Dodaj do ulubionych

Jak Wam się podoba ten Mokry sen pedofila sadysty?

12.06.21, 20:24
To zdjęcie zakneblowanej i chyba związanej dziewczynki na budynku Bałtyku.
Poznańskie tzw "elity" mają dość specyficzne podejście do tych spraw ale sadyzmu to raczej nie reklamowano. Wiadomo - modne jest hasełko: "Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek" - ale bez dodatkowej takiej perwersji.
Trochę sie dziwię właścicielowi obiektu - mającemu za sobą parę dobrych pomysłów w Poznaniu - że zgodził się na coś takiego. Nie odklei się to od niego.
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Jak Wam się podoba ten Mokry sen pedofila sad 12.06.21, 22:26
      renepoznan napisał:

> To zdjęcie zakneblowanej i chyba związanej dziewczynki na budynku Bałtyku.
      > Poznańskie tzw "elity" mają dość specyficzne podejście do tych spraw ale sadyzm
      > u to raczej nie reklamowano. Wiadomo - modne jest hasełko: "Żeby życie miało sm
      > aczek, raz dziewczynka raz chłopaczek" - ale bez dodatkowej takiej perwersji.
      > Trochę sie dziwię właścicielowi obiektu - mającemu za sobą parę dobrych pomysłó
      > w w Poznaniu - że zgodził się na coś takiego. Nie odklei się to od niego.

Ciekawe kto wie o czym piszesz? Bo ja nie wiem.

S.
    • l.george.l Re: Jak Wam się podoba ten Mokry sen pedofila sad 18.06.21, 00:41
      Na pierwszy rzut oka można sądzić, Drogi Rene, że nie poradziłeś sobie z zadaniem: co Autorka miała na myśli. Twoja histeryczna reakcja dowodzi jednak, że tak nie jest. Dostrzegłeś instalację, przekaz Cię poruszył, wydaje mi się, że doskonale rozumiesz, o co w tym chodzi i komu Autorka swoim protestem chce przypierdolić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka