Dodaj do ulubionych

Niedługo juz ceny benzyny przekrocza 10 zł/l

12.06.22, 13:26
Wiele stacji ORLEN, lepiej poinformowanych o planach rządowych już modyfikuje wyświetlacze na tablicach informacyjnych przed stacjami. Dodawane jest jeszcze jedno miejsce dziesiętne przed przecinkiem.
Stacje, które tego nie zrobią będą wyświetlać cene na 1/2 litra. To się sprawdzi ale tylko do czasu, gdy benzyna podrożeje do 20 zł/l. Wówczas ceny będą podawane za ćwiartkę...
Obserwuj wątek
    • kiks4 Re: Niedługo juz ceny benzyny przekrocza 10 zł/l 12.06.22, 15:02
      Żeby nie było, że narzekam... Nie, nie... ja z pokorą i z pewnego rodzaju satysfakcją kupuję najdroższą w Europie benzynę, bo wiem, że zwiększone pływy z tytułu marzy i VAT, jakie wpływają do kasy rządu PIS, są przeznaczane na rozwój sfery socjalnej. Mówi się już, że dzięki tym zwiększonym wpływom kwota dodatku 500+ będzie zwiększona do 700+. Oprócz 13 i 14 emerytury szykuje się stały dodatek dla par małżeńskich z ponad 50-cio letnim stażem małżeńskim. Zrozumiałe jest, że beneficjenci tych dodatków zrewanżują się przy urnach wyborczych
      • qwardian Re: Niedługo juz ceny benzyny przekrocza 10 zł/l 12.06.22, 19:26
        kiks4 napisał:

> Żeby nie było, że narzekam...

O coś takiego Kiksie, nikt na poznańskim forum by Ciebie nie podejrzewał. Musimy sobie radzić jak to drzewiej bywało, wkrótce zdelegalizują samochody, a badylarze będą nam dowozić na straganik warzywka w helikopterach i dronach. Głowa do góry..
      • l.george.l Re: Niedługo juz ceny benzyny przekrocza 10 zł/l 12.06.22, 23:14
        W Czechach i w Niemczech tankowałem ostatnio drożej. Weź pod uwagę, że za chwile skończy się czas preferencyjnej stawki VAT. Cena jest sztucznie windowana, by pisi elektorat, który do trzech zliczyć nie potrafi, co najwyżej do trzech zdrowasiek i ewentualnie do dwóch zł na ofiarę dla księdza pedofila, nie doznał szoku, gdy VAT wróci do 23%.
        • snajper55 Re: Niedługo juz ceny benzyny przekrocza 10 zł/l 08.08.22, 23:05
          smurfmadrala napisał:

> Kilka miliardów rur wydechowych najskuteczniej zabija, zatruwa świat, lecz spra
          > wcy szukają innego "winnego",
          > nr 2 TRUCICIELEM i ZAGŁADĄ świata jest zaliczactwo/zwiedzactwo/tępe odwalanie "
          > destynacji"
          > czyli fermy masowej obróbki trzody zwanej "turystami".

No, no. Jednak jest coś, w czym całkowicie się zgadzamy. 🙂

S.
    • qwardian Re: Niedługo juz ceny benzyny przekrocza 10 zł/l 25.06.22, 10:57
      Obajtek wprowadził aplikację Vitay na korzystanie z rabatu, mój telefon pamięta czasy dinozaurów ąden app go nie zaakceptuje. Mam kartę z sygnaturką Vitay, kiedyś wyrobiłem je na wszystkich stacjach, ta orlenowska oferuje darmową kawę, ale ja uciekam moment kiedy zakończę płatność, a pełnego kubka nie wsadzę do samochodu, bo mleczko rozlane na dywaniku ma zapach gorszy od trupa. 30 groszy upustu, nie uwierzę dopóki nie zobaczę
    • snajper55 Re: Niedługo juz ceny benzyny przekrocza 10 zł/l 26.06.22, 00:57
      kiks4 napisał:

> Wiele stacji ORLEN, lepiej poinformowanych o planach rządowych już modyfikuje w
      > yświetlacze na tablicach informacyjnych przed stacjami. Dodawane jest jeszcze j
      > edno miejsce dziesiętne przed przecinkiem.
      > Stacje, które tego nie zrobią będą wyświetlać cene na 1/2 litra. To się sprawdz
      > i ale tylko do czasu, gdy benzyna podrożeje do 20 zł/l. Wówczas ceny będą podaw
      > ane za ćwiartkę...

Ceny wędlin w wielu sklepach podawane są za 10 dkg.

S.
      • qwardian Re: Niedługo juz ceny benzyny przekrocza 10 zł/l 28.06.22, 12:46
        Snajperze tankując, widziałem przerażone oczy właściciela stacji Orlen na ulicy Jugosłowiańskiej, oby nie skończył jak wschodni wiatr Adriatyku. Świnty, polski, katolicki rolnik musi zarabiać więcej niż urzędnik pasożyt..

next.gazeta.pl/next/7,151003,28629660,orlen-przerazil-wlascicieli-stacji-rabatami-na-paliwo.html
    • l.george.l Re: Niedługo juz ceny benzyny przekrocza 10 zł/l 02.07.22, 13:47
      Wczoraj na południu Niemiec zatankowałem benzynę za 1,8 Euro. Ponieważ część przychodów mam w Euro, poza tym mam ich nieprzebrane ilości z czasów, kiedy kurs wynosił 4,2, a mój samochód na niemieckiej autostradzie pali 1,5 l na setkę mniej niż na polskiej, to przekraczam granicę na oparach i tankuję u Niemca. Absurd. Weźcie też pod uwagę, że pokojówka w Niemczech za miesięczne wynagrodzenie może zatankować pięć razy więcej paliwa niż młody nauczyciel w Polsce. Kiedy jeszcze zauważy się, że inflacja w Polsce szybko zmierza do 20%, a w Niemczech zaczęła spadać, to sołtys Pcimia może 30-groszowy upust wsadzić sobie w doopę. Tak czy siak u Niemca wyjdzie taniej.
    • qwardian Rzetelne dziennikarstwo.. 09.08.22, 09:18
      Na marginesie tematu, kiedyś każde dziecko po lekcjach przyrody potrafiło odróżnić zaskrońca od żmii, w dodatku jeden czytelnik trafnie zauważył, że to żaba, nie ropucha, więc redakcja również się nie popisała..

epoznan.pl/news-news-131399-akcja_mundurowych_na_dzialce_zaskroniec_walczyl_z_ropucha

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka