Dodaj do ulubionych

Pytanka na temat Turcji - BİS:)

IP: 5.5R* / 213.243.30.* 01.08.05, 12:10
Witamy,
czekamy na pytania dotyczace Turcji,wycieczek - nie pytajcie nas prosimy o
hotele,bo ta domene pozostawiamy "zadowolonej" www.riwieraturecka.com.pl-
rozpczynamy watek na nowo,bo otwieranie starego zajmowalo juz...za duzo
czasu:)
Pozdrawiamy i zapraszamy.Bogusia & Gosia (Pacho Tours).
Obserwuj wątek
    • Gość: olo Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 12:21
      czy można Was znależć w Kemer
      • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 5.5R* / 213.243.30.* 02.08.05, 21:31
        Witamy,
        przedstawicielstwa naszego biura nie ma NİGDZİE poza Alanya.
        Pozdrawiamy.
    • Gość: Żaneta Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.teleaudio.com.pl 01.08.05, 12:32
      Witam..
      Konkretnie jaką walute najlepiej ??
      Ile kasy na 2 osoby ?? ( nie chcemy oszczedzac ale i szalec niewidomo jak :)
      Jakies wycieczki , pamiątki , bazrek
      moze na maila zanunia@o2.pl
      • Gość: Judi Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 01.08.05, 14:31
        czy mozna Was znalesc w Fethiye?
    • Gość: marzanna9 Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 15:22
      Bardzo proszę o adres mapkę i cennik biura wyjeżdżam do Alany 3VIII czy dla
      dziecka 12 letniego macie jakieś zniżki jedziemy 3+1(dziecko)
    • Gość: marzanna9 Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 15:27
      Bardzo proszę o przesłanie mapki cennika i adresu biura wyjeżdzamy do Alany
      3VIII Czy 12letnie dziecko ma zniżkę .Jedziemy 3+1(dziecko)Proszę o odpowiedż
      na marzanna18@poczta.onet.pl
    • Gość: Maria Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.05, 18:33
      Proszę o mapkę i cennik.Dziękuje i pozdrawiam.Kryskamaryska@wp.pl
      • Gość: Aga Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.zlote-lany.sdi.tpnet.pl 02.08.05, 00:29
        Bogusia i Gosia!
        gratuluję odwagi z tym Bis pewnie nie pamiętacie ale ja (byłam z męzem i
        dzieckiem) mówiłam _ pewnie jak wielu innych-żebyście to rozdzieliły bo zle sie
        czyta!
        pozdrawiam
        i życze powodzenia (juz niestety skończyły się moje wakacje:-(
        Aga
        • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 5.5R* / 213.243.30.* 02.08.05, 21:37
          Czesc,
          pewnie,ze pamietamy,milych ludzi sie nie zapomina!Dobre pomysly zawsze wcielamy
          w zycie:)Pozdrawiamy wszytkich tych,ktorzy do nas dotarli:)!
    • Gość: Dorota Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 08:24
      Witam Gosie i Bogusie
      W zeszłym roku byłam razem z koleżankami w Alanya, i was spotkałysmy (takie 4
      dziewczyny z Warszawy). Pewnie nas nie pamietacie,ale ja bardzo miło
      zapamiętałam pobyt w Alanya oraz byłam bardzo zadowolona z wycieczek które u
      was wykupiłam. Pozdrawiam serdecznie.
      • z_a_n_k_a Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) 02.08.05, 09:12
        Hallo Po co piszecie o pytankach jak nawet na nie nie odpowiadacie
        • Gość: B.&G:) Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 5.5R* / 213.243.30.* 02.08.05, 21:39
          Witamy,a jakie jest pytanie...?
      • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 5.5R* / 213.243.30.* 02.08.05, 21:43
        Czesc dziewczyny,
        pamietamy,pamietamy nawet to ze bawilysmy sie razem w Janusie!
        Pozdrawiamy was serdecznie!
        Bogusia i Gosia
        • Gość: Dorota Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.05, 08:17
          hej, jak miło ze pamietacie. Ja w tym roku wybieram się, ale nie mam za bardzo
          z kim i nie wiem czy mam jechać sama, a bardzo mi na tym zależy. Czy mogę
          prosić o przesłanie pozdrowień dla męza Bogusi ( pracuje w Janusie i dla jego
          kolegi gorące buziaki - dla Hasana)
          W Polsce gorąco, słonecznie :-)
    • magdalaena1977 Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) 09.08.05, 21:10
      Jadę do Turcji 15 sierpnia (Triada 7+7) i mam wątpliwości co do pogody i ubrania.
      Czy będzie tak strasznie gorąco - tak że tylko przewiewna sukienka + kapelusz,
      ewentualnie szorty + top ?
      Czy po prostu gorąco - bawełniany T-shirt, spodnie ...
      Czy wieczory i noce nie są zimne ?
      Czy jest sens brać kurtkę, parasolkę, dżinsy, sweter ?
      • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 5.5R* / 213.243.30.* 10.08.05, 15:58
        Witamy,
        szczerze mowiac trudno dokladnie przewidziec pogode zwlaszcza, ze bedziecie
        jezdzic w rozne regiony Turcji. Na pewno nalezy zabrac letnie ubrania!, na
        wieczor cienki sweterek, moze tez padac w İstambule, nalezy jednak pamietac ze
        w Turcji o tej porze roku, nawet gdy pogoda nie sprzyja, to temperatura
        powietrza jest powyzej 25 stopni.
        Pozdrawiamy.
        • magdalaena1977 Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) 10.08.05, 17:58
          dzięki !
      • Gość: Jo Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.chello.pl 31.08.05, 21:18
        Stara wez barchany i waciak i jedz do Zakopca, tam bedziesz mogla paradowac w
        soich strojach po Krupowkach... he he he he
    • Gość: Cześć Dziewczyny Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.stacje.agora.pl 11.08.05, 10:47
      Byłam w zeszłym roku w Turcji, jeździłam z waszego biura na wycieczki a poza
      tym przychodziłam sobie do Was czasem pogadać (taka krótkowłosa dziewczyna).
      Przyjeżdżam znów w tym roku, dokładnie 17 sirpnia i już mam przygotowane dla
      Was polskie czasopisma :)) już nie mogę się doczekac spotkania z Wami...
      pozdrawiam i ściskam mocno

ola z warszawy
      • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 5.5R* / 213.243.30.* 12.08.05, 11:34
        Czesc,
        wiesz ze nasze biuro jest teraz na Damlataszu? , jak chcesz przeslemy ci mapke
        z trasa jak do nas dojsc, podaj tylko maila.
        Do zobaczonka za 5 dni!!!!!!!!!!!!!!!!
        B.&G.
        • Gość: ola Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.stacje.agora.pl 12.08.05, 13:55
          kochane, nie wiem gdzie jest teraz wasze biuro- poślijcie mi mapkę na adres
          axap@wp.pl

bardzo, bardzo się cieszę na spotkanie z Wami:))
          acha, i podajcie nr tel. bo jakbym nie mogła was znaleźć, to zadzwonię. Ja będę
          w hotelu Neray, ponoć w samym centrum, ale nic nie wiem o tym hotelu. W tym
          roku jadę z Triadą i trochę sie niepokoję, bo ostatnio wiele niepochlebnych
          opienii o tym biurze słyszałam- ale co tam, co ma być to będzie, najważniejsze,
          że jadę do Alanyi :))))))

buziaki

ola z warszawy
    • Gość: marta368 Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.05, 15:40
      Mam pytanko co do miejscowosci Mahmutlar czy wiecie cos na ten temat????Zalezy
      mi na OBIEKTYWNYCH ODPOWIEDZIACH bo po tym co czytam jestem poprostu przerazona
      lece do hotelu Apartamentowego Twins z gory dzieki serdeczne
      • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 5.5R* / 213.243.30.* 12.08.05, 11:48
        Witamy,
        coz, Mahmutlar jest oddalony od Alanyi o ok.15km. nic tam tak naprawde sie nie
        dzieje chyba ze w hotelu, na pocieszenie powiem ci ze autobusy (dolmusze)
        kursuja z Alanyi bardzo czesto do 1 w nocy i ze w samym centrum Mahmutlaru jest
        ulica glowna na ktorej znajduje sie wiele sklepow i kilka restauracji, jest tez
        bazar-niestety nie pamietam w jakie dni. Plaze niestety sa plytowe a to oznacza
        trudne zejscie do morza(kup sobie odpowiednie obuwie), niestety nigdzie juz nie
        ma doskonalych plaz opisywanych przez katalogi. Na pewno jest to miejsce gdzie
        mozna odpoczac od zgielku miejskiego!
        POZDRAWİAMY!
        • marta368 Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) 12.08.05, 13:34
          Witam serdecznie!!!!!!!!!!!
          Bardzo gbardzo dziekuje za odpowiedz a wiesz moze cos jeszcze na temat mojego
          hoteliku ??? Jeszcze raz serdeczne dzieki pa
        • marta368 Re:dzieki dzieki 12.08.05, 13:34
          Witam serdecznie!!!!!!!!!!!
          Bardzo gbardzo dziekuje za odpowiedz a wiesz moze cos jeszcze na temat mojego
          hoteliku ??? Jeszcze raz serdeczne dzieki pa
          • Gość: B&G Re:dzieki dzieki IP: 5.5R* / 213.243.30.* 13.08.05, 11:13
            niestety nie znamy Twojego hotelu,sorki!!!!1
    • Gość: Marcel Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.05, 10:41
      Cześć

Bardzo proszę Was o przesłanie mapki i cennikia na imail marcel_marcel@vp.pl
      Serdecznie dziękuję i do zobaczenia w Turcji.
      • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 5.5R* / 213.243.30.* 13.08.05, 11:15
        Witamy,
        mapka i cennik juz wyslane!
        Pozdrawiamy i cakamy!
        • szakul00 Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) 13.08.05, 19:47
          Poproszę o mapkę i cennik na adres szakul00@op.pl.

Czy wiecie może coś o hotelu SAHARA w SIDE ??

Z góry dzięki
    • Gość: rena Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.lubin.dialog.net.pl 13.08.05, 12:56
      Marmaris -o miescie i plazy informacje pozdrawiam
    • Gość: ola z warszawy mapka waszego biura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 12:10
      Bogusiu i Gosiu- nie dostałam od Was mapki, a w środę będę już w Alanyi i chcę
      Wam przynieść czasopisma :)) Powtarzam mój adres mailowy: axap@wp.pl
      Bardzo ciepło Was pozdrawiam i do zobaczenia

ola
      • Gość: B.&G:) Re: mapka waszego biura IP: 5.5R* / 213.243.30.* 14.08.05, 14:42
        Czesc Ola:)
        gdybys nie dostastala nasze mapki to musisz wiedziec,ze nasze nowe biuro jest
        dokladnie na przeciwko Twoje hotelu!Wychodzisz z Neraya skrecasz w strone
        centrum ulicka do koszar(JANDARMA-ASKİERİ),schodzisz uliczka do
        swiatel,przechodzisz na druga strone ulicy przy cukierni Mado i idziesz prosto
        jednokierunkowa ul.(po prwej od PTT)w strone portu.Na przeciwko szkoly Hayate
        Hanim na rogu znajduje sie nasze biuro oznaczone U Bogusi i Gosi.Juz cieszymy
        sie na ponowne spotkanie.Pozdrawiamy i czekamy.Pa.
        Ps.:Zapytaj w recepcji o szkole Hayate Hanim,to najwieksza podstawowka w
        Alanyi...kazdy ja zna:)
        • moriach Re: mapka waszego biura 16.08.05, 13:02
          W takim razie poproszę o nową mapkę z lokalizacją Waszego biura.
          moriah@o2.pl

Pozdrawiam,

Joanna
        • Gość: aga Re: mapka waszego biura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 09:14
          czy mozecie mi cos powiedziec na temat Topkapi Palace czy warto tam jechac, czy
          obslugujecie moze wycieczki z rejonu tego hotelu
          • Gość: B&G Re: mapka waszego biura IP: 81.215.234.* 30.08.05, 13:26
            Witamy
            niestety nie znamy tego hotelu.Z tego co wiemy znajduje sie on w okolicach
            Kemer.Nasze biuro organizuje wyjazdy tylko dla turystow z Alanyi i jej okolic a
            ostatnio rowniez z Side.
            Pozdrawiamy.
    • sunflower3 Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) 18.08.05, 18:42
      witajcie!"zadowolona" jest niestety w trakcie przebudowy,a ja wlasnie
      przekopalam kazde mozliwe forum w poszukiwaniu informacji na temat hotelu Club
      Voyage Sorgun Select w Side i nic nie znalazlam.POMOZECIE?(jade tam we wrzesniu
      z dwojka dzieci)
      • Gość: Mikoleta Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 19.08.05, 11:04
        Wybieram się do Turcji, już drugi raz :-) oczywiście do Alanyi,
        również poproszę o cennik i mapkę na adres
        mikoleta@gazeta.pl,

Serdecznie pozdrawiam.
      • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 81.215.234.* 30.08.05, 13:28
        Witamy
        tak jak wspominalysmy na poczatku naszego tematu nie mozemy pomoc w kazdym
        przypadku zwiazanym z hotelami bo...jest ich zbyt duzo a ponadto my mieszkamy w
        Alanyi:)Postaramy sie zapytac kolezanek rezydentek...moze one pomoga.
        Pozdrawiamy.
    • Gość: jamm Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.05, 12:08
      Witam.
      Wybieram sie 14.09 do Alany i chetnie skorzystam z jakis wycieczek, wiec
      również poproszę o cennik i mapkę na adres: jamm1@op.pl
      Nie mozna Was znalesc na jakiejs stronie w necie?
      Pozdr.
    • Gość: pierwszyrazdoturcj Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.crowley.pl 19.08.05, 15:27
      Witam;))

Juz niedlugo bedziemy z mezem w Turcji (wylatujemy 31 sierpnia) i planujemy sie
      do Was wybrac.Wstepnie chce zaplanowac wyjazd na wycieczki fakultatywne i mam
      pytanie w jakie dni organizowane sa wycieczki do Pamukkale (1 dniowa)?

Czy w Alanyi jest punkt, w ktorym mozna zgrac zdjecia z karty na plyte cd?
      Jesli tak to gdzie dokladnie??? oraz czy mozna tam na miejscu dokupic karte do
      aparatu cyfrowego lub kasete do kamery i ile to kosztuje?

Dziekuje i pozdrawiam

• Gość: Monika Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.acn.waw.pl 22.08.05, 20:59
        Witam
        Czy ja również mogę prosić o mapkę i cennik? (akinoms@aster.pl)

I podciągam pytanie odnośnie zgrywanie zdjęć z karty na CD :)

Pozdrawiam
        • Gość: Monika jeszcze pytanko dot. artykułów dla dzieci IP: *.acn.waw.pl 22.08.05, 21:02
          Czy w Alanyi dostanę bez problemu pieluchy typu pampers i jedzonko w słoiczkach
          (w sensownych cenach), czy lepiej taskać wszystko ze sobą?
          • Gość: B&G Re: jeszcze pytanko dot. artykułów dla dzieci IP: 81.215.239.* 26.08.05, 22:58
          • Gość: B&G Re: jeszcze pytanko dot. artykułów dla dzieci IP: 81.215.239.* 26.08.05, 23:04
            Witamy
            takie pieluchy sa dostepne w kazdym markiecie w Alanyi kaszki sa drozsze i
            trylko typu Nestle jedzonko w sloiczkech tez tu znajdziecie.
            Pozdrawiamy.
      • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 81.215.239.* 26.08.05, 23:02
        Witamy
        Pam1 jezdzi w :Wtorki Piatki i Niedziele.
        Taki punkt jest zaraz obok naszego biura takie zgranie kosztuje 5 ytl czyli
        jakies 3 euro.Karte lub kasete dokupic mozna w kazdy sklepie fotograficznym w
        Alanyi o ceny musimy zapytac w zwiazku z tym damy jeszcze odpowiedz.
        Pozdrowienia.
    • Gość: asia Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.toya.net.pl 23.08.05, 10:04
      Mam wieka prosbe. Napiszcie jaka jest pogoda w Alanyi w pierwszej polowie
      pazdziernika. Chodzi mi o temperature, deszcz etc. Czy w tym terminie
      organizujecie jeszcze wycieczki, jesli tak to jakie. Kiedy sezon w Alanyi konczy
      sie definitywnie. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
      • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 81.215.239.* 26.08.05, 22:57
        Witamy
        Pazdziernik nalezy jeszcze do cieplych miesiecy deszcze padaj
        sporadycznie.Wieczory juz chlodniejsze.Temperatura w ciagu dnia nie spada
        ponizej 25 stopni.Nasze biuro bedzie czynne caly rok.Sezon dla Polakow konczy
        sie z data 21.10.
        Pozdrawiamy i zapraszamy.
    • Gość: anienia Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 01:34
      CZy moge prosic o pzresłanie mapki a pzrede wszytkim cennika waszych wycieczek,
      chce jechac do turcji ale nie wiem czy 7 + 7 czy na sam wypoczynek do Alanyi,
      dziekuje i czekam na miala :)
      anieniagu@go2.pl !!!
      • skrzacianka Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) 25.08.05, 11:09
        Witam mam pytanko wybieram sie na dwudniową wycieczkę do Stambułu (docelowo mam
        zakwaterowanie w Bułgarii)chciałbym sie dowiedzieć co jest korzystniej ze soba
        zabrać dolary czy euro i czy moglbyscie podać mi w przyblizeniu kursy walty z
        góry dziękuje i pozdrawiam
        • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 81.215.239.* 26.08.05, 22:53
          Drodzy cztowicze
          w zwiazku z awaria naszego komputera nie jestesmy w stanie wyslac mapek oraz
          cennika na podane adresy przez kolejne 3 lub 4 dni.Prosimy o
          cierpliwosc.Bedziemy staraly sie do tego czasu odpowiadac na Wasze pytania
          dotyczace wycieczek i Turcji.
          Pozdrawiamy.Bogusia i Gosia.
        • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 85.98.60.* 29.08.05, 22:29
          Witamy
          dolar - 1350
          Euro - 1650
          podobno z Polski oplaca sie zabierac doloary( ze wzgledu na kurs USD w Polsce).
          Pozdrawiamy i zyczymy udanej podrozy... tylko pozazdroscic swoja droga:)
    • il.kaa Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) 29.08.05, 23:00
      Witam,
      proszę o przesłanie mapki i cennika na adres il.ka@op.pl
      Dziękuję i pozdrawiam :)
    • Gość: million Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 62.180.244.* 30.08.05, 09:14
      Witam
      Planuje podróż poślubną po 1 października, czy ze względu na rozpoczynający się
      w październiku ramadan powinnam przełozyć termin. Czy w związku z ramadanem
      może być mniej bezpiecznie, czy w ogóle ma to jakieś znaczenie dla turysty?
      Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
      • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 81.215.234.* 30.08.05, 13:20
        Witamy
        Ramadan( lub Ramazan) rozpoczyna sie w tym roku wczesniej o 10 dni niz w
        ubieglym.Nie ma znaczenia czy odwiedzicie Panstwo Turcje podczas trwania tego
        swietego postu czy po nim np.Tak jak kazde swieto religijne w Turcji przyczyni
        sie ono tylko do wzbogacenia Panstwa wiedzy na temat tutejszej kultury i
        tradycji...prawde mowiac - bedzie co wspominac:)
        Pozdrawiamy i gratulujemy:)
        • Gość: aga Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.05, 14:04
          witam
          jade 07 wrzesnia do kremlin palace-slyszalyscie cos o tym hotelu?? warto??
          • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 81.215.235.* 05.09.05, 12:58
            Witamy
            jezeli planowala Pani wypoczynek w Moskwie,a musiala zamienic na Turcje to...w
            zasadzie nie odczuje Pani roznicy( 98% gosci tego hotelu jest z Rosji).
            Pozdrawiamy.
        • Gość: daga Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.05, 00:41
          Witam!! Wrocilam z Turcji 07.09 i oczywiscie korzystalam z oferty Waszego
          biura. Jestesmy bardzo zadowoleni, byla to wycieczka w niedziele (04.09) do
          Pamukkale, z Turkiem mowiacym po polsku (bardzo dobrze jak na 3 lata nauki),
          ktory stwarzal bardzo mila atmosfere i przyciagal humorem, a takze spiewal
          polskie piosenki (szla dzieweczka do laseczka) naprawde suuuper. Niestety nie
          pamietam imienia, ale serdecznie pozdrawiam. Bardzo polecam wycieczki u Bogusi
          i Gosi i serdecznie Was pozdrawiam. Moze pamietacie, bylam u Was w piatek razem
          z chlopakiem. Buzka
      • yooreck Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) 01.09.05, 23:18
        W Turcji nie ma to żadnego znaczenia. To nie są żadni islamiści. Nikt nie
        przestrzega postów. Kobiety chodzą, jak chcą.Geje mają kluby i swoje plaże a
        chodzą tak przegięci, że tego w Polsce nie widać. Chciałbym, żeby pewnego dnia
        tak było w Polsce. Chyba, że lecisz do Side.
    • Gość: aneta Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.05, 07:26
      Cześć

Bardzo proszę Was o przesłanie mapki i cennikia na e-maila aneta.s.1@interia.pl
      z góry dzieki :))
    • blue25 Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) 01.09.05, 16:35
      Witam,
      planuję wybrać sie pierwszy raz do Turcji w ostatnim tygodniu września. Jaki
      region Turcji/jakie wycieczki polecacie najbardziej do zobaczenia? Czy na
      przełomie września/października mają miejsce jakieś ciekawe zdarzenia lub
      święta w Turcji? Poproszę również o przesłanie do was kontaktu / mapki oraz
      cenników wycieczek u was.
      Do zobaczenia
      K.
    • Gość: ANETTKA Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.05, 18:47
      HEJ DZIEWCZYNY CHCIAŁA BYM SIE DOWIEDZIEĆ JAK TO JEST Z WYCIECZKAMI
      FAKULTATYWNYMI Z JAKICH MIEJSCOWYCH BIUR NAJLEPIEJ KORZYSTAĆ Z GÓRY DZIĘKUJE ZA
      ODPOWIEDZ JA LECE 14 WRZEŚNIA DO TURCJI:))
      • yooreck Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) 01.09.05, 23:33
        Z wycieczkami jest zasada: nie słuchaj rezydentki! Na mieście kupisz wycieczkę 2
        razy tańszą. Dwa razy byłem w Turcji (Bodrum i Side) i nigdy się nie zawiodłem.
        Tak samo nie wykupuj wycieczek od razu w biurze w Polsce! Spytaj się tylko w
        tureckim biurze o koncesje i ubezpieczenia. Ale po polsku raczej nie ma
        wycieczek. Wybierz angielski albo rosyjski.
      • Gość: B&G Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: 81.215.235.* 05.09.05, 13:01
        Witamy
        co za pytanie?!Polecamy nasze biuro...:) naturalnie!Prosimy podac
        adres,przeslemy mapke i cennik naszych imprez i wtedy tez wiecej napiszemy o
        poszczegolnych wycieczkach i odpowiemy na ewentualne pytania.
        Pozdrawiamy.
        • Gość: kinga Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.arcor-ip.net 05.09.05, 20:28
          prosilabym o mapke i cennik, z gory dziekuje

kinia_f@o2.pl
        • Gość: lizka Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.05, 12:20
          Poprosze o mapkę i cennik - dziękuję bardzo
          lizkaa@op.pl
        • Gość: ANETTKA Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.05, 07:23
          Hej dziewczyny chętnie skorzystam z Waszej oferty to jest mój e-mail
          kwiatuszek23l@o2.pl dzięki
    • niechcial Re: Pytanka na temat Turcji - BİS:) 08.09.05, 22:58
      proszę o mapkę plizzz z dojazdem do was a najlepiej adres mailowy bo mam kilka
      pytań jeśli nie macie nic przeciwko, do zobaczenia okolo 14 09 2005 papap
    • Gość: Pestka Park Wodny Alanya IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.05, 16:19
      Będe w Alanya od 14.09 w Hotelu Alanya Beach czy to daleko od waszego biura?Proszę również o mapkę i oferty waszego biura wraz z cenami na adres pestka3310@wp.pl napewno was odwiedzimy.
      Aha jeszcze małe pytanka:Czy w okolicach Alany znajduje się jakiś Park Wodny a jak nie to gdzie jest najbliższy?I drugie pytanko zamierzam zabrać ze sobą maskę i płetwy do nurkowania jak w tym regionie wyglądają te sprawy chodzi mi o wodę(błękitna,dno ciekawe itp.)z góry dzięki za odpowiedzi.
      • Gość: Monika Szpitale w okolicy Alanyi IP: *.acn.waw.pl 09.09.05, 18:23
        Są jakieś szpitale w okolicy Alanyi? I na jakim one są poziomie? Jak wygląda
        opieka lekarska?
        • Gość: Aramatka Dziewczyny ;-) IP: *.toyota.waw.pl 10.09.05, 11:54
          Dziewczyny, proszę o przesłanie mapki oraz cennika na maila tammys@interia.pl
          bedę w Turcji w październiku ;-)
          dzięki
          pozdrawiam
        • Gość: ola Re: Szpitale w okolicy Alanyi IP: *.stacje.agora.pl 14.09.05, 13:58
          są szpitale, ja znam jednak tylko jeden, największy- fantastyczna opieka
          lekarska i pielęgniarska, był nawet polskojęzyczny lekarz. W porównaniu do
          opieki lekarskiej w Polsce, szpital w Alanyi jest na duzo wyższym poziomie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka