Dodaj do ulubionych

majesty tuana-informacje po powrocie

IP: *.171.16.18.crowley.pl 26.06.07, 11:39
Przyleciałam wczoraj z okolic Fethije -hotel Majesty Tuana .Służę
informacjami jeśli ktoś ich potrzebuje.
Obserwuj wątek
      • Gość: dankasp Re: majesty tuana-informacje po powrocie IP: *.171.16.18.crowley.pl 26.06.07, 19:18
        Wszystkiego nie będę opisywać:)nie byłoby niespodzianek:)
        Do rzeczy...
        Minusy bo jest ich naprawdę mało:
        Plaża niestety kamienista,bardzo dużo gości z Rosji-co mnie troszkę
        przeszkadzało.Obiekt znajduje się na kompletnym odludziu,co niewątpliwie może
        być również zaletą-zależy od preferencji.Leżaków i materacy pod dostatkiem
        ,ale "odpowiednie" miejsce należy sobie zarezerwować ręczniczkiem ok.8:00-
        póżniej zostają same ochłapy hihihi.
        Plusów jest natomiast bardzo dużo:
        doskonale zorganizwana wioska wakacyjna.Piękna architektura,
        pokoje przestronne ,z balkonami zapewniającymi intymność-wszystko w
        przepięknym,wzorowo utrzymanym egzotycznym ogrodzie.Fachowa,wielojęzyczna
        obsługa hotelowa.
        Czysto aż do przesady,bardzo dobre jedzonko-ilość i jakość.Animacje w
        językach:niemieckim ,angielskim i rosyjskim.Myslę,ze jeśli ktoś nie zna żadnego
        z powyższych języków szybciutko się połapie o co w zabawie chodzi-naprawdę
        można się ubawić -pełniutki amfiteatr co wieczór.
        Trzeba zaznaczyć,że animatorzy robią kawał dobrej roboty od rana do późnego
        wieczora.Nie można się nudzić:)
        Hotel bardzo dobrze przystosowany do obsługi gości z małymi
        dziećmi:baseny,animacje dla maluchów,foteliki w restauracji,jedzenie
        dostosowane do maluchów ,również dla diabetyków i tzw.lekkostrawne.
        Bardzo dobra komunikacja z hotelu do Fethiye.Trzy razy dziennie,nawet póżno w
        nocy,więc nie ma problemu.
        Bardzo dobra obsługa w zakresie sportów wodnych-jest chyba wszystko o czym
        słyszałam,że istnieje.Wszystkie usługi hotelowe zawarte w ofercie są
        rzeczywiście dostępne.Polecam oferowane wycieczki fakultatywne,z których
        korzystałam:rejs po rzece Dalyan,Pammukale,Efez,paraglaiding.Ponoć rejs 12 wysp
        można sobie darować -nudy.

Jesli nie wyczerpałam tematu -pytaj:)W każdym razie gratuluję wyboru ,zarówno
        hotelu jak i regionu .Piękne miejsce...
        Zyczę udanego wypoczynku:)

• Gość: dankasp Re: majesty tuana-informacje po powrocie IP: *.171.16.18.crowley.pl 27.06.07, 10:24
            Zejscie do morza...płasko ,po kamieniach lub z pomostu po drabince.Plaża
            niezbyt ciekawa.Szry piasek z kamyczkami -jak to w tym regionie.Basen za to
            bomba:)Zaraz przy morzu ,więc można korzystać naprzemiennie.A okolica...no
            cóż.Nam sie podobało bo Yaniklar to wioseczka.Jeden sklep-sprzedawca komunikuje
            się również po polsku:)Na terenie hotelu jest za to kilka sklepików : ze
            skórami,odzieżowy,z torebkami,ze złotem i srebrem ,coś w rodzaju kiosku-
            kartki,dmuchane akcesoria do wody,zabawki oraz jeden z obuwiem.Resztę zakupów
            robiliśmy podczas wycieczek.Jest dobra komunikacja z Fethiye.Za 2-3 liry można
            się wybrac bez problemu.Hotel jest zatem zaciszny co mi bardzo
            odpowiadało.Jesli ktoś lubi "młyn"-zdecydowanie odradzam.
      • Gość: milka Re: forum hotelowe IP: 212.160.172.* 27.06.07, 09:27
        Dzięki za informacje. Jeszcze poproszę coś bliżej o plaży: czy brać buty do
        wody, czy od razu jest głęboko, czy są muszelki? Czy jest duży wybór owoców na
        posiłkach? Czy podają lody? Gdzie i po ile kupowaliście wycieczki? Co zwiedzić
        samopas, np. w Fethye?
        • Gość: dankasp Re: forum hotelowe IP: *.171.16.18.crowley.pl 27.06.07, 10:06
          Buty do wody bezwzględnie niezbędne.Jesli dobrze pływasz można korzystać ze
          schodków przy molo i wtedy nie ma problemu.Owoców podają bardzo dużo.Przez cały
          dzień serwują w barach przy basenie arbuza i melona.Do posiłków codziennie:w
          całości pomarańcze,jabłka,śliwki,morele oraz arbuz i melon.Dodatkowo krojone
          pomaracze,grapefruity i sałatka owocowa.Wszystko zimniutkie i pycha:)W południe
          przy basenie pojawia się Pani z lodóweczką i serwuje zimne ,obrane ,surowe
          ogórki:)Jeszcze póżniej podobną lodóweczkę pcha pan -i namawia do korzystania z
          mrożonych ręczniczków -cudowne ukojenie hihihi.
          Lody codziennie do kolacji w gałkach,wydawane przez obsługę-w wafelkach lub
          plastikowych pojemniczkach.
          Muszelek nie ma.Są natomiast na "zółwiowej plaży" podczas wycieczki rejs po
          rzece Dalyan.Wycieczki....
          Bylismy z Itaką i korzystaliśmy z pakietu promocyjnego,który otrzymaliśmy po
          przyjeździe.Ceny z zależności od rodzaju imprezy ok25 euro srednio.Trzeba kupić
          minimum trzy wycieczki aby skorzystać z pakietu.Rezydentki super.Odradzam
          jedynie korzystanie z proponowanych obiadków "po drodze" za 6,00 euro bez
          napojów w tej cenie.Lepiej coś przemycic z hotelu lub gdy to możliwe zjeść cos
          tureckiego na własną rękę.Dużo taniej i lepszy klimacik:)Jeśli zas chodzi o
          Fethie- nie mam zdania.Jest taka wycieczka "Perły Fethyie"-obejmuje zwiedzanie
          miasta oraz kilku innych np.Oludeniz,Ovacik i inne.Skorzystaliśmy własnie z niej
          Jest darmowa gdy skorzysta sie z pakietu.Pozdrawiam
          • Gość: milka Re: forum hotelowe IP: 212.160.172.* 27.06.07, 11:40
            Już się cieszę. Te mrożone ręczniczki:))
            A czy plażą można pospacerować sobie gdzieś daleko? Czy może są takie kamienie,
            że nie da się przejść? A są jogurciki i ciasteczka? Kiedyś w Turcji jadłam
            takie dobre (nie
            słodkie)...
            Lubię właśnie spokój i odludzie. Czy przy basenach jest takie miejsca, że jest
            cicho? A może wiesz ile kosztuje łaźnia turecka (z masażami) w hotelu?
            • Gość: dankasp Re: forum hotelowe IP: *.171.16.18.crowley.pl 27.06.07, 11:50
              Ciasteczka są...Jogurciki też i nawet kefirek z dystrybutora.Winko z beczki i z
              buteleczki.Bardzo dobre piwo,co mnie nawet zdziwiło.Co do cen za łaźnię -to
              później.Mam gdzieś cennik ,poszukam i napiszę-osobiście nie korzystałam.Plażą
              można dojść ok 1200m i warto,choć po kamykach -ponieważ na samym końcu (dalej
              góra zanurza się w morzu)jest plaża ok.100m z piaszczystym zejsciem do morza i
              bardzo daleko jest płytko.Slowo daję-ani kamyka!!!W stronę Fetiye tez można,też
              po kamieniach.W obuwiu całkiem spokojnie.Przy basenach jest bardzo duży teren z
              cudownie strzyżoną,codziennie grabioną trawą.Znajdziesz dla siebie spokojnie
              jakiś kameralny zakątek.Pozdrawiam
      • wiosennadama13 Re: forum hotelowe 30.06.07, 19:42
        witam,
        ja lece 3.09 do majesty z Gdanska :-) mam znajomych którzy wrocili i tez byli
        zadowolenido tej pory nie bylo zadnych komentarzy a jak na razie same
        pozytywne:-) Jeśli ktoś z Państwa leci w tym samym terminie to prosze o
        kontakt:-) pozdrawiam wiosna
    • nikitaa1 Re: majesty tuana-informacje po powrocie 23.07.07, 19:49
      Witam,cieszę się,że wreszcie jakieś informacje o tym hotelu znalazły się na
      forum!!!Danka czy zadowolona byłaś z pokoju, powiedz w jakich lokuje Itaka,co
      jest w wyposażeniu itp...czy brać ręczniki plażowe, czy wypożycza się na
      miejscu...Gdybyś mogła podaj cenny wycieczek z Itaką i czy inne polskie biura
      oprócz Itaki i Alfy Star są w tym hotelu? Pozdrawiam serdecznie!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka