Dodaj do ulubionych

W Poznaniu Trzaskowski gasi pyzatego pajaca

05.06.20, 17:48

Rośnie szansa, że kacze nieporozumienie na wysokim urzędzie skończy się po pięciu latach.


Wybory prezydenckie 2020. Około 10 tys. podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego w samym Poznaniu
Obserwuj wątek
  • lampionek8 Re: W Poznaniu Trzaskowski gasi pyzatego pajaca 18.06.20, 16:09
   Nie dziwię sie że Trzasniety zebrał tyle podpisów skoro w czasie Pwstania Wielkpolskiego dziesiątki a może nawet setki poznaniaków kolaborowało z Niemcami co mialo swoje następstwa w styczniu 1940 r. Wywózki całych rodzin z Poznania przez poznanskich kolaborantów podbięto do akcji wywózek rodzin z Wielkopolski . Poznan to rodzinne miasto mojego ojca \ ul. św, Marcin 14 m.16\ który to przeżył z rodzicami i siotrą na własnej skórze. Dziadek wrócił tuz po wojnie i poznał tego skurwysyna -kolaboranta, ale co z tego. Szkoda że taki typ spod ciemnej gwiazdy jak TY !!! w ten sposób pisze o Kaczyńskim.Mineło 100 lat od tamtych wydarzen a jak widzę w Poznaniu jest jeszce dużo idiotów dla których slowa Polska i Ojczyzna to science fiction .
    • lampionek8 Re: w Poznaniu jest jeszcze dużo idiotów 19.06.20, 15:14
     co maja wspólnego ? otóż tusk i cale te peło to wypisz wymaluj kolaboranci polscy z Poznania sprzed 100 z okresu Powstania Wielkopolskiego. Oni równiez biegna do Niemców bo dla nich Polska i Ojczyżniana ziemia NIC nie znaczy. Napisalbym więcej ale szkoda mi czsu bo i tak gówno z tego zrozumiałeś jak każdy kto jest sympatykiam peło. Gdy Trzasniety zostanie co nie daj Boże prezydentam to w elektrowni Opole pracę straci ponad 1000 ludzi. Zobacz sobie na TVP Opole - kurier opolski z 18 czerwca to dowiesz sie więcej na jakiego idiotę ewentualnie oddasz swój głos 28 czerwca.
   • qwardian Re: W Poznaniu Trzaskowski gasi pyzatego pajaca 19.06.20, 10:06
    Z utęsknieniem wypatruję na ulicy Grunwaldzkiej od strony Plewisk, oddziałów nazistowskich Grenzschutzu, które zrobią porządek z lewicą, pedałami i okupantami, którzy chcą wyłudzić od Polski miliardy. Przypominam, że 81 lat temu, 10 września zostaliśmy wyzwoleni od bliskowschodniego bazaru..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka