Dodaj do ulubionych

Miała 13 lat, gdy gwałcił ją chrystusowiec

20.09.21, 22:11
Powstała o tym książka
www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/ofiara-ksiedza-pedofila-katarzyna-nowak-ksiazka-sama/qleq5hc,2b83378a
Myślę, że z tą bulwersującą sprawą powinien zapoznać się każdy rodzic, każdy, kto jeszcze chodzi do kościoła, każdy poznaniak. Chrystusowcy, a nie gwałciciel, lecz całe towarzystwo, przegrali sprawę wytoczoną przez ofiarę w trzech instancjach. O dziwo nadal istnieją i są operatorem wyznaniowym na Umultowie. Zdumienie moje budzi fakt, że są jeszcze ludzie, którzy chodzą do tego kościoła i posyłają tam dzieci. Nie dotarło do mnie, by parafianie z Umultowa wystąpili do władz Kościoła, by usunąć chrystusowców z parafii i powierzyć ją jakiejś bardziej przyzwoitej formacji, choć pewnie o taką już trudno.
Z przytoczonego wywiadu wynika, że Roman B., choć wykluczony z towarzystwa chrystusowego, przynajmniej taka informacja trafiła do mediów, ale kto by wierzył księżom, może nadal krzywdzić dzieci. Dziennikarka, która zajmowała się sprawą i namierzyła Romana B. w Puszczykowie, podjęła próbę prowokacji, skontaktowała się z pedofilem, udając nastolatkę. Roman B. chwycił na moment przynętę, jednak później zapadł się po ziemię. W wywiadzie pada sugestia, że może go ukrywać Kościół. W każdym razie chrystusowcy sporo zainwestowali, by wyciągnąć go z więzienia. Miał dwóch obrońców, jednego opłacanego przez matkę, drugiego finansowali chrystusowcy. A był to proces długi i bardzo kosztowny. W czwartek wieczorem na sekielscy.pl będzie dostępny kolejny wywiad z ofiarą chrystusowców.
Obserwuj wątek
  • pyrlander Re: Miała 13 lat, gdy gwałcił ją chrystusowiec 23.09.21, 12:05
   George, skoro w Niemczech najwięcej kradzieży samochodów dokonują Polacy, to aż dziw, że nam granicy nie zamknęli, jest przecież tyle grzeczniejszych narodów :)
   • l.george.l Re: Miała 13 lat, gdy gwałcił ją chrystusowiec 24.09.21, 00:32
    Przeczytaj książkę, obejrzyj wywiad www.youtube.com/watch?v=nMtV2cffAzY , a zrozumiesz, dlaczego dla chrystusowców nie ma miejsca w społeczeństwie. Poza tym trudno wyobrazić mi sobie przyzwoitą osobę zadającą się z nimi. Nie każdy członek NSDAP mordował Żydów, a partię zdelegalizowano. W pewnych okolicznościach należy zastosować odpowiedzialność zbiorową. W tym konkretnym przypadku nie było jednego przestępcy. Sąd obarczył winą całe zgromadzenie. Podle zachowywały się także osoby świeckie w jakiś sposób powiązane z chrystusowcami. Widocznie podłość jest cechą immanentną tego środowiska.
   • tuttifrutti1234 Re: Miała 13 lat, gdy gwałcił ją chrystusowiec 25.09.21, 13:33
    pyrlander napisał:

    > George, skoro w Niemczech najwięcej kradzieży samochodów dokonują Polacy, to aż
    > dziw, że nam granicy nie zamknęli, jest przecież tyle grzeczniejszych narodów
    > :)    pieprzysz głupoty chłopcze, takich danych nie ma, bo na jakiej podstawie można tak sądzić?
    do dyspozycji są tylko dane odnośnie wykrytych przypadków kradzieży, a te nic nie mówią, która nacja najwięcej kradnie.
    • pyrlander Re: Miała 13 lat, gdy gwałcił ją chrystusowiec 01.10.21, 15:09
     Przepraszam Tatusiu :), po słowach "skoro w Niemczech" powinno być napisane "jak niektórzy twierdzą". Zadowolony? :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka