A w sobotę na Stolarską! Gospodynie przygotują ...

21.09.12, 21:32
piękne, naprawdę piękne...i tylko fraza "swoich domach" jest dyskusyjna.
    • Gość: x Re: A w sobotę na Stolarską! Gospodynie przygotuj IP: *.as13285.net 21.09.12, 23:26
      Nikt im nie zabrania mieszkac w swoich domach. Ale w wynajetych mieszkaniach bez zgody wlasciciela raczej sie nie da.
      • Gość: adonis Re: A w sobotę na Stolarską! Gospodynie przygotuj IP: *.play-internet.pl 22.09.12, 11:40
        A na wtorek administrator przygotowuje kolejną sensację. Otóż okazało się że kolejny pseudolokator z tej kamienicy mieszka w willi pod miastem i ma świetnie funkcjonującą firmę.
        Ponadto zajmuje się wyłudzeniami. Ciekawe co na to powie ZUS i Skarbówka.No DRUGI LISIK. Co za element zamieszkuje ten budynek.
        Grupa oszustów i wyłudzaczy wspierana przez Anarchistów z Fajtłapą Łukaszewskim na czele.
        Chciał się chłopina wylansować na Prezydenta a tu klops
    • jml13060 A w sobotę na Stolarską! Gospodynie przygotują ... 22.09.12, 09:50
      A ja myślę, że należy życzliwie podejść do marzeń mieszkańców o wyprowadzce do własnych domów. Ponieważ tradycja z żurawiami jest japońska, to do tradycyjnych japońskich domów z bambusa i pergaminu.
    • jml13060 A w sobotę na Stolarską! Gospodynie przygotują ... 26.09.12, 07:48
      O konflikcie przy ul. Stolarskiej ucichło.

      GW nic nie pisze.

      Nie ma dyskusji na forum :(

      Dlaczego ?! Kto wie ? Redaktor sie rozchorował ?, zwolnili go z pracy ?, dostał delegację do Dahomeju zeby tam publikować ?, ?????????? A może nie ma już tematu ? Kto wie ?
    • Gość: GRANIWID SIKORSKI Re: A w sobotę na Stolarską! Gospodynie przygotuj IP: *.dynamic.chello.pl 04.10.12, 21:55

      FORUM Kraków, dnia 16 września 2012
      W OBRONIE GODNOŚCI I JEDNOŚCI
      LOKATORÓW I BEZDOMNYCH
      NR KRS 0000346811
      31-564 KRAKÓW AL..POKOJU 26/102

      Rzeczpospolita Polska Prezydent RP Bronisław Komorowski
      Warszawa, ul. Wiejska 10

      Rzeczpospolita Polska Rzecznik Praw Obywatelskich
      Warszawa Al. Solidarności 77

      Rzeczpospolita Polska Departament Sądów Powszechnych
      00-950 Warszawa Al. Ujazdowskie 11

      Rzeczpospolita Polska Minister Sprawiedliwości Jarosław Gowin
      00-950 Warszawa Al. Ujazdowskie 11

      Rzeczpospolita Polska Prokurator Generalny Andrzej Seremet
      02-315 Warszawa ul. Barska 28

      Rzeczpospolita Polska Minist. Spraw Wewnętrznych
      00-951 Warszawa ul. Batorego 5

      Rzeczpospolita Polska Najwyższa Izba Kontroli
      00-950 Warszawa ul. Filtrowa 57

      Rzeczpospolita Polska Komendant Główny Policji
      02-542 Warszawa ul. Puławska 148/150

      Rzeczpospolita Polska Centralne Biuro Antykorupcyjne
      00-583 Warszawa al. Ujazdowskie 9

      Wojewoda Małopolski
      Kraków ul. Basztowa 22

      Prezes Sądu Okręgowego
      Kraków ul. Przy Rondzie 7

      Prezes Sądu Rejonowego
      Kraków ul. Przy Rondzie 7

      Urząd Miasta Krakowa Prezydent Jacek Majchrowski
      Kraków Pl. Wsz. Świętych 3-4


      SKARGA
      „GOLD KAMIENICE”


      „ Co się dzieje w tym kraju że adresowane do Państwa pisma nie dają skutku działania instytucji państwowych które powinny stać na straży pilnowania majątku państwowego, gdzie są organy nadzorcze które powinny działać w kierunku wychwytywania wyspecjalizowanych grup przestępczych w przejmowaniu kamienic. Ludzie pracy, emeryci i renciści oraz młode małżeństwa z dziećmi wyrzucani są nadal na ulicę bez prawa do lokali socjalnych i jeśli Państwo nie podejmiecie odpowiednich kroków to cała ta sytuacja sprawi że ludzie wyjdą na ulicę i zaczną manifestować. Powstanie rewolucja w kraju, bowiem nie ma miejsca dla tych którzy pracowali dla Polski całe życie a wszystko nadal dzieje się, że kamienice są odbierane z działkami przez oszustów, jednak ci są na tyle sprytni że dzielą się łupem.”
      Uważamy że kamienice które nadal stoją puste do przejęcia lub te po przejmowane niezgodnie z prawem powinny wrócić na rzecz Skarbu Państwa. Państwa skromna odpowiedź powoduje be zdziałanie.
      Wiele kamienic zostało przekazanych w ręce pseudo nowych właścicieli, którzy odebrali niezgodnie prawem kamienice, a majątek ten powinien przejść na rzecz Skarbu Państwa – Gminy, gdyż ¾ kamienic zostało wyremontowanych w latach 60 za pieniądze państwowe, dlatego kontrole Prokuratorów z poza granic miasta w sądach i samej Policji z poza Krakowa czyniły by jakiś rygor którego nadal się domaga Forum a czego nie uczynił Prokurator Generalny, który dawał by sprawiedliwość, gdyż samowolna praca nie kontrolowana może odbiec od normy przy odmawianiu wszczęcia śledztw oraz przy ich umarzaniu postępowań prokuratorskich daje dużo do myślenia kto czerpie zyski.
      W sprawie również mieszkań dla tychże starszych ludzi Kodeks cywilny art. 172 mówi że można zasiedzieć takie mieszkanie w złej wierze nie będąc jego właścicielem. Skoro jest taki artykuł to wnosimy „o nadanie mocy takiemu artykułowi na zasadach Ustawy”, aby ludzie mieszkający tyle lat mogli zasiedzieć takie mieszkanie a przez co idzie, mieszkać za normalny czynsz do końca życia.
      Art. Kodeksu cywilnego 172 Sędziowie i Prokuratorzy w Krakowie interpretują jak chcą, a prawie zawsze na niekorzyść mieszkańców zamieszkałych długie lata w tych mieszkaniach, kończy się to podwyżkami nieuzasadnionymi czynszów a następnie eksmisjami na bruk, bo jak wiadomo w praktyce wygląda to zupełnie inaczej a mianowicie mieszkań socjalnych z normalnymi warunkami w Krakowie brak.
      Toczących się spraw w sądach krakowskich jest dziesiątki tysięcy, które są tak kierowane wszystkie sprawy przez Przewodniczących postępowań aby zamieszkujący od lat musieli opuścić te mieszkania.
      Zwracaliśmy się wielokrotnie w powyższej sprawie do Pąństwa z dostarczeniem pisma do rąk własnych adresata, ale do dnia dzisiejszego w tym kierunku nie zostało zrobione nic, a pisma przekazywane są po kancelariach do dalszego załatwienia w dalszym ciągu bez efektów dlatego niniejsze zapiski w tym piśmie zostają skierowane do innych organów również w imię męczonych i szykanowanych rodzin poprzez oszustów którzy są zasłaniani przez funkcjonariuszy Policji.
      Mając na uwadze w/w fakty w sprawie naprawdę poszkodowanych gnębionych i wyrzucanych ludzi zwracamy się o zajęcie stanowiska jeszcze raz, bowiem ludzie Ci zasługują na taką pomoc, oddając nie raz wiele pracy i poświęcenia dla tej Polski.

      Za Forum: Przewodniczący Graniwid Sikorski

      Otrzymuje:
      Krajowa Rada Prokuratury 02-315 Warszawa ul. Barska 28
      Kardynał Stanisław Dziwisz Kraków ul. Franciszkańska3
      Ryszard Kalisz Poseł na Sejm RP SLD 00-544 Warszawa ul. Wilcza 23/29
      Zbigniew Ziobro Prezes Solidarna Polska Biuro Poselskie
      31-140 Kraków Ul. Łobzowska 16/6
      Tadeusz Cymański Biuro Poselskie 82-200 Malbork Plac Słowiański 18
      Jarosław Kaczyński prezes Prawa i sprawiedliwości 02-018 Warszawa ul. Nowogrodzka 84/86
      • Gość: jml13060 Re: A w sobotę na Stolarską! Gospodynie przygotuj IP: *.ip.netia.com.pl 05.10.12, 12:30
        artykuly.krn.pl/Zasiedzenie-nieruchomosci-2_0_17.html

        Mylisz się. Nie można zasiedzieć najmowanego lokalu.
    • Gość: Koalicja Wandal A wandale z rozbratu -1000 figurek kapusia Walesy IP: 95.108.127.* 06.10.12, 15:22
Inne wątki na temat:
Pełna wersja