Dodaj do ulubionych

Konimpex ul. Gorki 'Pod Kasztanami'

17.11.10, 22:53
Jakies doswiadczenia i opinie o developerze?
Obserwuj wątek
  • Gość: Karolina Dzida Re: Konimpex ul. Gorki 'Pod Kasztanami' IP: 80.50.234.* 09.12.10, 14:26
   Szanowni Państwo,

   Chciałabym odnieść się do wpisu z dnia 4.12.2010, zamieszczonego w odrębnym wątku niniejszego forum dotyczącego ustanowienia hipoteki na nieruchomości – Osiedle Pod Kasztanami przy ul. Górki 9,11 w Poznaniu.
   Spółka Konimpex-Invest od początku informowała Klientów o planach ustanowienia hipoteki na nieruchomościach przy ul. Górki i jest to standardowe działanie przy finansowaniu budowy kredytem inwestycyjnym. Informacja ta zawarta jest również w treści umowy przedwstępnej. Bank, na rzecz którego zostały ustanowione hipoteki, a który finansuje budowę osiedla, wystawia obecnie „promesę zezwolenia na zbycie bez obciążeń hipotecznych lokalu mieszkalnego” w terminie około 2-3 tygodni po podpisaniu umowy przedwstępnej.
   Po spełnieniu warunków opisanych w ww. promesie bank finansujący wystawi zgodę na bezciężarowe wyłączenie lokalu mieszkalnego z hipoteki.
   Jeżeli możemy pomóc Państwu wyjaśnić wątpliwości związane z inwestycją to zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta w Poznaniu, ul. Hetmańska 27/1, tel. 61 866 11 21.

   Karolina Dzida
   Konimpex-Invest

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka