Dodaj do ulubionych

Kiedy z prywatnego odcinka A2 znikną szlabany?

29.08.21, 19:29
Jadąc do Warszawy, wjeżdżając za Koninem na państwowy odcinek (ten za w miarę normalną cenę), nie musimy stawać na szlabanie i dotykać ufajdanego guzika, żeby pobrać bilet. Wystarczy aplikacja w telefonie i jazda przez otwartą bramkę. Aż dziw, że w pisim państwie takie rozwiązanie udało się wdrożyć, natomiast na prywatnym odcinku, nie dość, że drogim, dwunitkowym, więc wleczemy się nim często ledwie 90 km/h to jeszcze utykamy na bramakch. Ileż można czekać na cywilizowane rozwiązania?
Obserwuj wątek
      • kiks4 Re: Kiedy z prywatnego odcinka A2 znikną szlabany 30.08.21, 19:10
        Przykro mi to mówić Qwardianie, ale WindowsPhone to już z od dawna trup. Szkoda twojego życia na beznadziejną jego resuscytację. Ja też trwałem w uporze przy Windows ale możliwości oferowane przez Androida są tak kuszące, że w końcu się przesiadłem czego i Tobie życzę.
        Ostatnią zabawką, chętnie wykorzystywaną podczas spacerów w naturze jest opcja "wyszukiwanie obrazem". Na pasku "wyszukaj" mam trzy opcje w postaci ikonek: wyszukiwanie tekstem, głosem lub obrazem. Po wybraniu tej ostatniej kierujesz obiektyw na np. kwiatek, naciskasz na ekranie wirtualny przycisk i po ułamku sekundy wiesz, z czym masz do czynienia. Np bez tej opcji nigdy bym się nie dowiedział, że to: fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ba/wa/zpds/BKJQPhsaUSu6qggwPX.jpg to przegorzan kulisty. Dobrej zabawy!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka