Dodaj do ulubionych

Niech Kaczyński wypi****a w siną dal

23.07.22, 15:24
Tak śpiewają w Kórniku na powitanie prezesa. Brawo Kórnik!
Obserwuj wątek
    • kiks4 Re: Niech Kaczyński wypi****a w siną dal 23.07.22, 18:09
      I Zalasewo, co prezesa nie chciało- brawo!
    • kiks4 Re: Niech Kaczyński wypi****a w siną dal 23.07.22, 18:19
      Biednemu dziadkowi wszystko się ...rdoli. Niedawno chwalił swojego pupila, którego od kryminału wybronił, że jako wójt zbudował we wsi taki sklep jak w Ameryce, że można samochodem podjechać i nie wysiadając samemu z półki kupować. Co prawda tego sobie nie wyobrażałem, że aż tak bardzo strasznemu dziaduniowi pomojtało wew tym czerepie.
      Śmialiśmy się niegdyś z ruskiej propagandy głoszącej, że w Moskwie, na placu Czerwonym samochody rozdają podczas gdy prawda była taka, że nie w Moskwie tylko w Petersburgu i nie na placu Czerwonym tylko na Newskim Prospekcie i nie samochody a rowery. No i że nie rozdają tylko kradną.
      W opowieści dziadunia zgadzał się tylko Pcim. Ale to nie wójt a rolnicy i nie drive thru a normalny sklep z ich własnymi wyrobami i nie zbudowali tylko chcieli zbudować.
      I ten człowiek rządzi Polską.
      • l.george.l Re: Niech Kaczyński wypi****a w siną dal 23.07.22, 18:38
        A zwróciłeś uwagę, jakie to było infantylne? Facet nie zdaje sobie sprawy, że jest śmieszny i że obwożą go po jarmarkach niczym tresowaną małpę.
    • qwardian Miłych wakacji i wędrówek PO naziej Wielkopolsce 23.07.22, 21:10
      Skoro George już zareklamował ośrodek Przylądek Daglezja, tylko dodam, że jest położony kilometr od zamku kórnickiego i Arboretum, ale moją uwagę najbardziej przykuwa Półwysep Szyja w sąsiednim Bninie ze starym grodziskiem, którego osada datuje się od czasów łużyckich, ta mapa chyba jednak prezentuje późniejszą kasztelanię. Aż prosi się o rezerwat archeologiczny, bo miejsce w obecnym stanie jest zaniedbane, a jest śliczne.

kornik.travel/pl/obiekty/zwiedzanie/polwysep-szyja
      powiat.poznan.pl/wp-content/uploads/Bnin_nr_dz_292_3D/Bnin_nr_dz_292_3D.html
      • kiks4 Re: Miłych wakacji i wędrówek PO naziej Wielkopol 24.07.22, 11:57
        Dzięki Qwardian za info. Bywam czasami w tamtych okolicach ale o tym grodziszczu nie wiedziałem. Z całą pewnością pójdę tam przy najbliższej okazji.
        A mieszkańcom Kórnika wielkie podziękowania za gorące przyjęcie Dostojnego Gościa. Oby tak wszędzie był witany!
        • qwardian Re: Miłych wakacji i wędrówek PO naziej Wielkopol 24.07.22, 13:02
          Dojechać do samego końca i zaparkować na ulicy Armii Krajowej, potem obejść cmentarz z lewej strony (z prawej nie próbowałem). Półwysep jest zarośnięty, okazyjnie można dostrzec puszeczki od piwa, więc nie wygląda imponująco jak z drona. Moim zdaniem tam właśnie powinno się wypić, mieć romans i posprzątać po sobie. Przodkowie, którzy tam zamieszkali przeszli wszystkie konkursy przetrwania i ważniejsze, nie byli agresorami, byli u siebie, chronili własne rodziny, w dogodnym miejscu. Identyfikuję się z nimi
          • kiks4 Re: Miłych wakacji i wędrówek PO naziej Wielkopol 25.07.22, 09:53
            Niech mi ktoś pomoże wyjasnić, dlaczego nie wkurza mnie i inie dziwi, że funkcjonariusz partyjny objeżdżając Polskę korzysta z ogromnego wsparcia instytucji państwowych- mediów publicznych ( czy. TVPIS) czy wszelkich formacji policyjnych aż do policji końskiej włącznie.
            Ostatnimi, którzy tak postępowali to byli pierwsi sekretarze PIS. To znaczy- sorry- PZPR. Mylą mi się te dwie tak podobne partie.
            Więc ponawiam pytanie: dlaczego mnie i reszty Polaków nie dziwi wykorzystywanie państwowych środków na partyjne cele???
            • qwardian Re: Miłych wakacji i wędrówek PO naziej Wielkopol 25.07.22, 14:21
              Polityka to jedno wielkie biuro podróży, niektórzy chwalą się co zwiedzili, kogo poznali i na końcu formułują błędne wnioski, których i tak nikt nie czyta, ani słucha. Mały gnom przynajmniej porusza się w granicach PL, co wypali jego kolumna i zedrze opon to przechodzi na nasz rachunek, ale Tusk za swoich czasów latał samolotem w każdy weekend do Gdańska. Mam ich wszystkich w nosie, mam nadzieję, że się nawzajem wymordują i odpowiedni ludzie zrobią tu porządek..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka