Dodaj do ulubionych

Wezyr- wpisujcie się niezadowoleni-ilu nas?

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.09.05, 21:25
Ja:
Pobyt w Hotelu Platan Alpina 4*, Alanya, sierpień 2005 r (prawie tak jak
pokazywała TVN)
Obserwuj wątek
    • Gość: faraon Re: współczuję frustratom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 21:43
      Współczuję ludziom, którzy wyjeżdżają i dają się oszukiwać. Ja jadę i wiem co
      mnie będzie czekać na miejscu, jestem samodzielny i daję sobie radę. I dlatego
      świetnie się bawię na wyjazdach bez względu na biuro, a przetestowałem ich
      kilka: Triada kilka razy, Itaka, Eximtours, Sindbad, Gromada i zawsze świtnie
      spędzałem czas. Mierżą mnie słabeusze, którzy bez końca się zbierają i
      deliberują o niczym zamiast wypoczywać, a potem piszą pozwy zbiorowe, które tak
      naprawdę nigdy nie docierają do sądu. Silni w grupie. Dla was tylko Gąski nad
      Bałtykiem. Zamiast trzymać się spódnic rezydentek wystarczy nauczyć się kilku
      słów po angielsku i kupić przewodnik. A już te wszechobecne robaki i karaluchy?
      Skąd wy je bierzecie? Chyba przywozicie ze swoich M3 w Polsce.
    • levy16 Re: Wezyr- wpisujcie się niezadowoleni-ilu nas? 12.09.05, 21:44
      czekaj czekaj.... przestańmy zachowywać się jak małolaty na forach onetu pod
      news'ami...
      niezadowoleni mogą być też różni malkontenci, którzy oczekiwali innej wielkości
      ziaren piasku na plaży.. albo że ręczniki będą miały wieszaki po długości a nie
      poszerokości....
      nie można w ten sposób, moim zdaniem, podchodzić do sprawy... tylu
      niezadowolonych ile konkretnych opinii obecnych na tym forum... z jakimiś
      konkretami...

takie jest moje zdanie...
      ale może się mylę...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka