Dodaj do ulubionych

Centrum Onkologii - Szpital Św. Trójcy

10.07.13, 19:11
Tak może wyglądać nowy szpital przy ul. Otolińskiej:
www.portalplock.pl/pl/334_informacje/4722_w_plocku_ma_powstac_nowy_wielki_szpital.html
--
In Urbanity I Trust...
inwestycje.plock.org.pl
Obserwuj wątek
    • konrad_wp Re: Centrum Onkologii - Szpital Św. Trójcy 11.07.13, 20:34
      Zalatuje podwawelską. W dodatku idą na czołowe z Winiarami. Po co? Idea zacna, ale ktoś już wygrzebał wypis z KRSu tego inwestora. Wspólnicy wnieśli do spółki po 2 tysiące złotych z okładem. Lipa , ale plus że chcą zabudować te kapuściane pola :-)

--
      Płockie Inwestycje
      Fotogaleria Miasta Płocka
      • igal4 Re: Centrum Onkologii - Szpital Św. Trójcy 12.07.13, 15:24
        Dokładnie, jestem podobnego zdania. To są bardzo dobre tereny inwestycyjne. Wg. mnie za tą inwestycją przemawiają dwa cyniki. Przepełniony szpital onkologii w Warszawie oraz nienajlepsza opinia o płockich Winiarach. Mam nadzieję, że pomimo krytyki, uda się Panu Nowakowskiemu, zrealizować ten projekt.
        • konrad_wp Re: Centrum Onkologii - Szpital Św. Trójcy 12.07.13, 19:20
          Oczywiście że potrzebna, miasto + powiat to grubo ponad ćwierć miliona ludzi w otoczeniu Orlenu a takie centrum ściągałoby do siebie pacjentów ze znacznie dalszych rejonów. Taka liczba ludności musi mieć zapewnioną opiekę zresztą CO na Roentgena jest tak przeładowane że musi powstać na płn. Mazowszu ośrodek który ich odciąży. Tylko po co jakieś medialne hocki-klocki z dwoma ośrodkami które nagle zapałały potrzebą wybudowania ośrodków o takim samym przeznaczeniu?

--
          Płockie Inwestycje
          Fotogaleria Miasta Płocka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka