Dodaj do ulubionych

TTH Pegasos World- prośba o opinie

23.02.12, 18:09
Witam

W tym roku zdecydowaliśmy się pierwszy raz na zagraniczne wakacje. Wybraliśmy ten hotel ze wględu na naszego 3 latka, dlatego mam pytanie czy ktoś mógłby się wypowiedić o tym hotelu i na co zwrócić uwagę.
Obserwuj wątek
      • Gość: anetas Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie IP: 194.114.240.* 28.03.12, 16:47
        Masakra, byliśmyz dziecmi rok temu w czerwcu, to istne piekło na ziemi, jest taki halas, rwetes, gwar ze tylko sobie w gowe strzelić :( poważnie...za darmo drugo raz tam nie pojadę, moloch, kombajn. Pokoje ubogo urządzone, czystość średnia, jedzenie beznadziejne, kategorai zdecydiwanie zawyżona, dzieci owszem zachwycone tym balaganem ale oczy trzeba mieć dookoła głowy...byliśmy juz 3 razy w Turcji i szczerze odradzam ten hotel.
        Ściany sa tak cienkie ze obok ząbkujące i całą noc płaczące dziecko wybudzało cała naszą czwórkę... nie polecam.
              • aniasa1 Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie 03.06.12, 02:00
                Z nieba mi spadles......... Wczoraj naczytalam sie opinii innych i juz mysle co tu zrobic zeby nie jechac. Ludziska narzekaja na halas, brud szczegolnie w pokojach, czatowanie na miejsce przy stoliku, przy basenie, kiepskie zakwaterowanie (podobno pokoje na parterze z disignem PRL i grzybem w lazience, mroczne) nie dzialajaca klima........ moglabym tak dlugo. Ogolnie wiele osob pisze z to moloch w ktorym obsluga sie nie wyrabia
                Napisz prosze:
                1. Ktory budynek najlepszy do zamieszkania? Pod kątem
                - zeby okna nie byly np. na dyskoteke czy cos w tym stylu
                - zebye nie szlo sie godzine do stolowki, na basen, ale bez przesady nie musi byc pod nosem
                - zeby pokoje wygladaly w miare schludnie a serwis sprzatal choc troche
                - mamy wykupiony pokoj z balkonem, czy sa takie na parterze, czy raczej ten obrzydzony przez innych parter nam nie grozi?
                2. Dla mnei strasznie wazne pytanie: czy w poblizu basenu, plazy i ogolnie na terenie osrodka sa kibelki? Synek jest w trakcie odpieluchowywania, waham sie czy kupowac turystyczny nocnik, bo On nie utrzyma dlugo zeby wrocic do pokoju lub ewentualnie stac w kolejce do kibelka
                3. Jedzenie. Czy sa potrawy z kurczaka, łagodne-nie ostre, jajka, ew jakies kluski, makaron frytki? Bo maly buntownik tylko to ostatnio przyswaja.
                4. Czy teraz przed polowa czerwca sa jakies animacje, klubik dla dzieci?
                5. Czym leciales i czy nie bylo opoznien?
                6. Czy bylo juz bardzo goraco? Zar z nieba czy znosnie?
                7. Jak bylo z kwaterowaniem? Czy musieliscie opuścić wczesniej pokoj? Jesli tak, to bylo gdzie zostawic bagaze? CZy trezba bylo dokupic dodatkowa dobe?
                8. Ogolnie jak z jedzeniem? W kilku postach czytalam ze dzieciaki mialy biegunki zatrucia bo jedzenie nieswieze, stoliki brudne, obsluga nie zmienia obrusow, brudne talerze i sztućce to czeste zjawisko......
                9. Czy na terenie osrodka jest lekarz?
                10. Czy reczniki w pokojach i na basenach sa Ok, nie musza byc lsniąco biale, ale tez nie cuchnace z czerwonymi plamami..... bo nie wiem czy pakowac
                10. Czy zwiedzaliscie cos? Albo cos warto zobaczyc. Moze byliscie w delfinarium?
                Blagam tylko napisz najszybciej jak sie da bo my zaraz fruniemy, musze sie jakos przygotowac
                • shot777 Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie 03.06.12, 15:15
                  Witam i po pierwsze przestrzegam przed komarami ja nie pomyslałem o zabraniu czegos na komary i troche nas pasiekały aż kupiliśmy fumigator ale i tak jakoś dostawały się do pokoju wiec po pierwsze COŚ na komary!!!!!

1. Ktory budynek najlepszy do zamieszkania? Pod kątem
                  > - zeby okna nie byly np. na dyskoteke czy cos w tym stylu
                  > - zebye nie szlo sie godzine do stolowki, na basen, ale bez przesady nie musi b
                  > yc pod nosem
                  > - zeby pokoje wygladaly w miare schludnie a serwis sprzatal choc troche
                  > - mamy wykupiony pokoj z balkonem, czy sa takie na parterze, czy raczej ten obr
                  > zydzony przez innych parter nam nie grozi?

[u]Mieszkaliśmy w budynku nr dwa moim zdaniem pokoje w nim sa odnowione pokój rodzinny osobne pokój dla dzieci łazienka i osobny pokój dla nas z duzym łózkiem i balkonem na 4 piętrze z widokiem na morze i sąsiedni hotel. Telewizor LCD ze wejsciem usb wiec mozna wszysto podłączyć nawet bajki z pena:) Panie sprzatają wystarczająco za 1 dolara czasami były kwiatki i cuda z reczików na łózku:) Dużo gniazdek w pokoju. Ogólne pokój bardzo fajny ale w innych budynkach wiem ze jest różnie wiec warto powalczyć o nr 2:) Nie ma balkonów na parterze przynajmniem w dwojce nie ma. 2 min spacerkim do basenów i restauracji wiec odległość idealna. Co do głośności w pokoju to około 23 muzyka zamiera i jeśli ktoś chodzi spac z kurami to wszedzie bedzie mu głośno:)

> 2. Dla mnei strasznie wazne pytanie: czy w poblizu basenu, plazy i ogolnie na t
                  > erenie osrodka sa kibelki? Synek jest w trakcie odpieluchowywania, waham sie cz
                  > y kupowac turystyczny nocnik, bo On nie utrzyma dlugo zeby wrocic do pokoju lub
                  > ewentualnie stac w kolejce do kibelka
                  Kibelki jest ich kilka są w lini miedzy basenami a plaża wiec bez problemu kolejek do kibelka nie uświadczyłem widziałem na plazy jak dziecko robiło do nocnika wiec kazdy sobie radzi jak może:)

> 3. Jedzenie. Czy sa potrawy z kurczaka, łagodne-nie ostre, jajka, ew jakies klu
                  > ski, makaron frytki? Bo maly buntownik tylko to ostatnio przyswaja.
                  Kurczak zawsze, frytki zawsze ,jajka w różnej postaci, makarony i dużo innego pysznego jedzenia nie do przejedzenia mój syn przez cały pobyt zajadał się na sniadanie naleśnikami z czekoladą:)

> 4. Czy teraz przed polowa czerwca sa jakies animacje, klubik dla dzieci?
                  Są ale obcojęzyczne

> 5. Czym leciales i czy nie bylo opoznien?
                  Enter Air z Poznania w obie strony bez zastrzeżeń

> 6. Czy bylo juz bardzo goraco? Zar z nieba czy znosnie?
                  Duża led tablica przy basanie przez wszystkie dni pokazywała 26-27-28 stopni morze 24 baseny 21

> 7. Jak bylo z kwaterowaniem? Czy musieliscie opuścić wczesniej pokoj? Jesli tak
                  > , to bylo gdzie zostawic bagaze? CZy trezba bylo dokupic dodatkowa dobe?
                  Nie było takiej potrzeby wylot mieliśmy o 8.50

> 8. Ogolnie jak z jedzeniem? W kilku postach czytalam ze dzieciaki mialy biegunk
                  > i zatrucia bo jedzenie nieswieze, stoliki brudne, obsluga nie zmienia obrusow,
                  > brudne talerze i sztućce to czeste zjawisko......
                  ???? jak ktos chce jeść w Sheratonie to pomylił hotele ale nic nie mam do zarzucenia obsłudze dzieciaki codzienie dicoflor my utrwalacze i nie było żadnej zemsty sułtana:) stoliki są brudne jak chcesz usiąść zaraz po kimś ale wystarczy chwilkę poczekać lub poszukać czysty stolik to jest naprawdę duży hotel a obsługa uwija się jak może zawsze można poprosić o sprzątnięcie jeśli interesuje cię konkretny stolik ale szczerze mówiąc zbierają i sprzątają na bierząco :)

> 9. Czy na terenie osrodka jest lekarz?
                  Jest ale odpłatny rezydentka wytłumaczy na spotkaniu jak dostać się do darmowego

> 10. Czy reczniki w pokojach i na basenach sa Ok, nie musza byc lsniąco biale, a
                  > le tez nie cuchnace z czerwonymi plamami..... bo nie wiem czy pakowac
                  Nie pakój:) szkoda miejsca :) zastanawia mnie sformułowanie czerwone plamy:):)):)
                  W pokoju wymieniane co drugi dzień tak jak pościel ale warunek te do wymiany na podłogę:)

> 10. Czy zwiedzaliscie cos? Albo cos warto zobaczyc. Moze byliscie w delfinarium

Side i targ w Manavgat 1 euro od osoby w stronę dalmuszem wystarczy wyjsc przed hotel

Ogólnie super i jak Bóg i Allah pozwoli wracamy tam we wrześniu:):):):)
                  • aniasa1 Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie 03.06.12, 15:31
                    Shot-ciku straaaaaaaaaaaaaasznie Ci dziekuje! Uspokoiles mnie. Zajrzyj tu prosze jeszcze jutro bo napewno o czyms sobie przypone...............
                    Ps. kiedys w hotelu dostalismy recznik z taka niedoprana czerwona plamą.............. mielismy nadzieje ze to bylo czerwone wino............... ;-)
                        • shot777 Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie 04.06.12, 21:05
                          pokój rodzinny z widokiem na morze

układ: wejscie po prawej stronie sciana z komadorem po lewej pokój otwarty z dwoma łozkami dla dzieci dalej po lewej łazienka za łazienką drzwi i pokój z dużym łożkiem szafki nocne po bokach naprzeciw blat szafka z lodówką krzesło i na ścianie LCD wszysko podswietlone konturowo taśmą led dla mnie prawie jak Hilton:)

Ale to było w budunku nr 2 pokój 2403:)
                          w trójce widziełem stare małe telewizory wiec jest różnie

i jeszcze jedno na czwartym piętrze balko są mniejsze niż na nizszych kondygnacjach
                              • Gość: hanka Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.12, 01:24
                                Byliśmy w maju z mężem i wnuczką.Pobyt super,nic z paskudnych opinii nie sprawdziło się.Też mieszkaliśmy w budynku nr 2 na 4 piętrze.Mieliśmy pokój rodzinny.Czyściutko,sprzątane codziennie,ręczniki wymieniane codziennie,pościel co drugi dzień,ręczniki plażowe wymienić można zawsze w domku przed plażą.Żadnych zaburzeń żołądkowych,naczynia sprzątane na bieżąco,świeże i urozmaicone jedzenie.Dużo owoców i warzyw.Obsługa bardzo pomocna,można poprosić o przedłużenie pokoju w dniu wylotu(zwłaszcza jak jest dziecko to idą na rękę,nam przedłużono o 4 godziny bez dopłaty)Jest specjalny pokój obok recepcji na bagaż.Kolację w restauracji tematycznej należy rezerwować zaraz po przyjeździe.Też chętnie wrócilibyśmy tam jeszcze.
              • luna-26 Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie 04.01.13, 19:28
                Podbijam temat ponownie . Strasznie różne są opinie jeżeli chodzi o ten hotel. Głównie martwią mnie pokoje i klimatyzacja , bo jedziemy w czerwcu z 4 letnim dzieckiem .

Proszę o podzielenie się opinią osób , które były zwłaszcza niedawno w tym hotelu . Widzę ,że jest sporo negatywnych opinii głownie ze względu na pokoje i to z roku 2010 i 2011 .
                Jeżeli chodzi o sprzatanie i jedzenie , to w większości hoteli jest tak samo ,a zwłasza w krajach arabskich i to mnie nie przeraża . Hałas przy tak dużym obiekcie i tylu atrakcjach jest nieunikniony .
                • aniasa1 Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie 04.01.13, 23:46
                  Luna, to wszystko zalezy czego oczekujecie. Jestem tez przekonana ze bardzo duze znaczenie ma tez termin wyjazdu. Jedziecie w czerwcu wiec bedzie OK. To nie srodek sezonu, temperatura bedzie idealna - bardzo cieplo ale znosnie.
                  My bylismy w czerwcu w ubieglym roku do 6. Pierwsze dni roznily sie od koncowych. Liczba gosci, kuchnia, halasem i wszystkim innym. Zdecydowanie poczatek lepszy. Na stolowce duzo, luzu, wszystko czyste, pod koniec pobytu czasami trezba bylo chwile poczekac na stolik, ale nigdy, ale to przenigdy nie zabraklo jedzenia. Duzo salatek, ogromne i pyszne torty, pieczywo w kilkunastu rodzajach, sery, owoce, ogolnie kiepsko tylko z wedlina.
                  Halas jest, trudno wymagac ciszy od dzieci na basenie, ale hotel ma ogromna galerie i jest duzo miejsca zeby odpoczac od upalu i halasu przy kawce lub zimnym napoju. Mieszkalismy w budynku numer 1 (mozna poznac od razu bo numer pokoju zaczyna sie od cyfry 1) Na planie to pierwszy budynek od ulicy, ale pomimo ze mielismy okan na ulice to cichutko i spokojniutko bylo, wcale nie slychac ruchu ulicznego zreszta znikomego. Polecam ten budynek. Nie lychac nic z dyskoteki ani basenu bo pomiedzy stoi budynek chyba numer 2. Tylko 2 minutki od stolowki ale nic nie slychac z niej.
                  Pokoje sprzatane codzien, ale przyznaje ze podloga nie zawsze. Reczniki, posciel wymieniane, reczniki basen mozna samemu wymieniac bez ograniczen. Nie wiem co chcesz wiedziec. wiec pytaj na priv, moge tez odkopac fotki. My w tym roku pojedziemy tez do pegasosa ale w Incekum bo tam ladniejsza plaza jest, tutaj w Side bez butow sie nie da ( na ok szerokosci jednego metra jest pas ostrych kamieni)
                  • luna-26 Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie 05.01.13, 22:29
                    Aniasa jedynie obawiam się jakie będą pokoje ( brud typu pleśń ) i klimatyzacja - bo w tym hotelu jest centralna . Czerwiec to jeszcze nie do końca sezon i może być różnie . A jak u Was było z klimą , chłodziła wystarczająco mocno ?

Zaskoczyłaś mnie tą informacją o plaży, bo jeszcze nigdzie się nie doczytałam się o tych kamieniach . Byłam cały czas przekonana ,że plaża jest całkowicie piaszczysta .
                    Mieliście możliwość wyboru pokoju czy były już przydzielone ?
                    • aniasa1 Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie 11.01.13, 15:01
                      A jak u Was było z klimą , chłodziła wystarczająco mocno ?

Nam wystarczylo. Mielismy w pokoju jakies 22 stopnie. To wystarczylo zeby poczuc ulge. Na ledach na basenie w ostatnich dniach bylo 37-42 stopnie. Zdecydowanie chlodniejszy i przyjemniejszy jest glowny budynek w ktorym jest galeria, bar. mozna tam sobie odpoczac. Jest duzo miejsca.

Plaza niestety nie jest cala piaszczystka. Sa kamienie, cholernie ostre. Ja bez butow nie przelazlam, ale mojemu mlodemu nic nie przeszkadzalo.

Lazienka nie byla jak z 5 gwiazdkowego hotelu ale tez bez przesady. Doszukalabym sie plesni w gudze, ale czy o to chodzi na wakacjeach????
                      Spoko. Bedziecie zadowoleni. Nawet bardzo.
    • Gość: Zet Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.07.15, 22:38
      Cześć,
      Napisz proszę jak wygląda sprawa sejfu. Czy w pokoju jest i czy trzeba za niego płacić ?
      Czy w pokoju jest np. czajnik ?
      Jak wygląda sytuacja z leżakami przy basenie i na plaży, mam na myśli czy trzeba koczować w godzinach bardzo wczesnych ?
      Czy na coś trzeba zwrócić uwagę ?
      Polecasz jakieś wycieczki ? Jedziemy z dzieckiem 8 lat, więc nie wiem czy się na takie szykować ?

Pozdrawiam
        • sim14 Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie 05.08.15, 16:43
          Nie, absolutnie nie, podobno to był jeden incydentalny przypadek a zamiana była na równie luksusowy hotel. Pegasos World to raj na ziemi, NAPRAWDĘ trzeba być nie wiem kim, żeby się czegoś czepiać. Milion atrakcji, jedzenie do wyboru do koloru o każdej porze dnia, baaaaardzo czysto, przemiła obsługa, POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!
            • sim14 Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie 05.08.15, 18:20
              Hahahahahahahahahahahaha. ...drogi gościu jestem turystyką z Polski....ludzie przestańcie najlepiej czytać to forum i bzdury, które tu niektórzy wypisują. Siedzę sobie teraz w lobby Pegasosa i naprawdę ciesze się, że tu jestem i na Exima złego słowa nie powiem i piszcie sobie co chcecie, narzekacie i hejtujcie do woli...dobranoc.
              • bananas.only Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie 05.08.15, 18:27
                Też uśmiałam się czytając te głupoty,szczególnie, że sama pytałaś czy komuś udało się tam dotrzeć jadąc z Eximem. Hehe. Warto prześledzić wątek od początku. Mam nadzieję, że też dotrzemy tam bez problemu. Sprawdziliśmy i dostaliśmy potwierdzenie naszej rezerwacji bezpośrednio od Pegasosa. Odliczam dni. Cieszę się, że to takie fajne miejsce ☺
              • Gość: Zet Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie IP: *.warszawa.vectranet.pl 05.08.15, 18:35
                A powiesz nam wszystkim jak to jest, że i w Polsce i w Turcji masz cały czas maskowany adres IP swojego usługodawcy Internetu ?
                Wszystkie osoby, które wypowiadają się na forum mają wskazaną informację do jakiej domeny są zalogowane, a tylko Ty nie masz....
                Hmm, dziwne...
                Co do incydentu jak to nazywasz. Osobiście poznałem na miejscu trzy zmiany rodzin, które przyleciały w różnym czasie i dotknął je ten sam "incydent".
                Sam rezydent pan Łukasz B. poinformował na lotnisku, że taka sytuacja ma miejsce od 4 tygodni, abyło to już przeszło 5 tygodni temu.

Przy okazji.
                Jak tam zdjęcia dla mnie ze zjeżdżalni ?
                • Gość: mmbb Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie IP: *.dynamic.chello.pl 06.08.15, 12:01
                  Tak sobie czytam to forum i pan ZET niby miał być w tym hotelu a nic nie napisał że był a miał telefon dzień wcześniej z biura przed wylotem.... a najlepsze ze spotkał tam trzy rodziny które zostały przeniesione, czyli je przenieśli a spotkał je w pegasosie czy co.

Powiem tak ja się kiedyś naczytałem ze w Jungle Aqua Park w Hurghadzie tez wszsytkich przenoszą a na miejscu nic takiego nie miało miejsca, a od jednej pani usłyszałem że mieszkała przy śmietniku hahaha.
                  Takie rzeczy sie zdarzaja i to nie jest wina raczej biuro podróży tylko systemu rezerwacyjnego. Oni maja w hotelu około 2 tys osób a biura muszą dopasowac ilość miejsc w hotelach do miesc w samolotach, do tego wycieczki sprzedaja rózne agencje i różne biura i pomyłki się przytrafiają bo to jest szczyt sezonu. Do tego doszłą duża ilość osób które rezygnowały z tunezji i biura musiały ich gdzieś poprzenosić w ostatniej chwili. Ja rozumiem że jeżeli kogoś spotkała taka sytuacja to jest zły i będzie pisał na forach przez co wyolbrzymia problem ale pamiętajmy że osoby kóre wakacje spedzają bezproblemowo nie piszą na forach prawie wcale.
                      • Gość: Gość Re: TTH Pegasos World- prośba o opinie IP: *.play-internet.pl 06.08.15, 18:01
                        Życze Wam aby wszystko poszło dobrze choć potwierdzebnie otrzymane na kilka dni przed wylotem coś znaczy. Na miesiąc przed, zupełnie nic. Skąd wogóle bierze sie problem ? Ano stąd, że jeśli niemieckie czy angielskie topowe biuro podróży naciska na dyrekcje hotelu w pełni sezonu, że potrzebuje dodatkowo 100 miejsc, to je dostaje kosztem innego mniej renomowanego biura.
                        Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
                        Musicie to zrozumieć, że hotelarz bedzie dbał o interes tych z którym robi większe interesy. To jest chyba jasne ? PRAWO BUSZU - silniejszy więcej może.
                        Mnie Pegasos chodzi po glowie od dawna i o ile mi Exim nie zapewni na piśmie że polecę tam gdzie zrobiłem ptrzedpłate to z nimi sie nie wybiorę.
                        Na razie dam na msze, żeby ten hotel miało w ofercie jakieś biuro z pierwszej trójki rankingu bo póki co jesteśmy skazani na Exim.
                        Rok temu był w ofercie bodaj Itaki tylko nie wiedzieć czemu na jednym roku sie skończyło. Ktoś komuś nie pasował......
                        Powtórzę. Niech mi ktoś z biura Exim da zapewnienie w dowolnej formie ( najlepiej pisemne)j że nie wyląduje w innym hotelu. Płace i wymagam. Czy to tak wiele?
                        Licze ze cos sie poprawi i za rok polece z Eximem do Pegadosa.
                        Na razie nie ma takiej opcji.