Titan Select -wróciłam właśnie.

09.06.13, 13:52
Jeśli macie jakieś pytania zapraszam tu lub na mejla gazetowego. :)Pozdrawiam wszystkich lecących do titan select lub garden,ja już niestety mam za sobą cudowne wakacje.
    • Gość: an Re: Titan Select -wróciłam właśnie. IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.13, 19:44
      prosze o pochwalenie sie , jak bylo czego unikac jakie plusy i jakie minusy, dziekuje
      • mamomi Re: Titan Select -wróciłam właśnie. 09.06.13, 20:06
        Jak było? Bosko:) Pogoda cudowna,organizacja hotelu bez zarzutu,czystość bez zarzutu,bez tłumów i walki o leżaki,minus brak polskich animacji dla dzieci jeszcze,dla dorosłych także ale ze znajomością języka angielskiego,niemieckiego lub rosyjskiego to nie ma problemu.Codzienne show w amfiteatrze,pyszneeee i mega duzo jedzenia,napoi. obsługa bez zarzutu.ogólnie nie mam nic do zarzucenia hotelowi jedynie organizacji TUI.I jeszcze jedno jak dla mnie i mojej rodziny fatalna plaża,ale idzie wytrzymać.
        • Gość: an Re: Titan Select -wróciłam właśnie. IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.13, 20:22
          a jaki minus co do tui bo z nimi akurat tam lece, i jakie ceny wycieczek fakultatywnych i jakie byly?
          • Gość: dag Re: Titan Select -wróciłam właśnie. IP: *.czeladz.vectranet.pl 10.06.13, 00:05
            My też lecimy do Selecta. Napisz proszę dlaczego plaża fatalna? A jak Konakli podobało się ? co do hotelu to ręczniki plazowe były płatne jak tak to ile? cieszę się że hotel bez zarzutu , ze byliście zadowoleni. Byliście w Alanya ? jak tak to ile przejazd dolomuszem? Czy korzystaliscie z wycieczek jak tak to z jakiego biura? z góry dzieki za odp. A i jeszcze jedno jak okolica?
            • mamomi Re: Titan Select -wróciłam właśnie. 10.06.13, 13:35
              Organizacja TUI,zostawiają pod hotelem i radź sobie sam,wszystko ok jak znasz język jak nie,to jest problem.Małżeństwo z Poznania.które przyjechało w tym samym dniu ale później było przerażone,zagubione- kompletnie nie rozumieli co mówią w recepcji,dopiero jak usłyszeli nas,mówiących językiem polski poprosili o pomoc w tłumaczeniu a nie mają obowiązku znać języka jak lecisz z biurem Polskim.Mam porównanie z wezyrem.Opieka rezydent polegała na 45 min w innym hotelu(niedaleko,ale był problem z wejściem,czułam się jak bym chciała wtargnąć na teren obcego hotelu,rezydentka miała to zgłosić),rezydentka wezyra była w hotelu na miejscu,pytała o posiłki,o wszystko,siedziała długo,pomagała osobom nieznającym języka zamówić kolacje a la carte.Różnica może dla niektórych niewielka,dla innych ogromna.
              Co do reszty:Plaża żwirowa i brudna,buty,klapki niewiele pomagają bo żwir jest wszędzie,trudno go spłukiwać.Plaża w Alanya jest za to o wiele wiele lepsza.Konakli małe i miłe miasteczko,targ w centrum i na przeciwko hotelu(ja wolałam kupować na przeciw hotelu).
              Ręczniki płatne,nie wiem ile bo kupiłam piękne naprzeciw hotelu za 8 euro jeden i jeszcze je przywiozłam.Większość miała swoje.
              Byliśmy w Alanya,piękne widoki,warto pojechać dolmuszem,pójść do portu,dogadaliśmy się z taksówkarzem i zawiózł nas na sama górę,oprowadził,opowiadał o wszystkim,zwiózł na dól.Autobus nr 4 który wjeżdża(tylko nie wiem jak daleko) niestety nie przyjechał przez 2 godziny(z bazaru),znajomi czekali a my poszliśmy po 30 min czekania i nie żałuje.
              Przejazd domuszem 1,5 euro od osoby z konakli do alanya bazar(nr 50)Korzystaliśmy tylko z delfinarium,z biura naprzeciw hotelu.
              • Gość: an Re: Titan Select -wróciłam właśnie. IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 19:02
                ale na pewno dostales kartke z wycieczkami z tui to jakie sa i jakie ceny?
                • Gość: dag Re: Titan Select -wróciłam właśnie. IP: *.czeladz.vectranet.pl 10.06.13, 20:33
                  Dziękuję za info. Alanye znam bo bylam ostatnim razem . Hotel na przeciwko plaży kleopatry . Zapytalam tylko z ciekawosci ile kosztuje dolomusz bo chcemy podjechac do Alanya.... ile płaciliscie za delfinarium ?
                  • magda0 Re: Titan Select -wróciłam właśnie. 24.06.13, 09:38
                    A ja chciałam dopytać o zamieszki czy w ogóle mają jakikolwiek wpływ na podróż, pobyt etc., magda
Inne wątki na temat:
Pełna wersja