Dodaj do ulubionych

"samotne z wyboru" są poprostu niechciane

07.02.06, 00:25
Najczęsciej sa to niezbyt atrakcyjne damy ktore próbuja nadrabiac albo
kosmetykami ew. ciuchami albo w 70% przypadków wykształceniem.
Maja przerosniete ego i wydaje sie im ze sa stoworzone dla bogatych ,
przystojnych, inteligentnych super facetów a takich na swiecie raptem ponizej 1%.
Niestety nowoczesny i wyzej przezemnie opisany facet nie jest głupi. On sam
sobie wybierze to co mu sie podoba i napewno sie nie zainteresuję nachalną( a
takie własnie one są w stosunku do supermenów) kobieta ktora wiecznie mówi o
swej wysokiej wartości , poziomie, inteligencji i podkresla czego to ona nigdy
robic nie bedzie a co facet robić musi.
Ja takie spotykam kazdego dnia(nie mam na mysli randek) i te panie chocby co
robiły to i tak zupełnie nie potrafią wzbudzić mojego (i nie tylko)
zainteresowania nie mówiąc juz o zwyczajnym podnieceniu mnie.
Wydają sie nudne, kiepske w łózku,zdepresjonowane,udaja na siłe damy o
nienagannych manierach,widac tez po nich ze wszystkie dobra materialne jakie
posiadają sa na raty(pewnie jeszcze bym musiał to spłacać).
Jednym słowem te panie to jeden wielki odpychający koszmar, szanse to one mają
u 50-60 latków szukajacych przygód.
I to na tyle.

Obserwuj wątek
    • anusia202 Re: "samotne z wyboru" są poprostu niechciane 07.02.06, 00:28
      i co w związku z tym?
      • boski.zawodowiec jest to odpowiedz dla wątku"samotne z wyboru" 07.02.06, 00:29
        one tam szukają przyczyn a nie dostrzegają swej beznadziejności.
        • khaki3 ty tez jestes samotny! 07.02.06, 00:30
          wiec jestes beznadziejny! nadodatek z kompleksami bo innym je wmawiasz! no i
          wszystko sie wydalo!
          • boski.zawodowiec ja mam juz obiekt, teraz musze go tylko poderwać 07.02.06, 00:32
            warto tez dodac ze te "samotne z wyboru" przy niejw yglądają jak sprzątaczki z
            prowincji
            • khaki3 hahahaha wez przestan! 07.02.06, 00:34
              poderwac?hahahahahhaa widac,ze laska ciebie zlewa!i to tak zlewa,ze az jej
              brawo bede bila! ale pewnie juz niedlugo wymyslona miss boskiego zacznie palac
              do niego wieeeeeeeeelka miloscia;)
              • boski.zawodowiec boze daj aby płakała o mnie:) 07.02.06, 00:36
                kto wie moze juz płacze.
        • anusia202 Re: jest to odpowiedz dla wątku"samotne z wyboru" 07.02.06, 00:33
          skoro sa takie beznadziejne to chyba tym samym nie warte pisania o nich, nie
          zaobserwowales jakis ciekawszych rzeczy? :]
          • boski.zawodowiec one wszedzei starają sie dominować 07.02.06, 00:35
            wszedzie po forach, w biurach, na imprezach podkreslają swoją wyjątkowaść.
            Poprostu tego tamtu nie da sie juz ominąc wiec wg. mnie nalezy je uswiadamiać:)
            • anusia202 Re: one wszedzei starają sie dominować 07.02.06, 00:37
              no z całą pewnością wezmą pod uwagę Twoje spostrzezenia
              • boski.zawodowiec biorą bo w mojej obecności przestają o tym mówić:) 07.02.06, 00:45

• khaki3 Anusiu bo boski nic innego nie ma 07.02.06, 00:36
            do powiedzenia! on sam napisal ze wmawianie innym kompleksow jest powodem
            tego,ze osoba wmawiajaca te kompleksy sama je posiada. wiec logicznie myslac
            boski jest tak tragiczny( co wmawia innym foremkom) ze naprawde pozostaje sie
            tylko smiac z jego wymyslonej dziewczyny i z jego wymyslonej burzliwej kariery
            jako podrywacz,ahhh no i jego wymyslone bogactwo i jego wymyslony wozeczek (
            pewnie taki z supermarketu ale chopaczynka nie wie, ze nie wystarczy na
            kartonie napisac bmw i to juz jest bmw)
            • boski.zawodowiec kariera podrywacza? 07.02.06, 00:40
              to ze sie podobam praktycnzie kazdej nie zanczy ze jestem podrywaczem:)
              • khaki3 nie podobasz sie kazdej! 07.02.06, 00:41
                nawet praktycznie kazdej sie nie podobasz! jestes zwyklym, mdlym pieskiem na
                ktorego nikt nie zwraca uwagi! nie nie jestes atrakcyjny a ni fizycznie ani
                empirycznie! w ogole nie masz nic do zaoferowania! nie nie jestes boski jestes
                tragiczny!

i nie nie jestem zazdrosna nie nie ruszaja mnie twoje posty chyba ze do smiechu
                mnie ruszaja! czlowieku tutaj leja ze smiechu jak piszesz! smieja sie z ciebie
                bo jestes tragicznie guuuupi!
                • boski.zawodowiec ciesze sie ze lecisz na mnie ale........ 07.02.06, 00:46
                  wybacz nie szukam dziewczyny z internetu
                  • khaki3 hahahahahahahahahha 07.02.06, 00:47
                    nie schlebiaj sobie! ja na takie potwpry jak ty nie lece! ciebie by nawet pies
                    z kulawa noga by nie chcial! wez bo w tym momencie na wymioty mnie zbiera!
                    jestes na tyle mdly i zwyczajny ze szkoda by mi bylo zawracac sobie glowe czyms
                    tak odrazajacym jak ty! bleeeeeeeeeeeeh fuuuuuuuuuuuuuuj
                    • boski.zawodowiec to dlaczego tak biegasz za mną po forum? 07.02.06, 00:50
                      ja tak nie robie
                      • khaki3 bo jestes pajacem forumowym 07.02.06, 00:53
                        i twoje wymyslone historyjki rozbawiaja mnie do rozpuku! to jak marna komedia z
                        ktorej kazdy sie smieje!
                        • boski.zawodowiec och napewno:) 07.02.06, 00:58

• khaki3 jasne;p nie mogepowstrzymac sie od smiechu 07.02.06, 00:59
                            jak czytam co ty tam sobie znowu nie wymyslisz. klamczuszku forumowy
            • anusia202 Re: Anusiu bo boski nic innego nie ma 07.02.06, 00:40
              no coś tam ma...wyobraźnie np... to juz coś :D
              • khaki3 Re: Anusiu bo boski nic innego nie ma 07.02.06, 00:42
                i to jaka wyobraznie!!! wymysla sobie jakas miss i pierdzieli glupoty na forum!
    • dorianne.gray Re: "samotne z wyboru" są poprostu niechciane 07.02.06, 00:38
      Boski, pokażę Ci to z drugiej strony:
      Dojrzała, inteligentna kobieta na poziomie nie zwiąże się z byle kim, bo się po
      prostu zanudzi, a taki "związek" nie da jej satysfakcji. Gdzie tu miejsce na
      miłość?
      Samotne z wyboru są samotne, bo naprawdę trudno jest spotkać dojrzałego,
      inteligentnego mężczyznę na poziomie, wiem coś o tym. Lepiej się wcale nie
      wiązać. Długo byłam samotna z wyboru, póki nie spotkałam wreszcie tego kogoś,
      kogo pokochałam.
      Mam nadzieję, że faktycznie okażesz się kiedyś boski, ale nie dlatego, że sam
      siebie tak nazywasz, ale dlatego, że ktoś Ciebie tak nazwie. Powodzenia!
      (I nie bądź taki zgorzkniały, gdzieś tam musi być kobieta, która będzie dla
      Ciebie w sam raz ;) )
      • khaki3 Re: "samotne z wyboru" są poprostu niechciane 07.02.06, 00:40
        Doriane a teraz nazwie ciebie stara baba,ktorej nik nie chce.i ze juz nie jedna
        go boskim nazywala,i jeszcze inne dziwne jego wymyslone bzdety.nie tlumacz mu
        nic to taki pustostan.
      • boski.zawodowiec obecnie ją rozkochuje i staram sie poderwać 07.02.06, 00:44
        czytałem jakies wyniki badan z ktorych wynika ze 40% Polek ktore obecnie mają od
        30 do 40 lat zostanie starymi bezdzietnymi pannami z wyboru.
        Kto uwierzy ze chodzi tutaj o prawdziwą miłość:)))))
        Tutaj chodzi o pozycje partnera, o kase, o władze itp.
        Moze warto wreszcie przestać sciemiac i powiedzieć wprost ze kochacie forse:) Ja
        wiem ze wtedy was zaden bogaty facet nie zechce ale przynajmniej przestaniecie
        sei oszukiwać:)
        • khaki3 Re: obecnie ją rozkochuje i staram sie poderwać 07.02.06, 00:45
          taaak! wyczytales gdzies? hmm to dziwne bo pewnie i zrodla nie podasz. zreszta
          jak zwykle bo najp-ierw sypiesz statystykami a pozniej nawet tego udowodnic nie
          potrafisz. klamanie juz ci w krew weszlo!
        • dorianne.gray Re: obecnie ją rozkochuje i staram sie poderwać 07.02.06, 00:50
          Będę mówić za siebie.
          Nie mam jeszcze trzydziestki. Staropanieństwo i bezdzietność już mi raczej nie
          grożą ;) Kasę, jak Ty to nazywasz, mam, nie muszę szukać sponsora. Pozycje...
          hmmm, na tym forum o pozycjach się nie dyskutuje ;)
          Nie, ja zdecydowanie nie szukałam w parnerze kasy, władzy czy pozycji. Przykro
          mi, że tylko takie kobiety (dziewczynki?) spotykasz (w jakim Ty się biedaku
          towarzystwie obracasz?...)
          Ciekawa jestem ile masz lat, to by, jak sądzę, rzuciło trochę światła na to, co
          piszesz ;)
          • khaki3 Dorianne daruj sobie 07.02.06, 00:54
            zaraz Cie zwyzywa poobraza i jeszcze powie ze lecisz na niego albo ze jestes
            taka albo smaka
          • anusia202 Re: obecnie ją rozkochuje i staram sie poderwać 07.02.06, 00:55
            prowkuje was, glupoty plecie, a wy sie dajecie :) eee
            • dorianne.gray Re: obecnie ją rozkochuje i staram sie poderwać 07.02.06, 00:55
              Edukacji nigdy za wiele ;)
              • khaki3 Re: obecnie ją rozkochuje i staram sie poderwać 07.02.06, 00:56
                Kochane! Jakiej edukacji? Mozna sie posmiac, poczytac te jego wymyslone
                statystyki, jakies wymyslone dziewczyny, to co on wymysli to chyba bajko-pisarz
                by tak nie wykombinowal! takiego klamczucha to ja nigdy nie widzialam
                • dorianne.gray Re: obecnie ją rozkochuje i staram sie poderwać 07.02.06, 00:57
                  Dlatego pora na edukację... ;)
          • boski.zawodowiec 25 lat , prywatnie hodowca kilku tyś. trzody :) 07.02.06, 00:57
            kasa, pieniądze, forsa, władza, pozycja to wszystko jedno i to samo praktycznie:)
            Z takim podjesciem szybko sie przekonasz ze ci grozi staropanienstwo:)

Ja pamietam gdy rok temu kupiłem sobie prawie nowe BMW, najwiekszymi nazwijmy to
            blachociągami okazały sie własnie te super wykształcone.
            Przez kilka miesiecy obracałem dziewczyne studiującą prawo z adwokackiej rodziny.
            Ani im ferma trzody nie przeszkadzała , ani to ze nie skonczyłem prawa. Liczyło
            sie moje pochodzenie i to czy zarabiam czy tez nie:)
            • khaki3 to teraz wiem dlaczego tak swinia zajezdza 07.02.06, 00:58

• boski.zawodowiec ale nie tylko tucznikami sie zajmuje moja droga:) 07.02.06, 01:00

• khaki3 nie spoufalaj sie ze mna.wiem,ze na mnie lecisz 07.02.06, 01:02
                  ale ja nie szukam fantasty z neta.
                  • boski.zawodowiec to ty mnie zaczepiasz, nie pisz do mnie i tyle:) 07.02.06, 01:04

• khaki3 bede pisac! bo jzu dawno sie tak nie usmialam! 07.02.06, 01:05
                      nie widzialam w zyciu takiego fantasty jak ty. takiego bezczelnego klamcy! juz
                      dawno nie usmialam sie tak jak czytajac twoje wymyslone historyjki!
                      • boski.zawodowiec takie cwaniary jak ty jakoś boją sie pokazać:) 07.02.06, 01:06
                        ciekawe dlaczego gdy przyjdzie co do czego tak zwiewacie?
                        • khaki3 pokazac sie? 07.02.06, 01:09
                          sluchaj to ze twoje dziewczyny co to w oborze stoja i maja wymiona zamiast
                          piersi chetnie sie pokazuja nie znaczy ze wszystkie inne nie sa tak cudne jak
                          twoje mucki ukochane! ja ci nic nie musze udowadniac! pokazywac! tymbardziej
                          nie pisz ze lece na ciebie bo dla mnie jestes paskudztwem! wiec nie pocieszaj
                          sie! nie jestem taka plochliwa jak kozy ktore uciekaja bo sie pokazac nie chca!
                          choc gdybym w realu ciebie zobaczyla pewnie bym ze strachu przed paskudztwem
                          uciekala z histerycznym krzykiem!
                          • boski.zawodowiec u mine nie ma młuciek tylko lochy hodowlane:) 07.02.06, 01:11
                            albo po poprostu maciory:)
                            • khaki3 no to widac juz dlaczego taki boski jestes 07.02.06, 01:12
                              swinia ma w zwyczaju nawet smiecie przygarniac;)
            • dorianne.gray Re: 25 lat , prywatnie hodowca kilku tyś. trzody 07.02.06, 00:59
              Boski, jeśli to było do mnie, to chyba nie przeczytałeś (albo nie zrozumiałeś)
              mojego postu. Stąd prośba - weź go przeczytaj jeszcze raz, dokładniej... ;)
              • boski.zawodowiec przedstawiełm ci to swiatło:) 07.02.06, 01:04
                a czy miałem kometować reszte?
                Wiem ze gdzybym nawet w gumofilcach sie z toba spotkał to i tak byś mnie pokochała:)
                • khaki3 hahahahahahha ale optymista i fantasta 07.02.06, 01:04

• dorianne.gray Re: przedstawiełm ci to swiatło:) 07.02.06, 01:07
                  Ależ to niemożliwe, bo ja jestem monogamicznie zakochana w ojcu mojego dziecka,
                  odpadasz więc w przedbiegach ;)
                  Ale On jest inteligentny, dojrzały, ciepły, z poczuciem humoru - i jest po
                  prostu prawdziwym mężczyzną. Mało takich na świecie. Nie dziw się, że
                  wartościowe kobiety zamiast wiązać się z kolesiami z BMW, wolą poczekać... ;)
                  • boski.zawodowiec ze mna to by sie 3/4 kobiet z krakowa związało 07.02.06, 01:09
                    niestety nie mają szans bo jak ja sie juz zakocham to tylko jedna mi w głowie:)
                    • dorianne.gray Re: ze mna to by sie 3/4 kobiet z krakowa związał 07.02.06, 01:10
                      No to zakochaj się w końcu w którejś z wzajemnością i przestań przelewać żale
                      na forum, że żadna Cię nie chce ;)
                      • boski.zawodowiec no własnie sie zakochałem ale jest problem 07.02.06, 01:11
                        bo ona jest smiertelnie niesmiała:(
                        • dorianne.gray Re: no własnie sie zakochałem ale jest problem 07.02.06, 01:14
                          No to uważaj, żeby jej ta "śmiertelna" nieśmiałość nie zabiła ;)
                          Swoją drogą - taki z Ciebie kozak, a nie umiesz podejść do "śmiertelnie"
                          nieśmiałej dziewczyny?... :)
                          • boski.zawodowiec wiadac nie znasz męzczyzn za dobrze 07.02.06, 01:16
                            własnie to jest wyzwanie aby poderwać niesmiałą!!!
                            Dziwke poderwać nie trudno, w sumie to sama przyleci.
                            Samotną z wyboru tez nie trudno bo ona znowu zdesperowana.
                            Niesmiałą jednak trudno bo trzeba uwazac aby sie nie spłoszyła i nie uciekła:)
                            • dorianne.gray Re: wiadac nie znasz męzczyzn za dobrze 07.02.06, 01:17
                              Widać nadal nie czytasz ze zrozumieniem tego, co piszę ;)
                              Ależ ja właśnie o tym - jako boski zawodowiec (w podrywaniu, jak mniemam) nie
                              powinieneś mieć problemu z takim wyzwaniem :)
                              • boski.zawodowiec do tej pory sam byłem podrywany:) 07.02.06, 01:19
                                jak widac odbiło sie to negatwyanie na mnie bo jakoś nie wiem jak sie mam za nią
                                zabrać:(
                                • dorianne.gray Re: do tej pory sam byłem podrywany:) 07.02.06, 01:20
                                  Czy to znaczy, że to Twoje boskie zawodowstwo to mit?... No nie mów...
                                  :)
                                  Wpadnij do nas na korepetycje, mój M jest w tym naprawdę dobry ;)
                                  • boski.zawodowiec a czego to niby twoj M mnie ma uczyć? 07.02.06, 01:21

• dorianne.gray Re: a czego to niby twoj M mnie ma uczyć? 07.02.06, 01:24
                                      Ano tego, jak zabrać się za podrywanie kobiety - piszesz, że nie bardzo wiesz,
                                      jak to zrobić ;)
                                      • boski.zawodowiec w przypadku tej to i twoj M by nie wiedział 07.02.06, 01:25
                                        zapewniam cie:)
                                        • dorianne.gray Re: w przypadku tej to i twoj M by nie wiedział 07.02.06, 01:26
                                          Haha, ok, no to powodzenia, mam nadzieję, że Ci się uda i że się dziewczyna za
                                          Ciebie weźmie, bo już najwyższa pora ;)
                                          • boski.zawodowiec jej pozwolibym sie nawet wychłostać:) 07.02.06, 01:28
                                            ale być moze wąłsnie ta jej niesmiałośc mnie tak pociąga:)
                                            • dorianne.gray Re: jej pozwolibym sie nawet wychłostać:) 07.02.06, 01:30
                                              To najzupełniej oczywiste, ona na pewno nigdy Ci nie powie, "czego robić nie
                                              będzie, a co facet robić musi" ;)
                                              • boski.zawodowiec nie byłbym taki pewny tego 07.02.06, 01:33
                                                Codzienie widuje mnóstwo studentek i widze ze ona jest z jednej strony niesmiała
                                                a z drugiej bardzo silna.
                                                Mysle ze by mną niezle pomiatała:)
                                                • dorianne.gray Re: nie byłbym taki pewny tego 07.02.06, 01:34
                                                  Czego Ci z całego szczerego serca życzę ;)
                                                  Amen ;)
                                                  • boski.zawodowiec :) z tym ze jej bym pozwolił , innym nie 07.02.06, 01:35

• khaki3 hahahahahaha prosze cie wystarczy! 07.02.06, 01:10
                      ile mozesz zmyslac? ile jeszcze mozesz klamac? przeciez kazdy juz wie ze to
                      wszystko to bujda! no juz nie ponizaj sie!
            • anusia202 Re: 25 lat , prywatnie hodowca kilku tyś. trzody 07.02.06, 01:00
              no tez mi nowosc ze dosc znaczna czesc dzisiejszych dziewczyn/ kobiet leci na
              kase czy samochod, standard, ameryki nie odkryles.
              • boski.zawodowiec ale ktora sie do tego przyznaje? 07.02.06, 01:02
                te ktore sie przyznaja przez te samotne i "wykształcone" sa nazywane dziwkami!!!

Czy to sprawiedliwe?
                • anusia202 Re: ale ktora sie do tego przyznaje? 07.02.06, 01:03
                  taki świat
                  • boski.zawodowiec i wąłsnie trzeba zacząc edukować kto jest......... 07.02.06, 01:05
                    dziwką a kto nie.
                    Kto jest zakłamany i fałszywy a kto nie.
                    Kto jest warty uwagi a kto nie jest supełnie warty uwagi:)
                    • khaki3 WŁĄśnie? 07.02.06, 01:06
                      ih ty nasz entelygencie!francyja elegancyja!
                    • anusia202 Re: i wąłsnie trzeba zacząc edukować kto jest.... 07.02.06, 01:07
                      teorie względne
                      • boski.zawodowiec lepiej miec taką ktora mówi ze jest dziwką niz.... 07.02.06, 01:08
                        taką ktora nia jest ale sie nie przyznaje i jeszcze zyjąc za twoje poniza cie
                        mówiąc ze np. jesteś niedouczony:)
                        • anusia202 Re: lepiej miec taką ktora mówi ze jest dziwką ni 07.02.06, 01:10
                          to z doswiadczenia wnioski?
                          • zoe28 Re: lepiej miec taką ktora mówi ze jest dziwką ni 07.02.06, 01:12
                            Chyba wpadłam w jakąś bajkę on line :)
                            • khaki3 Zoe witaj w bajce boskiego amanta 07.02.06, 01:13
                              nigdzie wiecej nie spotkasz takiego mitomana jak on!
                              • zoe28 Re: Zoe witaj w bajce boskiego amanta 07.02.06, 01:14
                                :)))) bajka z tysiąca i jednej...nieprzespanej nocy chyba.
                                • khaki3 Re: Zoe witaj w bajce boskiego amanta 07.02.06, 01:16
                                  powiem Tobie tak: boski to mitoman, robi z siebie wielkiego amanta! jesli
                                  powiesz mu ,ze jest mdldy( bo jest) to napisze,ze jestes beznadziejna,
                                  paskudna, i napewno jakas niedowartosciowana, ze on nie zwrocilby na Ciebie
                                  uwagi nawet gdybys byla ostatnia kobieta na swiecie. To takie male
                                  wprowadzenie:) a teraz do rzeczy: milej zabawy:)
                                  • zoe28 Re: Zoe witaj w bajce boskiego amanta 07.02.06, 01:18
                                    Dzięki khaki :) szczerze mówiąc to już miałam okazję poczytywać (nie)boskiego
                                    wiele razy, i nie starszne mi jego mowy :) zabawny jest, to fakt i zawsze
                                    wywoływał na mojej twarzy uśmiech :)
                                    • boski.zawodowiec to twoja fota? 07.02.06, 01:19

• zoe28 Re: to twoja fota? 07.02.06, 01:20
                                        Nie, mojej wnuczki :)
                                        • boski.zawodowiec Re: to twoja fota? 07.02.06, 01:21
                                          brunetka a takie sie nie andają na partnerki zycia
                                          • zoe28 Re: to twoja fota? 07.02.06, 01:22
                                            Na szczęście to nie Twój problem :)))
                                            • boski.zawodowiec wąłsnie bo ja tylko blondynki kocham 07.02.06, 01:23
                                              z blondynką sie człowiek nie nudzi:)
                                              • zoe28 Re: wąłsnie bo ja tylko blondynki kocham 07.02.06, 01:24
                                                Ja Cię doskonale rozumiem, też wolę mężczyzn, przez duże M :)
                                                • boski.zawodowiec No ja wiem ze lubisz takich jak ja:) 07.02.06, 01:26
                                                  może sie przefarbuj:)
                                                  • khaki3 mowila mezczyzn przez duze M 07.02.06, 01:26
                                                    a nie mitomanow przez duze M
                                                  • zoe28 Re: No ja wiem ze lubisz takich jak ja:) 07.02.06, 01:27
                                                    heh, młody ja miałam na myśli mężczyzn, nie chłopców :) Ty naprawdę zabawny
                                                    jesteś :)
                                                  • boski.zawodowiec czy widzisz moje foto? 07.02.06, 01:28
                                                    fakt jestem bardzo meskim przystojnym chłopcem:)
                                                  • khaki3 Zoe nie patrz!Oslepniesz! 07.02.06, 01:30
                                                    wyglada jak pozbawiony meskosci dzieciak z mlekiem pod nosem! nie patrz!
                                                    staniesz sie aseksualna jak go zobaczysz!
                                                  • zoe28 Re: czy widzisz moje foto? 07.02.06, 01:33
                                                    Widziałam fotke, i...nadal nic, zupełnie nic. Chcesz żebym Cię oceniała ? nie
                                                    lubie tego robić, nie lubie szydzić z powłoki innych ludzi...to nie dla mnie
                                                    zabawa.
                                                  • boski.zawodowiec szydzić z piekna? czy to wogole mozliwe? 07.02.06, 01:34

• zoe28 Re: szydzić z piekna? czy to wogole mozliwe? 07.02.06, 01:35
                                                    Piekno to rzecz bardzo względna :)))
                                                  • boski.zawodowiec czy oby napewno? 07.02.06, 01:37
                                                    jest pewnien ustalony wzorzec piekna.
                                                    Widzać ludzi na ulicy widze ze są brzydsi odemnie.
                                                  • zoe28 Re: czy oby napewno? 07.02.06, 01:37
                                                    To już Twoja sprawa, Twój gust a o tym się nie dyskutuje
                                                  • boski.zawodowiec a niby dlaczego przystony mezczyzna ma.... 07.02.06, 01:38
                                                    miec wyrzuty sumenia ze inni są brzydcy?
                                                  • zoe28 Re: a niby dlaczego przystony mezczyzna ma.... 07.02.06, 01:40
                                                    A kto powiedział, że ma mieć wyrzuty sumienia. Niech sobie żyje ze swoją
                                                    świadomością, i niech zaznaje szczęścia z jej tytułu.
                                                  • boski.zawodowiec Re: a niby dlaczego przystony mezczyzna ma.... 07.02.06, 01:40
                                                    no własnie:)
                          • boski.zawodowiec no wójek mój takie cosik poderwał 07.02.06, 01:12

• anusia202 Re: no wójek mój takie cosik poderwał 07.02.06, 01:14
                              no wujki tak maja
                              • zoe28 Re: no wójek mój takie cosik poderwał 07.02.06, 01:15
                                że wpadają
                                • anusia202 Re: no wójek mój takie cosik poderwał 07.02.06, 01:16
                                  jak za duzo kasy maja :)
                                  • khaki3 Re: no wójek mój takie cosik poderwał 07.02.06, 01:16
                                    to kazdej daja
                                    • zoe28 Re: no wójek mój takie cosik poderwał 07.02.06, 01:19
                                      potem już nie mają
                                      • anusia202 Re: no wójek mój takie cosik poderwał 07.02.06, 01:20

> potem już nie mają

a alimenty czekają
                                        • zoe28 Re: no wójek mój takie cosik poderwał 07.02.06, 01:21
                                          poręczyciele kredyty spłacają
                                          • khaki3 Re: no wójek mój takie cosik poderwał 07.02.06, 01:23
                                            a wojkowi juz d..py nie daja ;)
                                            bo go dobrze znaja
                                          • anusia202 Re: no wójek mój takie cosik poderwał 07.02.06, 01:23

> poręczyciele kredyty spłacają

a wujki sie juz w grobach przewracają
                              • boski.zawodowiec nie czepiaj sie szczegółów 07.02.06, 01:17
                                w kazdy badz razie trzeba wam pokazywac kim jesteście:)
                                • anusia202 Re: nie czepiaj sie szczegółów 07.02.06, 01:19
                                  no trzeba trzeba
                                  • boski.zawodowiec Re: nie czepiaj sie szczegółów 07.02.06, 01:20
                                    no wiec przyznaj sie czy 15 mln zł by cie satysfakcjonowało czy te nie?
                                    • anusia202 Re: nie czepiaj sie szczegółów 07.02.06, 01:22
                                      po co? pieniadze to nieszczescie, jak zdazylam zaobserwowac ostatnio wśród
                                      swojej szanownej rodziny...
                                      • boski.zawodowiec liczą sie 3 rzeczy 07.02.06, 01:24
                                        pieniadze , rodzina, wygląd:)
                                        Niestety kto tego nie dostrzega jest wyjątkowo pustym człowiekim:)
                                        • khaki3 Re: liczą sie 3 rzeczy 07.02.06, 01:26
                                          hahahahahahhahaha

sam jestes pusty! a nie czekaj ty jestes biedny jak mysz koscielna, i nadodatek
                                          jestes zartem od Boga :p
                                        • anusia202 Re: liczą sie 3 rzeczy 07.02.06, 01:27
                                          no pustym to juz na pewno skarbie
                                          • boski.zawodowiec Re: liczą sie 3 rzeczy 07.02.06, 01:29
                                            skarbie?
                                            • anusia202 Re: liczą sie 3 rzeczy 07.02.06, 01:30
                                              boski.zawodowiec napisał:

> skarbie?
                                              pusty skarbie :(
                                              • boski.zawodowiec Platon i Arystoteles mysleli podobnie jak ja:) 07.02.06, 01:31

• dorianne.gray Re: Platon i Arystoteles mysleli podobnie jak ja: 07.02.06, 01:40
                                                  Oj, nie bluźnij... Poczytaj najpierw, jeśli nie Platona i Arystotelesa, to
                                                  chociaż o nich...
                                                  • boski.zawodowiec zapodac ci linka co mysleli o pieknych ludziach? 07.02.06, 01:41

• khaki3 o jeju! znowu zaczyna klamac! 07.02.06, 01:42
                                                    ty nawet nie wiesz kim byl Arystoteles!Pewnie ani jednego dziela jego nie
                                                    czytales!O Platonie nie wspomne!Bo to za ciezkie dla ciebie!
                                                  • dorianne.gray Re: zapodac ci linka co mysleli o pieknych ludzia 07.02.06, 01:44
                                                    :)
                                                    Cudowne jest to, co napisałeś :)
                                                    Nie, dzięki za linka, skonczyłam filozofię na uniwerku, myślę, że coś tam
                                                    jeszcze pamiętam... ;)
                                                  • khaki3 Dorianne 07.02.06, 01:45
                                                    Ale boski wie lepiej!on mi juz naobiecywal likni a co do czego to sie sianem
                                                    wykrecil.a zaraz pewnie i tak by napisal,ze filozofii to Ty w ogole nie
                                                    potrafisz.

A swoja droga gratuluje,skonczyc filozofie to trzeba miec glowe;)Szacunek!
                                                  • boski.zawodowiec dostałaś inny link w ktorym było 70IQ afrykanów 07.02.06, 01:46

• khaki3 ale ja chce ten o ktorym pisales! 07.02.06, 01:50
                                                    a nie ten ktory jest dostosowany do sytuacji ekonomicznej danego kraju!
                                                    pisales,ze francuzi ucza ciemnoskorych korzystac z toalet, ze to sa najglupsi
                                                    ludzie na swiecie. ja nie chce linku do wiadomosci o tym,ze w najubozszym
                                                    kontynecie sa ludzie niewyksztalceni. bo ja o tym wiem.jak maja sie ksztalcic
                                                    jesli nie maja dostepu do szkoly? to proste i logiczne. tylko widzisz poza
                                                    afrykanczykami sa ludzie,ktorzy maja swoje korzenie z afryki a mieszkaja w
                                                    innych krajach od kilkuset lat. wiec taki link mnie nie zadowala.
                                                    stwierdzam ,ze jestes klamca, wymysliles sobie cos i uroiles. nie jestes w
                                                    stanie potwierdzic wlasnych slow zrodlem! pisales przeciez ze to juz bylo na
                                                    forum! a znalazles mi artyk. a nie rozmowe na ten temat. wiec jestes klamca i
                                                    oszustem! o czym tu rozmawiac z takim mitomanem? potwierdziles kolejne
                                                    przypuszczenia klamiesz jak z nut!
                                                  • boski.zawodowiec nie napisałem ze sa głupkami 07.02.06, 01:52
                                                    a artukułu nie jestem w stanie znaleść bo czytałem go dość dawno temu.
                                                  • khaki3 klamiesz! 07.02.06, 01:53
                                                    pisales,ze byl omawiany na forum! i, ze jest w archiwum! nie wykrecaj sie
                                                    sianem! jestes klamca! nazwales ich glupkami, hmm moze nawet gorzej! zastanow
                                                    sie co piszesz! poprosze o link do zrodla z ktorego podajesz,ze sa glupkami, ze
                                                    ucza ich korzystac z toalet! poprosze o link ktory (jak twierdzisz) jest w
                                                    archiwum forum! poszukaj to nic trudnego! dowodnij,ze nie jestes klamca!
                                                  • khaki3 Afrykanow?Nowe nazewnictwo? 07.02.06, 02:13
                                                    jak messja? ojczyzna ma imie! a ty wymyslasz afrykanow! brao brao peugot nowa
                                                    marka auta! a co! jak szalec to szalec!
                                                  • boski.zawodowiec czy jesteś tego pewna? 07.02.06, 01:46
                                                    Paton i Arystoteles pisali ze piekno jest dobrem, wartością.
                                                    Piekno to atrybut boskości moja droga:)
                                                  • dorianne.gray Re: czy jesteś tego pewna? 07.02.06, 01:48
                                                    Grzesiu, pogłębiaj swoją wiedzę, będę trzymać za Ciebie kciuki - pamiętaj,
                                                    wiedza to światło, niech Ci oświetla drogę :)
                                                    Sięgnij też czasem po jakąś ksiązkę, nie tylko do netu :)
                                                  • boski.zawodowiec ale to nie z netu:) to z tygodnika kupionego w.... 07.02.06, 01:49
                                                    kiosku:)
                                                  • khaki3 hahahahaha wow! 07.02.06, 01:51
                                                    to dopiero lektura! po co czytac wybitne dziela Platona?Po co meczyc sie z
                                                    Arystotelesem? skoro mozna tygodnik w kiosku kupic :D Dorianne po co
                                                    studiowalas filozofie?trzeba bylo tygodniki kupowac!
                                                  • dorianne.gray Re: ale to nie z netu:) to z tygodnika kupionego 07.02.06, 01:52
                                                    Z tygodnika?...
                                                    Och, to jeszcze gorzej... Książki, Grzesiu, książki! :)
                                                  • boski.zawodowiec zapewne jeszcze z ksiązki napisanej w PRLu:) 07.02.06, 01:54
                                                    Moja droga wierze ze skonczyłas studia ale wiem tez ze albo nie interesowałaś
                                                    sie nimi za abrdzo albo maiłąs kiepskiego wykładowce:)
                                                    www.wprost.pl/ar/?O=86450
                                                    znajdz sobie sama:)
                                                  • khaki3 o no pewnie! teraz to wina ustroju! 07.02.06, 01:56
                                                    i jeszcze glupia jestes Dorianne bo wykladowca byl glupi! a boski sam konczyl(
                                                    podobno) wybiny uniwerek! tam tez pewnie byli glupi wykladowcy!sam zapomnial,ze
                                                    jest komunistycznym dzieckiem! o prosze jak sie szybko zapomina to co
                                                    niewygodne.
                                                  • boski.zawodowiec czyli my sie znamy:) 07.02.06, 01:57
                                                    jaki miałaś nick wczesniej? Miej jaja i przyzna sie
                                                  • khaki3 boj sie Boga! 07.02.06, 01:58
                                                    ja nawet ciebie nie chce znac! a elementarna wiedze o historii mam! i zastanow
                                                    sie nad tym co piszesz,bo juz kiedys mi wypominales swoja wybitna uczelnie!
                                                    klamczuchu jeden!
                                                  • boski.zawodowiec bo skonczyłem UJ, było ciezko ale skonczyłem 07.02.06, 02:00

• khaki3 chyba skonczyles zwiedzac UJ:) 07.02.06, 02:00

• dorianne.gray Re: zapewne jeszcze z ksiązki napisanej w PRLu:) 07.02.06, 02:03
                                                    Mój drogi, studia skończyłam zaledwie 5 lat temu, więc nie były to książki z
                                                    PRL-u, wykładowców miałam bodaj najlepszych w tym kraju :)
                                                    Po czym wnosisz, że było odwrotnie? :)
                                                    Platon i Arystoteles różnili się między sobą w wielu sprawach, nie można
                                                    wrzucać ich do jednego worka. Poza tym Platon cenił sobie chłopców (jeśli
                                                    wiesz, co mam na myśli), mam nadzieję, że ten fakt Cię do jego poglądów nie
                                                    zniechęci - nawet jeśli odnosisz je li i jedynie do wyglądu... ;)
                                                    W jednym, jak widzę, obaj są Tobie bliscy - nie masz za grosz szacunku do
                                                    kobiet :) Ale oni żyli w starożytnych Atenach, a Ty we współczesnej Polsce :)
                                                  • boski.zawodowiec ja wiem jakie były kanony wychowacze w 07.02.06, 02:06
                                                    starozytnych atenach(ciekawe czy ty weisz moja droga:))!!!
                                                    Podaj uczelnie kotku jaką skonczyłas:)
                                                  • dorianne.gray Re: ja wiem jakie były kanony wychowacze w 07.02.06, 02:13
                                                    Boski, ta "dyskusja" staje sie żenująca :) Piszesz do mnie "kotku", a ja nawet
                                                    blondynką nie jestem ;)
                                                    Doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, że wiem, jakie były "kanony
                                                    wychowawcze" - i wiem też, że nie ma to żadnego związku z dotychczasowym
                                                    tematem rozmowy :) Chcesz się popisywać, popisuj się przed tą nieśmiałą
                                                    dziewczyną, którą masz na oku ;)
                                                    Nie będę podawała ani nazwy uczelni, ani swojego adresu, bo w internecie lubię
                                                    anonimowość. Nie wiem, co by to mogło Ci powiedzieć, bo przecież nie
                                                    orientujesz się, jaki jest poziom nauczania w poszczególnych instytutach
                                                    filozofii w kraju :)
                                                    Dobranoc, kochani, idę spać, dla mojego maluszka to już zdecydowanie zbyt późna
                                                    pora.
                                                    Grzesiu - do książek! ;)
                                                  • zoe28 Re: ja wiem jakie były kanony wychowacze w 07.02.06, 02:17
                                                    Dobranoc dorianne, dobranoc khaki, i na mnie przyszła już pora :)
                                                    Młody, obyś przetarł kiedyś zaropiałe od snu oczka :)
                                                  • boski.zawodowiec sama wchodzisz na tamat co robił Platon 07.02.06, 02:18
                                                    Sama zaczełaś pisać wiec ja dokonczyłem ze tam powszechne były zwyczajne gwałty
                                                    na młodych chłopcach.
                                                    Ja tam nie szanuje jego jako osoby tylko to co mu sie udało napisać.
                                                    Generalnie uwazam ze trzeba być mocno skrzywionym aby taki kierunek sobie wybrać:)
                                                    Widze tez ze chyba jednak nie była to za dobra uczelnia:)
                                                  • anusia202 Re: czy jesteś tego pewna? 07.02.06, 01:51
                                                    nie plec glupot boski bo to juz coraz zabawniejsze sie staje. swoja droga
                                                    moglbys sie juz tak nie kompromitowac z tym Platonem
                                                  • boski.zawodowiec same sie kompromitujecie!!! 07.02.06, 01:53
                                                    niby wykształcone a w rzeczywostosci chyba przesiedizałyście w ławach i tyle
                                                  • zoe28 Re: same sie kompromitujecie!!! 07.02.06, 01:54
                                                    Oj młody, jak Ty usilnie prowokujesz :) śmieszny jesteś :)
                                                  • boski.zawodowiec stwierdzam fakty:) 07.02.06, 01:55
                                                    nie jesteście ani wykształcone ani atrakcyjne:)
                                                    zwykłe osiedlowe "dziewuchy"