Dodaj do ulubionych

kobiety lepiej nadaja sie do małpowania

14.03.05, 10:36
tak twierdzę po obejrzeniu szansy na sukces, faceci wyjdą cos tam bekną,
nieraz nawet nie wiadomo po co tam są a kobiety nie, idealnie wręcz potarfia
naśladować oryginał, a przy tym poza głosem jeszcze mimika twarzy i ruchy,
nawet takie całkiem małe kobiety, skąd to sie u nich bierze?
Nic dziwnego, ze takim małpowaniem łatwiej im zmylic facetów:)
To sie nazywa małpowanie no nie?
Obserwuj wątek
    • sagis Nie każda kobieta jest małpą:-))))) 14.03.05, 10:45
      Ja nie umiem, jak możesz zobaczyć to tutaj na forum:-))))Jestem sobą.
      • sagis Re: Nie każda kobieta jest małpą:-))))) 14.03.05, 10:47
        A, swoją drogą wolę ludzi, którzy nawet jeśli powinni kogoś powielać,
        wprowadzają coś od siebie. Tacy są w "Szansie na sukces" mężczyźni. Zobacz, że
        właśnie oni najwięcej wygrywają. Wygrywają swoją niepowtarzalnością.
        • ticoqp Re: Nie każda kobieta jest małpą:-))))) 14.03.05, 10:52
          a ja nie mówie, ze kobiety sa małpami????????????????
          chodzi mi o cechy przystosowawcze, które u nich sa lepiej rozwiniete niz u
          facetów i potrafia to wykorzystac w pełnej rozciągłości,
          no własnie tez się dziwię jak faceci cos wygrali? wyjasnienie może byc jedno -
          ostrowska nie jest feministka:)
          • sagis Re: Nie każda kobieta jest małpą:-))))) 14.03.05, 10:57
            Albo, jednak jest w niej dużo kobiecości i faworyzuje mężczyzn:-))))
            Wiesz na pewno dlaczego kobiety są lepsze w takim małpowaniu. Chociaż mężczyźni
            zawsze są zdziwieni skąd kobiety wiedzą pewne rzeczy:-)))))Ta nasza większa
            emocjonalność:-)))))
            Sorry, ale tutaj jest w nastroju na poważnie. Nic zabawnego nie wymyślę:-)))))
            Pa, pa:-)
            • ticoqp Re: Nie każda kobieta jest małpą:-))))) 14.03.05, 11:02
              Czy kobiecość zakłada faworyzowanie mężczyzn? chyba nie?
              Mężczyżni tylko udaja zdziwionych,
              Jak nie wymyslisz to pisz na poważnie:)
              • sagis Re: Nie każda kobieta jest małpą:-))))) 14.03.05, 11:15
                Kobiecość nie zakłada faworyzowania mężczyzn, ale większość kobiet tak ma.
                Już w szkole obserwowałam to u nauczycielek. Szczególnie tych starszych:-)))
                Przynajmniej tak jest jeszcze w naszym kraju. Na zachodzie już te tendencje
                zmieniły się.
                Zaraz mnie inne obskoczą, ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy z roli genów i
                podświadomości:-)
                A, może Ty coś zabawnego wymyślisz, bo nie chcę na poważnie:-)))
                • ticoqp Re: Nie każda kobieta jest małpą:-))))) 14.03.05, 11:17
                  w szkole to jest róznie jedne faworyzuja inne tepią mniej wiecej 50/50
                  mysle, ze fajnych uczniów lubia jedne i drugie.
                  • sagis Re: Nie każda kobieta jest małpą:-))))) 14.03.05, 11:24
                    Za fajnych nie lubią te zakompleksione, bo nie jest dobrze dla nich, jak
                    uczeń/dziecko jest mądrzejsze od nich samych:-)))))
                    Tępią pewnie te, które są rozgoryczone facetami w swoim życiu. Przelewają swoje
                    doświadczenia i emocje na innych. Dzieci są słabsze i zawsze najbardziej
                    poszkodowane.
                    Zejdzmy z tego tematu.
                    • ticoqp Re: Nie każda kobieta jest małpą:-))))) 14.03.05, 11:30
                      zafajne to nie znaczy mądrzejsze? no lubisz kogos podswiadomie bo się ładnie
                      usmiecha, albo jest miły albo jest wesoły dobrze Ci sie z kims obcuje poprostu,
                      a tepia tych z którymi maja pod górke ale to pewnie 99% nauczycieli bo w cuda
                      nie wierzę, człowiek ma taka mentalność i tyle.
                      Dzieci te bezbronne owszem ale taka przecietna szkolna młodzież to chyba raczej
                      nie da sie sprowadzić do parteru?
                      dobrze zejdźmy:)
                • sagis zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 11:20
                  "Im więcej posiadamy radości, tym doskonalsi jesteśmy."

Spinoza Baruch

A, wysyłając Ci mój post pomyślałam, że muszę iść na jakieś tańce, aby trochę
                  rozerwać się, aby więcej radować się:-))))
                  Wiesz, że przy radosnym nastroju i śmianiu się wydzielają się w mózgu
                  endorfiny. Dlatego tak dobry jest śmiech:-)
                  • ticoqp Re: zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 11:23
                    ciekawe, a co z tymi dla któych radość to fakt posiadania jak największej
                    ilości dzieci?;)
                    • sagis Re: zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 11:29
                      Przy braku wystarczającej ilości pieniędzy, ich miłość dzieciom nie wystarcza.
                      Są różne radości, a trzeba nią też mądrze zarządzać:-)))Na pewno jest lepsza od
                      ciągłego użalania się nad sobą i winienia innych za niepowodzenia.
                      • ticoqp Re: zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 11:35
                        no własnie, i w związku z tym aforyzm nie do końca uniwersalny
                        • sagis Re: zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 11:55
                          To prawda, bo to jest jedynie prawda tej osoby. Te mniej radosne sprawy są też
                          rozwijające. Tylko, że nie można ich za bardzo pielęgnować w sobie, bo wtedy
                          mają działanie niszczące.
                          Radość i wiara w siebie potrafi góry przenosić.
                          Jak dzisiaj słoneczko ładnie świeci. Od razu jest radośniej i mamy więcej
                          pozytywnej energii:-)))))
                          A, co Ty na to?
                          • sagis Re: zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 12:00
                            A, może nie tylko tej osoby, bo przecież mówi, im więcej radości. A, prawdą
                            jest, że te dobre sprawy nas rozwijają.
                            Dla wszystkich skorpionów może to nie jest uniwersalna prawda, bo one lubią
                            wszelkie mroczne sprawy:-))))
                          • ticoqp Re: zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 12:01
                            ciekawe co go skłoniło do napisania takiej madrości?
                            wszystkie sprawy sa mniej lub bardziej rozwijające a może znasz jakieś które
                            nie sa?
                            Jest teoria która mówi, ze stress działa równie efektywnie jak radość:)
                            słońce wali mi w monitor więc nie za dobrze musiałem okno zasłonic:(
                            • sagis Re: zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 12:11
                              Stres przewlekły i silny na dłuższą metę jest niszczący i często pozostawia
                              swoje piętno. Radość nie ma takiego wpływu na nas:-)))
                              Tylko, abyś nie dostał ślepoty kurzej:-))Może już Ci śnieży przed oczami:-)))
                              • sagis Widzisz Ticuś,jak słoneczko dzisiaj kręci.Aż Twój 14.03.05, 12:20
                                wątek o pięknej pogodzie odżył:-)))))
                                • ticoqp Re: Widzisz Ticuś,jak słoneczko dzisiaj kręci.Aż 14.03.05, 12:26
                                  słuchaj to Tobie sie wszystko kręci, ze wspomne o pupce faceta na
                                  lodowisku:))))))
                                  • sagis Re: Widzisz Ticuś,jak słoneczko dzisiaj kręci.Aż 14.03.05, 12:36
                                    :-))))Jakiej pupce? Ja nie widziałam żadnej pupki:-))))Ostatnio, to było tylko
                                    kilka damskich pupek, ale te mnie nie kręcą:-))))
                                    • ticoqp Re: Widzisz Ticuś,jak słoneczko dzisiaj kręci.Aż 14.03.05, 12:41
                                      no chwaliłas sie kiedyś, ze facet o ile dobrze pamietam za Tobą? krecił na
                                      lodowisku pupką:))))
                                      • sagis Re: Widzisz Ticuś,jak słoneczko dzisiaj kręci.Aż 14.03.05, 12:43
                                        Zle pamiętasz, bo był przede mną:-))))Ale, mnie nie kręcił jego tyłeczek, tylko
                                        on mnie nim chciał zakręcić:-))))
                              • ticoqp Re: zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 12:26
                                fakt ale nadmierna radości moze wprowadzic w błogostan który też jest
                                niebezpieczny:)
                                nie, wzrok mam dobry spokojnie:)
                                • sagis Re: zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 12:39
                                  Ale, w takim stanie upadek na ziemię jest mniej groźny. Zawsze chmurki
                                  amortyzują upadek:-)))))
                                  Łatwiej z takiego stanu jest stanąć mocno na ziemii:-))))
                                  Chociaż podobno najlepiej odnieść sukces nie mając żadnej świadomości:-)))))
                                  A, już na pewno złej.
                                  • ticoqp Re: zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 12:43
                                    fakt, wariaci sa uważani za szczęsliwych ludzi bo nie zdaja sobie sprawy z tego
                                    co sie dzieje wokoło:)
                                    • sagis Re: zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 12:45
                                      A, my jesteśmy jeszcze większymi wariatami, bo chcemy ich uświadomić:-)))))
                                      Miłego:-))Muszę już do rzeczywistości wrócić:-))))
                                      • ticoqp Re: zobacz, jakie fajne motto znalazłam. 14.03.05, 12:55
                                        szczęśliwego lądowania a na przyszłośc tyle ladowań co startów:)
    • Gość: Em To całkiem dobrze, nie? :) IP: *.nowodworek.krakow.pl / *.nowodworek.krakow.pl 14.03.05, 11:02
      Jak dla mnie to pozytywny objaw. Grunt by nie przesadzić, nie zapomnieć kim się
      w ogóle jest...
      • ticoqp Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:07
        Ja wiem? nie lubie sztuczności bo mnie ona drażni, i kiedy ktoś udaje kogos
        innego w sposób tak sztuczny jak np. wybory miss czegos tam, to to co czuje w
        srodku jest bezradnościa połączoną z pustosmiechem taki stan głupoty max.
        zachowanie niektórych w szansie na sukces nie działa nam mnie tak jak
        wspomniane wybory miss ale jest czyms podobnym o nieco mniejszym kalibrze.
        • beatach1 Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:17
          To tez trzeba umiec. Ja nie potrafie :(
          Bias z Prieny
          • ticoqp Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:21
            moze masz przewage genów męskich?;)
            • beatach1 Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:26
              A one odpowiadaja tez za charakter ? Bo z wygladu, to raczej niemozliwe...
              Bias z Prieny
              • ticoqp Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:33
                no jasne, o tym pisze przecież:)
                wyglądu nie miałem na mysli:)
                • beatach1 Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:34
                  No to mnie pocieszyles, bo juz mialam obawy.... :P
                  Bias z Prieny
                  • ticoqp Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:36
                    cieszę sie ze poniedziałek tak dobrze Ci sie rozpoczął:))))))))))) i to dzieki
                    mnie:)
                    • beatach1 Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:38
                      To prawie jak kazdy inny dzien ;)
                      Bias z Prieny
                      • beatach1 Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:41
                        Ale dzisiaj dostalam jeszcze dwie inne dobre wiadomosci dla mnie ;)
                        I JESTEM HAPPY !!!
                        Bias z Prieny
                      • ticoqp Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:41
                        jest tez jeden wyjatkowy - lany poniedziałek:)
                        no nie chcesz powiedzieć, ze kazdy Ci sie tak fajnie zaczyna? to mnie teraz z
                        kolei naszły obawy:(
                        • beatach1 Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:44
                          Prawie kazdy... Ja to taka zwariowana optymistka. Prawdziwa zodiakalna ryba.
                          Szczesciara. Jak to mowia, w czepku rodzona ! :)
                          Bias z Prieny
                          • ticoqp Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:47
                            no rozumiem ze prawie to znaczy bez sobót i niedziel?;)
                            a co ma ryba do tego ja jestem nie wierzący w gusła:) druga otylia?
                            • beatach1 Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:50
                              ticoqp napisał:

> no rozumiem ze prawie to znaczy bez sobót i niedziel?;)
                              > a co ma ryba do tego ja jestem nie wierzący w gusła:) druga otylia?

No oczywiscie, ze bez sobot i niedziel ;P.
                              A rybki sa po prostu fajne i maja farta!
                              • ticoqp Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 11:58
                                z rybek to (nie nie walenie) sandacz, szczupak, lin, sielawa - tak to moje
                                faworytki:)
                                • beatach1 Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 12:01
                                  Eeee slodkowodne. Morskie, a jeszcze lepiej, daleko-morskie sa zdrowsze. Maja
                                  zdrowe tluszcze. Chronia nas nawet przed nowotworami. ;)
                                  Bias z Prieny
                                  • ticoqp Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 12:13
                                    mój pies je ci.psy z chcrząstka rekina:) ale morskie sa tylko mrożone a ja wole
                                    świeże:)
                                    • beatach1 Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 12:42
                                      A nie tylko mrozone :P
                                      Bias z Prieny
                                      • ticoqp Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 12:44
                                        to trzeba na wybrzeżu mieszkać:( chyba ze myslisz o farbowanych karotenem
                                        łososiach:)
                                        • beatach1 Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 12:46
                                          Nie. Mysle o sledziu, o makreli, tunczyku, lumpie, dorszu....
                                          Bias z Prieny
                                          • ticoqp Re: To całkiem dobrze, nie? :) 14.03.05, 12:56
                                            eeeee to namiastki są tylko:) dorsz moze byc ale zanim dojedzie z ustki:(
        • Gość: Em Sztuczność... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:41
          Tak, to jest chyba najwazniejsze w tym wszystkim: czy ktoś potrafi korzystać z
          cudzych wzorców i osiągnięć, nie tracąc wlasnego stylu, czy też po prostu
          bezmyślnie "zrzyna"? Nawiasem mówiąc, podziwiam ludzi biorących udział w tego
          typu programach i robiących to dobrze. Zazdroszczę im.
          Rosyjska wersja Idola nazywa się "Fabrika zwiezd". Uwielbiam to wyrażenie.
          Pasuje:)))
          Swoją drogą, twórcy tego typu teleturniejów wyrąźnie dyskryminują ludzi
          uzdolnionych nie muzycznie, ale np. aktorsko. Żadnego teleturnieju dla aktorów!
          Wstyd, hańba i dyskryminacja! :DDD
    • Gość: mm Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 11:48
      a czy Ty robiłeś dziś kupę?,bo mam wrazenie ze masz zatwardzenie;-)))))))))
      wole Idola.....tam to sie dopiero dzieje:D
      My kobity jestesmy po prostu od was zdolniejsze:PPPP
      • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 11:56
        :) robiłem,
        fakt że goscia od turystycznej piosenki nie przebije nikt ale ten był raczej
        chory,
        wiem, ze jesteście zdolniejsze i o tym własnie piszę żeby wam przykadzić z
        pocztkiem tygodnia:)
        • Gość: mm Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:10
          to nie pisz i małpowaniu,@jedna:PPP
          wczoraj tez była w Idolu parada atrakcji:-
          )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
          • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 13:16
            małpowanie to inaczej naśladownictwo:)
            ladnie spiewali ci z parady:)
            • Gość: mm Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:25
              wole to 2gie słowo:-)))
              a moze zgłosił bys sie do Idola....;-))))
              • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 13:29
                eeeee rozczarowałas mnie:)
                nie dałbym rady zrobić z siebie pawiana:)
                • Gość: mm Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:33
                  a ty co mi tu:P
                  ja tez sie zastanawiam co tych ludzi pcha na do takich do robienia z siebie
                  posmiewiska,czy naprawde sie nie widza , w 99% tych wyjców nie nadaje sie do
                  spiewania u cioci na imieninach.............ale za to komisja i widzowie maja
                  przedni ubaw:-))))
                  jednym słowem nie umiesz małpowac?bo pawian to małpa:-
                  )))))))))))))))))))))))))))
                  • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 13:36
                    i to z naszych pieniedzy za abonament TV:)
                    ja lubie szympansić :)))
                    • Gość: mm Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:38
                      amonament to chiba płacimy na publiczna a polsat jest prywatna,myle sie:-)
                      ja i tak jestem opózniona o jakies 6 miesiacy;-))))
                      a nie gorylić;-)))???
                      • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 13:45
                        ale Ty o idolu a ja o szansie mówię:)
                        nie nie szympansić to moje ulubione określenie:)
                        • Gość: mm Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:54
                          szansa na sukces to spoko klimaty,tam z reguły ludzie ładnie spiewaja ale w
                          Idolu to juz masakra.........leze i wyje za śmiechu:-)))))))))))))
                          • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 13:58
                            polsat bazuje na nizszych uczuciach niz 2ka:)
                            • Gość: mm Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:59
                              a niech tam...grunt ze zabawa na idolu przednia:-)))
                              • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 14:08
                                pewnie i tak puszczaja tylko to co sie nadaje do puszczenia?;(
                                • Gość: mm Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 14:11
                                  mysle ze pewnie to co najśmieszniejsze:-))
                                  • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 14:18
                                    dla mnie śmieszne jest że szacowna komisja sie zbiera i musi przesłuchać takie
                                    rózne talenty:)))))
                                    • Gość: mm Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 15:22
                                      wychodza na przeciw młodym talentom;-)))))))))))))))))))))
                                      a te talenta sa rózne:)))
                                      • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 15:31
                                        użuwają madrych sformuowań a w głebi duszy robia też z siebie małpy tyle, ze za
                                        niezłą kasę:)
                                        Ciekawy jestem jakby tam jakaś już wypromowana poszła w ciemnych okularach i w
                                        peruce odwaliła mierny szoł tak zeby ja zjechali a potem sie ujawniła?;)
    • koaa Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 12:03
      a co kolega po antropologii moze?
      wiercinskiego sie naczytał ze tak z tym małpowaniem wyskakuje?
      • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 12:14
        słowo małpowanie zostało tu uzyte prowokacyjnie zeby zastapić nasladowanie:)
        taki chwyt marketingowy:)
    • mario2 Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 12:25
      uprawiasz tautologie? "malpowanie kobiet"? to brzymi jak "kobietowanie malp" :)
      • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 12:27
        gdzies był jak Cie nie było?;)
        • mario2 Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 12:32
          Uganialem sie za tym, co dla mnie teraz jest najwazniejsze, rozumiesz :)
          • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 12:38
            cos drgnęło w rajstopach?:)
            • mario2 Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 12:40
              Drgania sa caly czas, nietety nie dochodzi na razie do pekniecia rajstop :)
              • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 12:41
                pończochy trza nanizać:)
                • mario2 Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 12:51
                  Obawiam sie, ze stalem sie w tym zakresie impotentem. Wiek juz nie ten- slysze
                  to nader czesto.
                  • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 12:57
                    to załóż jedna na twarz i udaj sie do pobliskiego oddziału banku:) nikt Ci
                    wieku nie wypomni:)
                    • mario2 Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 13:16
                      Wiesz, ze od kilku dni mam takie mysli. Jesli sie nic nie zmieni- bede musial :(
                      • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 13:27
                        pójde z Toba:)
                        • mario2 Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 13:31
                          Nie ma sprawy. A jesli nas razem pozniej umieszcza, to tez bedzie niezle. Byle
                          lokum bylo z netem :)
                          • Gość: mm Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:34
                            pozycze Wam rajstopy ;-)))))))))))))))
                            • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 13:36
                              uzywane czy dostałas na dzień kobiet?
                          • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 13:34
                            trzeba ustalic tylko czy kupujemy tańsze rajstopy i trzymamy sie blisko siebie
                            czy droższe pończochy i mamy pewna niezależność? ja moge trzymac na muszczce
                            strażnika a Ty rabowac kasiorę:)
                            W wiezieniach mają teraz nawet wideokonferencje do przesłuchań swiadków to
                            jakos sie da załatwić z klawiszem:)
                            • mario2 Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 13:36
                              rajstopy dostaniemy od MM-ki :)
                              Ciekawe, czy dostaniemy rowniez mozliwosc korzystania z sali do widzen intymnych :)
                              • ticoqp Re: kobiety lepiej nadaja sie do małpowania 14.03.05, 13:38
                                ale czy nowe beda?;) bo ja nie jestem fetyszystą (chybab ze chodzi o wyjmowanie
                                banknotów:)
                                • Gość: mm jakie panowie sobie zazyczą:-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:40
                                  moga byc różowe we wzorki,bałdzo ładne:-)))
                                  • mario2 Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) 14.03.05, 13:42
                                    ale czyste? :)
                                    Kopov stal sie higienista :)
                                    • Gość: mm Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:43
                                      moga byc uzywane czyste lub nie;-)))))
                                      moga byc nowe:-))
                                      • mario2 Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) 14.03.05, 13:48
                                        specjalnie dla nas sciagniesz je z d,,,y? :)
                                        • Gość: mm Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:49
                                          a to jakiś problem?..pewnie:-)))
                                          • mario2 Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) 14.03.05, 13:51
                                            to dostaniesz zapalenia pecherza :)
                                            • Gość: mm Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:53
                                              gaci nie ściągnę tylko rajstopki:-)))
                                              • mario2 Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) 14.03.05, 13:56
                                                a kto ma gacie Ci sciagnac? hę?
                                                • Gość: mm Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:58
                                                  mam nadzieje ze nikt:P
                                                  pisałeś o pecherzu no to Ci mówie ze dam tylko rajstopy..a gatki zostawie na
                                                  pecherzu:-))))
                                                  • mario2 Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) 14.03.05, 13:59
                                                    to Ty nie lubisz sciagac gatek?
                                                    Ani nie lubisz, jak ktos to Tobie robi? :)
                                                  • Gość: mm Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 14:02
                                                    bałdzo lllubię ale nie o tym tu mowa,nieprawdaz;-)))))))))))))))))))))))))))))))
                                  • ticoqp Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) 14.03.05, 13:44
                                    a w jakie wzorki?
                                    • Gość: mm Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:49
                                      takie jakies kwiatkowate:-)))
                                      • ticoqp Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) 14.03.05, 13:56
                                        w kuktasy przypadkiem?:)
                                        • Gość: mm Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 14:01
                                          nie nie w kuktasy;-))))))))))))))))))))
                                          kwiatki i listki i takie tam esy floresy:-)))
                                    • mario2 Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) 14.03.05, 13:50
                                      ja chce kan-kanki :)
                                      • Gość: mm Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 13:52
                                        znaczy ponczoszki;-))?
                                        • mario2 Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) 14.03.05, 13:58
                                          jak zwal, tak zwal, byle dziurki nie byly za duze :)
                                          • Gość: mm Re: jakie panowie sobie zazyczą:-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 14:03
                                            Ty ale kan-kanki to sa takie gacie z falbankami do kolan...to bedziesz robił
                                            skok w gaciach na głoweie,powaliło Cię:-)))?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka