Dodaj do ulubionych

[TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków????

08.11.05, 10:51
Rozumiem, że można se raz czy dwa zaszaleć, ale pisać od rzeczy cały czas,
obrażać innych i wychwalać siebie, to nudne z deka jest i niesmaczne.
Obserwuj wątek
    • trzydziecha1 Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 10:52
      aaaaa bo Ty jeszcze nie przyzwyczajona jesteś ;DDDDD
      To stare licho :DDD
    • mamba30 Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 10:53
      migdał, ten typ tak ma... ciesz się, że nie jesteś w moim wieku, bo obrzuciłby
      Cie takim błotem, jak mało kto.... sięgnij do przegladarki i poczytaj sobie
      jego wpisy z końca 2004 i początku tego roku. Błe...
      • c.eastwood Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 10:55
        nie nudź cie tylo powiedzcie po co z tym czymś piszecie
        migdał to coś raz jest kobieta na pasach , innym razem anią 2005 czy ewą888.
        Jak nie wiesz to jest chora osoba, mocno uzależniona od netu, bo jest tu cały
        czas.
        • migdalek.niebieski Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 10:57
          Domyślam się że to chora osoba, ale męcząca też bardzo.Coś Ty się tak Kobiety
          czepił???? Nie lubicie się to ją olej i już.
          • c.eastwood Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 10:58
            to jest ta sama osoba
            • migdalek.niebieski Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 11:01
              Skąd takie wnioski?????
              • c.eastwood Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 11:02
                styl, chamstwo - tego się nie zmienia
                sztuczne zaiteresowania - podszywanie takie książkowe ( jak z podręcznika dla
                komiwojazerów )
                • migdalek.niebieski Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 11:05
                  Ja nie widzę podobieństwa...
                  • mamba30 Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 11:06
                    więc powiem ja - boski to nie kobieta i clint to nie mario. Wiem to.
                    • liwia_85 Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 11:07
                      no ale clintowi blizej do mario - wiekowo i programowo:))))) niz boskiemu do
                      kobiety :D
                      • mamba30 Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 11:08
                        liwia_85 napisała:

> no ale clintowi blizej do mario - wiekowo i programowo:))))) niz boskiemu do
                        > kobiety :D

clintowi daleko do mario, serio
                    • kobieta_na_pasach Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 11:10
                      mamba30 napisała:

> więc powiem ja - boski to nie kobieta i clint to nie mario. Wiem to.

ze boski to nie kobieta to widza wszyscy. kobieta tak glupie nie sa. no i
                      porownanie mario do clinta byloby dla tego pierwszego co najmniej obraźliwe:))
                  • kobieta_na_pasach Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 11:08
                    migdalek.niebieski napisała:

> Ja nie widzę podobieństwa...

blogoslawieni ci co nie widzieli a uwierzyli.:))))i clint wierzy wiec pojdzie
                    do nieba.
          • kobieta_na_pasach Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 11:07

> Domyślam się że to chora osoba, ale męcząca też bardzo.Coś Ty się tak Kobiety
            > czepił???? Nie lubicie się to ją olej i już.

z chorym sie nie dyskutuje Migdal tylko przytakuje.:)
            • boski.zawodowiec witaj kobieto, ponac ja to ty a ty to ja 08.11.05, 11:08

• kobieta_na_pasach Re: witaj kobieto, ponac ja to ty a ty to ja 08.11.05, 11:11
                boski.zawodowiec napisał:

>
                a skad mam wiedziec, jak nie zrobiles sobie wizytowki?
        • liwia_85 zazdrosniczek , hihi i sam niuzalezniony 08.11.05, 11:02
          a ja mysle ( a jestem osoba bardzo inteligentna i bystra) , ze nie masz racji
          co do rownania boski=kobieta, predzej bym powiedziala , ze Ty jestes mario-
          obydwaj jestescie nudni:)))))))))))))))
          • c.eastwood Re: zazdrosniczek , hihi i sam niuzalezniony 08.11.05, 11:03
            kogo obchodzi co myslisz?
            • liwia_85 Re: zazdrosniczek , hihi i sam niuzalezniony 08.11.05, 11:04
              to jest forum kretynku i wypowiadam swoje zdanie:)))nudziaaarz , aaaaaaaaaa
            • kobieta_na_pasach Re: zazdrosniczek , hihi i sam niuzalezniony 08.11.05, 11:12
              c.eastwood napisał:

> kogo obchodzi co myslisz?

mnie baranie.
            • kobieta_na_pasach jak moge cos woleć 08.11.05, 11:15
              to wole juz boskiego niz clinta. no,ale wg mnie to ta sama osoba.
              • c.eastwood Re: jak moge cos woleć 08.11.05, 11:24
                to dla mnie obraźliwe
      • migdalek.niebieski Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 10:56
        Spoko, zauważyłam już rochę jego mentalność, ciekawy to on nie jest, wiec
        oszczędzę sobie czytania jego wypocin. Kompleksy se tu przyszedł poleczyć. I
        ok, ale żenada to to że tak długo mu nic nie pomaga.
        • c.eastwood Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 10:56
          bo są różne stadia chorób :)
        • boski.zawodowiec dziecko ja tu ojciec założyciel jestem! 08.11.05, 10:57
          pisywałem tutaj jak ty jeszcze nie wiedizałas co to internet!
          • grogreg Re: dziecko ja tu ojciec założyciel jestem! 08.11.05, 11:00
            No to trzeba bedzie w skale twe oblicze wykuc.
    • boski.zawodowiec tez zauwazłym to samo i odeszłem stąd 08.11.05, 10:54

• grogreg Re: tez zauwazłym to samo i odeszłem stąd 08.11.05, 10:55
        Nieprawda , nie odeszles.
        • c.eastwood Re: tez zauwazłym to samo i odeszłem stąd 08.11.05, 10:56
          odeszedłeś może kobieto na pasach>?
          dno...
          • grogreg Re: tez zauwazłym to samo i odeszłem stąd 08.11.05, 10:57
            Troszku klarowniej?
        • boski.zawodowiec zaglądam raz w miesiącu, to duzo? 08.11.05, 10:56

• grogreg Re: zaglądam raz w miesiącu, to duzo? 08.11.05, 10:57
            Czesciej.
            • boski.zawodowiec nieprawda, owca by mogła to potwierdzić ale..... 08.11.05, 10:58
              niestety nie chce tego zrobić. Sam ja nawet o to prosiłem kilka razy.
              • grogreg Re: nieprawda, owca by mogła to potwierdzić ale.. 08.11.05, 11:00
                Co Owca moze potwierdzic? Ze zagladasz tu tylko raz w miesiacu?
                • boski.zawodowiec dokładnie to ze nie wchodze na to forum 08.11.05, 11:02
                  nie pisuje tutaj, nie czytam. Jedynie co odwiedzam od czasu do czasu to forum
                  świat.
                  • grogreg Re: dokładnie to ze nie wchodze na to forum 08.11.05, 11:04
                    A co ? Owca statystyki Ci prowadzi?
                    • boski.zawodowiec maas i owca maja w to wgląd, widzą statystyke 08.11.05, 11:06

• kasitza drogi migdalku, 08.11.05, 10:55
      nie zwracaj na niego uwagi. to najprostsza metoda. wszyscy wiedza, ze ma nie
      tak pod beretem
      :)
      • boski.zawodowiec turek pewnie brzydszy odemnie tak? 08.11.05, 10:57

• migdalek.niebieski Re: drogi migdalku, 08.11.05, 11:00
        ;)) to już wiem, ale po cholerę on tu przyłazi???? ciężko mu przecież z takimi
        zaburzeniami żyć, to zamiast się leczyć on tu widzi jakąś szansę dla siebie
        • kasitza Re: drogi migdalku, 08.11.05, 11:01
          on po prostu nie ma co robic. biedne dziecko.
          a popatrz na gore. ani slowem nie wymienialam, o kogo mi chodzi, ale wie, ze
          jest bubkiem, wiec od razu zareagowal.
          najwazniejsze, ze ma swiadomosc swych bledow.
          hehe
          • migdalek.niebieski Re: drogi migdalku, 08.11.05, 11:03
            ;))))i zaczął się tłumaczyć;)))) to już prawie połowa sukcesu;))))
        • boski.zawodowiec czy ty nie umiesz czytać? 08.11.05, 11:03
          ja tutaj pisywałem w 2001 roku wiec ja powinienem zapytac po co ty tutaj
          przyłazisz?
          • grogreg Re: czy ty nie umiesz czytać? 08.11.05, 11:05
            Ale, jak sam piszesz, odszedles.
            • boski.zawodowiec a to czy nie wolno juz wejśc godzine? 08.11.05, 11:07

• six_a Re: drogi migdalku, 08.11.05, 11:05
          co ma nie przychodzić, jak ludzie wątki całe mu poświęcają :)
          • migdalek.niebieski Re: drogi migdalku, 08.11.05, 11:07
            ;))) no masz rację;))) chociaż on sam sobie wywnioskował co o nim a co nie o
            nim;)))
          • mmagi nawet te które ponoc go nie lubią-))) 08.11.05, 11:13

• kobieta_na_pasach Re: drogi migdalku, 08.11.05, 11:16
            six_a napisała:

> co ma nie przychodzić, jak ludzie wątki całe mu poświęcają :)

masz na mysli clinta oczywiscie?
    • fajnaret Re: [TU] Dlaczego tu licho przynosi takich bubków 08.11.05, 11:04
      Zgadzam sie
    • edka-schizofredka Mamy demokracje a ona daje nam prawo 08.11.05, 11:05
      wolności głoszenia swoich poglądów - nawet jeśli nie są one w danym momencie
      popularne :)))))...
      Tak było, jest i będzie i nie zmienisz tego :)
      • c.eastwood edka , zęby bolą 08.11.05, 11:06
        ale banały walisz
        • edka-schizofredka to nie czytaj :) 08.11.05, 11:08

• migdalek.niebieski Re: Mamy demokracje a ona daje nam prawo 08.11.05, 11:09
        A już tak miło tu było..;)))) jak w dużej rodzinie się tu klimacik zrobił;)) a
        takie bubki próbują zepsuć takie miłe akcenty forumowe...
        • mmagi Re: Mamy demokracje a ona daje nam prawo 08.11.05, 11:11
          jak by tak było ,to by nikt w jego watki nie wchodził a tak to popatrz kto tam
          jest:>
        • liwia_85 Re: Mamy demokracje a ona daje nam prawo 08.11.05, 11:15
          no zaje.biscie milo bylo , tyle sie dzialo ciekawych rzeczy , tyle rozmow
          przeprowadzono pasjonujacych , nowe wspaniale osoby dolaczyly:)))np moja
          ulubienica dulce , o ktorej musze tu wspomniec :P tyle fantastycznych watkow
          zalozyl clint -pracowac nie moge tylko je czytuje calymi dniami:P
          i boski chce to wszystko zepsuc .oj dziecinada i zenada:( biedny migdalek ,
          boski jej szyki popsul
          • migdalek.niebieski Re: Mamy demokracje a ona daje nam prawo 08.11.05, 11:17
            Droga liwio;))) nie potrafisz czytać między wierszami;)) tyle Ci powiem;)))
            • lena_zet Re: Mamy demokracje a ona daje nam prawo 08.11.05, 11:18
              nie pisze się tyle ci powiem do liwii, tylko "tyle cipo wiem"
              • liwia_85 Re: Mamy demokracje a ona daje nam prawo 08.11.05, 11:19
                a do Ciebie inaczej ??? Miriam jestes? bo , ze jestes plaska jak deska to juz
                pisalas:D
                • lena_zet Re: Mamy demokracje a ona daje nam prawo 08.11.05, 11:21
                  cycuszki mam cudowne a tobie nic do nich, tyle cipo wiem.
                • kasitza Liwia to Boski, dawno juz wiadodmo. 08.11.05, 11:25

• boski.zawodowiec smieszna jesteś zono Tureckiego imigranta 08.11.05, 11:27
                    szkoda naprawde szkoda ze owca nie informuje na bieząco kto jakie nicki posiada.
                  • liwia_85 buahahahhahahah 08.11.05, 11:37
                    juz ktos o tym kiedys pisal , baaaaaaardzo smieszne:DDD ja jestem z Wawy
                    laluniu , co mozna sprawdzic w moich wpisach na innych forach , a boski podobno
                    z Krakowa . no i raczej jestes malo lotna skoro widzisz jakies podobienstwa w
                    naszych stylach wypowiedzi , hehe
              • kasitza Zloty anal goes to Lena!!!!!! 08.11.05, 11:24
                :)
                • liwia_85 Re: Zloty anal goes to Lena!!!!!! 08.11.05, 11:40
                  no na tym to sie akurat znasz :P
          • c.eastwood liwia 08.11.05, 11:25
            co ty pie..lisz?
            • liwia_85 Re: liwia 08.11.05, 11:47
              aaaaa tak sie rozpisalam bo nudno dzisiaj w pracy:)ale niedlugo znikam i juz
              nie bede komentowac Twoich blyskotliwych wypowiedzi:P
    • lena_zet Re:nie zgadzam się 08.11.05, 11:12
      pisujecie, że taki bubek ale pierwsze lecicie do jego wątku.Nie zmienię
      zdania.Dziękuję.
      • mmagi hihihi brawo Lenka:-) 08.11.05, 11:13

• migdalek.niebieski Re: hihihi brawo Lenka:-) 08.11.05, 11:15
          Ja dzisiaj pierwszy raz napisałam w jego wątku 3czy cztery posty. Bardziej
          zrobiłam to odruchowo bo się powiózł a wogóle nie miał czym. Nie chciałam z nim
          gadać.
          • lena_zet Re: hihihi brawo Lenka:-) 08.11.05, 11:17

> Ja dzisiaj pierwszy raz napisałam w jego wątku 3czy cztery posty. Bardziej
            > zrobiłam to odruchowo bo się powiózł a wogóle nie miał czym. Nie chciałam z
            nim
            >
            > gadać.

aha, nie chciałaś, ale to jest silniejsze od ciebie, nie?
            • migdalek.niebieski Re: hihihi brawo Lenka:-) 08.11.05, 11:20
              Przestń Lena, bo to ataki bez sensu. Uważasz mnie za jakąś opętaną czy coś to
              nie gadaj ze mną, ja nikogo nie obrażam, nie zaczepiam Cię, więc daruj sobie,
              bo to z deka niefajne wmawiać mi co chciałam a co nie. Bo to co chciałam to
              napisałam.
              • lena_zet Re: hihihi brawo Lenka:-) 08.11.05, 11:22
                ależ skąd, uważam cię za przesympatyczną i fajną dziewczynę, zwracam tylko
                uwagę na wątki personalne (bo że ten wątek taki jest to wiadomo).Lubię cię
                bardzo, poważnie.
                • boski.zawodowiec mysle ze ona mnie pragnie 08.11.05, 11:23

• mmagi no własnie a gdzie jest Owca???? 08.11.05, 11:24

• migdalek.niebieski Re: hihihi brawo Lenka:-) 08.11.05, 11:27
                  Chciałam tylko żeby się niektórzy wypowiedzieli na temat wzmożonego obrażania
                  się tu na forum przez osoby które robią to najczęściej i bez najmniejszego
                  nawet powodu. Ja rozumiem że po jakiejś sprzeczce można z kimś mieć trochę na
                  pieńku, że można nie lubić tej czy tej osoby, ale nie rozumiem dlaczego
                  niektórzy obrażają wszystkich dookoła. To jest moim zdaniem dno i chciałam to
                  powiedzieć.
                  • boski.zawodowiec kogo ja obraziłem? a ile mnie osób oraziło!!! 08.11.05, 11:28

• lena_zet Re: hihihi brawo Lenka:-) 08.11.05, 11:29
                    > niektórzy obrażają wszystkich dookoła. To jest moim zdaniem dno i chciałam to
                    > powiedzieć.

to wszyscy wiemy ;) dobra, już się nie sprzeczam.Lecę do wątku o kupie, bo to
                    mój ulubiony temat.
                    • migdalek.niebieski Re: hihihi brawo Lenka:-) 08.11.05, 11:32
                      ;)) Wy wiecie, ja niby też wiem ale to takie niesmaczne jest, że czasem to nie
                      mogę uwierzyć że się to po prostu takim niezrównoważonym osobom nie nudzi... bo
                      ile żesz można??? przecież są tylko jeszcze bardziej wpędzane w te swoje
                      niezdrowe kompleksy
                      • boski.zawodowiec Re: hihihi brawo Lenka:-) 08.11.05, 11:39
                        kompleksy to raczej u ciebie widać.
                        nawet boisz sie poakzać swoja twarz
      • boski.zawodowiec to poprostu ukryte podswiadome pragnienie 08.11.05, 11:13

• lena_zet Re: to poprostu ukryte podswiadome pragnienie 08.11.05, 11:13
          nie wiem, nie interesuje mnie to, ale wkurza mnie wredota.
      • mysliwy.z.kijem Re:nie zgadzam się 08.11.05, 11:20
        Moge cos dodac od siebie. 3/4 leci do jego watkow - tych glupich watkow wlasnie.
        A czasami boski potrafi rzucic jakims tematem ciekawym, ktory mimo iz na
        poczatku jest nieco tendencyjny potem potrafi sie nawet ciekawie rozwianc.
        • migdalek.niebieski Re:nie zgadzam się 08.11.05, 11:23
          Nie znam go na tyle, ale zauważyłam tylko że on do obrażania pierwszy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka