Dodaj do ulubionych

Nie z biurem WEZYR !!!!!!

28.06.16, 07:20
znów zawiedli, zmieniąja godziny wylotu z Gdańska do Turcji na wylot 40 min przed północą więc lądowanie w pokoju w porze na śniadanie dnia następnego , powrót nad ranem wiec nawet nie warto zrobić małej drzemki ; to już będą 2 dni mniej .Trzeba wspomnieć, że p. w biurze twierdzi, że wszystko jak najbardziej w prawie , więc z odszkodowanie się nie należy. Wychodzi na to że pierwszy dzień to jest przeznaczony na dojazd ...... wózkiem bagażowym do punktu odprawy , a w drugim pakowanie:) Kto ma możliwośc wyboru innego biura niech nie traci części wypoczynku , w tym wydanych pieniędzy za to czego nie otrzyma.
Obserwuj wątek
  • Gość: LadyM Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! IP: 194.242.62.* 28.06.16, 08:13
   Wezyr już od kilku sezonów ma fatalne godziny lotów, i to nie tylko do Turcji
  • manavgat Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 28.06.16, 09:36
   A ja się nie zgodzę :-) Byłam pierwszy raz z Wezyrem i było wszystko super, nie ma się do czego przyczepić.
   Dla mnie godziny z Gda sa super - wylot wcześnie rano w sb - dojazd na lotnisko bez żadnych korków, pełen spokój. Po przylocie obiad i plaża - wakacje rozpoczęte. Powrót w nocy - kolacja, drzemka, prysznic, drink i w drogę. W samolocie spanie i z samego rana jestem na lotnisku, w domu koło południa. Ja właśnie z powodu tych godzin wybrałam Wezyra i byłam super zadowolona. No ale wiadomo, każdemu się nie dogodzi ;-)))
   Jak wcześniej sprawdzałam TUI to ich godziny były beznadziejne, nic lepsze niż Wezyr.
   • Gość: Marta Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.16, 10:10
    Tylko dlaczego w Wezyrze jest tak drogo??? Sprawdzałam kilka hoteli na sierpień i WSZYSTKIE były tańsze w TUI, oczywiście zarezerwowałam w TUI (Otium Life), wylot mamy 17 sierpnia o 8 rano.
    • manavgat Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 28.06.16, 11:40
     Mi się wydawało, że w Wezyrze jest tanio, ale aż tak szczegółowo nie porównywałam. Ja kupowałam last minute i u nich śledziłam jak bardzo ceny spadają. Pasowały mi godziny wylotów i daty i dodatkowy bagaż podręczny dla dziecka (nie u każdego przewoźnika jest). Może gdzie indziej było by taniej, nie zaprzeczam.
     • adkuma77 Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 28.06.16, 12:04
      nam daty wylotu tez pasowały do wczoraj, przed zmiana godz. 15.20, teraz 23.15 ; drobne 8 godzin które powinny być przeznaczone na nocleg, stad moja gorycz. Oczywiscie, ze to przezyje tylko odczucia wyczekiwanego urlopu słabsze.
      • manavgat Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 28.06.16, 13:34
       Ja się zgadzam, że to frustrujące ale chyba nie ma biura, które by takich zmian nie dokonywało, niestety najczęściej na niekorzyść urlopowiczów. Trzeba zdawać sobie sprawę, że to godziny orientacyjne. Chyba tylko last minute przed tym chroni.
     • Gość: Marta Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.16, 12:34
      Mnie też się wydawało, że w Wezyrze jest tanio, dopóki nie porównałam ofert, w TUI za ten hotel w tym samym terminie za dwie osoby z dzieckiem zapłaciłam o ponad 600 zł taniej (za tydzień). Ale inne hotele też były tańsze w TUI np. Club Nena.
      O bagażu podręcznym dla dziecka pierwszy raz słyszę, moje dziecko zawsze ma swój plecak i nigdy nikt się nim nie interesował. Teraz lecimy tureckimi liniami Sun Express, na MyTui mam informację, że limit bagażu to 20 kg + 5 km bagaż podręczny na każdą osobę, czyli rozumiem, że dla dziecka też.
      • manavgat Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 28.06.16, 13:32
       Jaki dziecko ma bagaż zależy od linii. Ja miałam na myśli niemowlaka poniżej 2 lat, który nie ma swojego miejsca. Czasami takie dziecko (oprócz wózka) ma bagaż podręczny a czasem nie.
       Jak wracałam to linia ważyła ludziom bagaże podręczne - nie wiem czy to standardowa praktyka.
  • Gość: TURYSTA Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.16, 12:45
   POPIERAM, WŁANIE OTRZYMAŁM TELEFON O GODZINACH WYLOTU JUTRO Z GDAŃSKA (PRAWIE POJUTRZE)
  • Gość: ania Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.16, 11:08
   Ja byłam w maju z Wezyr i złego słowa nie powiem
  • aureamediocritas Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 30.06.16, 16:49
   jak nie masz, pewności, cy odzkodowanie sie należy czy nie, to skonsultuj to najlepiej z dobra firmą, ja znam tkaą DRB z legincy oni to robią za darmo
   • milkymilk Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 09.07.16, 08:42
    Dopóki nie zmienia się data wylotu nie warto sobie głowy zawracać, bo najwyżej dadzą voucher na 10e czy inny symboliczny prezent.
    Kiedyś zmienili mi samym przed wyjazdem na kilka minut po północy, wtedy jest możliwość odstąpienia od umowy, tylko kto to zrobi kilkanaście godzin przed wyjazdem.
    Nawet pofatygowałam się do odpowiednich instytucji. Dowiedziałam się, że Wezyr gra na zmęczenie przeciwnika i zwykle ludziom nie starcza energii, żeby się z nimi kopać, chociaż podstawy są niekwestionowane.
    Ale przez biuro prawne, sens jest jeszcze mniejszy.
  • milkymilk Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 09.07.16, 08:32
   Ponieważ niektóre kierunki warto wykupować przez biuro, to jakieś trzeba wybrać, a wszystkie, łącznie z Tui miewają wpadki.
   Kiedyś Wezyr był tani i w miarę solidny. Teraz to droga porażka. Ciężko znaleźć loty w rozsądnych godzinach, a i tak nie ma gwarancji, że nie skrócą.
   Chociaż oczekuję tylko rezerwacji hotelu i dowiezienia mnie na miejsce, to i tak przy tak niewielkich oczekiwaniach, to wpadka goni wpadkę.
   Ostatnio sprzedali mi jako standadowy pokój ekonomiczny, a w hotelu nie było możliwości zmiany, nawet za dopłatą.
  • joe-76 Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 14.07.16, 21:24
   Właśnie wróciłam z Turcji z Wezyrem. Absolutnie wszystko było w porządku. Nie przełożyli nam żadnego lotu. Wszystkie nasze prośby były spełnione.

   Pozdrawiam
   • organista_pl Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 16.07.16, 14:45
    Na stronie wezyra jest informacja ze loty do Turcji są w normalnych terminach nic sie nie zmienia
    • Gość: Monia Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! IP: *.dynamic.chello.pl 16.07.16, 16:25
     bo chyba tylko TUI i Itaka odwołały Turcję w związku z komunikatem MSZ, który rekomenduje powstrzymanie się od podróży do Turcji, inne biura nadal tam latają.

     • Gość: Gość Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.16, 18:19
      Lećcie ludzie, lećcie, tylko potem nie lamentujcie. Nie rozumiem jak można jechać do kraju kiedy MSZ kategorycznie odradza wyjazdu. Dziadowskie biura, dla których tylko zysk się liczy a nie bezpieczeństwo turystów pewnie będą latać dopóki nie wydarzy się jakaś tragedia.
      • Gość: toicha2016 Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.16, 19:41
       Pewnie, że będą latać, tak samo jak jadą nad Bałtyk, choć rok w rok na drogach ginie 3000 osób, a 11 tyś jest ciężko rannych - i nie wyciągają wniosków tylko dalej wsiadają w te swoje samochody (pomyślcie o tym pędząc nad nasze morze nie zważając na ograniczenia prędkości, wyprzedzając na trzeciego i ciesząc się jak mądrze wybraliście urlop nie jak te durnie jadące do Turcji /na razie bilans ofiar z Polski tam to 0/).
       • guciofilucio Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 27.07.16, 22:03
        Brawo ! ! ! Ten post powinien być przypięty na pierwszej stronie forum o Turcji .
       • Gość: Piotr Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.16, 18:41
        Idąc Twoim tropem można by rzec, że każdy jadący na lotnisko i z lotniska, niezależnie od tego czy leci do Turcji czy nie, może ulec wypadkowi, więc najlepiej nie wychodzić z domu. Co za głupawe tłumaczenie.
  • daftmiss Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 02.08.16, 15:49
   Na początku lipca byłam z biurem Wezyr w Grecji, ponieważ w tym biurze oferta była najbardziej korzystna. Leciałam na trasie WRO-HER-WRO liniami Small Planet. Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem wycieczki godziny lotu zmieniły się z 11:40 na 20:45, ale w żadnym wypadku nie była to wina biura podróży! To linie są odpowiedzialne za godzinę odlotów samolotów. Biuro podróży tylko czarteruje maszynę. Wezyr spisał się na piątkę z plusem. Wszystko było jasne, zgodne z zakupioną ofertą (albo i jeszcze lepsze). Rezydent też super gość. Pod koniec sierpnia lecę do Turcji i na swojego operatora również wybrałam biuro Wezyr, ponieważ ma DUŻO niższe ceny w porównaniu do ITAKI, Neckermana czy TUI. Także jeśli chodzi o opóźnienia lotów to nie winiłabym za to biura. Oni zwykle nie mają na to najmniejszego wpływu. A godziny wylotów są zależne od polskich miast i krajów, do których lecimy. Ja latam z Wrocławia lub z Katowic i godziny zawsze się różnią. Raz korzystne są tu, a drugi raz tam. Chyba lecąc na tydzień trzeba być przygotowanym, że mamy do wykorzystania pełnych 6 dni i tyle :) Bo niezwykle rzadko zdarza się, żeby pojawił się ten dodatkowy pierwszy czy ostatni dzień. Jeden jedyny raz zdarzyło mi się, że do Bułgarii wyleciałam nad ranem i w hotelu byłam przed godziną 9 rano. Natomiast minus tego był taki, że do godziny 14 i tak musiałam czekać na pokój, a ALL, które wykupiłam miało działać dopiero od 12. I dodam, że hotel nie był pierwszy lepszy. Także wszystko ma swoje plusy i minusy ;)
   • organista_pl Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 09.08.16, 14:39
    Turcja z biurem Wezyr, wakacje spędzone w bardzo dobrym hotelu wszystko było tak jak się należy .
  • velvetto2 Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 17.08.16, 11:35
   Pomijając godziny wylotów (zaplanowany wylot 18.05 faktyczny wylot 21.05) powrót wylot 5.00 do których musimy się chyba przyzwyczaić reszta była zorganizowana bardzo dobrze żadnych problemów wszystko odbyło się w miarę sprawnie Opieka polskiego pilota w trakcie transferu do hotelu i z powrotem,co prawda w samym hotelu polskiego rezydenta widziałem tylko raz ale nie był mi do szczęścia potrzebny
   • metintour wycieczki lokalne duzo taniej niż u Wezyra 22.08.16, 20:00
    Jesli wybraliście ofertę Wezyra wiedzcie że rezydent będzie was straszył że tylko on zadba o wasze bezpieczeństwo - tylko po to aby sprzedać swoje drogie wycieczki fakultatywne. Nie dajcie się zwieść bo wszędzie jest taniej niż u nich. www.metintour.pl
    • velvetto2 Re: wycieczki lokalne duzo taniej niż u Wezyra 25.08.16, 12:00
     I tak było ,jednak miałem już tą wiedzę i już wcześniej zarezerwowałem 3 wycieczki w waszym biurze z których byliśmy bardzo zadowoleni.
   • kedro-dasos Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 24.08.16, 20:21
    Ja też nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko było ok. przewożnik tez spisał się na medal - wyloty szybciej o 15 minut, żadnych opóźnień. Gdyby jeszcze wezyr zadbał o swojego klienta first minute( chodzi o gwarancję najniższej ceny) tak jak TUI to na drugi rok wybieramy WEZYRA na 100%.
  • Gość: ania Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.16, 23:36
   Wezyr to nie tylko fatalne godziny lotów...rok temu byłam ze znajomymi w lipcu w Marmaris z Wezyra-rezydentka,która nas odbierała w drodze na lotnisko w ostatnim dniu pobytu-zero klasy i podejscia do klientów,nawet nie raczyła się przywitać, siedziała jak murga ,niesympatyczna,zero emptii, wręcz niemiła. Jeśli Wezyr bedzie mial takich pracowników długo nie pociągnie...Ania
   • mrozek20 Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! 03.09.16, 15:54
    byłem, wróciłem i polecam. zero uwag, a cena dużo niższa niż konkurencja
  • Gość: Aysen Re: Nie z biurem WEZYR !!!!!! IP: 78.10.205.* 07.09.16, 21:08
   Witam,
   a ja miałam zupełnie odwrotną sytuację. W lipcu leciałam do Antalya, Turcja z Krakowa. Planowany wylot na 21 został przeniesiony na 9 rano. Wylot zgodnie z planem około 17. Dostałam dzień ekstra. W mojej ocenie Wezyr wypada bardzo pozytywnie.
   Pozdrawiam, Agnieszka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka