Dodaj do ulubionych

Ludzie sterylizujcie swoje koty!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.05, 00:40
Czemu wciąż bezsensownie rozmnażacie koty??
Przecież sterylka to nie tylko zapobieganie ciąży ale również dbanie o
zdrowie kota.
Naprawdę uważam, że jak ktoś beztrosko rozmnaża koty to powinien je potem
wychowywać i utrzymywać długie lata a nie wydawać ludziom. Jakby tak jeden
miot został w domu to do następnego by się już nie dopuściło.
Obserwuj wątek
    • mar.gajko Re: Ludzie sterylizujcie swoje koty! 12.06.05, 11:09
      100% poparcia!!!!!!!!!!!!!!
    • miss_dronio 100% POPARCIA!! 12.06.05, 14:36
      LUDZIE! Błagam Was -myślcie! NIe przyczyniajcie się do kociego holokaustu!
      Strona ekonomiczna nie jest przeszkodą! Zwróccie się tylko o pomoc!
    • comma Re: Ludzie sterylizujcie swoje koty! 12.06.05, 18:18
      Również popieram
      • karolcia38 Re: Ludzie sterylizujcie swoje koty! 13.06.05, 07:33
        Oczywiście też popieram w 100%. Ja w zeszłym roku znalazłam bardzo chorego kota
        dzięki pomocy osoby z tego forum kotek został wyleczony i wykastrowany. Teraz
        bezpiecznie wypuszczam go na dworek i nie mam wyrzutów sumienia że będzie miał
        jakieś potomstwo.
        • Gość: annskr Re: Ludzie sterylizujcie swoje koty! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.05, 09:53
          TeZ popieram w 100%!! Mój kocurek i dwie kotki są wysterylizowane, trzecia
          jutro :)) Trochę się denerwuję, ale to normalne u mnie :))
          • Gość: XwX Re: Ludzie sterylizujcie swoje koty! IP: *.68.74.13.debica74.tnp.pl 13.06.05, 17:36
            Moja koteczka tez wysterylizowana. Niech nikt nie mowi,ze to ze szkoda dla
            zdrowia i psychiki,bo to bzdura! Moja Sissi zachowuje sie czasami jak maly
            kociak mimo swoich 3 lat na karku.
    • Gość: Happy Re: Ludzie sterylizujcie swoje koty! IP: *.arcor-ip.net 13.06.05, 22:16
      Podpisuje sie obiema rekami i lapkami moich sterylizowanych kotow.
    • petelka Re: Ludzie sterylizujcie swoje koty! 14.06.05, 10:39
      A jak ktoś przypadkiem miałby jakieś wątpliwości w tej materiii, to niech
      przejrzy tylko tytuły wątków na tym forum:
      "oddam małego kotka..."
      "2 śliczne kociaczki szukają domu..." itd., itp.,
      albo zajrzy do najbliższego schroniska:((((((
    • Gość: rewa Re: Ludzie sterylizujcie swoje koty! IP: *.core.lanet.net.pl 14.06.05, 12:54
      duzymi drukowanymi literami powinno byc to napisane ,szczególnie właściciele
      swoich kocurków powinni je sterylizować ,a nie wypuszczać jak to u mnie na
      osiedlu robią, beztrosko bo przecież jego kocur jest bezpieczny i w ciąże .
    • miss_dronio ZOBACZCIE ILE JEST NOWYCH WĄTKÓW O ODDANIU KOTÓW 20.06.05, 12:15
      steryzlizujcie swoje koty!
      • aggtt Re: ZOBACZCIE ILE JEST NOWYCH WĄTKÓW O ODDANIU KO 21.06.05, 00:00
        p o p i e r a m !!!
        • Gość: Ania Re: ZOBACZCIE ILE JEST NOWYCH WĄTKÓW O ODDANIU KO IP: *.pomorzany.v.pl 21.06.05, 11:40
          Wszystko się zgadza, ale są i takie sytuacje jak moja, kiedy okociła się dzika
          kotka. Ja szukam domu dla jej małych, a ją natychmiast po oddaniu kociąt
          sterylizuję. I też mnie za to potępicie?
          • annskr Re: ZOBACZCIE ILE JEST NOWYCH WĄTKÓW O ODDANIU KO 21.06.05, 13:10
            Absolutnie nie, za to należy Ci się duże uznanie :)) Życze udanych adopcji dla
            kociaczków i ich mamy - po steylce:))
          • miss_dronio Re: ZOBACZCIE ILE JEST NOWYCH WĄTKÓW O ODDANIU KO 22.06.05, 23:15
            > I też mnie za to potępicie?
            Aniu! NO oczywiście, że nie! Z całego serca Cię podziwiam i popieram. Jeśli
            bedziesz potrzebowała pomocy pisz do mnie maila!
            • Gość: Ania Re: ZOBACZCIE ILE JEST NOWYCH WĄTKÓW O ODDANIU KO IP: *.pomorzany.v.pl 26.06.05, 22:02
              Udało mi się znaleść domy dla czterech z pięciu kociaczków. Został jeden, ale
              mam nadzieję, że i dla niego będzie nowy domek. Gorzej z kotką , będzie bardzo
              trudno ją złapać, aby ją wysterylizować. Nawet nie daje się pogłaskać. Bardzo
              boi się ludzi, prawdopodobnie ktoś ją kiedyś skrzywdził. Ona sama potrzebuje
              domu, bo jest bardzo delikatną koteczką. Narazie zaczęłam podawać jej tabletki,
              bo do jedzenia przychodzi.
              • miss_dronio Re: ZOBACZCIE ILE JEST NOWYCH WĄTKÓW O ODDANIU KO 26.06.05, 22:31
                Brawo Aniu! Wspaniale wieści. Dobrze, ze te kotki znalazły Ciebie:) Informuj
                nas prosze dlaej, co do koteczki:)))
                • Gość: Ania Re: ZOBACZCIE ILE JEST NOWYCH WĄTKÓW O ODDANIU KO IP: *.pomorzany.v.pl 27.06.05, 14:36
                  Mam jeszcze jeden problem. Nie wiedziałam,że kotka będzie tak strasznie płakała
                  po zabraniu jej małych. Nie jestem w stanie tego słuchać i płaczę razem z nią.
                  Dużo do niej mówię i próbuję ją uspokoić, ale to na nic. Ciągle chodzi tam,gdzie
                  była z małymi, nawołuje je i płacze. Jak jej pomóc?
    • pierozek_monika Re: Ludzie sterylizujcie swoje koty! 27.06.05, 10:32
      jestem załamana ilością kotów do adopcji.
      ile trzeba domów dla tych wszystkich biedulek :(((
      • cn2000 Re: Ludzie sterylizujcie swoje koty! 27.06.05, 13:15
        to jak ludziska rozmnazaja koty to w ogole jest niewiarygodne, nie wiem czy to
        idiotyzm czy swiadome meczenie zwierzat

w czwartek policjant przywiozl mi kociczke 3 miesieczna czarna odratowana przed
        oprawcami, bo chcieli ja zabic, a on im ja odebral

szukam jej domu i co chwila slysze "ja bym wziela, ale kolezanka rozmnozyla
        kota i trzeba jej pomoc", wyc mi sie chce a kolezance to bym cos uciela bo
        rozumu juz dawno jej brak
    • hddd Re: Ludzie sterylizujcie swoje koty! 27.06.05, 16:25
      ja mam do wydania 3 male koty
      same przypelzly

wiesz ile kosztuje sterylizacja kotki?
      • miss_dronio Re: Ludzie sterylizujcie swoje koty! 28.06.05, 23:04
        > wiesz ile kosztuje sterylizacja kotki?
        O WIELE MNIEJ NIŻ CIERPIENIE BEZBRONNYCH STWORZEŃ!
        Sfinasowac pomoże:
        www.empatia.pl
        W reszcie pomoge ja- prosze tylko o kontakt na maila, najlepiej od razu z
        kliniką w której kotka zostanie wysteryzlizowana.
    • miss_dronio DO WSZYSTKICH KTÓRZY NIE STERYLIZUJĄ KOTÓW 03.07.05, 17:34
      Przyklejone z forum NASZE ZWIERZĘTA.
      Autor: mar.gajko

Ja napisze wprost tego czego Mysiam wam chciała oszczędzić ŚMIERTELNOŚĆ KOCIĄT
      W SCHRONISKU WYNOSI 95% - po tygodniu pobytu, nawet adopcja już nie pomoże
      umierają ldziom w domach. Widziałam klatki z kociakami: 15 - 20 sztuk w jednej.
      Cześć już martwych, część zaklejonych i zaropiałych, część jeszcze
      wyglądających na zdrowe. Wyglądających! Bo po 5-10 dniach i je już chwyci wirus
      i one będą zarzygane, obsrane, zaropiałe leżeć w tych klatkach, aż ktoś
      wieczorem sprzątając nie wrzuci ich do pojemnika do utylizacji. To jest to co
      czeka kocięta w schronisku.
      • heterkaa Re: DO WSZYSTKICH KTÓRZY NIE STERYLIZUJĄ KOTÓW 04.07.05, 12:12
        Ostatnio u weterynarza spotkalam panią koło 60. Widac że z charakterkiem baba.
        Miała kota w torbie. Mają dom, ale kocur ma swobode ic zasem wybywa w tango i
        wraca za jakiś czas. Zapytaliśmy czy wykastrowała go jesli kot tak lubi
        wedrówki (to pewnie zdarzył narobić kociąt). Pani z oburzeniem stwierdziła , że
        ona mu krzywdy nie zrobi nie pozbawi go męskości. I tłumacz babie że mnożą się
        bezdomne kotki. Ona wie swoje, dopóki ludzie nie zmądrzeją tak będzie z tymi
        nieszczęsnymi kotami.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka