Będzie darmowy internet w autobusach i tramwajach

10.06.13, 17:05
Może i będzie darmowy ...
Po ostatnich "genialnych" pomysłach mądrali z ZTM wszelkimi sposobami dążących aby jak najwięcej ludzi wyrobiło kartę PEKA do końca roku, to obawiam się, że aby skorzystać z internetu trzeba będzie podać numer karty PEKA.
Ktoś się założy, że nie?
    • stenrw Najważniejsza inwestycja w MPK 10.06.13, 17:27
      Interenet to, oczywiście, najważniejsza inwestycja w miejską komunikację, ważniejsza niż np. poprawa punktualości, tramwaj do Naramowic, tramwaj na ul. Ratajczaka czy na Poznań-Wschód...
      Potencjalni klienci na nic innego nie czekali tak wytrwale, jak na 5-stronicowy formularz ze wszystkimi danymi aby móc PEKĘ wyrobić, tramwajem jechać i z internetu korzystać. Gotowi są dla tego podać nie tylko numer dowodu, informację kto i kiedy go wydał, zdjęcie, adres i całe mnóstwo innych informacji, ale podaliby nawet numer buta (osobno lewego i osobno prawego) i kołnierzyka - tak im spieszno do nowości MPK.
      NIE WIERZĘ w ani jedno słowo teflonowego zelazobetonu zarządzającego miastem Poznań i nie chcę żadnych "UNIKALNYCH W SKALI KRAJU" rozwiązań - mam ich dość: PEKA, dojście na nowy dworzec, stadion za miliard dla znajomków, wiadukty nad dzxirą w ziemi. DOSYĆ TEGO.
      Wybory już niedługo...
    • Gość: INTERNET_MPK Re: Będzie darmowy internet w autobusach i tramwa IP: *.wtvk.pl 10.06.13, 18:25
      Czy w dobie internetu mobilego ta akcja ma jakis sens? Po co wydawac pieniadze na cos tak malo potrzebnego? Przeciez wiekszosc uzytkownikow smartfonow moze sobie aktywowac pakiet internetowy i korzystac bez wiekszych problemow z internetu nie tylko w autobusie czy tramwaju.
      Chcialbym wiedziec ile ten projekt bedzie kosztowal (wyposazenie 317 autobusow i 308 tramwajow w niezbedna infrastrukture) oraz o ile przez niego wzrosna ceny biletow.
      • Gość: cehaem Re: Będzie darmowy internet w autobusach i tramwa IP: *.bb.sky.com 15.06.13, 18:50
        W innym artykule jasno napisano, ze koszty w 100% ponosi INEA.
    • Gość: Paulek Będzie darmowy internet w autobusach i tramwajach IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.13, 23:21
      Unikalny w skali kraju? W Jaworznie mamy coś takiego od roku :)
    • Gość: JA biletomaty IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.13, 00:05
      Jeszcze niech zamontują biletomaty we wszystkich autobusach i tramwajach. Wrocław już ponad rok takie ma...
    • arteventy Re: Będzie darmowy internet w autobusach i tramwa 30.08.13, 22:17
      Internet ogólnie dostępny w takich miejscach jest świetnym rozwiązaniem i będzie służył pomocą wielu np. studentom. Dobrze by było jednak aby taki darmowy internet dostępny dla każdego nawet dla dzieci miał wprowadzone jakieś ograniczenia w tym co może być w necie wyszukane. Moim zdaniem powinien tam być jakiś sposób aby nie wyświetlały się tam strony np pornograficzne, inaczej niektóre dzieciaki będą oglądać w autobusie to co czego im nie wolno robić w domu.
Pełna wersja