Dodaj do ulubionych

Pies nie odwiedzi pani/pana na cmentarzu?

29.11.21, 18:00
Stare powiedzenie: pies przyjacielem człowieka może w Poznaniu stracić swój sens. Radni mają zamiar przegłosować zakaz wchodzenia psom na cmentarz. Mimo że nie posiadam psa i mam sporo wątpliwości co do sensu trzymania zwierząt w mieszkaniach o powierzchni niewiele większej od kwatery cmentarnej, a tak statystyczny Polak wegetuje, to ograniczenie psom możliwości odwiedzenia pani/pana na cmentarzu uważam za debilny pomysł.
Obserwuj wątek
    • m-dyskretna Re: Pies nie odwiedzi pani/pana na cmentarzu? 01.12.21, 16:05
      A ja uważam za bardzo dobry pomysł. Jakbyś musiał posprzątać grób swojego bliskiego, bo jakiś nieodpowiedzialny matoł nie posprzątał po swoim psie, to być zmieniłbyś zdanie. Ja taką "przyjemność" przerabiałam całkiem niedawno. Podobnie ograniczyłabym wjeżdżanie samochodami na cmentarz, bo znakomita większość kierowców nie potrafi jeździć alejkami cmentarnym wolno. A trąbienie na pieszych w tym miejscu to już totalny brak wyczucia.
      Wracając zaś do psów, przejdź się kiedyś do Parku Wilsona i zobacz jak ten teren jest "zaminowany".
    • smurfmadrala Re: Pies nie odwiedzi pani/pana na cmentarzu? 01.12.21, 16:43
      Psy są mięsożerne , są myśliwymi od pokoleń na przekór noblistce z mopem /dredami/ na czerepie. agresywne kąsają się wzajemnie z byle powodu, bez ceregieli gwałcą jak tylko okazja, uznają tylko dwie płcie, jeden pogryzł świętego islamu, inny kanclerkę Merkel, kąsają też Polaków i multi-kulti.
      PSY TO FASZYŚCI !
      Ich dieta oznacza śmierć, sieje przerażenie, powoduje globalne OCIPIENIE !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka