Dodaj do ulubionych

Operacja antycowid się uda ale ludzie poumierają.

06.05.20, 20:19
Szumowski chce nas zmusić do noszenia masek przez 1,5- 2 lat oraz do pogodzenia się z tym, że stracimy pracę i zdechniemy z głodu. Typowo lekarskie podejście. Operacja się udała ale pacjent umrze. Sukces lekarza.
Braun zalecał rządowi wycofanie się z tych idiotyzmów zanim "lud warszawski" powiesi Szumowskiego na latarni wzorem swoich przodków.
Zauważyłem jednak dość zdrowy objaw społeczeństwa. O ile maski w komunikacji publicznej, sklepach itp nie wzbudzają wątpliwości to coraz więcej ludzi olewa nakaz noszenia masek w sytuacjach gdy nie ma kontaktu z innymi ludźmi. Jest w tym zakresie mądrzejszy niż Szumowski, który maski nie nosi bo uwaza, że nie musi.
Sam się zastanawiam czy nie mieć kłopotów z oddychaniem i olać ten idiotyzm - tzn noszenie maski w przestrzeni publicznej nawet bez kontaktu z innymi.
Obserwuj wątek
   • kiks4 Re: Operacja antycowid się uda ale ludzie poumier 08.05.20, 08:12
    Jak wiadomo maski nie chronią w najmniejszym nawet stopniu przef wniknięciem wirusa do naszych dróg oddechowych. Wirus był długie lata nazywany: zarazkiem przesączalnym. Bo przenikał przez wszystkie znane filtry.
    Natomiast maska ma znaczenie psychologiczne- przypomina nam, że nie jesteśmy bezpieczni. A o tym łatwo zapomnieć. O ile w pierwszych dniach epidemii, zwłaszcza po obrazach w Lombardii ludzie zachowywali ostrożność o tyle teraz coraz częściej zapominają o niej.
    Maska to także znak, że pamiętam o ostrożności. I że nawet jak kichnę czy zakaszlę - nie zagrożę osobie znajdującej się w pobliżu. To wyraz szacunku dla innych ludzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka