Dodaj do ulubionych

zakupy w Incekum

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.06.11, 10:23
Witam wszystkich.
Proszę o informację czy w Incekum lub okolicach są jakieś bazary i kiedy są czynne.
Obserwuj wątek
    • piszczalka775 Re: zakupy w Incekum 24.06.11, 20:33
      Witam
      Również jestem ciekawa, czy jest gdzie wyjść wieczorkiem, czy na zakupy musimy jechać do Alany. Wyjeżdżamy na początku sierpnia więc mam nadzieje, że ktoś do tego czasu napisze kilka słów na temat tej miejscowości.
      Dziękuje
      • Gość: dd Re: zakupy w Incekum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 23:07
        W Incekum nie ma nic ciekawego. Ale do Alanyi nie jest daleko.
    • Gość: Gość Ewa Re: zakupy w Incekum IP: *.dynamic.chello.pl 25.06.11, 09:37
      Właśnie wróciłam stamtąd, więc mogę doradzić. W Incekum rzeczywiście nie ma nic ciekawego oprócz cudownej plaży. Ale w pobliskim Avsallar (następna miejscowość w kierunku Alanyi), do którego można dojść pieszo (ok. 15-20 min.) lub dojechać dolmuszem za 2 tureckie liry (lub 1 euro) jest wiele sklepów i sklepików (cały ciąg handlowy), oraz spory bazar. Jest tam kilka sklepów ze skórami, wiele z odzieżą i innym asortymentem. Ceny są niższe niż w Alanyi. Można płacić w euro (najchętniej przyjmują), ale także dolarami i lirami tureckimi (przeliczają).
      Duży salon firmowy ze skórami (ALICE) jest tuż przed tym ciągiem handlowym - mają bardzo ładne, modne kurtki, płaszcze i futra - bardzo ciekawe modele i modne kolory. Sama właśnie zakupiłam tam piękną kurteczkę.
      • Gość: anis Re: zakupy w Incekum IP: *.ten.net.pl 25.06.11, 14:57
        a jakie sa orientacyjne ceny kurtek skorzanych, ubran?
    • Gość: Holiday Excursion Re: zakupy w Incekum IP: *.ttnet.net.tr 25.06.11, 10:48
      Szanowni Państwo,
      serdecznie zapraszamy do skorzystania z wycieczki po Alanyi i okolicach, nastawionej głównie na zakupy (jesteśmy w stanie dopasować się do oczekiwań klienta i zabrać Państwa na takie zakupy, jakich sobie zażyczycie). Zapraszam do kontaktu na adres hakan@holidayexcursion.com, chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Pozdrawiam z Alanyi
    • Gość: hacek25 Re: zakupy w Incekum IP: *.play-internet.pl 28.08.21, 10:34
      Proszę o info o bazarach i sklepach w Avsalla
      • dodekanezowiec Re: zakupy w Incekum 29.08.21, 11:06
        Forumowicze umarli. Nic się nie dowiesz... Może w 2031 roku ktoś odpowie... skoro odswiezsz wątek z 2011 w 2021...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka