Dodaj do ulubionych

Sralnia dla psów na cmentarzu

09.09.20, 16:57
Tylko ludzie Jaśkowiaka mogli wpaść na taki pomysł.
Wprawdzie Cmentarz zniknął z powierzchni ziemi a do tego to stary ewangelicki cmentarzyk (przy Jawornickiej) ale - kurczę - nóż się w kieszeni otwiera na coś takiego.

gloswielkopolski.pl/na-ziemi-po-bylym-cmentarzu-ewangelickim-w-poznaniu-ma-powstac-wybieg-dla-psow-prace-ruszyly-ale-zostaly-wstrzymane/ar/c1-15170822?utm_source=facebook.com&utm_medium=glos_wielkopolski&utm_campaign=poznan&fbclid=IwAR3QJmdswNPCOiYz-rClQ7wSiWLpbPRTvRpsABsNzRaKIgdBzxDZORWiiuk
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Sralnia dla psów na cmentarzu 10.09.20, 09:03
      Argument cmentarza jest chybiony. Stary Poznań ma ślady pobytu mieszkańców 8 tysięcy lat przed narodzeniem Chrystusa, stałe osady sprzed 5 tysięcy lat, a ludności indoeuropejskiej przed 2200 lat p.n.e. Całe terytorium obecnego Poznania stanowi więc jedno wielkie cmentarzysko. Te, które rejestrują kroniki sięgają góra kilkaset lat.

Psy z kolei to inna sprawa. Jeżeli ktoś decyduje się na życie w obozie koncentracyjnym zwartego miasta, powinien kierować się rozsądkiem i pozbyć zwierząt, bo to patologia. Albo wybrać wolność i przeprowadzić się na wieś..
      • renepoznan Re: Sralnia dla psów na cmentarzu 11.09.20, 13:42
        W Poznaniu jest sporo miejsc pochówków jednak nie zgadzam się by intencjonalnie robić w znanych miejscach po cmentarzach sralnię dla psów czy miejsce wylewania szamb. Nasza kultura na to nie pozwala. Coś innego jest godne zagospodarowanie miejsca po cmentarzu (po usunięciu szczątków ludzkich) a co innego sranie na nim.
        Co do psów. Niestety - wielu mieszkańców wyznaje tezę, że "stwór" w domu musi być - jest to pozostałość kultury wiejskiej w jakiej wychowani są posiadacze "stworów".
        A z tą wolnością na wsi toś mnie setnie rozbawił. Mam wrażenie, że niewiele wiesz o wsi. ;)
    • l.george.l Re: Sralnia dla psów na cmentarzu 11.09.20, 10:56
      Rene, przesadzasz. Ja na przykład ciągle mam nadzieje, że za mojego życia zmieni się ustawa o pochówku i moje prochy będą mogły posłużyć za nawóz pod nowe drzewo. I naprawdę będzie mi wszystko jedno, czy pod tym drzewem przysiądzie śliczna dziewczyna z książką czy pies się wysra.
      • renepoznan Re: Sralnia dla psów na cmentarzu 11.09.20, 13:47
        Znając Twoje poglądy to mnie to Twoje stanowisko nie dziwi. Ale niewielu jest takich jak Ty. Musisz to uwzględnić. Większość ludzi ma szacunek do drugiego człowieka i pamięci o nim - w tym także objawianej przez szacunek dla jego szczątków. Natomiast Ty z swoim poglądem, że człowiek to tylko zwierzę i nic więcej, jesteś konsekwentny - jednak większość ludzi szczątków zwierząt nie poważa tak jak człowieka.
        ;)
          • renepoznan Re: Sralnia dla psów na cmentarzu 14.09.20, 14:35
            Hm ... mam nieodparte wrażenie, że tylko się zgrywasz? Uwierzyłbym, gdybyś zgodnie z tym co piszesz zrobił z ciałami Twoich rodziców. Natomiast to co się stanie z Twoim ciałem zadecydują Twoje dzieci. Ty mozesz najwyżej teraz pogadać na forum.
            PS. Skąd ci się wzięły marzenia o ślicznej dziewczynie z ksiązką. Obawiam się, że to może być dziewczyna oddająca ekskrementy pod drzewkiem. Nieciekawy widok. ;)
            • l.george.l Re: Sralnia dla psów na cmentarzu 14.09.20, 17:47
              Nie zapominaj, że ogranicza nas ustawa o pochówku i wielkiego wyboru nie ma: trumna albo urna. Cenowo wielkiej różnicy nie ma. Czasami decydują względy praktyczne. Do pochowania urny nie trzeba rozgrzebywać nagrobka, można wkopać się z boku. Więc w sumie wyjdzie taniej.
              A tak nawiasem... co jest nieciekawego w sikającej pod drzewem dziewczynie? Nigdy nie byłeś z dziewczyną na randce na łonie natury, której zachciało się siku? Dziewczyny mają krótszy przewód moczowy, więc to całkiem naturalne, że nie wytrzymują tak długo jak my. Przynajmniej do czasu, aż prostata nas nie przyciśnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka