Dodaj do ulubionych

Henryk Stokłosa, kandydat (bez)interesowny

21.01.11, 13:30
taa.... pewnie już w tych jego zakładach wiedzą, że muszą na niego głosować, bo inaczej papa z roboty. Masakra...
Obserwuj wątek
  • wapiszon Henryk Stokłosa, kandydat (bez)interesowny 21.01.11, 23:11
   Z jednej strony Stokłosa
   to hochsztapler, ale z drugiej strony było nie było był wybierany w wolnych
   , demokratycznych i tajnych wyborach, a jego obietnice miały i mają tyle wspólnego
   z rzeczywistością co "obniżka podatków do 3*15%" czy wybudowanie "2000 kilometrów autostrad do 2011 roku" (co jakoś wzburzenia nie wywołuje)

   No właśnie. A co innego proponują pozostali kandydaci?
   Wybory mamy przez pana Głowskiego, którego wybraliśmy na senatora na całą kadencję I
   A on w trakcie postanowił być prezydentem.Fucha na cztery lata a senatorowanie już się kończy!
   Startując w wyborach samorządowych niczym nie ryzykował - uda się, będzie prezydentem , nie uda się nadal będzie brał kasę jako senator. Co zrobił konkretnego dla naszego regionu? Nie wiem!!!
   Na senatora startuje pani z PO ( Janyska?). Tę panią wybraliśmy do sejmiku wojewódzkiego w listopadzie, zaufaliśmy jej. A ona co? Znudziło się jej już? Woli być senatorem- wiadomo, lepsza kasa Ta pani nas wyborców mówiąc kolokwialnie OLAŁA!
   Z PSL startuje pan Łochowicz. W listopadzie mieszkańcy podziękowali mu za burmistrzowanie - nie wybrali go na drugą kadencję. Ciężko zachorował ( podobno L4) i ozdrowił go podobno poseł PO z sąsiedniej gminy załatwiając mu robotę w Krajence. Od połowy grudnia jest tam wiceburmistrzem i ... startuje! I on niczym nie ryzykuje ! Wygra - pójdzie w senatory. Przegra , zostanie w Krajence!Wieśniaki z Krajenki muszą go przyjąć Jeśli nie załapie się na następną senatorską kadencje ma posadkę w Krajence zapewnioną ! Żyć nie umierać. Trzecim kandydatem jest pan Ajchler, o którym wiem tylko tyle ,że jest bratem swojego brata.Żadna osoba z tej trójki nie zrobiła nic dla nas. I mam wrażenie ,że nic nie zrobi. A O SIEBIE ZADBA!
   Czwarta osobą jest pan Stokłosa, którego przeszłość też jest szemrana. On obiecuje kasę na sport, PO obiecywało liberalizację przepisów, obniżki podatków, prywatyzację służby zdrowia , ble, ble, ble..... A dobiera nam się do emerytur.
   I kogo mam wybrać??????? Mam szczęście, jadę do ciepłych krajów i nie będę brać udziału w tym cyrku!!!
   A najgorsze jest w tym, że jedynie Stokłosa może spełnić swoje obietnice wyborcze:(((((
   Bo pani z PO i pan z PSL w międzyczasie mogą znaleźć lepszą fuchę i wypiąć się na senatorowanie :((((
   • mikolaj.plank Re: Henryk Stokłosa, kandydat (bez)interesowny 22.01.11, 07:46
    Stokłosa powiedział tylko wprost, to co inni kandydaci mówią ot tak sobie. Tyle, że prawdopodobieństwo spełnienia jego obietnicy jest znacznie większe. On ją żyruje swoim majątkiem i mówi konkretnie: dam ze swoich na to i na to. Nie wiem, w czym jest gorszy od tych mądrali, którzy przy każdych wyborach obiecują złote góry (z CUDZYCH pieniędzy). Wolę Stokłosę z szemraną (a tak a propos zapadał jakiś wyrok????) niż setki dobrodziejów z łapami w cudzej kieszeni!
   • Gość: wlkp Re: Henryk Stokłosa, kandydat (bez)interesowny IP: *.sta.asta-net.com.pl 06.02.11, 12:09
    wy chyba wszyscy powariowaliscie!!!!!stoklosie chodzi tylko o immunitet a nie o społeczenstwo!!!przypomnijcie sobie jego festynyy ipozniej jego wygadywanie ,ze swinie sie przyszly na jesc sie za darmo i nachlac. to jest obludny człowiek. i taki czlowiek w parlamencie nie moze byc. to człowiek prostak z pieniedzmy tylko i nic wiecej. jesli chcial miec duza firme to niech placi podatki a nie kombinuje cwaniactwo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka