Dodaj do ulubionych

Jolcia i Adams Tour Riwiera Turecka

24.07.11, 12:34
Witam.
Jestem świeżo po przylocie z wakacji w Turcji.
Chciałem serdecznie polecić każdemu wycieczki fakultatywne od Jolcia i Adams Tour.
Wystaczy że wyślecie sms z nazwą hotelu i nr. pokoju i w ciągu 5 min skontaktuje się z wami ktos z biura.... dokładnie przedstawi propozycje wycieczek i sprawnie wszystko załatwi.
Płatnosć? tutaj zapłacicie w czasie wycieczki i macie gwarancje że nikt was nie oszuka.
Polecam : Alanya Tour - wygodny i klimatyzowany autokar Mercedes , polskojęzyczny opiekun oraz uczestnicy TYLKO z Polski. Piekne krajobrazy Alanii, Jaskinia Dim - poprostu trzeba to zobaczyć !!!! koszt wycieczki 15 euro a dzieci 50%. Polecam też Jeep safari Green Canion oraz Hamam.
Jolcia i Adams to konkretne i uczciwe biuro podróży
jolcia-adams-tour
tu można dowiedzieć się wszystkiego.
Nie polecam za to LENA lena-pachotour po wysłaniu sms zero kontaktu, dopiero po 12 godzinach ktoś zadzwonił tj. o godz 03:20 w nocy to lekka przesada.
Hotel ASKA COSTA polecam dla rodzin z dziećmi - masa atrakcji !!!
jakieś pytania służe pomocą:
502-329-875
krzysiek

Obserwuj wątek
    • sahra11 Re: Jolcia i Adams Tour Riwiera Turecka 26.07.11, 02:09
      slabo sie robi wysluchujac pochwal lub nagany na temat ktore biuro lena, jocia jest lepsze - zadne nie jest lepsze ani gorsze, sa takie same, pozabijac sie chca o polskich turystow wic opluwaja sie nawzajem, nie zarobia ani grosza jak wy polacy nie przyjdziecie do nich bo polskie biuro, hmmm jakie polskie? jak jest w turcji, aaaa bo mowia polsku no tak to duzy plus ale ze i tak jedziecie z turecich biur na wycieczke to nie wiecie, tylko pilot jest polski i napis na autokarze polski to myslicie ze wszystko po polsku, jestescie w turcji i tu wszystko jest tureckie, co krok jest biuro tureckie ktore oferuje uslugi polskiego pilota i ubezpieczenia to samo co jolcia i lena tylko bez sam do hotelu i napisow na autobusach, tez maja polskich pilotow ale polacy jak w hipnozie ' leca ' do joci lub leny bo niby gwarancja, tylko czego? i juz przestancie zachwalac ze bylam , widzialam z jolcia , leną bo sie slabo robii, to sa tureckie biura a nie polskie, polskie to macie w polsce, aaa polacy sa biedni i nie znaj jezykow oooo bieni polacy musza isc do leny, jolci bo niby jak maj sie porozumiec nie znajc jezyka, oooo biedniiiiiii polacy, powodzenia
      • Gość: anne Re: Jolcia i Adams Tour Riwiera Turecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.11, 08:11
        A czy Ty Sahra wiesz, ze polskie biura w Polsce to są też zagraniczne, w tym kilka tureckich np., i czy wiesz, ze jak Polak kupi wycieczkę u rezydenta w Turcji to też kupi u Turka, np w Akdemie, tylko zapłaci kilka marż, bo jeszcze swojemu biuru podróży i rezydentowi i dlatego zapłaci tak drogo . Więc kochana zastanów się najpierw zanim głupoty zaczniesz pisać. I jezeli ktoś za 100 euro może pojechać na 1 wycieczkę od rezydenta albo na 2-3 , jeśli kupi w lokalnym biurze - na dokładnie tych samych warunkach, to raczej ten, co kupi w hotelu jest głupi, nie? A zrobi tak tylko dlatego, że boi sie sam czegokolwiek spróbować i woli bezpiecznie, no to za to złudzenie bezpieczeństwa płaci. Natomiast zgadzam się z Tobą, że ta walka miedzy biurami robi się zbyt agresywna. Myślę , że turystów starczy w tym roku dla wszystkich, a w przyszłym najsłabsze po prostu zbankrutują. Amen.
        • Gość: klient Re: Jolcia i Adams Tour Riwiera Turecka IP: *.satfilm.net.pl 26.07.11, 10:26
          ja byłem z obu tych biur na wycieczkach - wolalem Lene, ale nie chcialem tracic dwoch dni na Kapadocje i ze wzgledu na to ze jednodniowa organizuje Jolcia skorzystalem z jej wycieczki.

1. z Lena na Pamukkale - wszystko było fajnie, zero negatywów. Dodatkowo mozna powiedziec, ze Lena współpracuje chyba z innymi biurami co jest plusem, bowiem tym samym autokarem (wysoka klasa) jechali tez klienci Wujka i Mariolki (widzialem logo na biletach). Świetny przewodnik Atilla i ogolnie nie mozna sie do niczego przyczepić. Dodatkowo nie byliśmy ciągani po sklepach i dzieki temu na 22 bylismy juz w Alanyi. (4:30 wyjazd, 22:00 przyjazd). Jesli chodzi o SMS - minuta po wysłaniu był do nas telefon. U Jolci bylismy osobiscie wiec nie wiem kiedy oddzwania.

2. z Jolcia Kapadocja - Jolcia chyba nie wspolpracuje z nikim, bowiem uzbierala 21 klientow i na tak długa podroz wysłała nas 25-osobowym busem. To pierwszy minus - ale wiadomo - finanse, jednak pewnie gdyby byla z jej strony jakas chec wspolpracy z innymi biurami to moze klientow byloby wiecej i lepszy bus.
          Wycieczka ogolnie fajna, strasznie meczaca (wyjazd 2:30 - powrot 3:00) ale tego sie po jednodniowej spodziewalem. Minusem wizyty w trzech sklepach. Skóry, jubiler i słodycze. Najbardziej wkurzajace bylo to, ze przewodnik zagrozil ze nie bedziemy sie juz zatrzymywac na krotkie postoje (niby pozniej odwołał, ze jakies WC to nie ma problemu) bo kilka osob zgubilo sie w Kapadocji (15 min - gdzie nikt na nas nie czekal, bowiem zgodnie z programem kazdy zajadal sie lodami z koziego mleka), ale to ze w sklepie ze skorami bylismy blisko godzine, u jubilera nieco mniej, w slodyczach ok. 20 minut, a dodatkowo oferowal jednej pani ze chetnie mozemy sie wrocic do skór jak sie namyslila to juz nie wspomnial.
          w Alanyi bylismy dopiero na 3 w nocy, szkoda tez ze w drodze powrotnej przewodnik niejako przestraszyl ze teraz przed nami najgorszy odcinek trasy, bowiem zjezdzamy z gór, jest ślisko i niebezpiecznie itd.

takze moja opinia - wielkiej roznicy miedzy biurami nie ma. Kazde oferuje prawie to samo. Pytanie czy rzeczywiscie jest tak ze Lena wspolpracuje z innymi co jest plusem i gwarancja ze chetnych uzbieraja na duzy autokar, natomiast Jolcia dziala sama i moze byc tak ze w podroz na 1200 km Alanya-Kapadocja-Alanya wysle was małym busikiem.

Minusem Jolci ta cała kryptoreklama - przed wycieczką naczytalem sie mnostwo tych wielkich pochlebstw, tematow w ktorych to samo tureckie IP najpierw pisze jako Jolcia a pozniej jako zadowolony klient. To bardzo zniecheca i juz przez samo to wolalbym wybrać Lene. Ale tak jak mowie - chcialem zaoszczedzic jeden dzien na basenie, a nie w busie i dlatego z jej biura pojechalem na jednodniowa Kapadocje.
          • Gość: Gość Anula05 Re: Jolcia i Adams Tour Riwiera Turecka IP: *.dynamic.mm.pl 29.07.11, 21:08
            Popieram cię klient w 100%. Chyba byliśmy na tej samej wycieczce w Pamukkale ze świetnym pilotem Atillą. Ja byłam z biura Wujek i Mariolka. Zawsze będę chwalić to biuro, bo Mariola to bardzo uczciwa i rzetelna osoba. Ona nikogo nie krytykuje i nie pcha się na świecznik a i tak klientów jej nie brakuje. Lena to też profesjonalistka w każdym calu. Bardzo dba o swoich klientów. Nie wierzę w to,że Lena źle potraktowała kogokolwiek. Natomiast o Jolci słyszałam różnie.Ale nie chcę jej krytykować. Ma też prawo do swoich zadowolonych klientów. Brzydko jednak postępuje oczerniając Lenę. Takim postępowaniem nie zjedna sobie klientów, ale to jej problem. Chciałam jeszcze dodać,że wymienione tu biura mają prawie identyczne ceny,które często obniżają stałym klientom lub w pakiecie (tak jest u Marioli) i tak samo oddzwaniają do hotelu a za wycieczki można zapłacić pilotowi w dniu wyjazdu.
      • Gość: anne Re: Jolcia i Adams Tour Riwiera Turecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.11, 07:51
        A z żadnego, ale mnóstwo moich przyjaciół pracuje w turystyce po wszystkich stronach i w różnych krajach, jestem też z tą branżą blisko powiązana rodzinnie w Polsce, a za granicę wyjeżdzam ok 6 razy w roku od 13 lat, to naprawdę wiele widziałam. Znam kilka języków, więc często rozmawiam w czasie wycieczek czy to z rezydentami, czy pilotami, czasem z właścicielami biur. Z Turcją z kolei jestem związana biznesowo, więc jestem tu najczęściej i lubię sobie pojechać gdzieś na wycieczkę, poza Wschodem byłam już dosłownie wszędzie. No i nie ukrywam, że chciałabym to swoje doswiadczenie kiedyś przekuć na pracę w tej branży, właśnie w Turcji lub Izraelu, dlatego bacznie obserwuję.
    • Gość: kathy Re: Jolcia i Adams Tour Riwiera Turecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.12, 13:36
      Kilka słów o biurze Jolcia ... ,(wszystkie nazwy tych polskich biur są mało poważne), wykupiłam u nich hamma i kapadocje. A więc tak - hammam bez zastrzeżeń, Kapadocja - to miała być wycieczka dla "VIP-pów" (tak zapewniała Jolcia) tzn. zakwaterowanie w hotelu 5* , polski przewodnik lub turek świetnie mówiący po polsku itd. Zakwaterowanie było w hotelu który nie miał żadnej gwiazdki ale były w nim pchły - fajnie nogi pogryzione. Przewodnikiem okazał się Turek świetnie mówiący po polsku tj. Pan Oktay, bardzo dowcipny - fakt, jednakże w mojej ocenienie nie ciekawie opowiadał o kapadocji. A teraz najlepsze - raffting - zamówiłam raz nie przyjechali, zamówiłam drugi raz - nie przyjechali - więc nie pozostaje mi nic innego jak podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem. Sama Jolcia też mało ciekawa - wytatuowana CZARNA MAMBA. Pozdrawiam i życzę przyjemnego odpoczynku.
      • Gość: Rafałek Re: Jolcia i Adams Tour Riwiera Turecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.12, 18:09
        Katy, a czy możesz powiedzieć w jakich dniach byliście w Kapadocji z Oktay'em? Ja ogólnie uważam, że nie był najgorszy - trzeba było go troszkę pociągnąć za język i uzyskiwało się spore odpowiedzi. Jednak na wycieczce do Pammukale okazało się, że faktycznie sam wiele przemilcza. Wychodzi na to, że coś się z nim dzieje złego - taką opinię spotkałem o tym przewodniku.
        Co do pogryzienia - czy myjąc się w hotelu używaliście ich żelu do kąpieli (lub cokolwiek to było)? Żona dostała po tym lekkiej wysypki która wyglądała troszkę jak pogryzienie jednak szybko jej to zeszło.
        • Gość: Rafałek Re: Jolcia i Adams Tour Riwiera Turecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.12, 14:48
          Co masz na myśli pisząc "mocni konkurenci"?

My nie byliśmy z Jolcią tylko innym lokalnym biurem, znajomi pojechali od rezydenta. Jaki pojawił się wniosek? My przyjęliśmy pewne rzeczy do wiadomości (dopłaty za obiad). Im rezydent nawciskał kitów typu "wszystko w cenie, bez shopingów, pierwsi w kolejce, super jakość, sami jedziecie, autokar z klimą". Co się okazało. Wszystko nie było w cenie, autokar pielgrzymował po hotelach i zbierał komplet (logiczne ale nie tak miało być bo buli dużą grupą, shopingi były, dopłaty przy jedzeniu też, autokarów bez klimy tam nie ma, pierwsi w kolejce i tak byli bo nie było kolejek, no i przy prezentacji wycieczki fotki z lat świetności a nie aktualne. Po powrocie było rozgoryczenie, rozżalenie i siłowe utwierdzanie się, że było prawie tak jak zapewniał rezydent, a reklamować ciężko bo zaraz był powrót do domu i rezydenta ani widu ani słychu.
          Na innej wycieczce spotkaliśmy parę z Niemiec którzy kupili wycieczkę w dużym biurze. I co... i zostali oszukani bo nie dostali tego za co zapłacili. Jak widać małe biura nie zawsze są nieuczciwe - tym bardziej, że często wszyscy jadą tym samym autokarem ale za inne pieniądze i z innymi obietnicami.
      • Gość: anka Re: Jolcia i Adams Tour Riwiera Turecka IP: *.tktelekom.pl 27.10.12, 16:51
        Dobrze powiedziane. z ta wytatuwana czarna mamba strzal w dziesiatke. to co jeszcze moge o biurze powiedziec, to ze pozytywne komentarze pisze o nich chyba tylko sama pani jola. latwo poznac jej wypociny, prozno w nich szukac przecinkow czy jakichkolwiek znakow interpunkcyjnych, no moze poza kropka na koncu. w tych pseudokomntarzach trudno stwierdzic gdzie konczy sie jedna mysl, a zaczyna druga, z interpunkcja jest pani jola na bakier. no coz, chyba juz dawno skonczyla szkole. aha i czesto w swoich komentarzach naduzywa slowa "super". warto popracowac nad zmiana stylu pisania pani jolu, bo te pani na jedno kopyto pisane na wszystkich forach kryptoreklamowe teksciki zdradzaja, ze pisze to jedna osoba. i z cala pewnoscia nie jest to turysta.
        nazwa biura tez budzi smieszne skojarzenia, kpiacy usmieszek sam pojawia sie czlowiekowi na ustach. nie wiem jak tak mozna nazwac firme.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka