Dodaj do ulubionych

Pies porzucony na parkingu - Mazury

28.07.07, 21:29
Na parkingu leśnym między Ostródą a Olsztynkiem przy drodze nr 7 czeka na
swoich wyrodnych "właścicieli" czarny piesek. Wg obsługi tamtejszego punktu
gastronomicznego został porzucony w piątek.
Podchodzi do każdego zajeżdżającego samochodu z nadzieją, że to jego
właściciele.
Obawiam się, że niedługo tam przeżyje (tuż obok ruchliwa trasa):((((.
Obserwuj wątek
    • Gość: upendo Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury IP: *.chello.pl 28.07.07, 22:01
      Pisałaś o Nim na dogomania.pl?
      • imiriam Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury 28.07.07, 22:26
        Właśnie założyłam konto, ale nie mogę pisać postów bez aktywacji.
        Czy możesz to zrobić w moim imieniu? Liczą się godziny.
        • Gość: upendo Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury IP: *.chello.pl 28.07.07, 22:48
          Jasne. Już to robie, podam tu link do watku.
        • Gość: upendo Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury IP: *.chello.pl 28.07.07, 22:54
          www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6435809#post6435809
          • imiriam Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury 28.07.07, 22:59
            Bardzo dziękuję.
            Uściślę jeszcze, że ten parking jest po prawej stronie drogi jadąc w kierunku W-
            wy. Pies jest dość ufny, z wyglądu pyska przypomina Kilera z tej strony
            www.kociswiat.org.pl/adop_psy.htm
            Nie mogę uwierzyć, że są tacy zwyrodnialcy:(((
            • Gość: upendo Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury IP: *.chello.pl 28.07.07, 23:03
              Na tej stronce pokazuje sie kilka psiaków - do którego ta bida jest podobna?

Eghh ludzie....
            • imiriam Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury 28.07.07, 23:07
              Kiler - zdjęcie drugie od góry.
              Jeśli jakaś dobra dusza go uratuje i przygarnie pomogę w jego utrzymaniu.
            • deodyma Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury 29.07.07, 12:26
              oj, takich zwyrodnialcow jest niestety dosc sporo. moja mama rozmawiala z babka,
              ktora przyjezdza do corki w Olsztynie,sama mieszka w Pienieznie. kobieta ta
              mowila, ze niejednokrotnie widziala, jak rozni ludzie wjezdzaja do miasta
              samochodami i wyrzucaja psa z samochodu! malo tego! potrafia jeszcze wymierzyc
              kopniaka wyrzucanemu z auta psu! po prostu brak slow. rece opadaja...
    • Gość: upendo Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury IP: *.chello.pl 28.07.07, 23:05
      aaa przepraszam, nie dczytałam imienia...
    • Gość: upendo Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury IP: *.chello.pl 29.07.07, 11:02
      Narazie niestety nikt nie odpisał na dogomanii..
    • Gość: upendo Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury IP: *.chello.pl 29.07.07, 21:00
      Sisia0 z Dogomanii była i szukała Psiaka, ale nie znalazła

"no coz byłam ale psiaka nie było....jechałam w obie strony ze wzrokiem
      wlepionym w pobocze... na tym parkingu było mnóstwo ludzi wiec jest nadzieja ze
      ktos go zabral, albo piesek zostal przegoniony do lasu... ten parking jest
      zaraz za szyldakiem na samym poczatku lasu, przed olsztynkiem"
      • imiriam Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury 29.07.07, 21:04
        Rozmawiałam z Nią, okazało się, że nie wjeżdżała na teren parkingu:(
        • Gość: upendo Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury IP: *.chello.pl 29.07.07, 21:06
          ojej czyli On tam może nadal być....
          • imiriam Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury 29.07.07, 21:10
            No właśnie, nie daje mi to spokoju, zastanawiam się nad wyjazdem po niego,
            tylko jak go zwabić do samochodu i co z nim dalej? Ja kociara, na psach się nie
            znam i nie mogę go przyjąć.
            Jest też schronisko w Ostródzie, ale to chyba niezbyt dobry pomysł.
            • Gość: upendo Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury IP: *.chello.pl 29.07.07, 21:23
              Kurcze no sama nie wiem...
              Co do zwabienia do samochodu to myślę, że jeśli jest ufny i podchodzi, to nie
              powinno byc problemu, może jakiś smakołyk ostatecznie by go złamał.

Ale jeśli nie masz z nim co zrobić...Byłoby super gdyby znalazł się ktoś, kto
              go przetrzyma tymczasowo - byłby czas na zrobienie ogłoszeń i może ktoś by się
              skusił i wziął go na zawsze.
              Schronisko nie jest dobrym rozwiązaniem, ale z drugiej strony jeśli miałby
              zginąc pod kołami, to juz nawet schronisko lepsze.
              • imiriam Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury 29.07.07, 21:33
                Jestem z W-wy, mogę go dowieźć do stolicy lub okolic, czy azyl dla zwierząt
                przyjąłby takiego pieska? Mogę go wirtualnie zaadoptować. Chcę mu pomóc, ale
                ktoś też musi mi pomoc.
                • Gość: upendo Re: Pies porzucony na parkingu - Mazury IP: *.chello.pl 29.07.07, 22:16
                  Napisałam Ci prywatna wiadomośc na dogomanii.
                  Opisałam sprawę Psiaka Fundacji Emir z Żabiej Woli kolo Warszawy - może mogliby
                  pomóc.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka