Dodaj do ulubionych

Czy nie mamy przypadkiem nazisty na forum?

29.10.21, 22:02
Media dziś szeroko informują, że podpisy pod pomysłem nazistowskiej ustawy zgłoszonej przez niejaką Godek zbierane były pod kościołami. A my na forum mamy tu takiego jednego, co to ani wstydu nie ma, ani przyzwoitości i chwali się, że jeszcze chodzi do kościoła. Nawet jeśli pod projektem się nie podpisał, to będąc nadal parafianinem i rzucając choćby ochłap na tacę, biernie projekt wspiera. Pozwolę sobie zauważyć, że nie każdy nazista strzelił Żydowi w tył głowy, czy wpakował Żyda do pieca, jednak odpowiedzialnością za miliony ofiar obarczono wszystkich nazistów i dlatego poddano ich denazyfikacji. Nie wiem, jak będzie nazywać się proces resocjalizacyjny, którego będziemy świadkami za jakiś czas, ale niektórzy z tego forum będą musieli się mu poddać.
Obserwuj wątek
        • kiks4 Re: Czy nie mamy przypadkiem nazisty na forum? 31.10.21, 12:02
          Coś mi się wydaje , że pani Kaja osiągnie skutek odwrotny do zamierzonego. Bo zmuszanie osób homoseksualnych do ukrywania się zmusza je do zawierania małżeństw z kobietami i przy okazji płodzenia dzieci, którym przekazują wraz ze swoim DNA geny odpowiedzialne za ich odmienność. I karuzela pokoleń się kręci.
          Zezwolenie na legalizację związek osób tej samej płci zatrzymuje te karuzelę.
          Czy o dalsze przenoszenie się odmiennych genów chodzi pani Kai?
          • snajper55 Re: Czy nie mamy przypadkiem nazisty na forum? 31.10.21, 17:21
            kiks4 napisał:

> Coś mi się wydaje , że pani Kaja osiągnie skutek odwrotny do zamierzonego. Bo z
            > muszanie osób homoseksualnych do ukrywania się zmusza je do zawierania małżeńst
            > w z kobietami i przy okazji płodzenia dzieci, którym przekazują wraz ze swoim D
            > NA geny odpowiedzialne za ich odmienność. I karuzela pokoleń się kręci.
            > Zezwolenie na legalizację związek osób tej samej płci zatrzymuje te karuzelę.
            > Czy o dalsze przenoszenie się odmiennych genów chodzi pani Kai?

Homoseksualizm nie jest uwarunkowany genetycznie.

S.
    • snajper55 Re: Czy nie mamy przypadkiem nazisty na forum? 30.10.21, 01:42
      l.george.l napisał:

> Media dziś szeroko informują, że podpisy pod pomysłem nazistowskiej ustawy zgło
      > szonej przez niejaką Godek zbierane były pod kościołami. A my na forum mamy tu
      > takiego jednego, co to ani wstydu nie ma, ani przyzwoitości i chwali się, że je
      > szcze chodzi do kościoła. Nawet jeśli pod projektem się nie podpisał, to będąc
      > nadal parafianinem i rzucając choćby ochłap na tacę, biernie projekt wspiera. P
      > ozwolę sobie zauważyć, że nie każdy nazista strzelił Żydowi w tył głowy, czy wp
      > akował Żyda do pieca, jednak odpowiedzialnością za miliony ofiar obarczono wszy
      > stkich nazistów i dlatego poddano ich denazyfikacji. Nie wiem, jak będzie nazyw
      > ać się proces resocjalizacyjny, którego będziemy świadkami za jakiś czas, ale n
      > iektórzy z tego forum będą musieli się mu poddać.

Może by zebrać 100 tys. podpisów pod projektem ustawy pozwalającej zabijać nazistów? Sejm na pewno by ją przesłał do komisji i kto wie co by z tego wyszło? Może przynajmniej w niedzielę by było można ich zabijać? Wolną od handlu niedzielę można by poświęcić naziolom.

S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka