Dodaj do ulubionych

Który hotel w Side lub Kemer

29.09.14, 20:02
Jakiś fajny hotel szukam w tych miejscowościach, dla rodzin z dziećmi ze zjeżdżalniami, animacjami, dobrym jedzeniem , blisko do morza. Jedziemy pierwszy raz i wydaje mi się, że te miejscówki będą najlepsze. Proszę o sprawdzone propozycje.
Pozdrawiam
Darek
Obserwuj wątek
      • Gość: Kasia Re: Który hotel w Side lub Kemer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.14, 07:40
        W tych okolicach jest mnóstwo dobrych rodzinnych hoteli, więc trudno coś polecić konkretnego, zależy też jaki budżet możesz przeznaczyć na wakacje. Ja w okolicach Kemer mogę polecić Champion Holiday Village - bardzo dobry rodzinny hotel, raczej dla młodszych dzieci. a w Side bardzo dobre hotele to Blue Waters lub Club Grand Side - raczej z wyższej półki cenowej
          • garwena Re: Który hotel w Side lub Kemer 02.10.14, 14:34
            Wezyr ma dużą ofertę hoteli w Turcji, ale właściwie wszystkie większe biura podróży mają do Turcji bardzo szeroką ofertę i olbrzymi wybór hoteli zarówno na Riwierze Tureckiej jak i na wybrzeżu Egejskim. Trzeba po prostu przejrzeć ich ofertę na stronach internetowych i porównać ceny na wybrany hotel w różnych biurach w określonych terminach, bo większość hoteli oferuje kilka biur podróży, ja osobiście byłam kilka razy w Turcji z TUI i zawsze wracam zadowolona). Godne polecenia są też hotele w Belek, większość to hotele 4 i 5* położone przy ładnej, piaszczystej plaży np. Club Asteria lub Clubhotel Belek Beach Resort.
            Pod koniec października lub na początku listopada powinna się pojawić oferta na lato 2015 większości biur podróży, więc będzie można wybierać hotele z aktualnej oferty.
            • Gość: Ana Re: Który hotel w Side lub Kemer IP: *.static.vip-net.pl 28.01.15, 14:29
              Garwena chyba nie byłaś w Club Asteria przy hotelu jest plaża kamienista, piach jest nasypany w części gdzie są leżaki i jest on brudny ,jakiś ciemny i ogólnie beznadziejny nie zachęcający do zabawy dla maluchów.Piekna piaszczysta plaża z łagodnym zejsciem do morza ,najładniejsza jaka widzieliśmy w Turcji (a byliśmy już wiele razy) jest przy hotelu club grand side.Nawet przy hotelu Calista mimo ze w opisach jest piękna plaża ,owszem jest piaszczysta ale nie ma co porównać do CGS.
    • pomorzanka08 Re: Który hotel w Side lub Kemer 29.01.15, 13:05
      Witam, Side i Kemer to bardzo trafny wybór. Jeśli chodzi o Kemer to bardzo polecam hotel Simena Sun Club min. SunFun ma go w ofercie. Wioska wakacyjna, dyży teren, zjeżdżalnie. Natomiast w Side dużo łatwiej o hotele w dobrym standardzie i niższej cenie. Polecam NOWOŚĆ, którą budują Dream World Aqua, super aquapark jest w hotelu Waterplanet, dla rodzić na pewno dobra okaże się jedna z Eftalii. Nie zatrzymywałabym się tylko na Wezyrze, ponieważ jest kilka świetnych hoteli np. w PrimaHolida, Exim czy SunFun. Generlnie, dużo zależy od budżetu :) Gdyby była potrzebna pomoc serdecznie zapraszam. Wantke Agnieszka +58 351 47 70 ATravel Group
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka