Dodaj do ulubionych

szkoły podstawowe na Ratajach

17.02.11, 11:19
Witam!
Jestem zainteresowany opiniami dotyczącymi podstawówek na Ratajach. Interesują mnie zwłaszcza opinie o szkołach nr 3 (im. Krzywoustego) i 19 (im. Staszica), ewentualnie nr 50 (im. Maczka). Jaki jest poziom nauczania, kadra nauczycielska, wybór zajęć pozalekcyjnych, itp.? Ciekaw jestem wszelkich opinii i wrażeń, zwłaszcza od osób, które posyłają dzieci do tych szkół. Z góry bardzo dziękuję!
Obserwuj wątek
    • Gość: ana Re: szkoły podstawowe na Ratajach IP: 193.43.181.* 24.02.11, 08:44
      Mieszkam na Orła i zastanawiam się czy akurat tam posłać swoich synów do gimnazjum. Do podstawówki chodzą innej, mniejszej może i brzydszej wizualnie ale za to z bardzo dobrą opinią. Ja sobie tą szkołę SP 64 CHWALĘ. Natomiast SP 50 zdecydowanie nie polecam, kolezanki córka tam chodziła do podstwówki i gimnazjum. Noty miała średnie, żadnej motywacji do nauki i systematycznej pracy. Teraz dziewczyna chodzi do przecietnego liceum, ma III średnią w klasie. Jest z niej dumna jak paw a średnia wynosi 3,4. Dodam, że jest to klasa maturalna. Może i mają osiągnięcia z tenisa stołowego i może nauczyciele chcą coś zrobić z uczniami ale mataeriał uczniowski się do tego nie nadaje. Tam trafiają dzieci najczęściej z patologicznych rodzin.
      Po za tym na ten temat wczesniej już wypowiadał się ktoś inny:

forum.gazeta.pl/forum/s,67,122274839,122274839.html?rep=1

SKOPIOWANY TEKST Z LINKU
      "Wątek do obiektu: Gimnazjum nr 27 (SP 50) Poznań os. Stare Żegrze 1 nie polecam, awrecz odradzam lobolobolobolobolobo (gość) 2009-09-29 17:54:29

Każde, a przynajmniej wiekszośc gimnazjów w Polsce to najwieksze bagno. Sa tam osoby które chcą cos osiągnąć, ci którzy nie maja pomysłu na przyszłośc oraz ci, którzy chcą przejśc przez to piekło na 2. 27. to bagno najwieksze z możliwych pomojając to, że 80% uczniów stanowią osobnicy 3 kategorii(warto wspomnieć, że to właśnie tam chodziła uczennica, którą nagrano podczas uprawiania seksu) to jeszce skład grona pedagogicznego jest przerażający nie będę podawał nazwisk, ale w tej szkole pracuje najbardziej nawiedzona katechetka, która ceni inny punkt widzenia do czasu aż go nie wyrazisz, najwredniejsza na świecie nauczycielka polskiego i informatyk ,który nie zna żadnego języka programowania natomiast na pozytywna ocene zasługuje nauczyciel matemaytki p. Magoń, a więc nie dajcie się zwieść sukcesami ich gazetki... bo sama szkoła to sy*

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka