Dodaj do ulubionych

Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo

IP: 213.134.144.* 28.05.10, 12:57
Witam
czy ktos juz kupił tam mieszkanie?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Zdesperowany Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.10, 19:04
      Tak - ja!
      • Gość: wow Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 29.05.10, 08:55
        a gdzie co i jak i za ile?juz zakupiłes?
        • Gość: zdesperowana Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.10, 19:37
          nie-nie ja
      • Gość: r Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 79.173.32.* 04.01.11, 15:02
        witam,a co z odbiorem naszych mieszkan?
    • Gość: wow Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.10, 19:38
      a ja nie
      • Gość: reno Re: Nowa Inwestre.noycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.play-internet.pl 14.06.12, 04:46
        Od najblizszej soboty tj 16-06-2012 w godzinach 8-10 osbywac sie beda co tydzien spotkania z kierownikiem. Serdecznie zapraszam
    • Gość: wow-wow Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.10, 19:38
      reklama
      • Gość: wow Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 07.06.10, 09:31
        czego niby?normalny pytanie
    • kubim111 Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo 06.06.10, 16:08
      dom.gratka.pl/tresc/402-8257687-wielkopolskie-skorzewo.html#62efa953872aa769,1
      • Gość: r Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.173.21.181.tesatnet.pl 08.08.10, 14:32
        Witam ja zakupiłem w bloku nr 3.Pozdrawiam
    • Gość: r Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.173.21.181.tesatnet.pl 08.08.10, 14:27
      witam ja zakupiłem w bloku nr 3. pozdrawiam
      • Gość: r Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.173.21.181.tesatnet.pl 29.08.10, 13:49
        czy ktos był w środku w bloku nr 2 i 3 jest tyle wody ze masakra
        • Gość: w Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 30.08.10, 08:09
          hej no ja byłem a woda wiem ale to przez to ze jak lalo byly okna
          otwarte i zawiało,ale luzik w innych juz nie ma tego.po zatym przez
          dziury kominowe wlatuje
          • kijas321 Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo 31.08.10, 19:39
            Wiecie może czym będą wykończone bloki bo według wizualizacji, miało
            to być drewno w górnej cześci budynku, jednak pani z biura sprzedaży
            powiedziala że to się zmienilo ale nie wiedziała na co.
            • Gość: r Zielarskie Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 01.09.10, 08:12
              witam według wizualizacji w gornej czesci nie ma byc drewna,ma byc
              tylko tynk,a nizej drewno
              • kijas321 Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo 01.09.10, 09:18
                Przepraszam. Dobrze myślalem źle napisałem :). Chodzi o dół w
                drewnie podobno ze względu n koszty nie będzie tego, a bez tego
                takie byle jakie te bloki kurcze.
                • Gość: r Zielarskie Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 01.09.10, 09:30
                  a jaki blok wogole ?w jakim bloku zakupione M
                  • kijas321 Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo 01.09.10, 11:02
                    Nie kupiłem tam jeszcze mieszkania, narazie zarezerwowałem i się
                    zastanawiam czy kupić teraz czy poczekać na drugi etap i zobaczyć
                    jak wykończą i zrobią pierwszy etap.
                    • Gość: w Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 01.09.10, 11:12
                      a ma byc drugi etap?
                      • kijas321 Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo 05.09.10, 09:26
                        tak ma być 2 etap. Czy wiadomo czy klatki schodowe będą wypłytkowane, bo według opisu jaki
                        dostałem do umowy to schody - wylewka betonowa, troche by to dziwne było bo nie spotkalem
                        się aby deweloper nie zrobił klatek schodowych :/
                        • Gość: r Zielarskie Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 08.09.10, 13:38
                          konkurencja widze sie udziela
    • Gość: w Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 01.09.10, 09:34
      to normalnie powinni zwrócic czesc kasiory,bo gdyby nagle
      stwierdzili ze załoza cos drozszego to pewnie odrazu nass by
      obciazyli a tak?te bloki miały urok z tym drewnem a tak;/
      • Gość: marian Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.icpnet.pl 12.09.10, 09:22
        odnosnie drewna: blok nr 1 zamiast drewna ma połozony kolor -zółto smietankowy;/
        <rusztowanie zdjete wiec z drewnem chyba trzeba sie pozegnac...> mogli chociaz dac ciemniejszy kolor:(
        • Gość: r Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.173.21.181.tesatnet.pl 13.09.10, 18:27
          witam,ma ktoś może zdjęcia budynku 1
          • Gość: lokator Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 22.09.10, 10:18
            Ostatnio widzialem ze juz papu klada na dachu:)Budynek 1 na moze z zewn.skonczony bo rusztowanie zdjete
            • Gość: r Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.173.21.181.tesatnet.pl 22.09.10, 13:34
              ale kolorek niezaciekawy co?a miała być imitacja drewna i co!!!!logiczne ze pajo zrobi cie w jajo!!!!
              • Gość: rrr Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 22.09.10, 15:54
                mi tam kolor az tak nie wadzi bo mam druie pietro-chociaz nie powiem drewno masakrycznie dobrze by to wygladało,ale cóz kolor taki troche mdły.Kto gdzie pokupował z Was M?
        • Gość: papcio Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 06.10.10, 08:30
          balustrady juz przyjechaly do pierwszego budynku -drzwi wejsciowe załozone wiec on bedzie pewnie pierwszy oddany-inne prace w toku-uszczelniane dachy i osuszane-widzialem ze juz rury kłada.pozdrawiam
          • Gość: blok 3 Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 46.112.145.* 27.10.10, 11:21
            Z tego co wiem inwestycję mają oddawać w całości a nie poszczegolnymi blokami. Musimy wiec czekac na wszystko! Drewna faktycznie nie widac...a szkoda, mąż wkurzony ! Ja mam mieszkanko w B3 ale jak bylam w srodku to na scianach byla wilgoc ! Klatki na razie wygladaja masakra, mam nadzieje ze jednak te plytki beda??? Mnie bardzo interesuje ewentualne opoznienie..choc podobno takowego nie maja. Wiecie cos wiecej na temat tej inwestycji??? Piszcie :)
            • Gość: r Zielarskie Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 27.10.10, 11:26
              witaj wiec tak ja mam budynek drugi ten wielki lekko zagiety i juz klada rury od wydy i oznaczyli gdzie jakie grzejniki-wilgoc owsze była ale juz jest papa na dachu i ładnie schnie-moje juz ladnie sie wysuszyło a mam ostatnie pietro,klatka bedzie w płytkach a drewna nie bedzie -koszty:(jesli mrozy nie nadejda termin sie utrzyma i jest szansa na oddawanie budynkami,ja jestem praktycznie co tydzien w weekend z zona i prace widac -powoli ida ale ida.pozdro
              • Gość: blok 3 Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 46.113.14.* 27.10.10, 15:26
                Dzieki za odpowiedz :) Mysle jednak ze mrozy nadejda i bedzie kiepsko z naszym terminem :) Ale skoro mowisz ze jest szansa ze beda oddawac etapami to nie jest źle, bo nasz 2/3 wspolny blok idzie dosyc ladnie :) jak wsio bedzie wykonczone to zacznie wygladac przyjemniej :) chociaz przyznam szczerze ze martwia mnie komentarze na inych forach, dotyczace jakosci wykonywanych przez dewelopera prac...że niby na bagnach, sciany pekaja, w domach wilgoc, kiepski dojazd do Poznania...
                • Gość: r Zielarskie Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 27.10.10, 15:37
                  komentarze robi konkurencja-spoko ja sie nie przejmuje,pełno moich znajomych miesszka z budynkach Pajo-w tym na Plewiskach.Bagnach?ciekawe gdzie tu masz bagna to primo jeden,sciana pelnie nawet jak dasz 9tys za metr tylko dlatego ze przez pierwszy rok dom osiada,wilgoc-w tej inwestycji to bedzie wyjatkowy pech jesli ktos bedzie miec wilgoc gdyyz sciany sa betonowe-pełne-troche inna technologia a jesli bywałas na budowe jak robili fundamenty to widac izolacje-w domu mam gdzie fotki jak co:)dojazd do Poznania?kazdy kto wybiera M w Plewiskach wybiera sam dojazd-mozena mieszkac w centrum a nie na peryferiach-mnie to nie raz a osiedle mi sie poprostu podoba juz od paeru lat.no fajnie ze ten sam blok,ja ostatnia klatka.pozdrawiam
                  • Gość: blok 3 Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.10, 23:03
                    A ja chyba obok :) Mi tez sie osiedle bardzo podoba i jak z mezem zobaczylismy je po raz pierwszy od razu chcielismy tutaj kupic mieszkanko:) Spokoj i cisza - teraz mieszkamy w centrum Poznania i juz nie mozemy doczekac sie wyprowadzki:) Mam nadzieje ze sasiedzi beda spoko i razem stworzymy fajna atmosfere:) W koncu jako wspolnota musimy sie dogadywac i "dopiescic" wszystko razem. Wystarczy ze teraz mamy wariatke za sciana :) Sympatyczne wscipskie malzenstwo ;) Slyszalam ze na naszym osiedlu ma byc kosciol i nowy market. A na jakiejs stronce Komornik są też inne informacje dot.Plewisk i ich zagospodarowania...musze poszukac:)
                    • Gość: r Zielarskie Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 28.10.10, 08:15
                      Kościół i market?nic mi nie wiadomo,o utwardzaniu dróg wiem z www.plewiska.pl/mapy/mapa-budowy-drog-w-plewiskach no siasiedzi tez bym chcial zeby byli ok,ale nigdy nie wie sie tego.jak znajdziesz info o markecie prosze pokaz linka-chetnie poczytam.pozdro
                      • Gość: blok 3 Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.10, 11:16
                        Hej, o tym markecie czytałam już jakiś czas temu ale nie pamiętam gdzie i nie mogłam znaleźć linka.. z resztą to było chyba jakieś forum gdzie mieszkańcy osiedla wypowiadali się, "że są podobno takie plany". Więc to raczej nic pewnego. A jak znam życie to taka inwestycja powstanie i tak nie wcześniej jak za kilka lat:) - tak jak nasza ulica ;) Pomieszkamy zobaczymy :)
                        A jeśli chodzi o mieszkańców to marzy mi się...aby każdy dbał o ten nasz kącik, np. żeby pieski nie robiły na każdym kawałku zieleni czy na chodnikach (chociaż sami mamy psa i dla mnie nie ma problemu żeby odejść gdzieś dalej czy posprzątać), żeby wokół była ładna zieleń itp. Bo jak czytałam na tych moich ukochanych forach wypowiedzi lokatorów innych ulic na naszym osiedlu to jakaś tragedia - mają takie problemy że powinni się już dawno stąd wyprowadzić (np. że ktoś parkuje tyłem a nie przodem czy rano skrobie sobie szyby w autku a jemu to przeszkadza). Takie osoby wcześniej mieszkały chyba na jakimś totalnym odludziu... Uważam więc że warto dbać ale nie spędzać życia na ciągłym obserwowaniu co kto źle zrobił...
                • Gość: K. Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 46.112.35.* 15.11.10, 16:30
                  Witajcie sąsiedzi!
                  Mnie najbardziej martwią tory kolejowe, szum nadjeżdżającego pociągu jest spoko, ale to, że one tam gwiżdżą/trąbią czy jak kolwiek to nazwać -to może być uporczywe, a to ruchliwa trasa....
                  Wiem że garaże mają działać jak ekrany wygłuszające, ps. są już fundamenty pod garaże.
                  • Gość: MM Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 78.133.226.* 06.12.10, 10:19
                    Jeśli chodzi o tę inwestycję: pajo.pl/oferta_sprzedazy2.php?inwestycja=15
                    (bo nie wiem, czy o niej mowa), to obserwuję ja przez cały czas bo mieszkam niedaleko. Też w "miasteczku Pajo".
                    Szczerze się zdziwiłem, gdy zobaczyłem, że budowana jest z betonu. Tak jak dawniej wielka płyta. Za to szybko im to poszło.
                    Ale jak któregoś dnia podszedłem bliżej na spacer, to się przeraziłem. Nie dość że w dużej bliskości torów kolejowych (pociągi jeżdżą często, a gwiżdżą wtedy, gdy młodzież siedzi na torach - to ich ulubiona rozrywka), to na dodatek między blokami a torami idzie linia wysokiego napięcia. Masakra normalnie. I to w tej cenie...
                    • Gość: quick Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 06.12.10, 10:25
                      a widze anty reklama-to nie pierwsza inwestycja blisko torów,a zreszta co to ma przeszkadzac,po paru dniach wogole nie słychac pociagów.plyta fakt-juz kiedys tak robili ale troche czasy sie zmieniły-co za tym idzie technologia tez.co do dzieciaków na torach-jak długa tam jestem nie widzialem ani razu.a wysokie napiecie-jakbys człowieczku zagłebil sie dokladniej w temat tego wysokiego napiecia to bedziesz -a moze juz wiesz ze ta siec za jakis czas przenosza-ale to jeszcze troche.pozdrawiam
                      • Gość: MM Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 78.133.226.* 06.12.10, 11:26
                        jakbyś człowieczku przeszedł się tam na żywca to zobaczyłbyś odległość od torów. Jest naprawdę blisko. Pokaż mi inną inwestycję w Plewiskach tak blisko torów. Każda jest oddzielona albo polem, albo parkingiem, albo...
                        Co do dzieciaków- teraz już nie ma, bo jest zimno. Ale latem często z okna obserwowałem siedzących na torach. Zwłaszcza w okolicach mostu nad Plewianką.
                        Co do linii wysokiego napięcia, jakby przenieśli to też bym się ucieszył. Ale na razie nic się na to nie zapowiada.
                        To w założeniu nie miała być anty reklama, jeśli tak wyszło, to sorry, że taka jest prawda.
                        • Gość: quick Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 06.12.10, 12:11
                          spoko:)
                          byłem tam na budowie nie raz i wiem ze sa blisko,spojrz na budowe bodajze Szałwiowa Koperkowa-oddziela ich tylko parking a na tej inwestycji beda garaze ktore tez zasłonia tory;)
                          zreszta da sie zyc przy torach-niektorzy zyja w centrum jak tramwaj zasuwa pod oknem i jest ok,wiec nie ma co sie przepychac słowami.
                          pozdrawiam
                      • Gość: Marcin Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.11, 18:36
                        A wiadomo kiedy dokladnie ta linia bedzie przeniesiona i gdzie? Czy gdzies w internecie znajde na ten temat informacje? Ja nosze sie z zamiarem kupna mieszkania w budynku nr 2.
            • Gość: mieszkaniec Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 46.113.194.* 09.11.10, 09:36
              czy ktos wie co nowego na naszym osiedlu? rusza sie cos? ostatnio bylem miesiac temu, niestety mam troche za daleko zeby tam zagladac czesciej. pozdrawiam
              • Gość: rrr Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 09.11.10, 10:20
                robia robia -byłem jakies 15 dni temu rury i przylacza juz robia w jedynce i dwojce wiec w miare oki-balkony maja balustrtady wiec calkiem to wyglada-szkoda tego drewna tylko
                • Gość: mieszkaniec Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 46.113.194.* 09.11.10, 14:32
                  dziekuje za odpowiedz ! a wiecie moze co z reszta blokow?? kiedy beda oddawac ?
                  • Gość: rrr Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 25.11.10, 08:18
                    ostatnio byłem na budowie i zapowiada sie dosc obiecujaco-pierwszy budynek prawie skonczony,rury i przylacza robiaw kolejnych,krawezniki kłada pod chodniki do budynków plus zarys ulicy jest zrobiony i cos dzieje sie w kwestii parkingów...czesc moze zdaza w tym roku-reszzta sukcesywnie pozniej
            • Gość: bezdomna Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.10, 18:58
              hej, jakieś nowości w świecie naszej budowy?:) ktoś coś wie nowego? jestem ciakawa kiedy zaczną oddawać nam nasze chatki, może coś wymyślą i w grudniu nici? bo chyba nie wszystkie bloki idą równo?
              • Gość: gil Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 27.12.10, 11:28
                mieszkania maja byc oddawane budynkami pod koniec stycznia-mrozy blokuja zakonczenie
              • Gość: r Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 79.173.32.* 28.12.10, 20:42
                • Gość: likuś Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 04.01.11, 15:53
                  słyszalem ze koniec stycznia
    • inspektor_budowlany Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo 28.12.10, 21:15
      CHCESZ KUPIĆ - KUPIŁEŚ MIESZKANIE LUB DOM W POZNANIU OD DEWELOPERA.
      NIE WIESZ JAK SPRAWDZIĆ STANDARD - JAKOŚĆ WYKONANIA DOMU, A DEWELOPER WZYWA DO ODBIORU.
      POPROŚ O POMOC INSPEKTORA Z UPRAWNIENIAMI BUDOWLANYMI I PROFESJONALNYMI NARZĘDZIAMI, KTÓRY WYSZUKA USTERKI, NIEDORÓBKI. OCENI DOM ZGODNIE Z POLSKIMI NORMAMI ORAZ STANDARDEM TECHNICZNO-MATERIAŁOWYM DEWELOPERA.

ZADBAJ O ODPOWIEDNIĄ JAKOŚĆ I WARTOŚĆ SWOJEGO MIESZKANIA.
      ZA NIEWIELKIE PIENIĄDZE OSZCZĘDZASZ TYSIĄCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Umów się już teraz aby zarezerwować termin przeglądu.

tel. 784 930 185
      e-mail: biuro@borabud.pl
      www.odbiormieszkaniapoznan.pl
      • Gość: :) os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystkich IP: 213.134.144.* 29.12.10, 12:41
        www.epoznan.pl/news-news-22705-Bedzie_nowa_Grunwaldzka
        • Gość: q Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: 213.134.144.* 31.12.10, 08:42
          Pewnie was to zainteresuje ale gmina wstepna nazwe ulicy podała-ul.Prof.Jana Kozlowskiego.pozdr

Szczesliwego Nowego Roku
        • mmiga Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk 03.01.11, 13:35
          To jest chyba jedna z najgorszych decyzji dla ulicy Grunwaldzkiej i dalszych okolic. Gdyby komuś chciało się analizować, to pewnie doszedłby do wniosku, że na 10 samochodów jadących Grunwaldzką od centrum ok. 2-3 skręca w Malwową. Reszta wali prosto na Plewiska i Gołuski. Podobnie sprawa wygląda od Plewisk - większość skręca w Malwową. Dwa pasy do Malwowej spowodują, że odcinek od Malwowej do przejazdu będzie się dwa razy szybciej korkował. Nieposzerzanie Malwowej spowoduje, że ona też się będzie korkowała...
          Trzy wiadukty? Gdzie oni chcą to zrobić? Zamiast jednego nad torami... Bez sensu...
          • Gość: mieszkaniec Re: os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 12.01.11, 15:40
            i jak tam?ktos był ostatnio na budowie?dzis dzwonilem to uslyzszałem tylko- NIE PREDZEJ NIZ LUTY!a wy cos usłyszeliscie-widzieliscie-aha słysząłem ze grzejniki zakladaja.pozdro
            • Gość: mieszkanka Re: os.Zielarskie-Pajo IP: 94.254.140.* 16.01.11, 10:06
              No ja usłyszałam że DOBRZE BĘDZIE jak oddadzą w lutym ! Jak byłam ostatnio na budowie - dookoła dalej bałagan (do środka nie można juz wejść bo pozamykane), a robotnicy siedzieli sobie, kilku się kręciło dookoła (była sobota). Z daleka widziałam ze w B1 ściany już chyba gotowe, robotnicy byli w środku więc pewnie coś dłubali - nie wiem co z resztą... Jak teraz wszystkiego nie zrobią to kiedy? Mrozy na razie minęły. Mam nadzieję że jednak przynajmniej początek lutego jest jak najbardziej możliwy... A z ciekawości..z kim kontaktujecie się w sprawie terminu ? Pozdrawiam.
              • Gość: Corsarz Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.icpnet.pl 16.01.11, 17:25
                Bloki robione przez Pajo na ul.Żabikowskiej miały być oddawane od października do końca listopada, a nadal nie widać końca i nikt nic nie wie o terminie więc u Was nie liczyłbym na luty...
                Budynki stoją gotowe od jesieni ale nadal nie ma prądu :(
                • Gość: mieszkaniec Re: os.Zielarskie-Pajo IP: 213.134.144.* 17.01.11, 11:24
                  witam
                  wiec budynki koncza-grzejniki montuja,drzwi wejsciowe tez,prad juz jest w sumie od dawna,teraaz gonia puki cieplo.Odbiory na poczatek lutego podobno,ale ktoz to wie.jedno co martwi-to dla włascicieli mieszkan z tarasamie-nie bedzie typowej przedzialki tylko balustrada do wysoksci murka-troche bezsensu,ale ja wtedy zamierzem zabudowac sobie wyzej.
                  • Gość: gość Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.icpnet.pl 23.01.11, 22:53
                    Pajo ODRADZAM !!!
                    Zadzwońcie do biura i zapytajcie o termin oddania nowych inwestycji - nikt nic nie wie
                    • Gość: gość Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.icpnet.pl 31.01.11, 12:57
                      Informacja z wczoraj jest tak ,że budynki będą oddawane od połowy lutego .
                      • Gość: gosc 1 Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.biofarm.pl 31.01.11, 13:29
                        informacja z Niedzieli?jak to mozliwe;)
                        • Gość: gość Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.icpnet.pl 02.02.11, 12:06
                          z poniedziałku pomyliłam się:).Mąż dzwonił w poniedziałek i taką otrzymał odpowiedź.pozdrawiam
                          • Gość: gosc 1 Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.biofarm.pl 02.02.11, 12:17
                            hej
                            no to prawdopodobne ze tak zaczna oddawac,ale to roznie bywa-wiem ze prad i inea jest i grzejniki.Słyszałem ze ta inwestycja idzie w miare najlepiej i bez problemow.opoznienia sa ale pogoda - tu nie ma mocnych wiec zobaczymy

• Gość: r Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.173.32.85.tesatnet.pl 02.02.11, 13:05
                              witam ,byłem na budowie 1.02 w bloku 2 i 3 zakładali piece do cenrtalnego,szykuja droge dojazdowa(kostka)co do terminu oddania mieszkan to mysle ze nie predzej jak w marcu.
                              • Gość: gosc 1 Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.biofarm.pl 02.02.11, 13:07
                                skoro piece to szybciej-bo mozliwe ze beda oddawac budynkami,ale nie wiemy jak to pojdzie,moze oodadza w marcu-krotka zima i cieplej - osusza sie :)
                                • Gość: Tomek Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.11, 00:24
                                  Hej,
                                  Trafiłem na tą inwestycję poszukując mieszkania w okolicach Poznania. Szczerze mówiąc spodobała mi się bo lokalizacja ekstra, ceny sensowne i fajne mieszkania. Mi najbardziej odpowiada to na 2 piętrze ( 60 m2) z sporym(bodajże 27,5 m2) tarasem. Ale mam kilka watpliwości, pytań. Dzisiaj byłem tam z zewnątrz zerknąć jak to wygląda. Cały czas trwa budowa. Podejrzewam, ze jeszcze z 2 miesiące. Co sądzicie o tej linii wysokiego (średniego?) napięcia, która idzie za osiedlem? W którym miejscu w mieszkaniach są ulokowane piece? Macie pomysł jak szybko komunikacją miejską dotrzeć do Poznania? (Wydaje mi sie, żę kawałek od osiedla jest linia mpk 77).
                                  • Gość: gosc Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.biofarm.pl 07.02.11, 08:03

z tego co wiem nie ma juz mieszkan wolnych.tarasowe zesżły na pniu.piece w łazienkach.
                                    • Gość: Maverick Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.02.11, 19:01
                                      Witam. Czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa odbioru mieszkań? Chodzi mi o to czy będą oddawane sykcesywnie poszczególne bloki czy od razu całe osiedle. I w jakim stopniu zaawansowania są poszczególne budynki i reszta- parking, dojścia do budynków itd.. Pozdrawiam.
                                      • Gość: SKARBEK Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.11, 12:43
                                        Witam

Dzisiaj byliśmy odbierać mieszkanie o godzinie 8:30 w budynek nr 3, wstrzymaliśmy się z odbiorem jeszcze do przyszłego tygodnia, może będzie już założona woda i prąd na razie jeszcze nie ma(w pierwszym też chyba nie ma). Droga jest w trakcie budowy. Chodnik jest wzdłuż bloków oraz przy pierwszym(budynek nr 1) i drugim bloku (budynek2,3) dalej nie widziałem. Przy pierwszym i drugim bloku równają grunt.

Pozdrawiam
                                        SKARBEK
                                        • Gość: gosc 1 Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.biofarm.pl 11.02.11, 13:15
                                          Wstrzymalicie sie ale w mieszkaniu bylliscie?jak to sie prezentuje?sami zadzwonili?czy domofony juz sa?
                                          • Gość: SKARBEK Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.11, 14:25
                                            Tak, byliśmy w mieszkaniu, i stwierdziliśmy że jeszcze nie czas….:D. W mieszkaniach nie ma pozakładanych domofonów ale po za tym, to chyba jest wszystko, gniazdka, kocioł gazowy, grzejniki, kratki wentylacyjne. Nie zwróciłem uwagi czy jest domofon wejściowy do bloku. A mieszkanie prezentuje ok. Trzeba dzwonić do kierowniczki budowy.

Pozdrawiam
                                            Skarbek
                                            • Gość: gosc 1 Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.biofarm.pl 11.02.11, 14:31
                                              a czy powiedziala jak z woda i gazem i pradem?jak to ma wygladac i za ile niby ma to byc gotowe?
                                              czyli na protokole zdawczo-odbiorczym wypisaliscie co jest nie tak czy odrazu stwierdziliscie ze nie bierzecie w taki mstanie?
                                              • Gość: SKARBEK Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.11, 14:49
                                                Gaz: podpisuje sie z gazownią umowę i po 2 dniach montują licznik i podłączają,
                                                Prąd: podłączany bedzie stopniowo, nie potrafiła powiedzieć kiedy,
                                                woda: nie wiem kiedy?
                                                Nie było protokołu, wiem że w 1 budynku już kilka osób odebrało mieszkania.
                                        • Gość: Maverick Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.02.11, 14:52
                                          Dzięki Skarbek za odpowiedź. A jaka była Twoja reakcja na ściany, zamierzasz je gipsować czy nadają się od razu do malowania? I jeszcze odnośnie parapetów, są jakiekolwiek?
                                          Pozdrawiam.
                                          • Gość: gosc 1 Re: os.Zielarskie-Pajo IP: *.biofarm.pl 11.02.11, 14:55
                                            z tego co wiem jak chcesz farbe matowa to bez szpachlowania,parapety widzialem ze sa,czyyli woda nie wiadomo,a prad wogole juz ejst pociagniety?
                                          • Gość: SKARBEK Re: os.Zielarskie-Pajo IP: 95.108.70.* 13.02.11, 19:23
                                            Sorki że dopiero odpisuje. Sypialni to na pewno nie będziemy malować, a salon to się jeszcze zobaczy. Ściany są gładkie, ale nie super gładkie. Wiem od kierowniczki, że ściany przed malowaniem trzeba jeszcze zagruntować. A co do parapetów, to na szczęście są.

Pozdrawiam
                                            Skarbek
                                  • Gość: Marcin Miga Re: os.Zielarskie-Pajo IP: 78.133.226.* 11.02.11, 16:53
                                    Co do lini wysokiego (średniego) napięcia, to już kiedyś w tym wątku pisałem o niej (jako MMM) - wg mnie NIE-DO-PRZY-JĘ-CIA. I niech sobie inni twierdzą, że będzie pod ziemią itp. Na razie nie jest. Lokalizacja też jak dla mnie jest za blisko torów (trasa Berlin - Warszawa, więc często kursują pociągi).
                                    Mieszkam kawałek dalej (w 'miasteczku Pajo') - budowę widzę codziennie.
                                    Ja najszybciej dotrzeć do centrum Poznania? Z Zielarskiej to Lubczykową do Kminkowej (jakieś 7 minut), potem na północ w stronę Poznania i miedzą przez pole do torów (jakieś 10 minut). Wzdłuż torów jest droga. i teraz szybka decyzja: albo pociąg (ok. 10 minut +3.20 PLN) i jesteś w centrum, albo 77 (ok. 30 minut) i jesteś w centrum, albo jeszcze 15 minut pieszo do pętli i 13 (jakieś 20 minut) i jesteś w centrum. Oczywiście jeśli nie ma korków (dotyczy głównie 77)

pozdrawiaMM
                                    PS. Miedzą przez pole wiąże się z zabłoceniem butów (zwłaszcza teraz)
        • Gość: SKARBEK Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: 95.108.70.* 13.02.11, 19:29
          CZY KTOŚ JUŻ ODEBRAŁ MIESZKANIE NA ZIELARSKIM I W KTÓRYM BUDYNKU.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam
          Skarbek
          • Gość: gosc 1 Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.biofarm.pl 14.02.11, 08:06
            co do odbiorów to sie nadal czeka na kontaktem,nie wiadomo czy planowo budynkami oddaja czy jak?
            • Gość: Skarbek Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.11, 08:16
              Witam
              Budynki oddają po kolei od pierwszego, z pominięciem ostatniego który jest jeszcze nie ocieplony...
              • Gość: ja Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.play-internet.pl 14.02.11, 10:49
                a no nie oddajaa blokami bo niektórzy już podobno w 3 odebrali. w 1 rowniez. brakuje jeszcze wody i pradu - dzisiaj sie dowiedzialam ze to moze kwestia ok dwoch tygodni. ja tam bede chyba codziennie dzwonila bo co chwile inna informacje podaja ;p
                • Gość: hmm Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.biofarm.pl 14.02.11, 11:01
                  tak czytam i jak mozna bez pradu i wody odebrac mieszkanie-a gdzie tu remotn zaczać?????????????
                  • Gość: ja Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.play-internet.pl 14.02.11, 19:28
                    nie wiem dokładnie czy wody czy gazu... ale prądu nie ma. też nie wiem jak można tak remontować ale nie wnikam. może ściany malują...nie wiem. ja się jednak tak nie zdecyduję. bo i co mi po takim mieszkaniu. a potem jeszcze może będzie problem z podłączeniem. a jeżeli to na prawdę (choć wątpię) kwestia 2 tyg.to nie widzę pośpiechu. a mam pytanie - czy bierzecie kogoś do odbioru mieszkania? tzn.jakiegoś "znawcę"..?
                    • Gość: pluszz Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 14.02.11, 21:45
                      przeczytajcie sobie forum komorniki etap 2 to zobaczycie ile czekamy na prąd.lepiej nie odbierajcie bez przyłączy ,ja czekam na prąd od pażdziernika.
                      • Gość: SKARBEK Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 08:47
                        Mam pytanie czy mieliście problemy z licznikami czy z przyłączem do osiedla???
                        • Gość: pluszz Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 15.02.11, 11:06
                          Problem był z przyłączeniem osiedla. Od października tylko słyszeliśmy że za dwa tygodnie będzie prąd, mamy luty i dopiero dziś ma być on podłączony do mieszkań. Szkoda gadać, my odebraliśmy bez przyłączy i teraz wg. PAJO nie należy nam się wydanie kary umownej za niedotrzymanie terminu. Gdyby nie ściemniali z tym prądem napewno bym nie odebrał!!
                          • Gość: P. Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 18.02.11, 15:11
                            Witam . Czy ktoś odebrał już mieszkanie? brak wody i prądu raczej nie zachęca do odbioru ,ale podobno już odbierają mieszkańcy (blok nr.1)? Dziś dzwoniłam i kierowniczka budowy nie wie jeszcze kiedy będą dostarczone liczniki .Przekazała ,że w przyszłym tygodniu powinny być jakieś konkretne informacje na ten temat..hmm
                            • Gość: r Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.32.85.tesatnet.pl 21.02.11, 15:34
                              Witam.Pajo nie ma podpisanych umów z energetyką w sprawie liczników dzwoniłem do pana z Enei w Komornikach.Jak tylko podpiszą umowy energetyka będzie zakładać liczniki tylko że Pajo nie potrafi odpowiedzieć kiedy podpiszą te umowy.
                              • Gość: a. Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 22.02.11, 11:22
                                Drodzy przyszli mieszkańcy ,czy ktoś zdecydował się na odbiór mieszkania ? Jak napisał r. te nie podpisane umowy w sprawie liczników nie zachęcają raczej do odbioru ...ale podobno ludzie odbierają chociaż nie wiem czy to prawda . Pajo podobno udostępnia własny prąd po godzinie 16tej.
                                • Gość: gość Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.onninen.pl 22.02.11, 15:30
                                  witam.Czy ktoś wie czy pajo mam juz odbiory przyłączy oraz pozwolenie na użytkowanie lokalu? Bez tego po odebraniu nie podpiszemy aktów notarialnych .
                                  • Gość: Mieszkaniec Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 22.02.11, 19:02
                                    ja czekam az bedzie wsjo gotowe,bez pradu nie odbieram-ci co odebrali moze biora M na wynajem i czas ich goni.ja czekam az bedzie wsjo gotowe-az tak mi sie nie pali.pozdrawiam
                                  • Gość: r Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.32.85.tesatnet.pl 23.02.11, 10:28
                                    Odbiory przyłączy są zrobione, energetyka czeka tylko na podpisanie umów w sprawie liczników.Po podpisaniu umów to kwestia tygodnia i liczniki będą podłączone.A jeśli chodzi o pozwolenie na użytkowanie lokalu to nic mi nie wiadomo.
                                    • Gość: a. Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 23.02.11, 11:48
                                      Niestety nie są zrobione jeszcze odbiory ,wszystko ma być niby na dniach ...dotyczy to również gazu , gdyby ktoś chciał na chwile obecną podpisać umowę z gazownią o podłączenie gazu to na swój koszt ,bo Pajo nie ma załatwionych formalności z gazownią.

Mam pytanko do r. skąd pewność ,że są odbiory zrobione?pozdrawiam
                                      • Gość: r Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.32.85.tesatnet.pl 23.02.11, 14:37
                                        Witam.Odbiory są zrobione ,rozmawiałem z panem z Enei w Komornikach.
                                        • Gość: ja Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.11, 15:34
                                          Co nam z odbiorów skoro nic nie jest podłączone :/ Taką mam informację z dziś... musi być na plusie i już. A jak będzie na plusie to powiedzą że musi być upał ;p a jak będzie upał to powiedzą że na śnieg czekają ;)
                                          • Gość: a. Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 28.02.11, 16:51
                                            Dokładnie . taką samą informacje uzyskałam ,jakoś tydzień temu nie chodziło o mrozy tylko ,że czekają na dostawę liczników. pozdrawiam
                                            • Gość: zyzol Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 05.03.11, 17:42
                                              Witam
                                              Byłem na budowie,wszystko ładnie idzie<mimo ze spre juz opoznienie>jedno z czym teraz czekamy to odkażenie kanalizy chlorem,ktory musi być w niej 24h czyli musza być dodatnie temperatury.Oby szybko sie takie pojawiły.widziałem ze ludzie juz robia w mieszkaniach-prad po 16 udostępnia Pajo,jedyne to wody nie ma.Mam nadzieje, ze na dniach M oddadza i do roboty.
                                              • Gość: gość Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 06.03.11, 11:33
                                                Witam . nie tylko wody nie ma ale prądu również to raczej nie tylko czekamy na odkażenie kanaliz . Dziwi mnie,że ludzie decydują się na odbiór mieszkań bez prądu ,wody i gazu .
                                                • Gość: zyzol Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 11.03.11, 19:40
                                                  Juz odbierac mozna-wszystko jest podłaczone.Nareszcie
                                                  • Gość: Maverick Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.03.11, 09:42
                                                    To co napisałeś tyczy się wszystkich budynków czy tylko pierwszego?
                                                  • Gość: zyzol Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 12.03.11, 10:10
                                                    witam
                                                    z tego co mi wiadomo,do konca miesiaca wszystkie budynki maja byc oddane z wyjatkiem dwoch ostatnich,budynki 1 -mozna odbiera,2-mozna odbierac -to napewno kolejne -myśle że mozna dzwonić w celu upewnienia się.wiem, że liczniki są montowane a co za tym idzie,można działać
                                                  • Gość: Maverick Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.03.11, 22:22
                                                    Ja właśnie mam mieszkanie w jednym z tych dwóch ostatnich budynków (konkretnie w ósmym), masz może jakieś informacje odnośnie terminu oddania tychże, ewentualnie o stadium zaawansowania. Pozdrawiam.
                                                  • Gość: zyzol Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 13.03.11, 14:05
                                                    będąc nie dawno widzialem,ze dopiero steropian położyli na ostatnim bydynku<ten taki dziwny>i część tynku juz jest.co do odbioru nie słyszałem na kiedy czas,ale kontakt z Pajo może wiele wyjasnić.Powodzenia
                                                  • Gość: Maverick Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.03.11, 14:29
                                                    "kontakt z Pajo może wiele wyjasnić" - tego to bym wcale taki pewny nie był ;). Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
                                                  • Gość: r Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.1.197.tesatnet.pl 16.03.11, 22:44
                                                    Witam.Czy ktoś może odebrał mieszkanie w bloku nr.3 i może potwierdzić czy są założone liczniki od prądu,czy jest woda i gaz? Co wiadomo na temat odbioru budowlanego?
                                                  • Gość: SKARBEK Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: 95.108.70.* 17.03.11, 07:50
                                                    Witam

My odebraliśmy mieszkanie w B3M6 prąd i woda już są od początku tygodnia. A jeżeli chodzi o gaz to kierowniczka ma wywiesić kartki od kiedy będzie można się zgłosić do gazowni podpisać umowę, podobno jeszcze w tym tygodniu. Dla jasności woda i prąd załatwia Pajo a gaz sami sobie załatwiamy z gazownią po przygotowaniu dokumentów przez Pajo.

Pozd.
                                                  • Gość: r Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.1.197.tesatnet.pl 17.03.11, 16:37
                                                    A co z odbiorem budowlanym? Słyszałem że dopiero złożyli dokumenty.
                                                  • Gość: zyzol Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 17.03.11, 20:09
                                                    wiem ze gaz juz jest-majac odbior mozna juz podpisac umowe z gazownia,a odbiór budowlany?podobno ma być na dniach-co przyspieszy akt notarialny.
                                                  • Gość: e Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 09:35
                                                    Ja mam mieszkanie w B3 - już odebrałam. Prąd jest - wystarczy zadzwonić do elektryka żeby przyszedł i włączył bo ma klucze - kwestia pół godziny. Zakłada kostki i wszystko sprawdza. Ja mam już prąd w mieszkaniu. Gaz jest podłączony - trzeba jechać do gazowni podpisać umowę i umówić się na założenie liczników - czeka się kilka dni. Od wczoraj można już jechać do gazowni bo pajo przekazało im dokumenty. Wody nie ma - próbka jest w sanepidzie, ale dowiedziałam się że byc może puszczą wodę z informacją że nie ma badań więc nie można pić... Bloki 7 i 8 na 100% będą do odbioru do końca miesiąca - informacja z PAJO i od kierownika budowy.
                                                    Nasza ulica to już oficjalnie prof. Jana Kozłowskiego - miała być Rumiankowa :((((
                                                  • Gość: Maverick Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.03.11, 22:14
                                                    Witam. Czy ma ktoś informację jak ma się sprawa z blokiem nr 8? Wszystkie media są podłączone? Pozdrawiam.
                                                  • Gość: on Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 22.04.11, 00:29
                                                    Czy wszyskie mieszkania w B3 juz sa sprzedane?

ma ktos info czy est cos wolnego jeszcze?

• Gość: an Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 23.04.11, 07:29
                                                    na gratce widzialem:)
                                                  • Gość: MiS Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.12.243.tesatnet.pl 02.05.11, 18:35
                                                    Witam,
                                                    Czy są tutaj na forum osoby które posiadają mieszkania w bloku numer 9 ? ;-)

Pzdr.
                                                  • Gość: Sławek Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.12.243.tesatnet.pl 08.05.11, 17:28
                                                    Witam wszystkich, mam pytanko czy ktoś z I etapu oś. Zielarskiego podpisał już akt notarialny ?
                                                    Dziękuję za odpowiedzi......
                                                  • Gość: Zyzol Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 08.05.11, 21:20
                                                    niestety nie:(
                                                  • Gość: Sławek Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.ip.netia.com.pl 09.05.11, 13:13
                                                    a wiadome kiedy będą podpisywane ?
                                                  • sylwiabe85 Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk 27.05.11, 09:00
                                                    witam własnie z męzem kupilismy mieszkanie na os zielarskim ale w drugim etapie niestety czekamy do czerwca 2012:((( chcialabym sie dowiedziec czy ustaliliscie cos z wspolnota mieszkaniowa jakas kwote.pozdrawiam wszystkich przyszlych sasiadow:)))
                                                  • Gość: zyzol Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 03.06.11, 20:16
                                                    czy ktos musiał powiekszać otwory na drzwi,bo moje nie pasuja?
                                                  • Gość: sylwiab85 Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 16.06.11, 10:31
                                                    nikt nic nie pisze czy wszyscy juz odebrali mieszkania??jest ok??pozdrawiam
                                                  • Gość: Gość Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.12.243.tesatnet.pl 20.06.11, 19:43
                                                    pewnie wszyscy zajęci planowaniem, malowaniem ;-) albo jeszcze nikt nie ma netu ;-)
                                                  • Gość: gosc Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 21.06.11, 17:33
                                                    prace prace,ale net juz jest;)
                                                  • Gość: gość Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.12.243.tesatnet.pl 21.06.11, 19:01
                                                    a który budynek ?
                                                    i jak początki ?
                                                    mieszkacie już ?

pzdr.
                                                  • Gość: Przyszły Mieszkani Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.12.243.tesatnet.pl 21.06.11, 19:50
                                                    Witam,
                                                    Mam pytanko dotyczące GAZU.....
                                                    Jak wchodzi się do mieszkania to rozumiem że go nie ma i trzeba podpisać umowę z gazownia (tak wyczytałem), no to czy to coś kosztuje ? jeśli tak to jaki to koszt ?

Pozdrawiam
                                                  • Gość: sylwiab85 Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 21.06.11, 20:40
                                                    witam a na kiedy mieliscie odbior mieszkan a kiedy odebraliscie??czytałam ze duzo problemow.my mamy termin na czerwiec 2012 II etap i boimy sie ze nie dotrzymaja terminu.pozdrawiam przyszlych sasiadow:))
                                                  • Gość: gość Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 22.06.11, 11:47
                                                    Nic nie kosztuje. Jedziesz do gazowni z papierami jakie dostaniesz od developera (odbiór instalacji w budynku itp.) i podpisujesz umowę, a później przyjeżdżają założyć liczniki i to wszystko. Od tego momentu możesz już tylko płakać przy płaceniu faktur :-))
                                                  • Gość: Przyszły Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.ip.netia.com.pl 22.06.11, 14:54
                                                    dzięki wielkie za odpowiedź dotyczącą Gazu
                                                  • Gość: gosc Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 22.06.11, 20:12
                                                    4 dni od podpisania umowy załaczyli licznik,potem umowic sie na odpalenie pieca za free-praktycznie na nastepny dzien facet byl:)
                                                    juz kilka lokali zamieszkanych jesy\t
                                                  • Gość: gość Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.12.243.tesatnet.pl 25.06.11, 12:27
                                                    mam pytanko niedługo tam zamieszkamy z żoną i planujemy wszystko ale zapomnieliśmy wymierzyć drzwi do sypialni i łazienki..... czy wszyscy maja takie same wymiary a jeśli tak to czy podał by ktoś te wymiary ?

dzieki
                                                  • Gość: Mavercik Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.07.11, 16:30
                                                    Witam.
                                                    Ma ktoś jakieś jnformacje na temat wspólnoty mieszkaniowej- kiedy planują ją zawiązać? I drugie pytanie, jak ma być rozwiązana kwestia skrzynek pocztowych- kto ma się tym zająć?
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • Gość: gość Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.12.243.tesatnet.pl 04.07.11, 19:53
                                                    a ja mam pytanie ale coś widzę nowi sąsiedzi nie bardzo pomagają ;-)
                                                    co do wspólnoty słyszałem że we wrześniu ma się zawiązać, tak mówił Właściciel od którego My kupowaliśmy......
                                                  • Gość: gosc Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 04.07.11, 22:15
                                                    siema my juz mieszkamy:)o wspolnocie nic nie słyszałem a skrzynki-no jak bedzie wspolnota.ludziska zapowiadaja sie ympatycznie.pozdrawiam
                                                  • Gość: gosc Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 05.07.11, 08:19
                                                    mam pytanko co do garazy wiecie cos kiedy odbior bo mial byc na 30 czerwca a tu ani widu ani slychu.pozdrawiam
                                                  • Gość: gosc Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 05.07.11, 09:01
                                                    czy ktos kupil mieszkanie w nowym etapie odbior 2012??
                                                  • Gość: kijas Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.play-internet.pl 11.07.11, 13:54
                                                    Witam,
                                                    Ja kupiłem mieszkanie w drugim etapie w bloku nr 8 tym co już stoi. Odbiór kwiecień 2012 ale róźnie to z Pajo bywa ;)
                                                  • Gość: sylwiab85 Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 11.07.11, 17:43
                                                    to witam sąsiada my kupilismy w bloku nr5:))odbior mamy na czerwiec i tez mamy nadzieje ze bedzie na czas ale jak czytalam na forum moze byc kiepsko,ale zobaczymy.pozdrawiam goraco:)))
                                                  • Gość: kijas Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.play-internet.pl 13.07.11, 14:23
                                                    Witam, trzeba mieć nadzieje ze dadzą rade na czas. Drugi etap szybciej im idzie niż pierwszy mieszkam teraz na kminkowej i codziennie tam spaceruje i porównując to idą znacznie szybciej niż z pierwszym etapem, ale oczywiście teraz najgorsze wykańczanie w środku i tu może im iść gorzej :). Jedno mnie tylko zastanawia czy miejsce na śmieci ma wyglądać jak w pierwszym etapie czyli 3 ścianki i nic więcej ? Jeśli tak to będzie dramat wszystko będzie walać się po osiedlu :/
                                                  • Gość: madzia0103 Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.11, 12:56
                                                    oooooo
                                                    witam sąsiadów z bloku nr 5, na którym piętrze zakupiliście mieszkanie???

Pozdrawiam -:)))))))))))))
                                                  • Gość: Mieszkaniec Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.12.243.tesatnet.pl 19.07.11, 21:50
                                                    Elo......
                                                    A ja, że tak spytam o mieszkania na Kozłowskiego czy gdzieś płaci się czynsz, czy jeżeli na razie nie ma wspólnoty to nic się nie płaci, a jeżeli wspólnota to kiedy ?
                                                    ogólnie mnie to interesuje ;-)
                                                    czy ktoś odpowie na me pytania ?

Pozdrawiam
                                                  • Gość: gosc Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.biofarm.pl 20.07.11, 08:28
                                                    wspolnota ustali opłatę i wtedy się płaci,a teraz nic:)tylko opłaty pozostałe:)
                                                    pozdro
                                                  • Gość: sylwiab85 Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 20.07.11, 20:02
                                                    witam:) w bloku nr 5 na 2 piętrze:)))pozdrawiam
                                                  • Gość: sylwiab85 Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 20.07.11, 20:20
                                                    a czy ktos z sasiadow czeka tez na odbior garazu???
                                                  • Gość: sylwiab85 Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.icpnet.pl 21.07.11, 20:05
                                                    bylismy dzisiaj zobaczyc na budowie...na budowie jak na budowie jakos idzie,ale garaze masakra wody po kolana nie wspominajac o tych niby smietnikach.jak tak ma to wygladac to gratulujemy pomyslowosci.pozdrawiamy:))
                                                  • Gość: Plewiska Re: os.Zielarskie-Pajo -pewnie ciekawi to wszystk IP: *.173.12.243.tesatnet.pl 24.07.11, 20:58
                                                    Cześć, Wszystkim mam takie małe pytanko
                                                    a więc:

czy w kuchni pod płytę indukcyjną jest instalacja na siłę czy 220V ?

Dziękuje
    • Gość: Gość Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.173.12.243.tesatnet.pl 06.07.11, 21:20
      Witam,
      Witam nowych sąsiadów ;-), My dopiero zaczynamy się wprowadzać przed nami jeszcze kupa roboty ;-)

Pozdrawiam
      • Gość: gosc 1 Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.icpnet.pl 07.07.11, 20:37
        czesc jaki budynek?pozdro
        • Gość: gość Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.173.12.243.tesatnet.pl 08.07.11, 16:58
          budynek nr 9
          • Gość: Kozłowskiego ;-) Re: Nowa Inwestycja-os.Zielarskie-Pajo IP: *.ip.netia.com.pl 04.08.11, 15:33