Dodaj do ulubionych

Jak zastopować publiczne kopulacje?

24.09.20, 08:29
Nie wiem z jakich powodów, popularne stało się wrzucanie w internecie filmików z publicznie kopulującymi parami. Nie wiem co ludziom odbiło, że ten, jednak dość intymny, akt realizują w miejscu, gdzie mogą być sfilmowani. Głupie - ale prawdziwe.
Policja i Straże Miejskie nie dają sobie rady z ściganiem takich deprawatorów.
Zdaje sie jednak, że z problemem poradzi sobie zaproponowana akcja z napisami na skwerkach i innych miejscach publicznych:
"Uważaj, i ty możesz spłodzić Jarosława Kaczyńskiego"
Problem w tym, że to może być broń obosieczna. Spadek narodzin może być zbyt drastyczny. Nie wiem czy metoda warta jest ewentualnych kosztów.
Obserwuj wątek
    • l.george.l Re: Jak zastopować publiczne kopulacje? 26.09.20, 00:45
      Pary uprawiały seks w miejscach publicznych zawsze. Śmiem twierdzić, że za komuny, za czasów naszej młodości było to zjawisko nawet bardziej powszechne. Z prostych przyczyn. Ludzie gnieździli się pod jednym dachem w rodzinach wielopokoleniowych, studentów nie było stać na samodzielne mieszkania, a oblegane dziś tereny rekreacyjne były bezludne i dzikie. Nie uprawiałeś seksu na łonie natury, w windzie, w kiblu w akademiku? Ja na przykład pamiętam, jak leżeliśmy na golasa z panną nad Maltą, tu gdzie dziś jest stok narciarski. I mógłbym jeszcze kilka miejsc w Poznaniu wymienić, gdzie spędziłem upojne chwile. Seks jest fajny. Problem w tym, że obecnie każdy ma przy sobie kamerę, a w dodatku jesteśmy śledzeni przez monitoring. Łatwo więc zostać uwiecznionym. Podobnie jak Ty, nie rozumiem, dlaczego takie przypadkowe sceny cieszą się aż tak wielkim zainteresowaniem serwisów plotkarskich.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka