Dodaj do ulubionych

Spotkanie "JA - Kobieta Doskonała"

19.07.13, 13:01
Zakładam nowy wątek, gdyż nie każda z Was moje drogie Panie ma dostęp do Facebook'a. Pragnę poinformować Was o spotkaniu "JA - Kobieta Doskonała", kierowanym tylko i wyłącznie do kobiet. Spotkanie dotyczyć będzie realiów świata codziennego, ale i świata biznesu. Prowadzący, pan Michał Kołtyś, to trener, coach, ale i biznesmen na co dzień pracujący z kobietami, które próbując podołać codziennym obowiązkom pragną odnieść też sukces w biznesie, ale nie do końca umieją poradzić sobie w "stworzonym przez mężczyzn świecie". Pan Michał na co dzień pracujący jako coach podzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, udzieli wskazówek, jak kobiety mogą radzić sobie w realiach życia codziennego, często łącząc rolę matki, żony i bizneswoman. Poznamy męski punkt widzenia.
Pragnę zaznaczyć, że to będzie pierwsze spotkanie z panem Michałem w Płocku. Do tej pory mogliśmy posłuchać go tylko w Warszawie, gdzie wiosną tego roku poprowadził kilka spotkań w najlepszych warszawskich uczelniach, gdzie bił rekordy popularności - na spotkanie na Uniwersytecie Warszawskim zawitało ponad 1000 słuchaczy!!!

Dajmy sobie szansę i znajdźmy chwilę dla siebie - 25 lipca (czwartek), godz. 18-20, Płock, Pl. Dąbrowskiego 2 Budynek PWSZ Aula Nr 107, I p.
Wydarzenie na Facebook:
www.facebook.com/events/190920637739403/?fref=ts
Kontakt: anna.rajewska-nowacka@koltys.eu, 662 056 202.

Wstęp: 15 zł (pokrycie kosztów wynajmu sali i materiałów).
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka