Dodaj do ulubionych

Gabinet BICOM ul. Królewiecka

26.07.15, 21:46
Czy ktoś z Was korzystał z usług tego gabinetu ? Jest poprawa po ich zabiegach czy to kolejni naciągacze ?
Obserwuj wątek
    • ewelinafracza Re: Gabinet BICOM ul. Królewiecka 27.04.16, 18:55
      ZDECYDOWANE NIE. Pani 'doktor' Woznicka stwierdzila u mnie alergię na wiekszosc z mozliwych produktow, namowila na odczulanie, ktore kosztowalo mnie ponad 550zl. Po wizycie u INNEGO laryngologa okazalo sie ze w moich zatokach wytworzyl sie czop, poprzez zbyt dlugotrwale uzywanie kropli do nosa. Pani 'alergolog' powinna juz dawno zakonczyc swoja dzialanosc, ale przeciez nie jest karalnym oszukiwanie ludzi. Nie dajcie sie naciagnac na stare metody odczulania!
    • mariam64 Re: Gabinet BICOM ul. Królewiecka 25.08.17, 10:53
      Polecam gabinet przy Królewieckiej 3 w Płocku Już kilka razy p.Elżbieta mi pomogła .Ostatnio przez blisko dwa miesiące nie mogłam przestać kaszleć ,kaszel duszący ,napadowy .Nie pomogły dwa antybiotyki ,które dostałam od lekarza .Poszłam po pomoc do gabinetu p.Elżbiety Nowakowskiej ,okazało się ,że trzy wizyty wystarczyły aby powrócić do normalności .Nie kaszlę ,nie męczy mnie poranny katar ,czyję się bardzo dobrze Teraz był u mnie mieszkający w Hiszpanii wnuczek ,który jak sie okazało od kilku lat jest ....a właściwie był uczulonu na oliwki ,które tam rosną niczym jabłonie w Polsce...efekt super po odczuleniu w gabinecie wnuk normalnie oddycha i wszystko jest ok Polecam gabinet przy ul.Królewieckiej 3 w Płocku
    • mariam64 Re: Gabinet BICOM ul. Królewiecka 25.08.17, 10:54
      Polecam gabinet przy Królewieckiej 3 w Płocku Już kilka razy p.Elżbieta mi pomogła .Ostatnio przez blisko dwa miesiące nie mogłam przestać kaszleć ,kaszel duszący ,napadowy .Nie pomogły dwa antybiotyki ,które dostałam od lekarza .Poszłam po pomoc do gabinetu p.Elżbiety Nowakowskiej ,okazało się ,że trzy wizyty wystarczyły aby powrócić do normalności .Nie kaszlę ,nie męczy mnie poranny katar ,czuję się bardzo dobrze Teraz był u mnie mieszkający w Hiszpanii wnuczek ,który jak się okazało od kilku lat jest ....a właściwie był uczulony na oliwki ,które tam rosną niczym jabłonie w Polsce...efekt super po odczuleniu w gabinecie wnuk normalnie oddycha i wszystko jest ok Polecam gabinet przy ul.Królewieckiej 3 w Płocku ,to naprawdę pomaga
    • halinakac55 Re: Gabinet BICOM ul. Królewiecka 21.05.20, 15:09
      Szczerze polecam Gabinet BICOM ul. Królewiecka i niezwykle sympatyczną p.Elżbietę Nowakowską Korzystałam z jej gabinetu ja i mój mąż Ja miałam problem z powracającym co roku na wiosnę katarem , łzawiącymi oczami i ciągłym kichaniu.Po zbadaniu alergenami co mnie uczula .zostałam szybko doprowadzona do zdrowia.Potem został naprawiony odpowiednimi terapiami mój kręgosłup .Można powiedzieć ,że to nie możliwe ale tak jest na prawdę P.Elżbieta jest profesjonalna w tym co robi .Umie bardzo dokładnie wszystko opisać i wytłumaczyć .Przed rozpoczęciem następnej terapii omawia to co będzie robić .Mój mąż po dwóch terapiach nie pali papierosów Jestem w szoku bo wiele razy próbował. Jestem bardzo wdzięczna ,bałam się jak to będzie bo czytałam ,że drogo...a to nie prawda Polecam każdemu ,kto myśli o swoim zdrowiu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka