Dodaj do ulubionych

Hotel Saritas maj 2010?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.10, 17:21
hej, wybieram się do tego hotelu wraz z chłopakiem i w związku z tym
mam parę pytań :) np. ile kosztowało w sezonie 2009 wypożyczenie
leżaków na plaży? Ile kosztuje przejazd dolmuszem do Alanyi? Czy
ktoś był w terminie majowym i czy w hotelu było full obłożenie? Czy
z obsługą rzeczywiście da się dogadać po polsku? No i może ktoś
jedzie do tego hotelu w maju??? Będę wdzięczna za wszelkie
odpowiedzi i z góry dziękuję :)
aaa i jeszcze jedno... może któś korzystał z wycieczek w lokalnych
biurach i może któreś polecić?
Obserwuj wątek
    • malgonia1985 Re: Hotel Saritas maj 2010? 19.03.10, 14:19
      ja jade tez ze swoją smyczka 19 maja... byłamw tym hotelu ale w
      lipcu :)
      co do cen:
      5 lirow za dwa lezaki i parasol
      dojazd 1 lira do alany ale sa problemy z powrotami jak sie zasiedzi
      czlowiek bo kolo 1 jedzie ostatni powrotny i pojjezdza z druiej
      strony hotelu wiec trzeba troszke podejsc ale kierowca zawsze powie
      gdzie wysiasc jak sie poprosi
      ja sie z nikim nie dogadywalam tam po polsku
      co do wycieczek: korzystalam z biura w alany i bylam zadowolona choc
      ceny mieli spore
      jest jedno biuro tuz przy hotelu ale ceny tez maja wyzsze
      najtansze i najlepsze moim zdaniej w oba jest na koncu deptaka
      rafting kosztuje 15 euro
      za safari utargowalysmy 35 euro za dwie osoby
      delfinarium kolo 15-20
      pamukale kolo 30 ale do tego dochodza jeszcze bilety wstepu i
      posilek bo ten ktory byl w cenie to katastrofa
      do kapadocji kolezanka pojechala za 45 euro ale to juz chyba tylko
      dlatego ze bralysmy niemal wszystkie wycieczki w tym biurze tylko
      safarii z tego z oba ale bylo najlepsze ;)
      • aasiek85 Re: Hotel Saritas maj 2010? 22.03.10, 17:03
        o no to całkiem miło, pewnie się spotkamy :)
        ceny wycieczek wyglądają konkurencyjnie w porównaniu z tymi
        oferowanymi przez Triadę ;)co do leżaków to myślałam, że będzie
        gorzej bo wszyscy mi mówili, że ceny zaczynają się od 4-5euro....
        dzięki bardzo za wyczerpującą odpowiedź :)
        • malgonia1985 Re: Hotel Saritas maj 2010? 22.03.10, 18:16
          ja na plażę zbyt często nie chodziłam choć pod jednym względem było warto...
          dla materacy... może nie były rewelacyjne ale po kilku dniach leżenia na
          twardym leżaku na plaży było troszkę wygodniej... a i duzy minus to że nie
          wolno korzystać z ręczników hotelowych ani na plaży ani na basenie...
          jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem
          a kiedy ty dokładnie lecisz i skąd??? jeśli z warszawy to jest szansa że już na
          lotnisku się spotkamy :) nie wiem jak jest w maju bo poprzednio leciałam w lipcu
          to leciały trzy samoloty a da saritasu przynajmniej z dwóch byli wówczas
          goście.. jakoś nie mogłam pojąć czemu triada wszystkich nie wiezie jednym
          autokarem przecież dałoby się przed wylotem wszystkich z poszczególnych hoteli
          wsadzić do jednego samolotu... zwłaszcza że saritas jest jednym z
          najodleglejszych hoteli... a droga samym autokarem wystarczająco długa żeby się
          każdy z każdym zdążył zintegrować :)
          • Gość: aasiek85 Re: Hotel Saritas maj 2010? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.10, 10:54

my jedziemy 12-26.05 z Warszawy i z tego co się dowiedziałam w
            Triadzie to w Saritasie mają w tym terminie ok 100os. Szczerze
            mówiąc to wydaje mi się, że loty majowe do Turcji to tylko Saritas i
            Sultan Sipahi, bo cenny były świente i hotele w porządku. Samolot
            narazie jest tylko jeden na 12 i 19.05 wylot o 15.55 :) Co do tych
            leżaków to ja jestem totalnie nie basenowa, dlatego tak się
            ucieszyłam, że te na plaży nie są drogie :) Po za tym już nie mogę
            się doczekać wyjazdu i nawet znalazłam strony kilku biur oferujących
            fakultety w Alanyi :) całkiem rozsądne ceny
      • malgonia1985 Re: Hotel Saritas maj 2010? 28.04.10, 13:24
        och jeszcze trzy tygodnie (przynajmniej takl jak ja) juz odliczam
        dni... o tej porze bedzie juz zbiórka na lotnisku.. jeju jak ja chce
        juz tam być lezeć przy basenie pić zimne piwo i myślec tylko o tym
        czy lepiej opalać brzuszek i plecki... a swoją drogą to mam nadzieje
        że pogoda nam dopisze w maju może być różnie...
          • malgonia1985 Re: Hotel Saritas maj 2010? 28.04.10, 15:14
            to niestety sie miniemy ja jade jedynie na tydzien... a co do gorąco
            to było jak byłam tam rok temu w lipcu... najnizsza zarejestrowana
            temperatura to było 35 stopni... i było to o 5 nad ranem ;) więc
            teraz ostrożniej maj ale jeśłi będzie koło 30 st w ciągu dnia to
            byłoby suuuper.. no i niech tylko nie pada ponoć wiosną pogoda
            potrafi byc tam zmienna :) i tylko trzymajmy kciuki za wulkany żeby
            smacznie sobie spały :)
              • malgonia1985 Re: Hotel Saritas maj 2010? 28.04.10, 21:46
                mów mi tak jeszcze :)
                jestem pozytywnie nastawiona w końcu to długo wyczekiwany urlop
                swoją drogą to ciekawa jestem czy czymkolwiek zaskoczy mnie Saritas w tym
                roku... gdyby tak zacęli robić drinki z parasolkami... ech...
                  • malgonia1985 Re: Hotel Saritas maj 2010? 17.05.10, 10:28
                    hotelik znam i generalnie nie ma się do czego przyczepić (poza
                    mikroskopijna iloscią lezaków przy basenie)
                    i szkoda ze dojazd z alany do oba nie ejst lepszy zwlaszcza w nocy
                    ale coz nie mozna miec wszystkiego ;)
                    tak czy inaczej odliczam juz godziny i dmucham na wszystkie
                    nadlatujace pylki ;)
                  • Gość: Elka Re: Hotel Saritas maj 2010? IP: 81.219.68.* 17.05.10, 10:32
                    W Obagol polecam biuro Minister Tours - z Ruslanem/pozdrówcie go od
                    Eli z Polski/ spokojnie dogadacie się po polsku - musowo wykupcie
                    sobie u nich 4 godz. Hammam w Alanyi /tam z kolei właściciel Leo też
                    zna trochę j. polski-jego mama jest Polką/
                    Już wam zazdroszcze... he he he... dziś juz teraz jest 30 stopni...
                      • Gość: Elka Re: Hotel Saritas maj 2010? IP: 81.219.68.* 17.05.10, 20:42
                        Tu jest ich stronka... www.ministertours.com/ Na facebooku
                        mają sporo ciekawych fotek.
                        W tamtym roku mieli dodatkowe biuro koło Sea Sightu ul. Dadaslar Cd -
                        patrząc na mapkę chyba 5 przecznic wcześniej niż Saritas natomiast
                        teraz już zmienili lokum bo w tamtym miejscu powstaje nowy
                        hotel...ale myślę że warto napisać maila i zapytać w pobliżu jakiego
                        hotelu są teraz... naprawdę warto się do nich udać - ceny
                        konkurencyjne.
                        • aasiek85 Re: Hotel Saritas maj 2010? 31.05.10, 17:54
                          no i po urlopie :(, ale warto było. Hotel Saritas bardzo pozytywnie
                          mnie zaskoczył, czyściutko, miło, rewelacyjne jedzenie, wszędzie
                          blisko, no i ta pogoda...
                          Co do wycieczek to kupiłam w biurze Sagun Happy Tour, to cztery
                          uliczki przed Saritasem idąc w stronę Alanyi (obok hotelu Sea
                          Sight). Jestem bardzo zadowolona byliśmy na raftingu 14e, jeep
                          safari w przepięknym kanionie Sapadere 20e (wycieczka nazywa się
                          sapadere i może być jeepami lub busem), KAS za 22e (była to
                          wycieczka realizowana przez Pacho tour i zamiast do parku
                          krajobrazowego Kursunlu, zawieźli nas do wodospadów Duden koło
                          Antalyi, też było to bardzo ładne miejsce, niemiej jest to jakiś tam
                          niesmak, bo park krajobrazowy to to nie był i troszkę nas oszukano),
                          aquapark 20e. Rejs łodzią wokół wzgórza Khale w Alanyi zrobiliśmy
                          sobie sami, wystarczy iść do portu i tam za 5e popłyneliśmy
                          dokładnie tą samą trasą, tyle że bez lunchu, ale to mi nie
                          przeszkadzało bo byłam po obiedzie. W biurze Sagun pracuje bardzo
                          fajna babka Joanna polka, sympatyczna i bardzo dużo można się od
                          niej dowiedzieć.
                          Zycze wszystkim udanego urlopu i w razie czego służe pomocą :)
                            • malgonia1985 Re: Hotel Saritas maj 2010? 02.06.10, 10:37
                              pokoje są w sumie różne są 3 lub 4 rodzaje ale ogólnie jest ok... ja
                              w tym roku dostalam wiekszy pokój za to z mniejsza łazienka ale że
                              byliśmy tam tylko tydzień to już nie chciało mi się chodzić i
                              zmieniać... drinków z parasolkami się nie doczekałam ale za to piwo
                              zaczeli serwować w kuflach...
                              jedzonko przepyszne... obydwoje z moją połówką mamy teraz tasiemce w
                              brzuszkach i non stop chce nam sie jeść po tym objadaniu się całymi
                              dniami ;)
                              i prawda Asiu było super szkoda że tak krótko... gdybym pojechała na
                              dwa tygodnie to właśnie bym wracała do kraju..
                              • aasiek85 Re: Hotel Saritas maj 2010? 02.06.10, 17:46
                                mileliśmy pokój 2503 na czwartym piętrze, tuż obok Gosi he he ;)
                                pokój z widokiem na morze, duża łazienka, pokój na dwie osoby też
                                wystarczająco duży. Pokoje z widokiem na morze nie są wcale
                                najlepszymi w tym hotelu, ponieważ pod oknem ma się pawia
                                krzyczącego dzień i noc, po za tym jak się ciągle ma otwarty balkon
                                to słychać ulicę, ale po dwóch dniach się o tym zapomina... Pokoje
                                sprzątane codziennie, pościel zmieniana dwa razy w tygodniu.
                                Hotel naprawdę fajny, czyściutki, ludzie uśmiechnięci, jedzenie
                                rewelacja i to za naprawdę małe pieniądze. Co do zdjęć to prześlę
                                parę na maila.
                                Pozdrawiam :)
                                • malgonia1985 Re: Hotel Saritas maj 2010? 02.06.10, 21:27
                                  ale o pokój nie ma co rosić bo mają gotowe listy z numerami jak kwaterują...
                                  oczywiście obiecali że rano postarają się coś zrobić ale w sumie to już
                                  szkoda było zachodu bo i tak czas głównie spędzaliśmy na balkonie
                                  a i rzed naszym wyjazdem szykowali kuchnie na świerzym powietrzu wyglądała
                                  bardzo fajnie szkoda że nie zaczęła działać za naszej kadencji :(
                          • Gość: Ania Re: Hotel Saritas maj 2010? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.10, 09:50
                            Hej wszystkim, ja właśnie wróciłam po 2 tyg w Saritasie 19.05-02.06
                            i jestem bardzo zadowolona, my mieliśmy pokoik na ostatnim piętrze z
                            widokiem na basen, więc żadne pawie mnie nie budziły. Pozdrowienia
                            dla WYPOCZYWAJĄCYCH W MAJU. P.S. w drugim tygodniu już tłumy, leżaki
                            pozajmowane o 7 rano-szok, kolejki do jedzenia, także strach
                            pomyśleć co tam się dzieje w sierpniu.
                            • malgonia1985 Re: Hotel Saritas maj 2010? 05.06.10, 20:45
                              a poprzednim razem byłam na przełomie lipca i sierpnia i zdecydowanie teraz
                              hotel zrobił na mnie lepsze wrażenie ale to pewnie też dlatego że mieli
                              więcej czasu, który mogli poświęcić turystom... co do piaseczku to nie jest
                              tam za rewelacyjna ta plaża... coś tam podziubać łopatką się da popływać też
                              ale cala banana beach nie jest jakoś powalająco piękną plażą... ale i tak
                              myślę że będzie super i już ci zazdroszczę :)
                              • Gość: Ola Re: Hotel Saritas maj 2010? IP: 91.192.147.* 27.06.10, 13:43
                                Ja byłam w tym hotelu w zeszłym roku (dokładnie 17.06.09-01.07.09) i z czystym
                                sumieniem mogę powiedzieć że hotel jest świetny. Co prawda osoby lubiące się
                                bawić mogłyby mieć mały problem ze znalezieniem rozrywki na terenie hotelu
                                ponieważ cisza obowiązywała tam już od godziny 23;00 a o 00;00 wszystkie światła
                                wygasały. Jedzenie było monotonne już w drugim tygodniu ale ogólnie było smaczne
                                i zdementuję Twoje plotki że prawie każdy miał problemy z żołądkiem bo podczas
                                mojego turnusu o takowych nie słyszałam. Hotel czyściutki, pokoje przyzwoite +
                                klimatyzacja i lodówka. Leżaków wokół basenu faktycznie mało ale wielkich bitew
                                o nie nie było. Jedynie uporczywi Rosjanie bądź Germanie robili zamieszania z
                                tego powodu. Obsługo prze miła chociaż barmanie dość natarczywi i nachalni.
                                Musiałam trzymać moją 15 letnią córkę ciągle przy sobie bo każdy proponował jej
                                nocny wypad na plaże itp itd. Więc na takich uważać. Plaża kamienista ale do
                                wytrzymania. Widoki super. Polecam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka