poinformować na inny temat niż dotyczący wątku, a tymczasem ogarnij się i przejdź na długi spoacer, wyjdzie na dobre to zarówno tobie, innym użytkownikom forum, którym wszędzie zmieniasz temat oraz serwerom... będą miały dłuższą przerwę od twojego spamu....
                • Gość: do sylwestra Re: Kto za nowakowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.13, 12:03
                  możesz odpowiedzieć na moje pytania?
                  • citymen Re: Kto za nowakowskiego 06.07.13, 12:06
                    nie, ten wątek nioe dotyczy tego tematu to popierwsze, a po drugie akurat ciebie nie ma sensu o niczym informować...
                    • Gość: do sylwestra Re: Kto za nowakowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.13, 12:11
                      Ale masowy oddźwięk na twoje pomysły musi ci dawać ogromną satysfakcję!
                      • Gość: iza Re: Kto za nowakowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.13, 14:00
                        jak na młodego rewolucjonistę który groził nawet "urządzeniem w orlenie drugiego iraku " wysyłanie petycji do rządu to dość klęcząca postawa . Należy domniemywać iż gdyby city miał wziąć udział w demonstracji pod hasłem "Żądamy chleba!" napisałby na swoim sztandarku "Poproszę o kromkę chlebka !"
                        Jest to nowy typ bojownika - dupowłaza !
                        • Gość: do szaleńca Re: Kto za nowakowskiego IP: *.class96.petrotel.pl 06.07.13, 14:24
                          powinni cie chyba zabrać do szpitala po zbyt mocnym nasłonecznieniu, chyba że już tam jesteś
                          • Gość: no kto ? Re: Kto za nowakowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.13, 15:57
                            uważam że skoro poruszane w wątku sprawy sięgnęły jak widać absolutnego dna to jest to właściwy moment aby omówić kwalifikacje citymena na prezydenta i nie tylko . otwieram dyskusję! city ma się wypowiedzieć jako ostatni . adwokatów proszę o cieprliwe wysłuchanie głosów stron.
                            • Gość: specjalista