Dodaj do ulubionych

Skwer M. i L. Kaczyńskich zaskarżony

21.10.21, 00:34
Prezydent Jaśkowiak lekko odleciał z otwartością. Wydaje mi się, że skwer Marii Kaczyńskiej jeszcze by uszedł, bo co ona winna, że miała takiego, a nie innego szwagra. Poza tym skwer Marii Kaczyńskiej pięknie wpasowałby się w Aleję Praw Kobiet. Pamiętacie jak ten tak zwany ojciec z Torunia, nazwał Panią Prezydentową czarownicą? Właśnie za to, że nie była niemotą i stanowczo wypowiadała się w obronie praw kobiet.
A co do Lecha... Decyzja przedwczesna, bo póki co, nie mamy całkowitej wiedzy, jaka była jego wina w doprowadzeniu do katastrofy smoleńskiej. Mówią, że Balbina kazał mu lądować, ale to w końcu on był zwierzchnikiem sił zbrojnych na pokładzie. Doszło do katastrofy, zginął kwiat narodu, a winnego ciągle nie ma.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27711133,poznan-skwer-kaczynskich-zostanie-otwarty-w-czwartek-radni.html#s=BoxLoCpImg4
Obserwuj wątek
  • kiks4 Re: Skwer M. i L. Kaczyńskich zaskarżony 21.10.21, 07:49
   Ja bym dodał jeszcze imię Rajmunda Kaczyńskiego- Bohatera Powstania Warszawskiego. Nigdy dość hołdu dla tych ludzi, którzy nie ze swojej winy walczyli, cierpieli i przynosili cierpienie innym. W latach komuny prześladowani, dzisiaj zastąpieni przez "żołnierzy wyklętych".
   Ostatni żyjący weterani Powstania Warszawskiego wyśmiewani i poniżani przez narodowców i IPN-owców.
   • snajper55 Re: Skwer M. i L. Kaczyńskich zaskarżony 21.10.21, 12:11
    kiks4 napisał:

    > Ja bym dodał jeszcze imię Rajmunda Kaczyńskiego- Bohatera Powstania Warszawski
    > ego. Nigdy dość hołdu dla tych ludzi, którzy nie ze swojej winy walczyli, cierp
    > ieli i przynosili cierpienie innym. W latach komuny prześladowani, dzisiaj zast
    > ąpieni przez "żołnierzy wyklętych".
    > Ostatni żyjący weterani Powstania Warszawskiego wyśmiewani i poniżani przez nar
    > odowców i IPN-owców.

    No, akurat Rajmund Kaczyński prześladowany nie był nawet w najmniejszym stopniu i choćby z tego powodu na reprezentanta powstańców nadaje się średnio. Dzięki żonie był pupilkiem władzy nigdy jakiś sekretarz Komitetu Centralnego PZPR.

    S.
  • qwardian Re: Skwer M. i L. Kaczyńskich zaskarżony 21.10.21, 11:41
   Nie był dobrym prezydentem, ale pierwszym po 1989 roku, który nie był zarejestrowany jako współpracownik służb. Do momentu jego zaprzysiężenia panował tu UB-ekistan z mafiami, wołomińską, pruszkowską, paliwową, sędziowską, węglową i ośmiornicą łódzką. To pół tuzina w stosunkowo małym kraju w porównaniu do gangsterskiego USA.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka