Dodaj do ulubionych

Hotele na Riwierze Tureckiej

18.11.06, 21:09
Które hotele 3 - 4 gwiazdkowe na riwierze tureckiej mają dużo przestrzeni
oraz dysponują zielenią, aby można bylo spokojnie oddetchnąć także od
letniego słońca. Interesują mnie także biura podróży, oferujące wybrane
hotele, spełniające wymagania określone powyżej. Mnie jak do tej pory
zainteresował hotel Alara West. Wybieram się pierwszy raz na riwierę, bo do
tej pory nie było mi tam po drodze. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kate Re: Hotele na Riwierze Tureckiej IP: *.chello.pl 19.11.06, 08:34
      A ja własnie miałam polecic ci alare west. Bylam tam w tym roku,jest super i
      brakuje mi tego miejsca.Jedzenie przepyszne,obsluga przemila, fajne plaze i
      baseny no i cudowny ogrod, przede wszystkim cisza i spokoj,mozna cudownie
      odpoczac i kazdemu polecam to miejsce.Jesli masz jakies pytania to chetnie
      pomoge.Ja bylam z biurem Itaka.
      • Gość: rafi1015 Re: Hotele na Riwierze Tureckiej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.06, 10:56
        Dziękuje za zainteresowanie moim postem. Czy faktycznie można korzystać ze
        wszystkich atrakcji całego kompleksu Alara. Czy można spokojnie i daleko
        pospacerować plażą i nie tylko plażą. jak długo trwa transfer z lotniska.
        Jeżeli dysponujesz zdjęciami hotelu, innymi niż można zobaczyć w internecie to
        podaję mail: mrszymanscy@wp.pl. Za infoemację i ewentualne zdjęcia z góry
        dziękuje i pozdrawiam. Jak jakis problem jeszcze mnie będzie dręczył to
        poproszę Ciebie jeszcze o informacje.
          • Gość: Kate Re: Hotele na Riwierze Tureckiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 18:30
            Hotel jest naprawde super.Nie ma co wybierac Alary Star,bo tam sa tylko inne
            pokoje,jedzenie jest w calym kompleksie takie samo, czyli super.Sniadania
            standard,moga sie znudzic,ale obiady i kolacje rewelacyjne, nie powtarzaja sie
            dania.Pokoje w West sa skromne,ale codziennie sprzatane,lazienki w porzadku,,z
            kilma ,suszarka itp.kazdy pokoj ma balkon z widokiem na morze.Przy kazdym
            hotelu jest plaza, tzn.3 male i jedna duza,jest w czym wybierac.Ja bylam we
            wrzesniu,wiec nei bylo problemu z lezakami.Okolica nie jest rewelacyjna,kilka
            sklepow,meczety i nie ma gdzie spacerowac.Ale wszystko wynagradza super ogrod
            tego kompleksu,wiec jest gdzie spacerowac..Co do animacji to tu byl problem
            jesli chodzi o dziecko,poniewaz tylko w wakacje byl polksi animator,a tak grupa
            obcokrajowcow,ktorych bardzo milo wspominamy, umieja rozbawic dzieci i
            gosci,swietni ludzie, wloch ,turek,niemiec i rosjanka.Animacje naprawde
            fajne.Jesli macie jakies pytania to smialo pytajcie.Ja bardzo polecam ten
            hotel,obsluga jest cudowna i chcialabym tam wrocic,bo to byly najlepsze wakacje.
            • Gość: Kate Re: Hotele na Riwierze Tureckiej IP: *.chello.pl 13.12.06, 20:14
              Aaaaa i jeszcze jedno animacje sa jedynie w hotelu Alara Star,ale tam mozna
              spokojnie chodzic na basen i korzystac z animacji.Tym bardziej,ze animatorzy
              zwolywali dzieciaki specjalnym okrzykiem ze wszystkich hoteli.Sa tam 4 baseny w
              tym jeden kryty, no i brodziki.Co do narodowosci to w Alara Star sa Polacy i
              Niemcy, a obsluga mowi w jezyku angielskim, niemieckim,rosyjskim no i troche w
              polskim:)
              • rafi1015 Re: Hotele na Riwierze Tureckiej 14.12.06, 11:53
                Czy ktoś był zakwaterowany w pokoju rodzinnym w Alara West, jesli tak proszę o
                wszelkie informacje na ten temat, zwłaszcza o wyposażenie, usytuowanie oraz
                funkcjonowanie klimatyzacji. O tym, że jest tylko w jednym z pokoi już
                wiem .Cieszę się Kate, że masz dobre odczucia na temat tego hotelu. Ja już w
                poniedziałem zarezerwowałem ten hotel w terminie 27.06-11.07. Pozdrawiam
                • Gość: Kate Re: Hotele na Riwierze Tureckiej IP: *.chello.pl 14.12.06, 12:55
                  My bylismy od 13 wrzesnia przez 2tyg.to dzieci nie bylo juz zbyt duzo. Z tego
                  co wiem to na wakacje jest tam tez polski animator. Co do wyposazenia to nie
                  wiem jak to wyglada w pokojach rodzinnych,ale gdyby cos wam bylo potrzebne to
                  zawsze mozna sie zwrocic do obslugi, pomoga od razu. Odradzam interwencje u
                  rezydentki,bo one dosc kiepsko funkcjonuja. Z tego co widzialam to ludzie mieli
                  swoje wozki dla dzieci, a w pokoju byly lozeczka jesli ktos mial male
                  dziecko.jedzenie jest roznorodne i napewno kazdemu cos dopasuje.My nie mielismy
                  zadnych sensacji zwiazanych z jedzeniem.Nasi znajomi byli za to w Hotelu Alara
                  Star i zalowali, ze wydali wiecej kasy a mieli to samo co my. Tylko w West jest
                  wiekszy ogrod,bo w Star to same chodniki, malo zieleni.Basenow jest kilka, wiec
                  zawsze znajdzie sie gdzies lezak i parasol, my nawet nei musielismy rano latac
                  i rezerwowac lezakow, spokojnie kiedy poszlismy zawsze cos bylo.Zycze wam
                  udanego urlopu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka