SLD radzi: Odwołania w sprawie szkół do wojewody

02.03.12, 18:22
SLD powoli wyrasta na jedyną konstruktywną opozycję. Szkoda tej dziury pokoleniowej między panią Łybacką a panem Lewandowskim. Gdyby po upadku rządów lewicy i pierwszych przegranych wyborach w odwodzie SLD byli działacze zdolni do samodzielnego bytu politycznego, może Tusko-Kaczyńscy nie dorwaliby się do koryta tak skutecznie....
    • Gość: abc Tylko referendum !!!! IP: *.adsl.inetia.pl 02.03.12, 19:06
      Gdyby byli konstruktywni, to już dawno zbieraliby podpisy za referendum w sprawie odwołania Grobelnego. Na pewno inni (np. My Poznaniacy) by im w tym pomogli. Ja w następnych wyborach poprę to ugrupowanie, które doprowadzi do referendum !!!!
      • Gość: Poznaniak Re: Tylko referendum !!!! IP: *.icpnet.pl 05.03.12, 00:05
        Arogancja i hipokryzja Grobelnego i jego przybocznych już dawno przekroczyła wszelkie granice. Podejrzaną sprawą jest sojusz z POwcami w sprawie likwidacji szkół.
        Dotychczas PO zachowywała przyzwoity dystans do Grobelnego. Co się stało,że teraz idą i demolują oświatę ramie w ramię??Wytyczne z" góry".Skąd ta buta i arogancja?
        Oczywiście ze względu na naruszenie prawa uchwały w sprawie likwidacji np.G24 muszą być przez wojewodę uwalone. To ,że na komisjach oświatowych nie dopuszczano nikogo do głosu jak również na Sesji to ewidentne działania przeciwko mieszkańcom,uczniom
        i podstawowym zasadom demokracji. Czy przypadkiem nie płacimy podatków na nich?.
        No chyba,że w państwie prawa Salezjanie,którzy chcą zająć budowaną przez mieszkańców Rataj szkołę,są ponad wszelkimi normami etycznymi. Skąd się biorą takie
        "osobistości" jak radni Sternalski/asystent euro Kaczmarka/,Pawlik,Tomczak,Wiśniewski??
    • Gość: LMergler My-Pozna. Re: SLD radzi: Odwołania w sprawie szkół do wojew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.12, 22:19
      Polecamy materiały źródłowe na ten temat z naszej strony internetowej, w załączniku jest analiza prawna i wyroki sądów, w tym NSA sprzed kilku tygodni, wskazujące jednoznacznie na konieczność powiadomienia rodziców uczniów szkól do likwidacji do 29 lutego br..
      www.my-poznaniacy.org/index.php/nasze-tematy/edukacja/764-uwaga-rodzice-uczniow-gimnazjow-nr-24-25-i-57
      Dzisiaj mówiła na ten temat na konferencji prasowej Anna Wachowska-Kucharska, autorka materiału i opracowań.
      • Gość: rodzic Re: SLD radzi: Odwołania w sprawie szkół do wojew IP: *.cable.net-inotel.pl 10.03.12, 15:14
        Kto wreszcie odpowie za brak kompetencji w sprawie poznanskich szkół? Jak długo będziemy tolerować nieudaczników którzy działają na szkodę naszych dzieci! Upychanie ich do sąsiednich szkół ma być podniesieniem jakości nauczania? Będę glosowac na tych kto doprowadzi do odwołania Grobelnego i jego kiepskich urzędników z wydziału oświaty.
    • Gość: dida56@interia.pl Re: SLD radzi: Odwołania w sprawie szkół do wojew IP: *.xdsl.centertel.pl 01.04.12, 18:03
      SLd rzeczywiście mocno zaangażowało się w obronę szkół
Pełna wersja