Dodaj do ulubionych

No i się zakorkowało. Samochody stoją na Śródce...

13.05.13, 09:24
Wszystko przez cyklistów ;P
Obserwuj wątek
  • Gość: techno-log Re: No i się zakorkowało. Samochody stoją na Śród IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.13, 10:33
   A popi... radni zajmują się nazwami ulic. Widocznie doszli do wniosku, że jest to jedyna rzecz, którą są skutecznie przeprowadzić do końca.
   A następny etap to niech się zajmą swoimi imionami, może jakiś Włodzimierz albo Feliks czy Edward jest i zmienić na Karola - tym razem za własne pieniądze.
   To miasto wymaga dobrego dyżurnego psychiatry.
   • Gość: Bimota Re: No i się zakorkowało. Samochody stoją na Śród IP: *.free.aero2.net.pl 13.05.13, 10:44
    NIECH SIE LEPIEJ ZAJMUJA NAZWAMI, BO JAK SIE WEZMA ZA ORGANIZACJE, TO KORKI BEDA DO KRAKOWA...
  • czarnyhs No i się zakorkowało. Samochody stoją na Śródce... 13.05.13, 11:20
   ...kiedyś, za czasów Matki Nieboszczki PRL w newralgicznych miejscach gdzie powstawały korki ( a było przecież o wiele mniej pojazdów ) natychmiast byli tam kierowani milicjanci z drogówki, aby rozładować korki i ułatwić życie mieszkańcom. Teraz "wadza" ma społeczeństwo w głębokim "POważaniu" i dlatego to im "wisi". Drogówka ma mało etatów, praktycznie obsługuje głównie kolizje i wypadki, czasem "wyskoczy" jakiś patrol z radarem... . A społeczeństwo niech sobie stoi w korkach - przecież nie muszą jeździć samochodami, mogą ... chodzić pieszo!!! Za to kasę się ładuje w nierobów z "sm" ( celowo z małej litery) i z "itd" - bo to jest "fabryka kasy" i dla niedorostowskiego i dla rycha. A durne społeczeństwo ( w znacznej jego części) i tak będzie na tych którzy mają społeczeństwo w głębokim odbycie - i tak głosować. PARANOJA!!!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka