Dodaj do ulubionych

Lednica podziękowała za papieża

05.06.11, 13:14
Co za ciemnota...
Faraon naszych czasów - kropelka jego krwi to relikwia, gdzie stanął tam ziemia święta, leciał śmigłowcem - śmigłowiec święty...

smutne jest to, że tyle młodzieży wskutek tej indoktrynacji niewinnych dzieci w szkołach wierzy w te bzdury religijne..
Obserwuj wątek
  • tow_rydzyk W Lednicy odczytano list otwarty papieża 05.06.11, 17:11

   Ludu wierzacy, współtowarzysze wiary i walki o katolicyzm, drodzy wetarani wojen religijnych na całym swiecie,
   Szczegolnie serdecznie witam delegatow watykanskich agentur ze wszystkich kontynentow. Przy tej okazji chcialbym wyrazic tradycyjne “Bog zaplac” za regularne uiszczanie podatkow konkordatowych i pokaznych dochodow ze sprzedazy “jednorazowych kart wstepu do raju” na konta centrali. Jak mowi starozytne przyslowie...”Wszystkie drogi prowadza do Rzymu...a konta bankowe do Watykanu”.
   Daleki od propagandy sukcesu pragne zaczac swoj referat dobra nowina. Watykan znow stanal na wysokosci zadan biezacej dziesieciolatki. Wskazniki produkcyjne KK w tej dekadzie sa imponujace. Polska staje sie potega religijna w Europie. (burzliwe oklaski przechodzace w owacje)
   Z nie ukrywana satysfakcja pragne zlozyc Wam meldunek, ze w biezacej dekadzie w porownaniu z dekadami ubiegłymi ilosc oddanych do eksploatacji swietych i blogoslawiaonych znacznie przekroczyla nasze plany docelowe.
   Watykan z wielkim trudem i poswieceniem zaspakaja rosnace potrzeby rynku religijnego na swietych i błogosławionych poprzez uruchomienie nowych mocy przerobowych i poprzez wprowadzenie wielozmianowego systemu modlenia i wspołzawodnictwa brygad pielgrzymkowych i rozancowych. Nieodzownym podzespołem przy produkcji swietych jest cudotworstwo. Stopniowo Watykan i wszystkie nasze placowki terenowe przechodza od chałupniczych do nowatorskich, wielkoprzemysłowych metod produkcji cudotworczej. W wyniku modernizacji metod modlitewnych i zwiekszonej przepustowosci cudotworczej co miesiac schodza z tasmy produkcyjnej Watykanu nowi swieci i blogosławieni. Ten intensywny zakrojony na szeroka skale proces produkcyjny odbywa sie z zachowaniem najwyzszych norm kontroli jakosci swietych i błogosławionych, ktorym zapewniamy posmiertna gwarancje. Inicjatywa ta zostala zapoczatkowana przez blogoslawionego Karola Wojtyle, pod ktorego nieomylnym przywodztwem i nadzorem technicznym wyprodukowano wiecej swietych i błogosławianych niz zrobili to jego porzednicy w ciagu ponad 400 lat. Z duma nalezy podkreslic, ze w calej Historii KK jeszcze nie odnotowalismy ani jednego przypadku reklamacji. Nasi swieci wykazuja sie niezawodnoscia i doskonale sprawdzaja sie w eksploatacji w kazdych warunkach klimatycznych, terenowych i pod kazda szerokoscia w Afryce, Ameryce Lacinskiej geograficzna i zwlaszcza w poludniowo wschodniej Polsce. Odnotowujemy rowniez wzrost produkcji pomnikow Jezusa Chrystusa i Jana Pawla II i innych blogoslawionych/swietych na calym swiecie jednakze najwyzszy wspolczynnik upomnikowienia nalezy do Polski. Srednio przypada tam 1.1 Chrystusa i 1,9 Jana Pawla II na hektar. Juz niedlugo na metr kwadratowy naszego kraju bedzie przypadac 1.5 krzyza.
   Gratulujemy naszemu oddanemu kolektywowi kapłanskiemu w Watykanie zwiekszenia wydajnosci pracy, ktore zaowocowało tak wspaniałymi przedterminowymi osiagnieciami produkcyjnymi.
   Cały aktyw kapłanski a w szczególnosci przodownikow pracy duszpasterskiej proponuje odznaczyc Zlotym Krzyzem Zaslugi Chrystusa Krola Polski pierwszej klasy i Gwiazda Betlejemska ze wstegami...
   Kraków - umilowane miasto Karola Wojtyły - proponuje przemianowac na Wojtyłogród a na Rynku wzniesc Jego Mauzoleum.
   Mimo niewatpliwych sukcesow nie wolno nam zaprzestac walki o serca i umysly Polakow, Filipinczykow, Afrykanow i Latynosow...zwlaszcza mlodych pokolen. Musimy zewrzec nasze szeregi w walce ze swieckim liberalizmem wiodącym ku zagubieniu a nawet ku anarchizmowi. Musimy sie zdecydowanie przeciwstawic bezideowemu ateistycznemu nihilizmowi i zatracaniu sensu zycia, łze-demokracji podwazajacej jedynie słuszną i prawidlową wole Boga, ktorej nawet my wszechstrannie wykształceni teolodzy nie potrafimy zgłebic, z kosmopolityczna dekadencją, z globalizmem i zgubnymi pokusami tzw. rewolucji informacyjnej trujacego zrodła nieprawdy, nieposłuszenstwa Bogu i grzesznych mysli odbierajcego nam religijna tozsamosc, poczucie wspolnoty i zdolnosc kolektywnego chrzescijanskiego myslenia. Szczegolnie wystrzegajmy sie smiertelnego grzechu humanistyczno-racionalistyczno-naukowej herezji – oprocz apostazji - najwiekszego aktu zdrady prawd objawionych – zreszta bezlitosnie pietnowanego przez wszystkie teologie monoteistyczne.
   Chłopi, robotnicy inteligencja pracujaca pod kierownictwem KK budujac katolicyzm dadza zdecydowany odpor karłom anty-koscielnej reakcji reprezentowanych przez Harry Potera i jego mocodawcow z krajow zgniłego ateizmu.
   Powiem krotko. Reka podniesiona na KK ...bedzie odcieta. Zadbaja o to nasze swietnie przygotowane ideologicznie dewocyjne oddzialy szturmowe (w kregach wojskowych znane rowniez pod nazwa moherowych beretow), ktore tak dzielnie stawily czola mocom szatanskim na Krakowskim Przedmiesciu
   Tylko Polska katolicka moze byc panstwem niepodległym...
   Karol Wojtyla jest Ojcem i nauczycielem Wszystkich Narodow. Jego idee sa wiecznie zywe.
   Watykan - przewodnia silą Wszystkich Narodow.
   Program Koscioła Katolickiego – programem ludzkosci!
   Niech zyje internacionalizm religijny !
   Precz z lewacko-prawicowymi odchyleniam od jedynie slusznej linii nieomylnego Jezusa Chrystusa.

   Niech zyje walka ludu wierzacego o religijny postep i katolicyzm !
   Niech zyje nierozerwalny sojusz polsko-watykanski !
   Czy chcecie wojny totalnej z bezboznikami i innowiercami?
   Czy jestescie gotowi umrzec za wiare ?
   Pomozecie?
   (spontaniczna klęcząca owacja )
   Na zakonczenie odspiewano:
   “Wierzacy kleknij ludu ziemi...”
  • dwabe Sanktuarium św. Śmigłowca Którym Leciał Papież 05.06.11, 18:00
   Proponuję utworzenie takiego w najbliższej przyszłości. Będzie można eksponować nie tylko sam śmigłowiec, ale też np. buty, które Tego Dnia miał na nogach pilot, paliwo, jakiego Wtedy używano, czy dywanik, który miał Wówczas pod stopami JP2. Za drobne "co łaska" można by pozwalać usiąść na miejscu, na którym siedział... Gdyby Wojtyła to dziś wszystko widział - to by wyklął tych małych bałwochwalców. Nic nie skumali. Smutne.
  • gojaga1 Marcin Machnowski się myli !!! 06.06.11, 19:42
   Byłam Na Lednicy w 1997, 1998 i jeszcze kilka razy. Wg mnie w 1997 wcale nie było błota (nie padał deszcz) i nie było bardzo zimno. Błoto było w 1998, bo dość mocno w nocy padało.

   A w ogóle to w 1997 było wspaniale właśnie dlatego, że spotkaliśmy się na błoniach, nad jeziorem pamiętającym naszych praojców. To działało na wyobraźnię. Ale to nie oznacza że spotkanie nie było dobrze zorganizowane (specjalne autobusy dowoziły pielgrzymów ze stacji PKP w Lednogórze, pielgrzymów ogrzewały w nocy ogniska, po przejsciu przez RYBĘ do Gniezna wyruszyła nocna pielgrzymka (TA PIELGRZYMKA MI NAJBARDZIEJ DO DZISIAJ ZOSTAŁA W PAMIĘCI /oprócz oczywiście przelotu papieskiego helikoptera/ - szkoda że później jej powtarzano).

   A dzisiaj klimatyzowane autokary przywożą młodzież jakby na wycieczkę. Wokół placu uroczystości pełno straganów z różnymi pamiątkami i innymi dziwnymi głupstwami (tak było przynajmniej jak byłam ostatni raz kilka lat temu).
  • pio92tr Lednica podziękowała za papieża 31.07.11, 11:42
   Nie trujcie swoją nienawiścią tych, którzy wierzą. Nikt nikogo nie zmusza, żeby jechać na Lednicę żeby dawać im to 5 zł. za uczestnictwo. Liczy się duchowe przeżycie, pamiętajmy, ze życie minie i co później?. Wszystkie dobra doczesne będziemy musieli zostawić i zdać relację ze swojego życia. Nie jest to wymysł ciemnoty bo to w co wierzymy jest prawdą, i Ateiści doskonale o tym wiedzą dlatego ciągle plują nienawiścią...O. Jan to fantastyczny człowiek, on nikogo nie zmusza by mu płacić za modlitwę tak jak ktoś tu napisał właśnie taka bzdurę. Lednica potrafi jednoczyć nawet tych, którzy nie do końca są przekonani do swojej wiary. Czy skorzystacie z tego zaproszenia? wasz wybór. Powiem tyle, że Jezus czeka na każdego z nas z otwartym sercem, nikt dopóki żyje nie jest skreślony z listy, listy i biletem do wiecznego szczęścia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka