Dodaj do ulubionych

PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego?

07.12.10, 22:26
Ok, no to ogłośmy, że pan Grobelny jest członkiem PO i zróbmy jeszcze raz wybory.
Przynajmniej Dziuba dostanie jeszcze mniej głosów.
:)
Obserwuj wątek
  • Gość: Kaśka Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.10, 22:36
   reklamował się jako bezpartyjny , dlatego dostał mój głos !
   • Gość: mieszkaniec A czym to prawnie skutkuje? IP: 83.238.194.* 07.12.10, 23:01
    Może mi ktoś - prawnik - uświadomić czy to rodzi jakieś skutki prawne - np. unieważnieniem wyboru p. G??
    • piter_wlkp Pewnie niczym to nie skutkuje 08.12.10, 09:10
     Po pierwsze trudne może być udowodnienie RG celowe wprowadzenie w błąd, skoro rzeczywiście podjął jakieś tam działania w celu odejścia z PO.
     Po drugie musiałby zaistnieć związek między wprowadzeniem wyborców w błąd, a wynikiem wyborczym. Trudno sobie wyobrazić aby jakiś sąd uznał że RG zdobył głosy wyborców bo zataił przynależność do PO, skoro jednocześnie PO zdobyła większość w lokalnych wyborach. W tej sytuacji ukrywanie przynależności do partii cieszącej się największym poparciem, raczej nie będzie uznane za czynnik sprzyjający zdobyciu głosów.
     Ale jest jeszcze nadzieja, że pana RG położy zupełnie inny wyrok w innej sprawie ...
  • Gość: Ronni Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.10, 23:00
   a za to Ty dalej bedziesz najmadrzejszym czlowiekiem na swiecie, az smoki Cie nie zjedza...
   • Gość: Ronni Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.10, 23:01
    DW: tow.ortalion
  • dr.europa PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego? 07.12.10, 23:12
   Popieram! Gdyby nie kolejne kłamstwo Ryszarda G. moherowy elektorat by na niego nie glosował. A wtedy Poznań byc może miał by szansę na pozostanie liczącym się miastem.
  • Gość: Sędzia Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.icpnet.pl 07.12.10, 23:20
   Oczywiście,że Grobelny złożył fałszywe oświadczenie i zgodnie z prawem wybory powinny być powtórzone. Za fałszerstwo Grobelny powinien być oskarzony i skazany za fałszywe zeznanie.
   No ale KTO się odważy przy dotychczasowym bezruchu Prokuratorów i Sądów dot.Grobelnego.
  • Gość: autor Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.icpnet.pl 07.12.10, 23:55
   Super! Zróbmy kolejne wybory za miliony złotych! Tonący brzytwy się chwyta ale PiSowcy przesadzają! Tylko by mieszali! Mam nadzieję, że Grobelny się wybroni, mimo, że na niego nie głosowałem!
   • Gość: gosc Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.icpnet.pl 08.12.10, 08:58
    Jesli uniewaznia wybor Grobelnego, to logicznie biorac nastepny, czyli Ganowicz zostanie prezydentem Poznania, wiec PiS jak zwykle rozmysla nad tym, jak sobie strzelic w stope. Ale to juz jego cecha immanentna...
    • Gość: binio Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.10, 09:45
     Logicznie biorąc przy unieważnieniu wyborów trzeba rozpisać nowe.
  • emissarius PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego? 08.12.10, 00:24
   Wystarczy wykazać teraz, że elektorat RG wiedząc o zawiłościach prawnych jego członkostwa w PO - głosowałby na kandydata PiS.

   Zresztą może powinno się powtarzać wybory tak długo, aż wygra "właściwy" kandydat?

   Społeczeństwo nam nie dorosło do demokracji, i ciągle dokonuje "niewłaściwych" wyborów. Bo są manipulowani. Ci z kolei, którzy lepiej wiedzą kto powinien zostać wybrany - to zazwyczaj najbardziej "światła" cześć społeczeństwa. Najwięcej do powiedzenia w tej sprawie mają tradycyjnie ci, którzy wcale nie głosują.
  • agnieszkaniemcy PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego? 08.12.10, 01:45
   Co przyjeżdżam do Poznania to jestem w szoku jak się zmienił a jestem w Niemczech dopiero 5 lat. Jestem rodowitą poznanianką i to co zrobił Grobelny dla Poznania i poznaniaków to się w głowie nie mieści. Mówią,że był jakiś przekręt z browarem jeśli nawet to co było tam kiedyś rudera stała w centrum miasta i szpeciła.Pisowskie durnie niech dadzą spokój bo nie zależnie od tego czy jest on z PO czy też nie to i tak by wygrał.
   • negrar Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego 08.12.10, 08:43
    To pojedź do Krakowa albo Wrocławia i zobacz jak tamte miasta się zmieniły. Tylko one były zadłużone a teraz wykorzystały środki unijne. A Poznań zmienia się dzięki zadłużeniu się, a środki unijne wykorzystuje gorzej. Specjaliści podkreślają, że biedniejszy Wrocław ma więcej pieniędzy na mieszkańca niż Poznań. To samo już wystarcza do oceny jakości.
    • Gość: binio Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.10, 09:49
     Wrocław ma większe problemy z zadłużeniem niż Poznań. Dodatkowo część kredytów przerzucił na spółki miejskie. Tak naprawdę największy skok w rozwoju w ciągu ostatnich lat miały miasta na wschodzie Polski. Jeżeli szukamy miasta, które naprawdę zmienia się nie do poznania na plus i przekształca się w europejskim stylu, to jest to Warszawa.
    • Gość: poz Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.icpnet.pl 08.12.10, 14:06
     Ty chyba człowieku żeś spadł z choinki.Cały twój komentarz to bzdura do potęgi.Powinieneś zapisać się do PIS-u.Masz zadatki,tam chorzy ludzie są w cenie.Zresztą ostatnio i w PO można znaleść oszołomów szczególnie w Poznaniu zaczynają robić zadymę.Ten Sternalski to by się nadawał do PiS-u.
   • Gość: Sowa Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.um.poznan.pl 08.12.10, 12:00
    Zgadzam się z Panią. PIS chciałby Prezydenta Dziuby, który jak nieświadomy szkodnik, przekonany, że działa uczciwie, niszczy wszystko i wszystkich wokół siebie. On nie potrafi znaleźć wśród młodych ludzi nawet normalnej dziewczyny na rzeczniczkę i powołuje aferzystkę, która grasowała w Warszawie i Poznaniu (i nie wiadomo gdzie jeszcze) wynajmując mieszkania i nie płacąc za nie. I takie to "uczciwe" rządzenie Poznaniem chciałby nam ufundować PIS z Dziubą na czele. Dobrze, że zwycięzyła zbiorowa mądrość Poznaniaków i odrzuciliśmy destrukcyjnego kandydata, który poniósł sromotną klęskę. Zwyciężył Poznań!
    • supermoher Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego 08.12.10, 12:15
     Tak sobie mow to moze jakis awansik bedzie. Taka prorgobelna propagande i lizanie sie po dupach uprawiaj w um i lepiej nie wychodz z tym poza ten obszar. Klika, lizusostwo i amatorszcztzna urzedasoe w Poznaniu poraza.
     • Gość: autor Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.icpnet.pl 08.12.10, 12:52
      Prezydent oprócz tego, że dobrze wykonuje swoją robotę powinien być sympatyczny. Dziuba nie jest. Wyobrażasz sobie np. świąteczne spotkanie Dziuby z dziećmi z przedszkola? :D

      Grobelny jest, przynajmniej pod tym względem, lata świetlne do przodu :)
      • quaxo Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego 08.12.10, 14:56
       Ja mieszkam w tym mieście 8 lat i uważam, że polityka Grobelnego jest szkodliwa dla miasta, co nie znaczy, że chcę Dziubę na prezydenta.
      • Gość: mapo Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.11, 21:36
       Niestety fora internetowe mają to do siebie, że każde złośliwe gó..., każde trolowate jestestwo, każde marne i wszawe indywiduum może napisać odpowiedź nic nie wnoszącą do tematu, a perfidną i złośliwą i jak ono marną
    • Gość: Szczur (G)robal - manipulator IP: *.adsl.inetia.pl 09.12.10, 03:00
     Dajcie sobie spokój z tymi partyjnymi przepychankami. A (G)robal to pospolity złodziej i przewalacz. Poczakajmy do Euro, okaże się, że Poznań jest bankrutem: na tej imprezie zarobi UEFA i kilka spółeczek powiązanych z (G)robalem, a miasto spadnie na dno zadłużenia...
  • 31paluszkow PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego? 08.12.10, 22:49
   Był artykuł na ten temat w gazecie internetowej już dawno.
  • Gość: mapo Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.11, 21:36
   Niestety fora internetowe mają to do siebie, że każde złośliwe gó..., każde trolowate jestestwo, każde marne i wszawe indywiduum może napisać odpowiedź nic nie wnoszącą do tematu, a perfidną i złośliwą i jak ono marną.
  • Gość: WYBORCA Re: PiS złoży protest w sprawie wyboru Grobelnego IP: *.icpnet.pl 23.01.11, 21:58
   Towarzysz Ortalion oczywiście ma rację. Nowe wybory, bo Grobelny oszukał wyborców !!!
   To jest niezbity fakt,potwierdzony przez Rzeczpospolitą. Czy Polska jest państwem prawa??
   Jest jeszcze drugi wariant, 26 stycznia proces Grobelnego i być może ??//NARESZCIE./,długo oczekiwany przez uczciwych Poznaniaków- SPRAWIEDLIWY wyrok. No i wtedy mamy zarządy
   Komisarza,wgląd we wszystkie dokumenty, świadczące o przestępczej wieloletniej działalnosci tego pana, no i nowe,transparentne wybory. Oczywiście,że przystąpią do nich mieszkańcy którym leży na sercu dobro miasta a nie deweloperów.Kończmy tą farsę ,przed kompletnym bankructwem finansowym Poznania!!!Poznań na to zasługuje. Do roboty!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka