Dodaj do ulubionych

Zabetonować trawniki przed akademikami?

29.08.11, 20:50
Czy sa jakies badania dotyczace rozprzestrzeniania sie chorob wenerycznyych w tych akademikach ? Czy rzad nie moze wprowadzic do tych akademikow antyterorystow i pod przymusem sprawdzic, jaki procent studentow jest dotkniety zaraza AIDS ?
Obserwuj wątek
    • ira.1 Listy. Zabetonować trawniki przed akademikami? 30.08.11, 15:50
      A może wszystkich młodych do getta. Ludzie wy też kiedyś byliście młodzi (nie pamiętacie?), więc dajcie przeżyć im tą młodość. A może niektórzy by woleli żeby staneli pod budką z piwem albo biegali z nożami. Ja mimo iż nie jestem osobą młodą lubię popatrzeć jak młodzi się bawią, nawet jak czasami pohałasują. Lubię patrzeć na ich uśmiechnięte buzie. Szkoda że już nie umiem śmiać się tak jak oni.
    • last-posener Listy. Zabetonować trawniki przed akademikami? 31.08.11, 12:39
      Wolałbym mieszkać w slamsach na Wildzie obok meneli i penerów niż obok akademików w których rezyduja "elyty" wieśniaków. Są po prostu bardziej uciązliwi dla otoczenia - codzienne libacje, wrzaski, upierdliwe ryje - maja wszystko w d... bo za kilka lat rozjadą sie po swoich wioskach i nigdy tu nie wrócą. Traktują miasta w których studiują jak większe Manieczki...
    • shedows1969 Listy. Zabetonować trawniki przed akademikami? 01.09.11, 11:01
      W latach 60-dziesiątych często odwiedzałem słynny Nurt przy Dożynkowej było to samo. Kiedyś powiedziałem znajomemu motorniczemy z MPK (parenaście lat temu) że " 6 " jest taka brudna i obskurna bo jadą nią robole do Pometu i Łożysk, to się na mnie obraził twierdząc że najgorsi pasażerowie to ci z akademików. Warto jeszcze zobaczyć jak po wakacjach lub długim wolnym ci z akademików jadą pociągami do Poznania. Stara zasada "chłop ze wsi wyjdzie ,wieś z chłopa nigdy" ( nie można generalizować). Trzeba mieć tylko nadzieję że nie wszyscy z tych akademików będą naszą przyszłą elitą tylko skończą na zmywaku. Zresztą problem istnieje już od czasów " Lalki", a głupiemu ta nawet mgr. (magazynier) czy inż. ( "inżtalator" ) nie pomoże
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka