Dodaj do ulubionych

czy oni byli na tym samym spotkaniu ?

05.11.14, 12:15
porównanie relacji ze spotkania z J.Kaczyńskim :

O UCZESTNIKACH SPOTKANIA :

gazeta. płock

Ale niespełna godzinne spotkanie działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości rozpoczął poseł Wojciech Jasiński

Portal Płock

Na spotkanie z nim przybyło mnóstwo osób, na czele z głównymi stacjami telewizyjnymi. Niektórzy płocczanie przynieśli nawet bukiety kwiatów.

CO MÓWIŁ JASIŃSKI :

gazeta. płock

- Trzeba zmienić prezydenta Płocka, który zwiększa zadłużenie, traktuje miasto jako łup wyborczy Platformy Obywatelskiej, jednocześnie nie dopuszczając w stosunku do siebie żadnej krytyki. Także powiem, że kandydat z naszej listy do władz powiatu, pan Piotr Śladowski, został zwolniony z pracy w jednostce podporządkowanej prezydentowi Płocka. Taką dzisiaj mamy rzeczywistość - oznajmił Jasiński.

Portal Płock

– To władza bez żadnej ambicji, taka polityka ciepłej wody w kranie, stąd Polska utknęła w pułapce średniego rozwoju, drepcząc pod względem gospodarczym stale w tym samym w miejscu. Samorządy zawłaszczyli dla siebie karierowicze – w tym momencie padła z jego ust zapowiedź odsunięcia także tych przedstawicieli PiS, którym partia pomyliła się z „trampoliną do władzy”.

PROGRAM MARTYNOWSKIEGO :

gazeta. płock

Ten odczytywał, że bycie prezydentem to wielkie wyzwanie i jeszcze większa odpowiedzialność. Prezentował punkty swojego programu wyborczego, czyli np. nowe miejsca pracy (płockie inwestycje byłyby wykonywane przez płockie firmy), podwyższenie standardów opieki zdrowotnej choćby poprzez uruchomienie geriatrii w szpitalu miejskim, zwiększenie liczby patroli policji, zmniejszenie liczby uczniów w klasach, wspieranie uczelni.

Portal Płock

Senator mówił krótko o ulgach dla przedsiębiorców, inwestycjach wykonywanych przez lokalne firmy, potrzebach seniorów, dofinansowaniu uczelni wyższych, zmniejszeniu liczby uczniów w klasach, zagwarantowanej pracy w Płocku dla najlepszych absolwentów czy większej ilości policyjnych patroli na ulicach. Poparł koncepcję wybudowania nowego stadionu oraz rozbudowy i modernizacji nabrzeża wiślanego. – Pozostaję otwarty na wszystkie propozycje płocczan – zapewniał.

nie chce mi się komentować tego "profesjonalizmu" i "bezstronności" w wykonaniu zwłaszcza "dziennikarza" z gw ,każdy niech z czytających sam wyrobi sobie o tym zdanie / opinię.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka