Dodaj do ulubionych

Nowe wybiegi- tu pies pobiega bez smyczy

06.07.10, 08:55
A co, jeśli na takim wybiegu psisko co prawda nie pogryzie ani nawet
nie wystraszy przechodnia z dzieckiem, ale "tylko" raczy nie
uhonorować prawa do życia jakiegoś jamnika albo terriera? Czy
wkrótce będą osobne wybiegi dla poszczególnych kategorii wagowych?
Dla różnych ras? Przecież to rasizm!
Obserwuj wątek
    • kwolana Nowe wybiegi- tu pies pobiega bez smyczy 07.07.10, 00:13
      browarna jest blisko malty?

i w ogóle skąd taka lokalizacja?

robienie wybiegów dla psów w lesie jest wyrzucaniem pieniędzy. należałoby
      postarać się o większe pieniądze i wygospodarowanie takich miejsc w centrum, w
      okolicy wielkich skupisk, koło blokowisk etc. po co zrobiono wybieg przy
      browarnej?? kto z niego będzie korzystał? mieszkańcy lecha, czecha, rusa,
      antoninka, warszawskiego, a może i swarzędza - wsiądą w auto z pupilem i
      wybiorą się na specjalnie przygotowany wybieg oddalony o 10 km od domu.

BZDURA!!

nie tędy droga drodzy urzędnicy, piesek potrzebuje wybiegów codziennie rano i
      wieczorem, zanim pan pójdzie do pracy, po powrocie z pracy. NIKT nie będzie
      wsiadał specjalnie w auto i dojeżdżał na obrzeża poznania, choćby tam był i
      psi raj.
      • Gość: as Re: Nowe wybiegi- tu pies pobiega bez smyczy IP: *.echostar.pl 07.07.10, 00:28
        Ktoś jednak będzie - ja byłam przetestować Browarną, dojechałam autem - bo
        wiedziałam, że dla mojego psa to będzie atrakcja.
        Przed pracą, nawet gdybym miała wybieg pod oknem to i tak bym go tam pewnie nie
        zabierała. Bo dla mnie wybieg to miejsce na dłuższą zabawę, rozbieganie, a nie
        poranną toaletę. Po pracy, to i owszem chętnie skoczyłabym na wybieg gdzieś
        blisko, ale akurat wtedy to można też wsiąść w samochód (choć nie mówię, że
        codziennie). Chociaż może łatwo mi mówić, bo mój pies jest wiekowy i nie
        potrzebuje biegać zbyt dużo.
        A co do zasadności budowania w lasach, to nawet miasto rozumiem - tam jest
        łatwo, bo nie ma bezpośrednich sąsiadów, którzy psioczyliby np. na hałas, bo psy
        będą szczekać. Wiem, że z takim problemem zmagają się psiarze na piątkowie.
      • Gość: jj Re: Nowe wybiegi- tu pies pobiega bez smyczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.10, 21:45
        Myślę że jeśli to się sprawdzi to powstanie takich więcej. Ale jak ludzie na tych wybiegach nie będą sprzątali po swoich pieskach i nie beda dbac o to to jestem pewien ze nikt kolejnego nie zbuduje. Byłeś kiedyś na Malcie ? Wiesz ilu ludzi chodzi tam z psami ? A wiesz ilu tam jest biegaczy i rowerzystów ? Tam nie ma mozliwosci by pies się wybiegał pomimo tego ze tereny super. A tak mozna przejsc się razem z psiakiem a wybiega się na wybiegu do tego przeznaczonym. Ja uwazam ze to rewelacja i zdania nie zmienię. Chyba ze ludzie przestaną o to dbac

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka